• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • hluboce zmrazená hotová jídla

Výsledky hledání pro

Hluboce zmrazená hotová jídla - Dovoz vývoz

 1. TRENDY FOODS

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost TRENDY FOODS, je Velkoprodejce, která působí v Import-export - zemědělskopotravinářský komplex sektoru. Působí rovněž v sektorech Hluboce zmrazená hotová jídla, Koření, Mouky a krupice, Nápoje - import-export, Pečivo sladké, Konzervovaná zelenina, Cukrovinky čokoládové, Hluboce zmrazená hotová jídla, a Koření. Sídlí v Vottem (z.i. De Milmort), Belgie.

 2. AQUALIS SEAFOOD

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost AQUALIS SEAFOOD, je Distributor, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Hluboce zmrazená hotová jídla, Hluboce zmrazené mořské plody, Hluboce zmrazená hotová jídla, a Hluboce zmrazené mořské plody. Sídlí v Sète, Francie.

 3. DELIXA BV

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost DELIXA BV, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazená hotová jídla sektoru. Sídlí v Anzegem, Belgie.

 4. APETITO ÖSTERREICH GMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost APETITO ÖSTERREICH GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Hluboce zmrazená hotová jídla sektoru. Sídlí v Pyhra, Rakousko.

 5. ONSHII - THAI FOOD FOR YOU

  Německo

  Společnost ONSHII - THAI FOOD FOR YOU, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazená hotová jídla sektoru. Působí rovněž v sektorech Gastronomie - speciality, producer of food products, powdered soups for institutional kitchens, Gastronomie - speciality, a wholesale of deep-frozen food. Sídlí v Hamburg, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. FOOD OF SICILY

  Španělsko

  Společnost FOOD OF SICILY, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Hluboce zmrazená hotová jídla, Sušenky a trvanlivé pečivo, Hluboce zmrazená hotová jídla, a Sušenky a trvanlivé pečivo. Sídlí v Tenerife, Španělsko.

 2. COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO

  Francie

  Společnost COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO, je Výrobce, která působí v Rybolov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotová jídla a lahůdky, Hluboce zmrazená hotová jídla, Ryby, Hotová jídla a lahůdky, Hluboce zmrazená hotová jídla, fish sticks, a Ryby. Sídlí v Saint Malo, Francie.

 3. VEGAN FINEST FOODS B.V.

  Nizozemsko

  Společnost VEGAN FINEST FOODS B.V., je Multi-Category, která působí v Hluboce zmrazená hotová jídla sektoru. Působí rovněž v sektorech vegetable products, a fresh ready-made vegetable-based dishes. Sídlí v Rijswijk, Nizozemsko.

 4. DEDES TÜRKISCHE SPEZIALITÄTEN INH. B.ENG. ENES AKDEMIR

  Německo

  Společnost DEDES TÜRKISCHE SPEZIALITÄTEN INH. B.ENG. ENES AKDEMIR, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené maso sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Hluboce zmrazená hotová jídla, Těstoviny, Hotová jídla a lahůdky, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Hluboce zmrazená hotová jídla, Těstoviny, a Hotová jídla a lahůdky. Sídlí v Schorndorf, Německo.

 5. SARAVELOS SA

  Řecko

  Společnost SARAVELOS SA, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazená hotová jídla sektoru. Působí rovněž v sektorech greek cuisine. Sídlí v Thessaloniki, Řecko.

 1. MPF GMBH

  Německo

  Společnost MPF GMBH, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazená hotová jídla sektoru. Sídlí v Sendenhorst, Německo.

 2. Arma Grup Gida San. Tic. A.S.

  Turecko

  Společnost Arma Grup Gida San. Tic. A.S., je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazená hotová jídla sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. CRONOFOODEXPERT

  Španělsko

  Společnost CRONOFOODEXPERT, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Hluboce zmrazená hotová jídla, Hluboce zmrazená hotová jídla, suppliers of single-serving pre-cooked meals, a deep-frozen ready meals. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 2. GI-BOXEN

  Švédsko

  Společnost GI-BOXEN, je Poskytovatel služeb, která působí v Hluboce zmrazená hotová jídla sektoru. Sídlí v Sveavägen, Švédsko.

