• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • hluboce zmrazené pizzy

Výsledky hledání pro

Hluboce zmrazené pizzy - Dovoz vývoz

 1. GRISTIREN LIMITED

  Řecko

  Verified by europages badge

  Gristiren Ltd is a leading Greek manufacturer of delicious and healthy cheese analogs and vegan cheese products. Our aim is to provide the best solutions for retail and catering businesses by offering a wide range of products that cater to the diverse needs of our customers. Our cheese analogs and vegan cheese products are made from the finest plant-based ingredients, such as soy, nuts, and grains, and are free from dairy, lactose, and other animal products. We are committed to delivering products that not only taste great but are also healthy and environmentally-friendly. Our products are available in a variety of packaging sizes, including blocks, slices, and shredded, to suit the requirements of different applications. Whether you need our products for your restaurant, café, or for retail sales, we have the right packaging size for you. At Gristiren Ltd, we are proud of our state-of-the-art manufacturing facilities, which employ the latest technology and equipment to ensure the highest quality standards for our products. We have strict quality control procedures in place to ensure that every product that leaves our facilities meets our rigorous standards of taste, texture, and quality. Whether you are a retailer or a catering business, we have the right product and packaging size to meet your needs. Choose us for the best-tasting, high-quality, and environmentally-friendly cheese analogs and vegan cheese products.

 2. EURO PIZZA PRODUCTS

  Nizozemsko

  Verified by europages badge

  A manufacturer and specialist since 1993, we serve a highly diverse market with top quality pizza doughs and work with clients in the Netherlands and internationally. As a manufacturer and specialist we are proud of our chain – New York Pizza (over 150 restaurants) – and we really know what it takes to prepare the truly perfect pizza. Our in-house knowledge and expertise makes us the ideal partner for every pizza professional anywhere in the world, no matter how large or small.

 3. ARCARI BACKWAREN AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost ARCARI BACKWAREN AG, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazené pizzy sektoru. Sídlí v Hendschiken, Švýcarsko.

 4. FOODILAB S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost FOODILAB S.R.L., je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazené pizzy sektoru. Působí rovněž v sektorech Sušená - hotová jídla, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, frozen pizzas, frozen foods - production, Sušená - hotová jídla, wholesale frozen food, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, frozen foods, a frozen bakery products. Sídlí v Pomezia, Itálie.

 5. COMIDA MUNDIAL FOOD

  Španělsko

  Společnost COMIDA MUNDIAL FOOD, je Distributor, která působí v Cukrářské výrobky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Hluboce zmrazené pizzy, a Hluboce zmrazené pizzy. Sídlí v Sevilla, Španělsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CASA MARIELLA

  Itálie

  Společnost CASA MARIELLA, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazené pizzy sektoru. Sídlí v Roma, Itálie.

 2. EASY FRESH

  Turecko

  Společnost EASY FRESH, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazené pizzy sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen pizzas, frozen pancakes, a support hose. Sídlí v Gaziantep, Turecko.

 3. DOSTLAR FIRINI GIDA A.S

  Turecko

  Společnost DOSTLAR FIRINI GIDA A.S, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazené pizzy sektoru. Sídlí v Izmir, Turecko.

 4. TRADIZIONE NAPOLETANA DI GENNARO NAPOLITANO

  Itálie

  Společnost TRADIZIONE NAPOLETANA DI GENNARO NAPOLITANO, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazené pizzy sektoru. Sídlí v Sant'arcangelo Trimonte, Itálie.

 5. PRECOFOOD S.L.

  Španělsko

  Společnost PRECOFOOD S.L., je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazené pizzy sektoru. Sídlí v Malaga, Španělsko.

 1. PEK FOOD

  Turecko

  Společnost PEK FOOD, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazené pizzy sektoru. Působí rovněž v sektorech deep-frozen ready meals, fried food bar, frozen fried foods, a pizza with four cheeses. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. IT'S ITALY BY PRODAL

  Itálie

  Společnost IT'S ITALY BY PRODAL, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazené pizzy sektoru. Sídlí v San Donà Di Piave, Itálie.

 1. PARASKEVAS FOOD SUPPLIERS

  Kypr

  Společnost PARASKEVAS FOOD SUPPLIERS, je Velkoprodejce, která působí v Chléb a cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Hluboce zmrazené pizzy, a Hluboce zmrazené pizzy. Sídlí v Limassol, Kypr.

 2. DON PIZZA LOGISTIC

  Španělsko

  Společnost DON PIZZA LOGISTIC, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazené pizzy sektoru. Sídlí v Pineda De Mar, Španělsko.

 3. FIH EKIN

  Nizozemsko

  Společnost FIH EKIN, je Distributor, která působí v Hluboce zmrazené pizzy sektoru. Působí rovněž v sektorech wholesale of deep-frozen food. Sídlí v Den Haag, Nizozemsko.

 4. HEG GIDA URUNLERI SAN. A.S.

  Turecko

  Společnost HEG GIDA URUNLERI SAN. A.S., je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazené pizzy sektoru. Působí rovněž v sektorech Cheesecake. Sídlí v Balikesir, Turecko.

 5. FELIX PIZZA

  Belgie

  Společnost FELIX PIZZA, je Distributor, která působí v Hluboce zmrazené pizzy sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen pizzas, pizzas, pizza rustica, a pizza cooked in wood burning oven. Sídlí v Vilvoorde, Belgie.

 6. ARNOLD'S IGLOO PIZZE SURGELATE

  Itálie

  Společnost ARNOLD'S IGLOO PIZZE SURGELATE, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazené pizzy sektoru. Sídlí v Grosseto, Itálie.

 7. SOLOS FOOD

  Dánsko

  Společnost SOLOS FOOD, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazené pizzy sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen pizzas, pizza cooked in wood burning oven, a mini pizzas. Sídlí v Kolding, Dánsko.

 8. SEDISA REPARTIMENTS, SL

  Španělsko

  Společnost SEDISA REPARTIMENTS, SL, je Distributor, která působí v Hluboce zmrazené pizzy sektoru. Sídlí v Sabadell, Španělsko.

 1. PIZZERIA DA ASPORTO AMALFITANA

  Itálie

  Společnost PIZZERIA DA ASPORTO AMALFITANA, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazené pizzy sektoru. Sídlí v Poncarale, Itálie.

 2. KESLAN - MASAS DE PIZZA

  Španělsko

  Společnost KESLAN - MASAS DE PIZZA, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazené pizzy sektoru. Sídlí v Málaga, Španělsko.

 3. ITALIA76

  Itálie

  Společnost ITALIA76, je Maloprodejce, která působí v Domácí elektrospotřebiče - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Pec na pizzu, Hluboce zmrazené pizzy, small electrical appliances, household appliance, Pec na pizzu, a Hluboce zmrazené pizzy. Sídlí v Soliera, Itálie.

 4. AKTAŞLAR DONDURULMUŞ LEZZETLER

  Turecko

  Společnost AKTAŞLAR DONDURULMUŞ LEZZETLER, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazené pizzy sektoru. Sídlí v Ordu, Turecko.

 5. ST. ANNY FOOD B.V.

  Nizozemsko

  Společnost ST. ANNY FOOD B.V., je Distributor, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce, Zmrazené a hluboce zmrazené maso, Hluboce zmrazené pizzy, Hluboce zmrazená hotová jídla, Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce, Zmrazené a hluboce zmrazené maso, Hluboce zmrazené pizzy, a Hluboce zmrazená hotová jídla. Sídlí v Capelle Aan Den Ijssel, Nizozemsko.

 6. FOOD DISTRIB

  Belgie

  Společnost FOOD DISTRIB, je Distributor, která působí v Hluboce zmrazené pizzy sektoru. Sídlí v Machelen, Belgie.

 7. LORIPACK

  Belgie

  Společnost LORIPACK, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, Hluboce zmrazené pizzy, wholesale of ice-creams, Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, frozen fruit, a Hluboce zmrazené pizzy. Sídlí v Les Bons Villers, Belgie.

 8. TORONTO PIZZA EOOD

  Bulharsko

  Společnost TORONTO PIZZA EOOD, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazené pizzy sektoru. Sídlí v Sofia, Bulharsko.

 9. MULTIFOOD DIVISION INTERGEL

  Švýcarsko

  Společnost MULTIFOOD DIVISION INTERGEL, je Velkoprodejce, která působí v Ovoce sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, čerstvá, Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina, Hluboce zmrazené pizzy, Zelenina, čerstvá, Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina, a Hluboce zmrazené pizzy. Sídlí v Gals, Švýcarsko.

 10. DEMETER - FELDERZEUGNISSE GMBH

  Německo

  Společnost DEMETER - FELDERZEUGNISSE GMBH, je Velkoprodejce, která působí v BIOLOGICKÉ ZEMĚDĚLSTVÍ sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, Hluboce zmrazené pizzy, Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, Hluboce zmrazené pizzy, a Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce. Sídlí v Alsbach-Hähnlein, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma