• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků

Výsledky hledání pro

Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků - Dovoz vývoz

 1. PKO-SURA COMPANY

  Rusko

  Společnost PKO-SURA COMPANY, je Výrobce, která působí v Pekařství - pekárenské stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba cukrovinek - průmyslové stroje a zařízení, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Výroba cukrovinek - průmyslové stroje a zařízení, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, a Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení. Sídlí v Penza, Rusko.

 2. BTS HAMUR YOGURMA MAKINE IMALATI

  Turecko

  Společnost BTS HAMUR YOGURMA MAKINE IMALATI, je Výrobce, která působí v Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků sektoru. Sídlí v Bursa, Turecko.

 3. FABRICACIÓN DE ENVASADORAS PANIMEC

  Španělsko

  Společnost FABRICACIÓN DE ENVASADORAS PANIMEC, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářský průmysl - stroje a zařízení, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, Potravinářský průmysl - stroje a zařízení, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, portioners for packing, a fillers. Sídlí v Cordoba, Španělsko.

 4. BATTAGGION

  Itálie

  Společnost BATTAGGION, je Výrobce, která působí v Míchačky a drtičky pro potravinářský průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, industrial agitators, kneading machines for the chemical industry, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, a kneading machines for rubber. Sídlí v Bergamo, Itálie.

 5. FOSHAN EPRO ELECTRICAL APPLIANCES CO LTD

  Alžírsko

  Společnost FOSHAN EPRO ELECTRICAL APPLIANCES CO LTD, je Výrobce, která působí v Domácí elektrospotřebiče - malé sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, a electric mixers. Sídlí v Shunde District, Foshan City, Guangdong Province, 528, Alžírsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. FA.M.A.G. SRL

  Itálie

  Společnost FA.M.A.G. SRL, je Výrobce, která působí v Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělství - stroje a zařízení, kneading machines, mixers, Zemědělství - stroje a zařízení, a wood splitting machines. Sídlí v Monforte San Giorgio, Itálie.

 2. FIS MODULAR SYSTEMS LTD.

  Rusko

  Společnost FIS MODULAR SYSTEMS LTD., je Výrobce, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, cream whippers, patisserie equipment, a industrial whipping and heating machines. Sídlí v Moscow, Rusko.

 3. KYRIAKOPOULOS SERVICES

  Řecko

  Společnost KYRIAKOPOULOS SERVICES, je Poskytovatel služeb, která působí v Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků sektoru. Sídlí v Artemis, Řecko.

 4. DISTRIBUTION INSTALLATION DE MATERIEL AGRO ALIMENTAIRE

  Francie

  Společnost DISTRIBUTION INSTALLATION DE MATERIEL AGRO ALIMENTAIRE, je Distributor, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, rotating sole furnaces, dough fermentation cabinets and chambers for bakeries, biscuit factories and patisseries, a freezing systems. Sídlí v Blanquefort, Francie.

 5. GARBY ANKA S.A

  Řecko

  Společnost GARBY ANKA S.A, je Výrobce, která působí v Řeznictví - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, Škrabky a struhadla, Míchačky a drtičky pro potravinářský průmysl, Mlýnky na maso pro hromadné stravování, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, Škrabky a struhadla, Míchačky a drtičky pro potravinářský průmysl, a Mlýnky na maso pro hromadné stravování. Sídlí v Ag.i. Rentis, Řecko.

 1. BIANCHI RAPIDA ITALIA S.R.L.

  Itálie

  Společnost BIANCHI RAPIDA ITALIA S.R.L., je Výrobce, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, a Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků. Sídlí v Chieve, Itálie.

 2. ELIANI IMPASTATRICI

  Itálie

  Společnost ELIANI IMPASTATRICI, je Velkoprodejce, která působí v Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků sektoru. Sídlí v Genova, Itálie.

 1. MATINA PRODIMPEX S.R.L.

  Rumunsko

  Společnost MATINA PRODIMPEX S.R.L., která působí v Chléb a cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrářské výrobky, průmyslové, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, Pečivo sladké, Cukrářské výrobky, průmyslové, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, a Pečivo sladké. Sídlí v Bucharest, Rumunsko.

