• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • hnojiva umělá

Výsledky hledání pro

Hnojiva umělá - Dovoz vývoz

 1. SCANDINAVIAN CHEMICALS INTERNATIONAL AB

  Švédsko

  Skandikem is a leading global provider of specialized chemical solutions for various industries. With a commitment to innovation and sustainability, we offer a comprehensive range of high-quality chemicals and services tailored to meet the unique needs of our clients. Our company is built on a foundation of expertise, reliability, and customer satisfaction. At Skandikem, we understand the importance of chemicals in driving advancements across multiple sectors. Our diverse portfolio of products spans across areas such as pharmaceuticals, personal care, industrial manufacturing, agriculture, and many more. We work closely with our customers to develop customized solutions that enhance their processes, improve efficiency, and drive growth. Innovation is at the heart of our operations. We invest in cutting-edge research and development to stay at the forefront of chemical advancements. By constantly exploring new possibilities and pushing boundaries, we aim to develop sustainable and environmentally friendly solutions that align with the evolving needs of the industries we serve. Our global presence allows us to serve customers around the world. With a robust supply chain network and efficient distribution channels, we deliver our products with speed and reliability, irrespective of geographical boundaries. Skandikem is proud to contribute to the success and growth of our clients, both locally and internationally.

 2. AGRIFLUIDE S.L.

  Španělsko

  Agrifluide je společnost zabývající se výrobou a marketingem kapalných hnojiv s více než 40 lety zkušeností. Naše dlouholeté zkušenosti v nakládání s kapalnými hnojivy, nové pokroky v chemickém inženýrství a nejmodernější technologie z nás činí i nadále jednu z předních společností v zemědělském sektoru. Produkty Agrifluide mají diferenciační složku, kterou je PHC, důležitý stimulant ve vegetativním vývoji rostliny. Je to organicko-minerální sloučenina, exkluzivně pro Grupo Agrifluide, jejíž hlavní složkou jsou polyhydroxykarboxylové nebo organické kyseliny (fulvové nebo huminové kyseliny) s nízkou molekulovou hmotností a okamžitým agronomickým účinkem. Mezi výhody PHC vynikají následující: • Minimalizuje ztráty živin. • Maximalizuje účinnost hnojiv • Zvyšuje kapacitu výměny kationtů • Posiluje rostlinu tváří v tvář nepřízni osudu Díky našim čtyřem továrnám (v Seville a Albacete) dokáže Grupo Agrifluide distribuovat více než 60 000 tun ročně. Všechny naše produkty lze distribuovat v baleních: • 1000 litrů • 20 litrů • 10 litrů • 5 litrů

 3. XEM ABONOS, S.L.

  Španělsko

  Společnost XEM ABONOS, S.L., je Výrobce, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Působí rovněž v sektorech acidity correctors, organic fertilizers, soil and environment pesticides, trace mineral fertilizers, soil and environment fungicides, fertilizer, amino-acids, soil and environment bactericides, a soil conditioner. Sídlí v Xeraco (valencia), Španělsko.

 4. ARFOC- GESTÃO DE INVESTIMENTOS UNIP. LDA

  Portugalsko

  Společnost ARFOC- GESTÃO DE INVESTIMENTOS UNIP. LDA, je Multi-Category, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Působí rovněž v sektorech Víno, Chemický průmysl - import-export, Chemie - základní a odvozené výrobky, chemical products for the pharmaceutical industry, red wines, chemical additives for the food and canning industry, chemical additives, rose wine, a sparkling wines. Sídlí v Azurara, Portugalsko.

 5. LEMCORE B.V.

  Nizozemsko

  Společnost LEMCORE B.V., je Velkoprodejce, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Působí rovněž v sektorech Urea 46%, Urea fertilizer, Urea granular, Granulated urea, Carbamide, Urea suppliers, Ferrous Sulphate animal feed, Iron Sulphate, a Ferrous sulphate. Sídlí v Amsterdam, Nizozemsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. RASENLAND PATTENSEN FREIHERR KNIGGE GMBH

  Německo

  Společnost RASENLAND PATTENSEN FREIHERR KNIGGE GMBH, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Sídlí v Pattensen, Německo.

 2. MAX ITHALAT IHRACAT

  Turecko

 3. POLYPLASTAMBALAJ

  Turecko

 4. OGSAS ORGANIK GÜBRE SAN. A.S.

  Turecko

 5. DERETIL AGRONUTRITIONAL

  Španělsko

 1. AGROFEED TARIM GIDA INS LTD STI

  Turecko

 2. BEKATA EXPORT IMPORT LIMITED

  Turecko

 1. KÜKÜRT VE ÜRE 46

  Turecko

 2. PARTNER PF

  Ukrajina

 3. BIOGREEN AGRO

  Turecko

 4. DORRY GLOBAL CARE, S.L.

  Španělsko

 5. SC ELUNOS SRL

  Rumunsko

 6. YENAL GRUP ISLETMELERI LTD STI

  Turecko

 7. SOLVAY

  Belgie

 8. UNIKEYTERRA

  Turecko

 1. DISTRIBUCIÓN DEL LEVANTE BIOVAL S.L.

  Španělsko

 2. PAVONI & C. SPA

  Itálie

 3. PRODUCTION COMPANY PLATFORMA (PLATFORMEKS LLC)

  Rusko

 4. IDOK BOYA KIMYA

  Turecko

 5. GALVET SP. ZO.O.

  Polsko

 6. ÇIMSAN

  Turecko

 7. MINEREX SA

  Španělsko

 8. KELEWELL TRADING GMBH

  Německo

 9. NTCS GROUP LLC

  Uzbekistán

 10. BATI BURO DIS TICARET ANONIM SIRKETI

  Turecko

Filtry

Výsledky hledání pro

Hnojiva umělá - Dovoz vývoz

Počet výsledků

557 Podniky