• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • holubi

Výsledky hledání pro

Holubi - Dovoz vývoz

 1. ERAX GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  For more than 17 years, ERAX GmbH has been providing its clients with the ideal defence products to protect their buildings from pigeons and other birds. Direct from the manufacturer – low-cost anti-pigeon systems such as spikes from ECOPIC & DEPIGEONAL, BIRDOUT (electronic systems), BIRDWIRE (tension wire system) and CABLE BIRD.

 2. MONDORAPACI

  Itálie

  Společnost MONDORAPACI, je Poskytovatel služeb, která působí v Holubi sektoru. Působí rovněž v sektorech pigeons, bird breeding, aviaries, a animal accessories. Sídlí v Cirie', Itálie.

 3. TILDUIVENBOND ONS BELANG

  Nizozemsko

  Společnost TILDUIVENBOND ONS BELANG, je Velkoprodejce, která působí v Holubi sektoru. Sídlí v Den Haag, Nizozemsko.

 4. GIROPROTEC

  Španělsko

  Společnost GIROPROTEC, která působí v Holubi sektoru. Působí rovněž v sektorech Dezinsekce, dezinfekce a deratizace - stroje a zařízení, Dezinsekce, dezinfekce a deratizace - stroje a zařízení, a pigeon deterrence. Sídlí v Girona, Španělsko.

 5. SADOCCO ISEO S.N.C.

  Itálie

  Společnost SADOCCO ISEO S.N.C., která působí v Krmiva pro chov sektoru. Působí rovněž v sektorech Holubi, Zvířata a chov dobytka, Holubi, a Zvířata a chov dobytka. Sídlí v Due Carrare, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SHANDONG QILONG GROUP CO.,LTD

  Čína

  Společnost SHANDONG QILONG GROUP CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Holubi sektoru. Působí rovněž v sektorech animal feed. Sídlí v Wudi, Čína.

 2. NATURAL GRANEN

  Belgie

  Společnost NATURAL GRANEN, je Výrobce, která působí v Holubi sektoru. Působí rovněž v sektorech Obilí pro dobytek a drůbež, Obilí pro dobytek a drůbež, a pigeon food supplements. Sídlí v Schoten, Belgie.

 3. AGROMARKET S.R.L.

  Itálie

  Společnost AGROMARKET S.R.L., je Výrobce, která působí v Domácí zvířata - potřeby sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradní architekt - dodavatelé, Holubi, Zahradní architekt - dodavatelé, a Holubi. Sídlí v Todi, Itálie.

 4. KALU A/S

  Dánsko

  Společnost KALU A/S, je Velkoprodejce, která působí v Holubi sektoru. Sídlí v Koebenhavn V, Dánsko.

 5. CINCINELLI PAOLO

  Itálie

 1. FELMICA MINERAIS INDUSTRIAIS, S.A.

  Portugalsko

 2. PRAGOCLEAN, S.R.O.

  Česká republika

  Nabízíme hubení škůdců (deratizace, dezinsekce, dezinfekce), ochranu proti holubům a vyklízení včetně rizikových úklidů. Ručíme za úspěšné vyhubení škůdců i kvalitu všech poskytovaných služeb.

 1. DDD SLUŽBY BRNO - DESINSEKCE A DERATIZACE BRNO

  Česká republika

  Naší prací je deratizace, desinfekce, desinsekce a fumigace obytných i průmyslových a potravinářských prostor. Provádíme pravidelné kontroly a výměny. Prodáváme také systémy ochrany proti holubům.

 2. PETR KUBEC - ZÁBRANY PROTI HOLUBŮM A VÝŠKOVÉ PRÁCE

  Česká republika

  Bojujeme spolu s vámi proti následkům holubího trusu. Instalujeme na fasádách speciální zábrany proti holubům nebo natahujeme ochranné sítě. Zničenou omítku vám také opravíme.

 3. HOLABIO!

  Španělsko

  Společnost HOLABIO!, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny sektoru. Působí rovněž v sektorech wholesale organic foods, wholesale frozen food, institutional catering, a import of frozen foods. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 4. OPRINS PLANT

  Belgie

  Společnost OPRINS PLANT, je Výrobce, která působí v Rostliny sektoru. Působí rovněž v sektorech garden plants, a holly. Sídlí v Rijkevorsel, Belgie.