 2. HELCO

  Rumunsko

  Společnost HELCO, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, Logistic management consulting, consulting, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, a Import-export - zemědělskopotravinářský komplex. Sídlí v Craiova, Rumunsko.

 3. GUL MAKINA SANAYI

  Turecko

  Společnost GUL MAKINA SANAYI, je Výrobce, která působí v Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků sektoru. Sídlí v Bursa, Turecko.

 4. MEK GIDA

  Turecko

  Společnost MEK GIDA, je Výrobce, která působí v Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků sektoru. Sídlí v Malatya, Turecko.

 5. DE SANTIS FORNI S.R.L.

  Itálie

  Společnost DE SANTIS FORNI S.R.L., je Distributor, která působí v Pece pekárenské sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, ovens for pizzerias, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, a Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků. Sídlí v Tivoli, Itálie.

 6. PAVAILLER (SEBP)

  Francie

  Společnost PAVAILLER (SEBP), která působí v Průmyslové chlazení - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekárny průmyslové, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, Pekárny průmyslové, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, a Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků. Sídlí v Portes-Les-Valence, Francie.

 7. VMI

  Francie

  Společnost VMI, která působí v Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků sektoru. Sídlí v Montaigu Cedex, Francie.

 8. PETER SPRENGER MASCHINENBAU GBR

  Německo

  Společnost PETER SPRENGER MASCHINENBAU GBR, je Výrobce, která působí v Pekařství - pekárenské stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, baking systems and equipment, a kneading machines. Sídlí v Peiting, Německo.

 1. UMBRA MACCHINE DI CECCHETTI GIANCARLO

  Itálie

  Společnost UMBRA MACCHINE DI CECCHETTI GIANCARLO, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení na zpracování masa, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, Zařízení na zpracování masa, a Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků. Sídlí v Umbertide, Itálie.

 2. BAGMASZ

  Polsko

  Společnost BAGMASZ, je Distributor, která působí v Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků sektoru. Působí rovněž v sektorech machines for bakeries, a wholesale of machines for bakeries. Sídlí v Zduńska Wola, Polsko.

 3. COS.MEC S.R.L.

  Itálie

  Společnost COS.MEC S.R.L., je Výrobce, která působí v Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Inženýring - dodavatelé - průmysl, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, Inženýring - dodavatelé - průmysl, a Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků. Sídlí v Paderno Dugnano, Itálie.

 4. MIX S.R.L.

  Itálie

  Společnost MIX S.R.L., je Výrobce, která působí v Filtrace - zařízení a materiál sektoru. Působí rovněž v sektorech Kohouty sanitárních armatur, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, Kohouty sanitárních armatur, a Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků. Sídlí v Cavezzo, Itálie.

 5. CO.M.ER. S.R.L.

  Itálie

  Společnost CO.M.ER. S.R.L., je Výrobce, která působí v Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků sektoru. Působí rovněž v sektorech Míchačky a drtičky pro potravinářský průmysl, optical micrometers, Míchačky a drtičky pro potravinářský průmysl, a Mechanical construction. Sídlí v Cernusco Sul Naviglio, Itálie.

 6. S C CAMEXIP S.A.

  Rumunsko

  Společnost S C CAMEXIP S.A., je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Manipulační dopravníky - systémy, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, Manipulační dopravníky - systémy, a Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků. Sídlí v Baicoi, Prahova County, Rumunsko.

 7. HERMANN HEUFT GMBH

  Německo

  Společnost HERMANN HEUFT GMBH, je Výrobce, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, a Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení. Sídlí v Bell, Německo.

 8. MECATHERM

  Francie

  Společnost MECATHERM, která působí v Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece pekárenské, a Pece pekárenské. Sídlí v Barembach, Francie.

 9. PEKASS S.R.O.

  Česká republika

  Společnost PEKASS S.R.O., je Velkoprodejce, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, a Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků. Sídlí v Plzen, Česká republika.

 10. BONGARD 67

  Francie

  Společnost BONGARD 67, je Velkoprodejce, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, a Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků. Sídlí v Furdenheim, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma