• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • husí nebo kachní játra

Výsledky hledání pro

Husí nebo kachní játra - Dovoz vývoz

 1. LE GRAND BLUFF

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost LE GRAND BLUFF, je Výrobce, která působí v Husí nebo kachní játra sektoru. Působí rovněž v sektorech Gastronomie - speciality, truffles, hotel restaurant, Gastronomie - speciality, a top of the range produce. Sídlí v Astaffort, Francie.

 2. MADJAROV 92

  Bulharsko

  Verified by europages badge

  Společnost MADJAROV 92, je Výrobce, která působí v Zemědělství - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Léčivé rostliny a byliny, Houby, Husí nebo kachní játra, Dřevo - výrobky, Ovoce sušené, lavender, Pure Lavender Oil, Dried Lavender, a Lavender Oil. Sídlí v Kubrat, Bulharsko.

 3. FERME DE GREZELADE

  Francie

  Společnost FERME DE GREZELADE, je Výrobce, která působí v Husí nebo kachní játra sektoru. Působí rovněž v sektorech Potraviny - import-export, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, Gastronomie - speciality, Potravinové speciality, Potraviny - import-export, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, Gastronomie - speciality, a Potravinové speciality. Sídlí v Lanzac, Francie.

 4. LA COMBE DE JOB

  Francie

  Společnost LA COMBE DE JOB, je Výrobce, která působí v Husí nebo kachní játra sektoru. Působí rovněž v sektorech local specialty produce, Business gifts, Gourmet gifts for businesses, a regional products. Sídlí v Objat, Francie.

 5. PM WORLD TRADE KFT.

  Maďarsko

  Společnost PM WORLD TRADE KFT., je Výrobce, která působí v Husí nebo kachní játra sektoru. Sídlí v Szeged, Maďarsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. COURTIN HERVOUET

  Francie

  Společnost COURTIN HERVOUET, je Velkoprodejce, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Uzeniny a solená masa, Husí nebo kachní játra, Maso a uzeniny, Uzeniny a solená masa, Husí nebo kachní játra, halal certification, a Maso a uzeniny. Sídlí v Rungis, Francie.

 2. EUROVOLAILLES

  Francie

  Společnost EUROVOLAILLES, je Velkoprodejce, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Husí nebo kachní játra, poultry, wild game, a Husí nebo kachní játra. Sídlí v Rungis Cedex, Francie.

 3. LA DROSERA GOURMANDE

  Francie

  Společnost LA DROSERA GOURMANDE, je Výrobce, která působí v Konzervy s masem a uzeninami sektoru. Působí rovněž v sektorech Husí nebo kachní játra, Podnikové dárky, medals, Husí nebo kachní játra, Podnikové dárky, a regional products. Sídlí v Laguiole, Francie.

 4. VALETTE FOIE GRAS

  Francie

  Společnost VALETTE FOIE GRAS, je Výrobce, která působí v Husí nebo kachní játra sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotová jídla a lahůdky, Whole block duck foie gras, suppliers of duck confit, black truffles, a Hotová jídla a lahůdky. Sídlí v Gourdon, Francie.

 5. EURALIS GASTRONOMIE

  Francie

  Společnost EURALIS GASTRONOMIE, je Výrobce, která působí v Konzervy s masem a uzeninami sektoru. Působí rovněž v sektorech Husí nebo kachní játra, Hotová jídla a lahůdky, Husí nebo kachní játra, Hotová jídla a lahůdky, Whole block duck foie gras, a suppliers of duck confit. Sídlí v Lescar Cedex, Francie.

 1. ETABLISSEMENTS SUDREAU

  Francie

  Společnost ETABLISSEMENTS SUDREAU, je Výrobce, která působí v Husí nebo kachní játra sektoru. Působí rovněž v sektorech Whole block duck foie gras, duck meat, suppliers of cassoulet, a suppliers of duck confit. Sídlí v Cahors, Francie.

 2. GRENIER DES GASTRONOMES

  Francie

  Společnost GRENIER DES GASTRONOMES, je Výrobce, která působí v Husí nebo kachní játra sektoru. Působí rovněž v sektorech Whole block duck foie gras, suppliers of duck confit, duck meat, a duck pate. Sídlí v Hagetmau, Francie.

 1. LA BASSE-COUR DE CASTELNAU

  Francie

  Společnost LA BASSE-COUR DE CASTELNAU, je Výrobce, která působí v Husí nebo kachní játra sektoru. Působí rovněž v sektorech Customizable business and company gifts, a giftsets. Sídlí v Castelnau-Chalosse, Francie.

 2. ARNABAR

  Francie

  Společnost ARNABAR, je Výrobce, která působí v Husí nebo kachní játra sektoru. Působí rovněž v sektorech Gastronomie - speciality, Whole block duck foie gras, Gastronomie - speciality, suppliers of duck confit, a local specialty produce. Sídlí v OSSES, Francie.

 3. LA FERME D'ARTAGNAN

  Belgie

  Společnost LA FERME D'ARTAGNAN, je Výrobce, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Působí rovněž v sektorech Husí nebo kachní játra, farms, fruit tree growing, Chicken breeding, a Husí nebo kachní játra. Sídlí v Haccourt, Belgie.

 4. TEDIMEX LTD

  Bulharsko

  Společnost TEDIMEX LTD, je Výrobce, která působí v Husí nebo kachní játra sektoru. Působí rovněž v sektorech duck legs. Sídlí v Haskovo, Bulharsko.

 5. BARTHOUIL

  Francie

  Společnost BARTHOUIL, je Výrobce, která působí v Gastronomie - speciality sektoru. Působí rovněž v sektorech Husí nebo kachní játra, Sturgeon caviar, Husí nebo kachní játra, Whole block duck foie gras, a smoked salmon. Sídlí v PEYREHORADE, Francie.

 6. ALBY FOIE GRAS / CONSERVERIES PIERRE LASCROUX

  Francie

  Společnost ALBY FOIE GRAS / CONSERVERIES PIERRE LASCROUX, je Výrobce, která působí v Husí nebo kachní játra sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotová jídla a lahůdky, duck legs, a Hotová jídla a lahůdky. Sídlí v Albi, Francie.

 7. ETABLISSEMENT JACK BLANC SA

  Francie

  Společnost ETABLISSEMENT JACK BLANC SA, je Výrobce, která působí v Husí nebo kachní játra sektoru. Sídlí v Terrasson Lavilledieu, Francie.

 8. JEAN LARNAUDIE

  Francie

  Společnost JEAN LARNAUDIE, je Výrobce, která působí v Husí nebo kachní játra sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotová jídla a lahůdky, Whole block duck foie gras, duck meat, regional dishes and specialities, a Hotová jídla a lahůdky. Sídlí v Figeac, Francie.

 1. FAMILLE DUMECQ

  Francie

  Společnost FAMILLE DUMECQ, je Výrobce, která působí v Husí nebo kachní játra sektoru. Působí rovněž v sektorech suppliers of duck confit, Whole block duck foie gras, duck meat, a duck pate. Sídlí v Pomarez, Francie.

 2. SELECTOS DE CASTILLA SA

  Španělsko

  Společnost SELECTOS DE CASTILLA SA, je Výrobce, která působí v Husí nebo kachní játra sektoru. Působí rovněž v sektorech suppliers of duck confit, duck pate, Delicatessen products, a foie gras. Sídlí v Villamartín De Campos - Palencia, Španělsko.

 3. LAFITTE

  Francie

  Společnost LAFITTE, je Výrobce, která působí v Husí nebo kachní játra sektoru. Působí rovněž v sektorech Gastronomie - speciality, Whole block duck foie gras, suppliers of duck confit, a Gastronomie - speciality. Sídlí v Montaut, Francie.

 4. LA FERME UHARTIA

  Francie

  Společnost LA FERME UHARTIA, je Výrobce, která působí v Husí nebo kachní játra sektoru. Působí rovněž v sektorech duck meat, Whole block duck foie gras, giftsets, a suppliers of duck confit. Sídlí v Barcus, Francie.

 5. CHARCUTERIE ROUCH

  Francie

  Společnost CHARCUTERIE ROUCH, je Výrobce, která působí v Uzeniny a solená masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Klobásy a párky, Paštiky, Husí nebo kachní játra, Klobásy a párky, Paštiky, a Husí nebo kachní játra. Sídlí v Foix, Francie.

 6. NIVO FINESS

  Belgie

  Společnost NIVO FINESS, je Velkoprodejce, která působí v Husí nebo kachní játra sektoru. Působí rovněž v sektorech truffle oil, a truffles. Sídlí v Antwerpen, Belgie.

 7. MAISON GODARD

  Francie

  Společnost MAISON GODARD, je Výrobce, která působí v Husí nebo kachní játra sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotová jídla a lahůdky, Whole block duck foie gras, Hotová jídla a lahůdky, a black truffles. Sídlí v Gourdon, Francie.

 8. LESVERRINESDEMAX

  Francie

  Společnost LESVERRINESDEMAX, je Výrobce, která působí v Husí nebo kachní játra sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy s uzeninami, Šampaňské, Konzervárenské výrobky, Konzervy s uzeninami, Šampaňské, suppliers of terrines, a Konzervárenské výrobky. Sídlí v Reims, Francie.

 9. RAMOND & FILS

  Francie

  Společnost RAMOND & FILS, je Výrobce, která působí v Konzervy s masem a uzeninami sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a drůbež čerstvé, Husí nebo kachní játra, Maso a drůbež čerstvé, suppliers of pre-cooked meals, wines, a Husí nebo kachní játra. Sídlí v Caylus, Francie.

 10. SOULEILLES FOIE GRAS

  Francie

  Společnost SOULEILLES FOIE GRAS, je Výrobce, která působí v Husí nebo kachní játra sektoru. Působí rovněž v sektorech Whole block duck foie gras, duck pate, a suppliers of duck confit. Sídlí v Frespech, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma

Najděte cenové nabídky pro