• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • hnojiva umělá

Výsledky hledání pro

Hnojiva umělá - Dovoz vývoz

 1. SCANDINAVIAN CHEMICALS INTERNATIONAL AB

  Švédsko

  Verified by europages badge

  Skandikem is a leading global provider of specialized chemical solutions for various industries. With a commitment to innovation and sustainability, we offer a comprehensive range of high-quality chemicals and services tailored to meet the unique needs of our clients. Our company is built on a foundation of expertise, reliability, and customer satisfaction. At Skandikem, we understand the importance of chemicals in driving advancements across multiple sectors. Our diverse portfolio of products spans across areas such as pharmaceuticals, personal care, industrial manufacturing, agriculture, and many more. We work closely with our customers to develop customized solutions that enhance their processes, improve efficiency, and drive growth. Innovation is at the heart of our operations. We invest in cutting-edge research and development to stay at the forefront of chemical advancements. By constantly exploring new possibilities and pushing boundaries, we aim to develop sustainable and environmentally friendly solutions that align with the evolving needs of the industries we serve. Our global presence allows us to serve customers around the world. With a robust supply chain network and efficient distribution channels, we deliver our products with speed and reliability, irrespective of geographical boundaries. Skandikem is proud to contribute to the success and growth of our clients, both locally and internationally.

 2. JADAM

  Portugalsko

  Verified by europages badge

  JADAM is registered brand name of Wizard Puzzle-Unipessoal LDA, an international company specializing in the warehouse distribution business, connecting major international producers of chemical raw materials with clients in the local market and manufacturers of the final product. Our difference is not only in our strong sales but also very qualified technical after sales services and follow up by working with our international partners where we have outperformed development commitments by securing the quality and management needs for each product in our portfolio and delivery on time. Our product portfolio is a testament to our commitment to quality and performance. One key offering is our Phosphate Rock, known for its remarkable solubility. With solubility rates of 35-40% in 2% citric acid and 55-65% in 2% formic acid, our phosphate rock enhances nutrient availability for plants, resulting in increased yield and harvest quality. JADAM also supplies a range of products such as Sodium Carbonate, Caustic Soda Flakes 98%, Hydrochloric Acid 31%, Sodium Hypochlorite 12%, N46 Urea Fertilizer, Triple super phosphate(TSP), Sulphur (S) 99 %, Starch, Calcium chloride 94%, Sodium chloride, Titanium dioxide, Sodium benzoate, Potassium hydroxide, Hydrate lime, Burnt lime. Refer to our catalogue to know more about our products offer. JADAM remains dedicated to innovation, customer satisfaction, and maintaining the highest standards in the chemical industry.

 3. ATMOSFER MACHINERY

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost ATMOSFER MACHINERY, je Výrobce, která působí v Úprava vody - přístroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Odsolování vody - zařízení, Chemický průmysl - import-export, Hnojiva umělá, Chemie - základní a odvozené výrobky, Průmyslové tuky, Přípravky na čištění vody, Sea water desalinators, Odsolování vody - zařízení, a homogenizers. Sídlí v Etimesgut/ankara, Turecko.

 4. ARFOC- GESTÃO DE INVESTIMENTOS UNIP. LDA

  Portugalsko

  Verified by europages badge

  Společnost ARFOC- GESTÃO DE INVESTIMENTOS UNIP. LDA, je Multi-Category, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Působí rovněž v sektorech Víno, Chemický průmysl - import-export, Chemie - základní a odvozené výrobky, chemical products for the pharmaceutical industry, red wines, chemical additives for the food and canning industry, chemical additives, rose wine, a sparkling wines. Sídlí v Azurara, Portugalsko.

 5. XEM ABONOS, S.L.

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost XEM ABONOS, S.L., je Výrobce, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Působí rovněž v sektorech acidity correctors, organic fertilizers, soil and environment pesticides, trace mineral fertilizers, soil and environment fungicides, fertilizer, amino-acids, soil and environment bactericides, a soil conditioner. Sídlí v Xeraco (valencia), Španělsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. LEMCORE B.V.

  Nizozemsko

  Verified by europages badge

  Společnost LEMCORE B.V., je Velkoprodejce, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Působí rovněž v sektorech Urea 46%, Urea fertilizer, Urea granular, Granulated urea, Carbamide, Urea suppliers, Ferrous Sulphate animal feed, Iron Sulphate, a Ferrous sulphate. Sídlí v Amsterdam, Nizozemsko.

 2. RASENLAND PATTENSEN FREIHERR KNIGGE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost RASENLAND PATTENSEN FREIHERR KNIGGE GMBH, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Sídlí v Pattensen, Německo.

 3. AGRIFLUIDE S.L.

  Španělsko

  Agrifluide je společnost zabývající se výrobou a marketingem kapalných hnojiv s více než 40 lety zkušeností. Naše dlouholeté zkušenosti v nakládání s kapalnými hnojivy, nové pokroky v chemickém inženýrství a nejmodernější technologie z nás činí i nadále jednu z předních společností v zemědělském sektoru. Produkty Agrifluide mají diferenciační složku, kterou je PHC, důležitý stimulant ve vegetativním vývoji rostliny. Je to organicko-minerální sloučenina, exkluzivně pro Grupo Agrifluide, jejíž hlavní složkou jsou polyhydroxykarboxylové nebo organické kyseliny (fulvové nebo huminové kyseliny) s nízkou molekulovou hmotností a okamžitým agronomickým účinkem. Mezi výhody PHC vynikají následující: • Minimalizuje ztráty živin. • Maximalizuje účinnost hnojiv • Zvyšuje kapacitu výměny kationtů • Posiluje rostlinu tváří v tvář nepřízni osudu Díky našim čtyřem továrnám (v Seville a Albacete) dokáže Grupo Agrifluide distribuovat více než 60 000 tun ročně. Všechny naše produkty lze distribuovat v baleních: • 1000 litrů • 20 litrů • 10 litrů • 5 litrů

 4. KUNERGENE TARIM

  Turecko

  Společnost KUNERGENE TARIM, je Distributor, která působí v Hnojiva a produkty pro zlepšení půdy sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnojiva umělá, fodder, fertilizer, Hnojiva umělá, a Seeds for growers. Sídlí v Nigde, Turecko.

 5. MAX ITHALAT IHRACAT

  Turecko

  Společnost MAX ITHALAT IHRACAT, je Výrobce, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Působí rovněž v sektorech organic fertilizers, a Fertilizers, natural. Sídlí v Antakay, Turecko.

 1. POLYPLASTAMBALAJ

  Turecko

  Společnost POLYPLASTAMBALAJ, je Výrobce, která působí v Hnojiva a produkty pro zlepšení půdy sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnojiva umělá, a Hnojiva umělá. Sídlí v Konya, Turecko.

 2. OGSAS ORGANIK GÜBRE SAN. A.S.

  Turecko

  Společnost OGSAS ORGANIK GÜBRE SAN. A.S., je Výrobce, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Působí rovněž v sektorech organic fertilizers, Ecological farming, Agricultural adjuvant, a fertilizer for garden centres. Sídlí v Erzincan, Turecko.

 1. DERETIL AGRONUTRITIONAL

  Španělsko

  Společnost DERETIL AGRONUTRITIONAL, je Výrobce, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Působí rovněž v sektorech iron. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 2. AGROFEED TARIM GIDA INS LTD STI

  Turecko

  Společnost AGROFEED TARIM GIDA INS LTD STI, je Výrobce, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Působí rovněž v sektorech organic fertilizers. Sídlí v Antalya, Turecko.

 3. BEKATA EXPORT IMPORT LIMITED

  Turecko

  Společnost BEKATA EXPORT IMPORT LIMITED, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Působí rovněž v sektorech urea resins, fertilizer, chemical sulphur, a raw sugar. Sídlí v Denizli, Turecko.

 4. AGRO BULL PRODUCTS FOR NATURE, S.L.

  Španělsko

  Společnost AGRO BULL PRODUCTS FOR NATURE, S.L., je Výrobce, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnojiva přírodní, manufacture of organic fertilisers, Hnojiva přírodní, bio-stimulants - fertilisers, a fertilizer. Sídlí v Aielo De Malferti, Španělsko.

 5. KÜKÜRT VE ÜRE 46

  Turecko

  Společnost KÜKÜRT VE ÜRE 46, je Velkoprodejce, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Působí rovněž v sektorech chemical sulphur. Sídlí v Manisa, Turecko.

 6. AGROALKIMIA

  Španělsko

  Společnost AGROALKIMIA, je Výrobce, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Sídlí v Adra, Španělsko.

 7. BIOGREEN AGRO

  Turecko

  Společnost BIOGREEN AGRO, je Výrobce, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Působí rovněž v sektorech Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, Agricultural insecticide, Fungicides and bactericides, a Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky. Sídlí v antalya, Turecko.

 8. HELM AG

  Německo

  Společnost HELM AG, je Distributor, která působí v Import-export - chemický a farmaceutický průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Chemický průmysl - import-export, Farmaceutický průmysl - import-export, Hnojiva umělá, Chemický průmysl - import-export, Chemical products, Farmaceutický průmysl - import-export, a Hnojiva umělá. Sídlí v Hamburg, Německo.

 1. CM STORES & INNOVATIVE SLU

  Španělsko

  Společnost CM STORES & INNOVATIVE SLU, je Distributor, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Působí rovněž v sektorech dog food, a electronic publishing and multimedia products. Sídlí v Taboada, Španělsko.

 2. SOLVAY

  Belgie

  Společnost SOLVAY, je Výrobce, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Působí rovněž v sektorech Chemické katalyzátory, Hydrogen peroxide, calcium chloride, Chemické katalyzátory, a caustic soda. Sídlí v BRUSSELS, Belgie.

 3. ÇIMSAN

  Turecko

  Společnost ÇIMSAN, je Výrobce, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Působí rovněž v sektorech organic fertilizers, liquid fertilizer, a special fertilizers. Sídlí v Antalya, Turecko.

 4. CARBOTECNIA

  Španělsko

  Společnost CARBOTECNIA, je Výrobce, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Působí rovněž v sektorech organic fertilizers, a Calcium fertilizer. Sídlí v Manzanares, Španělsko.

 5. PETROTURK DIS TICARET LIMITED SIRKETI

  Turecko

  Společnost PETROTURK DIS TICARET LIMITED SIRKETI, je Maloprodejce, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Působí rovněž v sektorech PVC, polyvinylchlorid, a PVC, polyvinylchlorid. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 6. PRODUCTION COMPANY PLATFORMA (PLATFORMEKS LLC)

  Rusko

  Společnost PRODUCTION COMPANY PLATFORMA (PLATFORMEKS LLC), je Výrobce, která působí v Chemický průmysl - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnojiva umělá, Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Surové tuky, Hnojiva umělá, Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, a Surové tuky. Sídlí v Kazan, Rusko.

 7. QUIMICAS MERISTEM SL

  Španělsko

  Společnost QUIMICAS MERISTEM SL, je Výrobce, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Působí rovněž v sektorech subscriptions, a bio-stimulants - fertilisers. Sídlí v Moncada, Španělsko.

 8. WILLMAS SRL

  Itálie

  Společnost WILLMAS SRL, je Výrobce, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Sídlí v Castiglione Olona, Itálie.

 9. ZAKŁADY AZOTOWE W TARNOWIE-MOŚCICACH S.A.

  Polsko

  Společnost ZAKŁADY AZOTOWE W TARNOWIE-MOŚCICACH S.A., je Výrobce, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Působí rovněž v sektorech fertilizer. Sídlí v Tarnów, Polsko.

 10. CROP CARE S.L.

  Španělsko

  Společnost CROP CARE S.L., je Distributor, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Sídlí v Valencia, Španělsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Hnojiva umělá - Dovoz vývoz

Počet výsledků

569 Podniky