• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • hotely a restaurace

Výsledky hledání pro

Hotely a restaurace - Dovoz vývoz

 1. STECKO MEBLE S.J.

  Polsko

  Verified by europages badge

  Stecko Meble is a renowned furniture manufacturing company that offers high-quality and stylish furniture solutions to transform living and office spaces. Our product range is extensive and diverse, catering to various needs and preferences. Whether you're looking for elegant living room sets, ergonomic office furniture, modern bedroom collections, or functional kitchen solutions, we offer a wide array of options to suit different styles and requirements. From classic designs to contemporary trends, we constantly evolve our product lineup to stay ahead of the curve and meet evolving customer demands. With our team of skilled designers and craftsmen, we take pride in our ability to create custom-made furniture tailored to individual specifications. From concept development to installation, we ensure a seamless and satisfying experience for our clients. We actively seek eco-friendly materials and production processes, minimizing our carbon footprint and contributing to a greener future. With our strong reputation built on reliability and excellence, we have successfully served a wide range of clients, including residential customers, interior designers, and commercial establishments. Whether it's a single piece of furniture or a comprehensive furnishing project, we approach each undertaking with professionalism and a dedication to exceeding expectations.

 2. WAS GERMANY INH. TIM SCHULZ E.K.

  Německo

  Verified by europages badge

  We have been a leading supplier of hotel and kitchen equipment for over 50 years. We have everything you need to turn your customers into perfect hosts. This is all thanks to our comprehensive service concept. The secret to happy and satisfied guests lies in having the ideal equipment to hand. We have continuously refined our service, enabling us to offer customised solutions to meet the most diverse needs of our customers and partners. We meet you on an equal footing and let our typical Northern German values speak for us: Our service is honest and reliable, it starts with the right team and the best equipment. That means "Where Service Begins".

 3. BIOPAILLE

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost BIOPAILLE, je Výrobce, která působí v Vybavení pro bary sektoru. Působí rovněž v sektorech Džusy ovocné, Nápoje, Hotely a restaurace, straws, bar accessories, Džusy ovocné, Nápoje, a Hotely a restaurace. Sídlí v Peypin, Francie.

 4. AUBERGE DE LA TOUR DE BRISON

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost AUBERGE DE LA TOUR DE BRISON, je Poskytovatel služeb, která působí v Hotel sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotely a restaurace, a Hotely a restaurace. Sídlí v Sanilhac, Francie.

 5. FASTCONCEPTS.FR

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost FASTCONCEPTS.FR, je Výrobce, která působí v Hotely a restaurace sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečicí trouby, průmyslové, Chlazené vitríny a výkladní skříně, Pečicí trouby, průmyslové, a Chlazené vitríny a výkladní skříně. Sídlí v Paris, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ALBERGO RISTORANTE LA' DI MORET

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost ALBERGO RISTORANTE LA' DI MORET, je Poskytovatel služeb, která působí v Hotel sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotely a restaurace, elegant, 4-star, Hotely a restaurace, suites, wifi available, panoramic gym, convention centres in hotel centres, a business hotel. Sídlí v Udine, Itálie.

 2. KARCH SNAIL FARM

  Česká republika

  Naším cílem je vytvářet prémiové produkty ze šneků a ze šnečích vajíček kaviár nejvyšší jakosti pro naše zákazníky. Pro výrobu šnečích delikates používáme jen čerstvé suroviny. Naše produkty jsou vyráběny pro zákazníky pouze na zakázku a proto jsou tak originální. Všechny produkty dodáváme chlazené.

 3. CHATA SEVERKA - HORSKÁ CHATA A UBYTOVÁNÍ V BESKYDECH

  Česká republika

  Nabízíme ubytování v Beskydech. Provozujeme horskou chatu o kapacitě až 53 osob, vhodnou pro pořádání lyžařských zájezdů i škol v přírodě. K ubytování nabízíme možnost snídaní, polopenze i plné penze.

 4. PENZION TETŘÍVEK - RODINNÁ DOVOLENÁ S DĚTMI NA ŠUMAVĚ

  Česká republika

  V Nových Hutích provozujeme Penzion Tetřívek, který je vhodný pro rodinnou dovolenou s dětmi na Šumavě. Nabízíme také ubytování v našem Hotelu Pila v městečku Sedlice nedaleko Blatné.

 5. FIRST CONTACT CHEFS

  Spojené království

  Společnost FIRST CONTACT CHEFS, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Hotely a restaurace sektoru. Působí rovněž v sektorech Nábor pracovních sil - mezinárodní, Šetření před přijetím do zaměstnání, Nábor pracovních sil - mezinárodní, Šetření před přijetím do zaměstnání, a Home chefs. Sídlí v Sheffield, Spojené království.

 1. SH HOTELES

  Španělsko

  Společnost SH HOTELES, která působí v Hotel sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotely a restaurace, hotel with spa, a Hotely a restaurace. Sídlí v VALENCIA, Španělsko.

 2. STADT WIEN - FAMILIEN HOTEL IN ZELL AM SEE

  Rakousko

  Společnost STADT WIEN - FAMILIEN HOTEL IN ZELL AM SEE, je Poskytovatel služeb, která působí v Hotely a restaurace sektoru. Působí rovněž v sektorech hotel, well-being, a vacations. Sídlí v Zell Am See, Rakousko.

 1. GAEC DU TRISKEL - FLEURS DE FERME

  Francie

  Společnost GAEC DU TRISKEL - FLEURS DE FERME, je Výrobce, která působí v Mléčné výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotely a restaurace, yoghurt manufacture, natural yoghurt, yoghurt, a Hotely a restaurace. Sídlí v Saint-Denis-De-Villenette, Francie.

 2. HOTEL LE PRIEURE

  Francie

  Společnost HOTEL LE PRIEURE, je Poskytovatel služeb, která působí v Hotely a restaurace sektoru. Působí rovněž v sektorech Sály pro slavnosti a recepce, a Sály pro slavnosti a recepce. Sídlí v Locronan, Francie.

 3. PALAIS MEHDI

  Maroko

  Společnost PALAIS MEHDI, je Poskytovatel služeb, která působí v Hotely a restaurace sektoru. Sídlí v Marrakech Nakhil, Maroko.

 4. HOSTAL VALENCIA

  Španělsko

  Společnost HOSTAL VALENCIA, která působí v Hotel sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotely a restaurace, Lodging, air-conditioned rooms, Hotely a restaurace, a payment by bank cards and credit cards. Sídlí v MADRID, Španělsko.

 5. IL PODERE SAN GIUSEPPE

  Itálie

  Společnost IL PODERE SAN GIUSEPPE, je Poskytovatel služeb, která působí v Hotely a restaurace sektoru. Působí rovněž v sektorech velvet. Sídlí v Amelia, Itálie.

 6. OKSUZOGULLARI HORECA VE EV GEREÇLERI A.S

  Turecko

  Společnost OKSUZOGULLARI HORECA VE EV GEREÇLERI A.S, je Multi-Category, která působí v Kavárny a bary - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Keramika, porcelán a fajáns - průmyslové výrobky, Hotely a restaurace, restaurant cutlery organisers, cooking plant and equipment for the food and preserves industry, Keramika, porcelán a fajáns - průmyslové výrobky, a Hotely a restaurace. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 7. HOTEL TAHITÍ PLAYA

  Španělsko

  Společnost HOTEL TAHITÍ PLAYA, která působí v Hotel sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotely a restaurace, Lodging, a Hotely a restaurace. Sídlí v Santa Susanna-Barcelona, Španělsko.

 8. ATASOY MAKINE TEKTIL LTD. STI

  Turecko

  Společnost ATASOY MAKINE TEKTIL LTD. STI, je Výrobce, která působí v Hotely a restaurace sektoru. Sídlí v Trabzon, Turecko.

 1. HOTEL MONTEMAR

  Španělsko

  Společnost HOTEL MONTEMAR, je Multi-Category, která působí v Hotel sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotely a restaurace, Lodging, Hotel with restaurant, a Hotely a restaurace. Sídlí v Benidorm-Alicante, Španělsko.

 2. APARTAMENTOS MADRID

  Španělsko

  Společnost APARTAMENTOS MADRID, je Poskytovatel služeb, která působí v Hotely a restaurace sektoru. Působí rovněž v sektorech studio apartments, apartment rentals, hotel, a apartment bookings. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 3. HOTEL GUADALUPE SL

  Španělsko

  Společnost HOTEL GUADALUPE SL, je Poskytovatel služeb, která působí v Hotel sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotely a restaurace, Hotely a restaurace, city centre hotels, a overnight stay. Sídlí v Granada, Španělsko.

 4. HOTEL AVENIDA TROPICAL SALOBREÑA ***

  Španělsko

  Společnost HOTEL AVENIDA TROPICAL SALOBREÑA ***, která působí v Hotel sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotely a restaurace, Lodging, tv in bedrooms, Hotely a restaurace, a rooms with minibar. Sídlí v Salobreña-Granada, Španělsko.

 5. MAISON DE VACANCES EN CAMPAGNE

  Francie

  Společnost MAISON DE VACANCES EN CAMPAGNE, je Výrobce, která působí v Hotely a restaurace sektoru. Působí rovněž v sektorech holiday homes, a seasonal lettings. Sídlí v Bédarrides, Francie.

 6. RESTAURANTE MAMMA NOSTRA CALPE

  Španělsko

  Společnost RESTAURANTE MAMMA NOSTRA CALPE, je Poskytovatel služeb, která působí v Hotely a restaurace sektoru. Sídlí v Calpe, Španělsko.

 7. HORECA PLUS LTD STI

  Turecko

  Společnost HORECA PLUS LTD STI, je Výrobce, která působí v Hotely a restaurace sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 8. HOTEL ESPLENDID ***

  Španělsko

  Společnost HOTEL ESPLENDID ***, je Poskytovatel služeb, která působí v Hotel sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotely a restaurace, Hotel with restaurant, a Hotely a restaurace. Sídlí v Blanes-Girona, Španělsko.

 9. RESTAURANTE PIZZA AMORI

  Španělsko

  Společnost RESTAURANTE PIZZA AMORI, je Výrobce, která působí v Hotely a restaurace sektoru. Sídlí v Villajoyosa, Španělsko.

 10. HOF TER ZIELBEEK

  Belgie

  Společnost HOF TER ZIELBEEK, je Poskytovatel služeb, která působí v Hotely a restaurace sektoru. Sídlí v Ruisbroek-Puurs, Belgie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Hotely a restaurace - Dovoz vývoz

Počet výsledků

16 772 Podniky