 3. SAGIOSTESE SRL

  Itálie

  Společnost SAGIOSTESE SRL, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazená hotová jídla sektoru. Sídlí v Vizzini, Itálie.

 4. FLOOK SRL

  Itálie

  Společnost FLOOK SRL, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazená hotová jídla sektoru. Působí rovněž v sektorech wholesale of deep-frozen food, first courses with shellfish, fish sauces, a frozen fish. Sídlí v Bozzolo, Itálie.

 5. EMME FOOD SRL- MACCKERONI ITALIAN FOOD

  Itálie

  Společnost EMME FOOD SRL- MACCKERONI ITALIAN FOOD, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazená hotová jídla sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, frozen foods, ready-made dishes and cooking preparations, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, a frozen first courses. Sídlí v Campo Di Carne-Aprilia, Itálie.

 6. GO INDUSTRY

  Spojené království

  Společnost GO INDUSTRY, je Poskytovatel služeb, která působí v Plnění do láhví a nádob - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hluboce zmrazená hotová jídla, Hluboce zmrazená hotová jídla, pastry-making equipment, stuffing systems for the food industry, a mixers for food industry. Sídlí v London, Spojené království.

 7. MARINE FOOD SERVICE

  Turecko

  Společnost MARINE FOOD SERVICE, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazená hotová jídla sektoru. Sídlí v Silivri, Turecko.

 8. FRIOPASTEL, LDA

  Portugalsko

  Společnost FRIOPASTEL, LDA, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazená hotová jídla sektoru. Sídlí v Tábua, Portugalsko.

 1. PRECOCINADOS LANBROA, S.L.

  Španělsko

  Společnost PRECOCINADOS LANBROA, S.L., je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazená hotová jídla sektoru. Působí rovněž v sektorech suppliers of single-serving pre-cooked meals, a frozen foods - production. Sídlí v Anoeta, Španělsko.

 2. BRILHA ALIMENTAR, LDA.

  Portugalsko

  Společnost BRILHA ALIMENTAR, LDA., je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazená hotová jídla sektoru. Sídlí v Carregado, Portugalsko.

 3. ERGASTIRIO CASTELLO

  Řecko

  Společnost ERGASTIRIO CASTELLO, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazená hotová jídla sektoru. Sídlí v Acharnes, Řecko.

 4. UNDERKITCHEN

  Itálie

  Společnost UNDERKITCHEN, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazená hotová jídla sektoru. Působí rovněž v sektorech deep-frozen ready meals. Sídlí v Napoli, Itálie.

 5. DT FROID

  Francie

  Společnost DT FROID, je Poskytovatel služeb, která působí v Hluboce zmrazená hotová jídla sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladírny, refrigeration plant maintenance, industrial cold rooms, Chladírny, a cold rooms, cooling systems. Sídlí v Lomme, Francie.

 6. KOCH, FISCH & TIEFKÜHL GMBH

  Německo

  Společnost KOCH, FISCH & TIEFKÜHL GMBH, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazená hotová jídla sektoru. Sídlí v Oberhausen, Německo.

 7. SEBAT TEIGWAREN GMBH

  Německo

  Společnost SEBAT TEIGWAREN GMBH, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazená hotová jídla sektoru. Sídlí v Solingen, Německo.

 8. CONXELIDA SL

  Španělsko

  Společnost CONXELIDA SL, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazená hotová jídla sektoru. Sídlí v La Coruña, Španělsko.

 9. CASTELEIN

  Belgie

  Společnost CASTELEIN, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Hluboce zmrazená hotová jídla, frozen desserts, deep-frozen pastiera pies, Hluboce zmrazená hotová jídla, a bakery. Sídlí v Ninove, Belgie.

 10. AGRODOUBS

  Francie

  Společnost AGRODOUBS, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazená hotová jídla sektoru. Působí rovněž v sektorech Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, Koláče a dorty - suroviny, Mléčné dezerty, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, Koláče a dorty - suroviny, Mléčné dezerty, a basic food preparations for patisseries. Sídlí v Flagey, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma

Najděte cenové nabídky pro