• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • hnací kola

Výsledky hledání pro

Hnací kola - Dovoz vývoz

 1. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Chápeme se jako rozšířený pracovní stůl, jsme dodavatelem strojírenství i dodavatelem pro průmysl, který potřebuje jednotlivé díly převodovky. Zákazníci pocházejí z námořních, železničních, větrných elektráren, speciálních převodovek / speciálních převodů a výstavby zařízení. Naše společnost neustále investuje do nových výrobních technologií, abychom byli připraveni na budoucí výzvy. Realizujeme typizovaná, ale i vysoce komplexní a extrémně náročná ozubená kola a hřídele i ozubené věnce (i těžké stroje! ). Proto je ZWP s více než 200 zaměstnanci lídrem ve výrobě vysoce přesných produktů „Made in Germany“. Bez ohledu na dlouhé doručovací trasy například z Asie jsme považováni za spolehlivého místního partnera pro technologii pohonů. Jsme kontaktem pro ozubenou techniku, hlavní pohony, strojní prvky, lodní soukolí, velká soukolí, důlní techniku, výrobu ozubených kol obecně, ozubené hřídele pro známé firmy a nabízíme vám také strategické partnerství jako spolehlivý dodavatel strojírenství. Jako odborníci již přebíráme outsourcing výrobních společností. Není neobvyklé, že jsme strategickým dodavatelem pro větrné turbíny, vodní elektrárny, komprese plynu nebo díly centrálních převodů. Naše výrobky se například používají také pro železniční soukolí, planetová soukolí, lodní pohony, průmyslová ozubená kola a korunkové ozubené spojky atd.

 2. INTEGRA

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost INTEGRA, je Výrobce, která působí v Převody mechanické a jejich díly sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslová maziva, Hnací kola, Přesná mechanika, Průmyslová maziva, Hnací kola, a Přesná mechanika. Sídlí v Le-Val-Saint-Germain, Francie.

 3. MEHMET ERDIREN DISLI MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Turecko

  Společnost MEHMET ERDIREN DISLI MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI., je Výrobce, která působí v Hnací kola sektoru. Působí rovněž v sektorech steel gears. Sídlí v Konya, Turecko.

 4. IBERPIÑON SL

  Španělsko

  Společnost IBERPIÑON SL, je Výrobce, která působí v Ovoce sušené sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnací kola, Hnací kola, Pine kernels, foodstuffs - import/export, a producer of food products. Sídlí v Pedrajas De San Esteban, Valladolid, Španělsko.

 5. Z.M.C. ITALIA

  Itálie

  Společnost Z.M.C. ITALIA, je Výrobce, která působí v Řetězy sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnací kola, chains, farm chains, Hnací kola, a roller chains for transmissions. Sídlí v Cavaria Con Premezzo, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MINI GEARS (STOCKPORT) LTD

  Spojené království

  Společnost MINI GEARS (STOCKPORT) LTD, je Výrobce, která působí v Frézování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnací soukolí, Hnací kola, Hnací soukolí, 3- and 5-axis CNC machining, Hnací kola, a racks. Sídlí v Stockport, Spojené království.

 2. ABMI

  Belgie

  Společnost ABMI, je Výrobce, která působí v Hnací soukolí sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnací kola, Těsnicí kroužky, Ložiska kuličková, precision mechanics, Hnací kola, Těsnicí kroužky, a Ložiska kuličková. Sídlí v Deux-Acren, Belgie.

 3. AVRUPA DISLI MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Turecko

  Společnost AVRUPA DISLI MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI., je Výrobce, která působí v Hnací soukolí sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnací kola, filtration of pharmaceuticals, Hnací kola, Internal gears, a cone drive. Sídlí v Istanbul/bayrampaşa, Turecko.

 4. YAVUZLAR DISLI SANAYI TICARET A.S.

  Turecko

  Společnost YAVUZLAR DISLI SANAYI TICARET A.S., je Výrobce, která působí v Hnací kola sektoru. Působí rovněž v sektorech racks, accessories and spare parts, a epicyclic reduction gears. Sídlí v Bursa, Turecko.

 5. ITAFRAN

  Francie

  Společnost ITAFRAN, je Velkoprodejce, která působí v Hnací kola sektoru. Působí rovněž v sektorech Bearings, a bearings. Sídlí v Corbas, Francie.

 1. LLC MODULTEC

  Bělorusko

  Společnost LLC MODULTEC, je Výrobce, která působí v Hnací kola sektoru. Působí rovněž v sektorech cylinder gears, transmission gearing, a helicoidal gears. Sídlí v Gomel, Bělorusko.

 2. AMIS

  Francie

  Společnost AMIS, je Výrobce, která působí v Železárny a slévárny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnací kola, Hnací kola, a Gearboxes. Sídlí v Montluçon Cedex, Francie.

 1. AXOMECA

  Francie

  Společnost AXOMECA, je Distributor, která působí v Převody plynulé a redukční (variátory a reduktory) sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnací kola, electric motors, Bearings, Hnací kola, a cpm bearings. Sídlí v Aubagne, Francie.

 2. ADBA MAKINE SANAYI TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Turecko

  Společnost ADBA MAKINE SANAYI TICARET LIMITED ŞIRKETI, je Výrobce, která působí v Hnací kola sektoru. Působí rovněž v sektorech steel gears, computerised cutting and burnishing, worm gears for transmissions, a milling. Sídlí v Başakşehir, Turecko.

 3. PIÑONES MATEO ZARA S.L.

  Španělsko

  Společnost PIÑONES MATEO ZARA S.L., je Výrobce, která působí v Hnací kola sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce sušené, a Ovoce sušené. Sídlí v Cadiz, Španělsko.

 4. DMS TEKNIK MALZEME

  Turecko

  Společnost DMS TEKNIK MALZEME, je Výrobce, která působí v Hnací kola sektoru. Působí rovněž v sektorech contract manufacturing. Sídlí v Bursa, Turecko.

 5. OGUZ MAKINA MÜHENDISLIK

  Turecko

  Společnost OGUZ MAKINA MÜHENDISLIK, je Výrobce, která působí v Hnací kola sektoru. Působí rovněž v sektorech filtration of pharmaceuticals, Wormwheels for mechanical engineering, a original replacements. Sídlí v Çorum, Turecko.

 6. HALIFAX RACK & SCREW CUTTING CO. LIMITED

  Spojené království

  Společnost HALIFAX RACK & SCREW CUTTING CO. LIMITED, která působí v Kontrola jakosti a certifikace sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnací kola, Hnací kola, a Machined parts. Sídlí v Brighouse, Spojené království.

 7. PIÑAS Y PIÑONES LA JANDA SL

  Španělsko

  Společnost PIÑAS Y PIÑONES LA JANDA SL, je Velkoprodejce, která působí v Hnací kola sektoru. Působí rovněž v sektorech dry fruits. Sídlí v Vejer De La Frontera, Španělsko.

 8. REQUISITOS UNÂNIMES

  Portugalsko

  Společnost REQUISITOS UNÂNIMES, je Poskytovatel služeb, která působí v Hnací kola sektoru. Působí rovněž v sektorech pine seedlings, a painting. Sídlí v Amora, Portugalsko.

 1. S.C.MASINI S.R.L.

  Rumunsko

  Společnost S.C.MASINI S.R.L., je Výrobce, která působí v Vstřikování pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnací kola, a Hnací kola. Sídlí v Targu Jiu, Rumunsko.

 2. ERGEST SYSTEMS PRODUCENT KÓŁ ZĘBATYCH

  Polsko

  Společnost ERGEST SYSTEMS PRODUCENT KÓŁ ZĘBATYCH, je Výrobce, která působí v Hnací soukolí sektoru. Působí rovněž v sektorech Ozubená kola, a Ozubená kola. Sídlí v Otwock, Polsko.

 3. UKMERGES STAKLES, LTD

  Litva

  Společnost UKMERGES STAKLES, LTD, je Výrobce, která působí v Ozubená kola sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnací soukolí, spare parts for agricultural and gardening machines, a Hnací soukolí. Sídlí v Ukmerge, Litva.

 4. GHIONI MIRANDA S.N.C.

  Itálie

  Společnost GHIONI MIRANDA S.N.C., je Výrobce, která působí v Hnací soukolí sektoru. Působí rovněž v sektorech Ozubená kola, broaching, serrated shafts, a Ozubená kola. Sídlí v Novate Milanese, Itálie.