• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • houby

Výsledky hledání pro

Houby - Dovoz vývoz

 1. MYCOTRITION GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Our company has over 40 years of professional experience in the cultivation and processing of medicinal mushrooms. Our business is defined by the following aspects: •Premium quality raw materials; transparent and verified tracking of products from cultivation to distribution; regular checks by accredited German laboratories; processing at our production facilities in Germany and Austria; personal customer service. With every delivery, you will receive detailed analyses and certificates that unequivocally confirm the marketability of our products with regard to food quality and/or organic certification. Quality control and analysis is ensured at the highest level – our incoming goods inspection and quality assurance procedures are carried out in Germany according to GMP-SOP certification and validation. The raw materials are tested for heavy metals, pesticides and microbiology as well as radioactivity and polycyclic aromatic hydrocarbons, with over 250 parameters tested in total. Mycotrition offers you medicinal mushroom extracts and medicinal mushroom powder with the highest possible quality. • organic mushroom powder + conventionally grown • organic mushroom extract + conventionally grown • bulk capsules • grain • special extracts (30% polysaccharides) • contact us for special requests

 2. PANFRUIT

  Ukrajina

  Verified by europages badge

  Společnost PANFRUIT, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce sektoru. Působí rovněž v sektorech Bobuloviny, Ovoce lyofilizované, Zelenina lyofilizovaná, Biologická - strava, Polévky, Houby, Ovoce a zelenina - import-export, Bobuloviny, a Frozen berries. Sídlí v Kyiv, Ukrajina.

 3. MICOTEC SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost MICOTEC SRL, je Výrobce, která působí v Houby sektoru. Působí rovněž v sektorech Shiitake mushrooms, king trumpet mushrooms, Button mushrooms, mushroom packages, truffles, varieties of king trumpet mushrooms, substrate for king trumpet mushrooms, sale of substrates for king trumpet mushrooms, a king trumpet mushroom. Sídlí v Gravina In Puglia, Itálie.

 4. VÉGÉPACK

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost VÉGÉPACK, je Distributor, která působí v Zelenina, čerstvá sektoru. Působí rovněž v sektorech Houby, Ovoce, Houby, vegetables, Diced vegetables, salads, Ready-made meals, Vegetables for woks, a Ovoce. Sídlí v Arlon, Belgie.

 5. MADJAROV 92

  Bulharsko

  Verified by europages badge

  Společnost MADJAROV 92, je Výrobce, která působí v Zemědělství - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Léčivé rostliny a byliny, Houby, Husí nebo kachní játra, Dřevo - výrobky, Ovoce sušené, lavender, Pure Lavender Oil, Dried Lavender, a Lavender Oil. Sídlí v Kubrat, Bulharsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. GRASS LLC

  Rusko

  Společnost GRASS LLC, je Multi-Category, která působí v Houby sektoru. Působí rovněž v sektorech Biologická - strava, Biologická - strava, wholesale of mushrooms, tinned mushrooms, a frozen mushroom. Sídlí v Krasnoyarsk, Rusko.

 2. ONISS

  Ukrajina

  Společnost ONISS, je Výrobce, která působí v Konzervárenské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Houby, canned pulses, a Houby. Sídlí v Odessa, Ukrajina.

 3. LTD. LIGAZA

  Rusko

  Společnost LTD. LIGAZA, je Výrobce, která působí v Houby sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinové výtažky, Chanterelle mushrooms, Porcini and boletus mushrooms, a Potravinové výtažky. Sídlí v Ekaterinburg, Rusko.

 4. H.J.GABATHULER AG

  Švýcarsko

  Společnost H.J.GABATHULER AG, je Výrobce, která působí v Houby sektoru. Působí rovněž v sektorech dried mushrooms, frozen mushrooms, a wholesale of mushrooms. Sídlí v Au (sg), Švýcarsko.

 5. TÖLLE HANDELSKONTOR

  Německo

  Společnost TÖLLE HANDELSKONTOR, je Velkoprodejce, která působí v Houby sektoru. Sídlí v Schieder-Schwalenberg, Německo.

 1. BARIA TEK. TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost BARIA TEK. TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Houby sektoru. Působí rovněž v sektorech Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, a dried vegetables. Sídlí v Antalya, Turecko.

 2. HAYGER MANTAR

  Turecko

  Společnost HAYGER MANTAR, je Výrobce, která působí v Houby sektoru. Působí rovněž v sektorech Podnikové dárky, Ovoce a zelenina - import-export, Podnikové dárky, Ovoce a zelenina - import-export, Business gifts for companies, a dried mushrooms. Sídlí v Saraykoy, Turecko.

 1. KING OF TRUFFLES - SOCIETA' A RESPONSABILITA' LIMI S.R.L.

  Itálie

  Společnost KING OF TRUFFLES - SOCIETA' A RESPONSABILITA' LIMI S.R.L., je Výrobce, která působí v Houby sektoru. Působí rovněž v sektorech truffle seasoning, a Luxury goods. Sídlí v Firenze, Itálie.

 2. PUNTO AGRI

  Itálie

  Společnost PUNTO AGRI, je Multi-Category, která působí v Chov drůbeže, králíků a zvěřiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Houby, Napáječky, diy items, Houby, Napáječky, a Poultry incubators and brooders. Sídlí v Siano, Itálie.

 3. HAYGER OYSTER MUSHROOM

  Turecko

  Společnost HAYGER OYSTER MUSHROOM, je Výrobce, která působí v Houby sektoru. Sídlí v Denizli, Turecko.

 4. MUSHROOM S.A.S. DI POZZA FERNANDO & C.SOCIETA' AGRICOLA

  Itálie

  Společnost MUSHROOM S.A.S. DI POZZA FERNANDO & C.SOCIETA' AGRICOLA, je Výrobce, která působí v Houby sektoru. Sídlí v Motta Di Livenza, Itálie.

 5. MINICHAMP BV

  Nizozemsko

  Společnost MINICHAMP BV, je Velkoprodejce, která působí v Houby sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, čerstvá, a Zelenina, čerstvá. Sídlí v Horst, Nizozemsko.

 6. ANAVITA NATURKOST GMBH

  Německo

  Společnost ANAVITA NATURKOST GMBH, je Výrobce, která působí v Houby sektoru. Působí rovněž v sektorech Rýže, a Rýže. Sídlí v München, Německo.

 7. FAUNDEZ S.L.

  Španělsko

  Společnost FAUNDEZ S.L., je Výrobce, která působí v Houby sektoru. Sídlí v Rabanales (zamora), Španělsko.

 8. MANTARATOR

  Turecko

  Společnost MANTARATOR, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Houby sektoru. Sídlí v Antalya, Turecko.

 1. L'ARTIGIANA DEL FUNGO

  Itálie

  Společnost L'ARTIGIANA DEL FUNGO, je Výrobce, která působí v Konzervy zeleninové s olejem sektoru. Působí rovněž v sektorech Houby, Houby, sauces and seasonings, a truffle pate'. Sídlí v Sassello, Itálie.

 2. GREEN MUSHROOM FARM B.V. (GMF)

  Nizozemsko

  Společnost GREEN MUSHROOM FARM B.V. (GMF), je Velkoprodejce, která působí v Houby sektoru. Působí rovněž v sektorech champignon, Chanterelle mushrooms, Enoki mushrooms, a Oyster mushrooms. Sídlí v De Lier, Nizozemsko.

 3. AGROBOLETOS LDA

  Portugalsko

  Společnost AGROBOLETOS LDA, je Velkoprodejce, která působí v Houby sektoru. Působí rovněž v sektorech wild mushrooms. Sídlí v Coruche-Branca, Portugalsko.

 4. SAPORI D'AUTUNNO DI GIUSEPPE BOSCHI

  Itálie

  Společnost SAPORI D'AUTUNNO DI GIUSEPPE BOSCHI, je Velkoprodejce, která působí v Houby sektoru. Působí rovněž v sektorech Black truffles, a White truffles. Sídlí v Monteroduni, Itálie.

 5. WALDFRÜCHTE MAUERER GMBH

  Německo

  Společnost WALDFRÜCHTE MAUERER GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Houby sektoru. Sídlí v Nittenau, Německo.

 6. FIRMA HANDLOWA ASTIA GRZYBY SUSZONE

  Polsko

  Společnost FIRMA HANDLOWA ASTIA GRZYBY SUSZONE, je Velkoprodejce, která působí v Houby sektoru. Sídlí v Kraków, Polsko.

 7. BAYER. PILZE & WALDFRÜCHTE UWE NIKLAS GMBH

  Německo

  Společnost BAYER. PILZE & WALDFRÜCHTE UWE NIKLAS GMBH, která působí v Lanýže sektoru. Působí rovněž v sektorech Houby, dried mushrooms, mushrooms, Houby, a golden agaric. Sídlí v Roding-Neubäu, Německo.

 8. BIONERICA LLC

  Ukrajina

  Společnost BIONERICA LLC, je Výrobce, která působí v Houby sektoru. Působí rovněž v sektorech Bobuloviny, Bobuloviny, Mushrooms and berries, Frozen berries, a boletus mushrooms. Sídlí v Vyzhnytsia, Ukrajina.

 9. COLLIE PRODCOM SRL

  Německo

  Společnost COLLIE PRODCOM SRL, je Výrobce, která působí v Houby sektoru. Sídlí v Hannover, Německo.

 10. SLM BERRY

  Ukrajina

  Společnost SLM BERRY, je Výrobce, která působí v Houby sektoru. Působí rovněž v sektorech Bobuloviny, Bobuloviny, Fruit purée, Frozen berries, a black berries. Sídlí v Lviv, Ukrajina.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma