• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • hutě - zařízení

Výsledky hledání pro

Hutě - zařízení - Dovoz vývoz

 1. INDUCTOHEAT EUROPE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Welcome to six decades of induction expertise. Inductoheat Europe – Your contact for all matters relating to induction heating and heat treatment. As part of the global Inductotherm Group, we are technology leaders in the inductive heating sector in Europe. We develop, produce and sell induction heating systems for a wide range of industrial applications at our main plant in Reichenbach. We manufacture standard and special hardening systems as well as inverters in large bandwidths. Inductoheat Europe also operates two contract hardening facilities in Reichenbach and Darmstadt, in which our customers have their small and large batches hardened. Our induction manufacturing plant produces these application-specific wear parts in original equipment quality and, if requested, at top speed.

 2. FORJA Y CALDERERIA DELTA SA

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost FORJA Y CALDERERIA DELTA SA, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - tváření a řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotlářství, Hutě - zařízení, Kotlárenské výrobky těžké, Kotlářství, Hutě - zařízení, Kotlárenské výrobky těžké, Steel and stainless steel boilermaking, steel tanks, a metallurgy. Sídlí v Ibarra, Španělsko.

 3. MUNOT - FORMTEC, S.R.O.

  Česká republika

  Vyrábíme již od roku 1998. Nabízíme špičkovou kvalitu provedených modelů při zachování velmi zajímavých cen. Zhotovujeme modely pro slévárenský a betonový průmysl. Naše modelová zařízení se používají k výrobě pump, turbín atd., v oblastech větrných elektráren a v leteckém, automobilovém a strojírenském průmyslu. Modely jsou vyráběny ze dřeva (kvalita H1 - H3), umělé hmoty (blokový materiál, epoxidové a polyuretanové hmoty), styroporu nebo dle přání zákazníka. Naše společnost využívá nejmodernější CNC technologie (SolidWorks/SolidCam). Máme k dispozici moderní stroje včetně 3 CNC fréz (3- a 5-osých). Modely ze dřeva, plastu a kovu CAD / CAM projektování CNC frézování Špičková kvalita Nejnovější technologie

  Všechny produkty odpovídající "hutě - zařízení"

 4. EUSKAL FORGING SA

  Španělsko

  Společnost EUSKAL FORGING SA, je Výrobce, která působí v Hutě - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámečnické práce, forging, Zámečnické práce, rings, forged, a flanges. Sídlí v Irura-Guipúzcoa, Španělsko.

 5. DINGZHOU JINHUA LANTIAN AUTOMOTIVE PARTS CO.,LTD

  Čína

  Společnost DINGZHOU JINHUA LANTIAN AUTOMOTIVE PARTS CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Hutě - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech forged parts. Sídlí v Baoding, Čína.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. JING DUANN MACHINERY INDUSTRIAL CO., LTD

  Tchaj-wan

  Společnost JING DUANN MACHINERY INDUSTRIAL CO., LTD, je Výrobce, která působí v Hutě - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech pneumatic presses. Sídlí v Taichung City, Tchaj-wan.

 2. FORGINAL MEDICAL

  Francie

  Společnost FORGINAL MEDICAL, je Výrobce, která působí v Hutě - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech forged products, orthopaedic aids, a surgical prostheses. Sídlí v Thiers, Francie.

 3. ŞENOL MAKINA

  Turecko

  Společnost ŞENOL MAKINA, je Výrobce, která působí v Hutě - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech low season packages, a concrete-mixing units. Sídlí v Samsun, Turecko.

 4. CLEYMANS SMEDERIJ

  Belgie

  Společnost CLEYMANS SMEDERIJ, je Výrobce, která působí v Železárny a slévárny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hutě - zařízení, Hutě - zařízení, forging metals, forges, a tool forging. Sídlí v Kapelle-Op-Den-Bos (nieuwenrode), Belgie.

 5. GÜVEN TAŞ MAKINA

  Turecko

  Společnost GÜVEN TAŞ MAKINA, je Výrobce, která působí v Hutě - zařízení sektoru. Sídlí v Izmir, Turecko.

 1. TECNIFORJA - FORJAGEM E ESTAMPAGEM DE PEÇAS TÉCNICAS, LDA

  Portugalsko

  Společnost TECNIFORJA - FORJAGEM E ESTAMPAGEM DE PEÇAS TÉCNICAS, LDA, je Výrobce, která působí v Lisování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Hutě - zařízení, a Hutě - zařízení. Sídlí v Lixa, Portugalsko.

 2. SESA YEDEK PARCA

  Turecko

  Společnost SESA YEDEK PARCA, je Výrobce, která působí v Hutě - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech truck feeders for mines and quarries, screens for mines and quarries, bladed deslimer for mines and quarries, a drilling probes for mines and quarries. Sídlí v Ankara, Turecko.

 1. GATWICK TECHNOLOGIES LTD

  Spojené království

  Společnost GATWICK TECHNOLOGIES LTD, je Výrobce, která působí v Hutě - zařízení sektoru. Sídlí v Brighton, Spojené království.

 2. ESTAMFOR SARL

  Francie

  Společnost ESTAMFOR SARL, je Výrobce, která působí v Železárny a slévárny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hutě - zařízení, Zámečnictví - kování a lisování, Hutě - zařízení, powder metallurgy, drop-forging, a Zámečnictví - kování a lisování. Sídlí v Les Hautes-Rivières, Francie.

 3. TEKNO MAKINA LTD ŞT,

  Turecko

  Společnost TEKNO MAKINA LTD ŞT,, je Výrobce, která působí v Hutě - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech agricultural vehicle work. Sídlí v Kirşehir Merkez, Turecko.

 4. GONZALBEZ GRUPO

  Španělsko

  Společnost GONZALBEZ GRUPO, je Výrobce, která působí v Hutě - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech forges, a designer furniture. Sídlí v Valencia, Španělsko.

 5. GFM - GMBH

  Rakousko

  Společnost GFM - GMBH, je Výrobce, která působí v Hutě - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje pro střihání, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Obráběcí stroje pro tváření kovů, Obráběcí stroje pro řezání, Obráběcí stroje pro střihání, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Obráběcí stroje pro tváření kovů, a Obráběcí stroje pro řezání. Sídlí v Steyr, Rakousko.

 6. MP INDUSTRI APS SMEDE- OG MASKINVÆRKSTED

  Dánsko

  Společnost MP INDUSTRI APS SMEDE- OG MASKINVÆRKSTED, je Poskytovatel služeb, která působí v Hutě - zařízení sektoru. Sídlí v Tune, Dánsko.

 7. SARICELIK MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Turecko

  Společnost SARICELIK MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI., je Výrobce, která působí v Hutě - zařízení sektoru. Sídlí v Bursa, Turecko.

 8. CERRAJERÍA ZAPARDIEL

  Španělsko

  Společnost CERRAJERÍA ZAPARDIEL, je Výrobce, která působí v Hutě - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Okna hliníková, pvc windows, aluminium windows, iron, a Okna hliníková. Sídlí v Oropesa, Španělsko.

 1. LUKAS INTERNATIONAL

  Thajsko

  Společnost LUKAS INTERNATIONAL, je Výrobce, která působí v Hutě - zařízení sektoru. Sídlí v Thonburi Bangkok, Thajsko.

 2. SHANGHAI DONGLONG HEAVY MACHINERY CO., LTD.

  Čína

  Společnost SHANGHAI DONGLONG HEAVY MACHINERY CO., LTD., je Výrobce, která působí v Hutě - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Jaw crushers. Sídlí v Shanghai, Čína.

 3. KENSAN MAKINA

  Turecko

  Společnost KENSAN MAKINA, je Výrobce, která působí v Hutě - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech mine system design, a deslimers for mines and quarries. Sídlí v Ankara, Turecko.

 4. DONGYING TOUSIN PRECISION METAL LTD

  Čína

  Společnost DONGYING TOUSIN PRECISION METAL LTD, je Výrobce, která působí v Hutě - zařízení sektoru. Sídlí v Dongying, Čína.

 5. ANYANG FORGING PRESS MACHINERY INDUSTRY CO., LTD

  Čína

  Společnost ANYANG FORGING PRESS MACHINERY INDUSTRY CO., LTD, je Výrobce, která působí v Hutě - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech hot forging. Sídlí v Anyang, Čína.

 6. BOLAT MAKINE IMALAT SANAYI

  Turecko

  Společnost BOLAT MAKINE IMALAT SANAYI, je Výrobce, která působí v Hutě - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech wooden foundry models, a steel moulding. Sídlí v Çorum, Turecko.

 7. SHIJIAZHUANG TENGHU FORGE CO., LTD

  Čína

  Společnost SHIJIAZHUANG TENGHU FORGE CO., LTD, je Výrobce, která působí v Hutě - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech power transistors, a hot forging. Sídlí v Shijiazhuang, Čína.

 8. AUTO INTERNATIONAL

  Indie

  Společnost AUTO INTERNATIONAL, je Výrobce, která působí v Hutě - zařízení sektoru. Sídlí v Ludhiana, Indie.

 9. DROP FORGING

  Čína

  Společnost DROP FORGING, je Výrobce, která působí v Hutě - zařízení sektoru. Sídlí v Ningbo, Čína.

 10. SEYTAS KIRMA ELEME MAKINALARI

  Turecko

  Společnost SEYTAS KIRMA ELEME MAKINALARI, je Výrobce, která působí v Hutě - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech stone removers, a working of stone. Sídlí v Ankara, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma