• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • import-export - ocele a kovy

Výsledky hledání pro

Import-export - ocele a kovy - Dovoz vývoz

 1. BOGAZICI LASER AND STEEL SERVICE CENTER

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost BOGAZICI LASER AND STEEL SERVICE CENTER, je Výrobce, která působí v Import-export - ocele a kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Laser - stroje na sváření a řezání, Ocele a kovy, industrial metal work, sheet metal, metal, galvanized sheet bending, laser systems and machinery for cutting metals, metal bending, a sheet metal - trade. Sídlí v Kocaeli, Turecko.

 2. NPI INTERNATIONAL

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost NPI INTERNATIONAL, je Distributor, která působí v Import-export - ocele a kovy sektoru. Sídlí v Avignon, Francie.

 3. MARCEGAGLIA BALTICS

  Lotyšsko

  Verified by europages badge

  Společnost MARCEGAGLIA BALTICS, je Multi-Category, která působí v Import-export - ocele a kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocelové plechy a pásky, Supplier of steel, steel processing, steel strips in stock, multimodal transport, Ocelové plechy a pásky, cold-rolled steel strips, hot-rolled steel strips, a Slitting to strips service. Sídlí v Riga, Lotyšsko.

 4. TRIBEL METALS

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost TRIBEL METALS, je Výrobce, která působí v Kovy - sběr a recyklace sektoru. Působí rovněž v sektorech Import-export - ocele a kovy, Železný šrot - sběr a recyklace, Obchodování s ocelářskými výrobky, Import-export - ocele a kovy, Železný šrot - sběr a recyklace, a Obchodování s ocelářskými výrobky. Sídlí v Bruxelles, Belgie.

 5. STAPPERT INTRAMET SA

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost STAPPERT INTRAMET SA, je Multi-Category, která působí v Ocel sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel nererezová, Trouby a trubky z nerez ocele, Import-export - ocele a kovy, Ocel speciální, stainless steel caskets, stainless steel flanges, stainless-steel pipes, steel flanges, a stainless steel sheets. Sídlí v Engis, Belgie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. XIAMEN NINESUN IMP. & EXP. CO., LTD

  Čína

  Verified by europages badge

  Společnost XIAMEN NINESUN IMP. & EXP. CO., LTD, je Výrobce, která působí v Pásová ocel válcovaná za studena sektoru. Působí rovněž v sektorech Import-export - ocele a kovy, tungsten carbide, carbon steel, aluminium bronze, Import-export - ocele a kovy, Aluminum Manganese, Aluminum Zinc, Aluminum Copper, a Brass Bar Tube Tape. Sídlí v Xiamen, Čína.

 2. EXTRA FORGE D.O.O.

  Slovinsko

  Verified by europages badge

  Společnost EXTRA FORGE D.O.O., je Výrobce, která působí v Lisování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Hliník a slitiny, Import-export - ocele a kovy, Měď a slitiny, Průmyslové stavebnictví, Mosaz, Zušlechťování ocele a kovů, Ocele a kovy - obrábění, Hotové kovové výrobky, a Hliník a slitiny. Sídlí v Maribor, Slovinsko.

 3. AG METALS RECYCLING

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost AG METALS RECYCLING, je Poskytovatel služeb, která působí v Import-export - ocele a kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Obchodování s ocelářskými výrobky, Kovy - sběr a recyklace, Železný šrot - sběr a recyklace, purchase of iron scrap, Recovery of ferrous metal, metal collection, Recycling of electrical appliances, Obchodování s ocelářskými výrobky, a Kovy - sběr a recyklace. Sídlí v Lot, Belgie.

 4. VM STEEL 904L

  Belgie

  Společnost VM STEEL 904L, je Distributor, která působí v Import-export - ocele a kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech stainless steel, Stainless steel sheets, stainless-steel pipes, a steel flanges. Sídlí v Wavre, Belgie.

 5. STEEL GATE

  Rumunsko

  Společnost STEEL GATE, je Distributor, která působí v Ocelové trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech Hlavní potrubí ze železných kovů, Bezešvé trouby ze železných kovů, Import-export - ocele a kovy, Hlavní potrubí ze železných kovů, Bezešvé trouby ze železných kovů, a Import-export - ocele a kovy. Sídlí v Bucuresti, Rumunsko.

 1. HIDROPART OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turecko

  Společnost HIDROPART OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., je Výrobce, která působí v Import-export - ocele a kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech body shop spare parts, Gearbox, brakes and clutches, a Automotive parts. Sídlí v Bursa, Turecko.

 2. HIRSHMANN

  Turecko

  Společnost HIRSHMANN, je Výrobce, která působí v Import-export - ocele a kovy sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. WELMAN METAAL

  Nizozemsko

  Společnost WELMAN METAAL, je Výrobce, která působí v Import-export - ocele a kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech steel beams, Steel trading, steel constructions, a steel sheet. Sídlí v Weerselo, Nizozemsko.

 2. MOISÉS & JESUS SA

  Portugalsko

  Společnost MOISÉS & JESUS SA, je Distributor, která působí v Import-export - ocele a kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech sheet shearing and pressing. Sídlí v Alenquer, Portugalsko.

 3. SHAHAB PROJECTS

  Turecko

  Společnost SHAHAB PROJECTS, je Multi-Category, která působí v Import-export - ocele a kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Import-export - textil a oděvy, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, Import-export - nábytek, Import-export - textil a oděvy, petrochemical products, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, a Import-export - nábytek. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. FACTORY1950

  Švýcarsko

  Společnost FACTORY1950, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Import-export - ocele a kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Nábytek pro dílny, Import-export - nábytek, Obchodní zástupci pro dovoz a vývoz, cutting tools, Nábytek pro dílny, Import-export - nábytek, a Obchodní zástupci pro dovoz a vývoz. Sídlí v Sion, Švýcarsko.

 5. STAINLESS WIRE SUPPLIES LTD

  Spojené království

  Společnost STAINLESS WIRE SUPPLIES LTD, je Velkoprodejce, která působí v Import-export - ocele a kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech stainless steel wire, stainless steel pipes, a Stainless steel tubing. Sídlí v Ludlow, Spojené království.

 6. CASS METAL

  Turecko

  Společnost CASS METAL, je Výrobce, která působí v Import-export - ocele a kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech boilerwork mechanized welding. Sídlí v Izmir, Turecko.

 7. ISENMANN SARL

  Francie

  Společnost ISENMANN SARL, je Výrobce, která působí v Import-export - ocele a kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Mříže, kovové, Mříže, kovové, screens, a modular systems. Sídlí v Mundolsheim, Francie.

 8. ETS DEPERY DUFOUR

  Francie

  Společnost ETS DEPERY DUFOUR, je Velkoprodejce, která působí v Import-export - ocele a kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslová maziva, production of tools, bar turning, all metals, a Průmyslová maziva. Sídlí v Scionzier, Francie.

 1. D'HALLUIN ACIERS

  Francie

  Společnost D'HALLUIN ACIERS, je Výrobce, která působí v Import-export - ocele a kovy sektoru. Sídlí v Lesquin Cedex, Francie.

 2. DE NEUVE

  Francie

  Společnost DE NEUVE, je Výrobce, která působí v Import-export - ocele a kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech steel pipes, a chrome-plated bars. Sídlí v Saint-Priest, Francie.

 3. APROMETAL

  Francie

  Společnost APROMETAL, je Výrobce, která působí v Profily válcované za studena sektoru. Působí rovněž v sektorech Import-export - ocele a kovy, Profily a tyče ze železných kovů, Nosníky ze železných kovů, Import-export - ocele a kovy, Profily a tyče ze železných kovů, Nosníky ze železných kovů, a construction of metal structures for public works. Sídlí v Saint-Martin-Belle-Roche, Francie.

 4. EUROMETA

  Francie

  Společnost EUROMETA, je Výrobce, která působí v Import-export - ocele a kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech steel and alloys. Sídlí v Challes-Les-Eaux, Francie.

 5. OLIVINI GROUP

  Itálie

  Společnost OLIVINI GROUP, je Distributor, která působí v Import-export - ocele a kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech customised tube cutting, rolled steels, beams, a stainless steel. Sídlí v Flero, Itálie.

 6. STEELFORCE NV

  Belgie

  Společnost STEELFORCE NV, která působí v Ocel sektoru. Působí rovněž v sektorech Import-export - ocele a kovy, beams, iron products, Import-export - ocele a kovy, a sections. Sídlí v ANTWERPEN, Belgie.

 7. ARC ELEKTRO LASTECHNIEK

  Nizozemsko

  Společnost ARC ELEKTRO LASTECHNIEK, je Velkoprodejce, která působí v Import-export - ocele a kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Sváření elektřinou - stroje a potřeby, supplies for systems and electronic machinery for welding metals, elctrowelders, a Sváření elektřinou - stroje a potřeby. Sídlí v Culemborg, Nizozemsko.

 8. FERCOMETAL

  Španělsko

  Společnost FERCOMETAL, která působí v Železný šrot - sběr a recyklace sektoru. Působí rovněž v sektorech Import-export - ocele a kovy, Import-export - ocele a kovy, Buying electronic waste, scrap metal, a Scrap metal business. Sídlí v Alaquas - Valencia, Španělsko.

 9. OEM WÄLZLAGER GMBH

  Německo

  Společnost OEM WÄLZLAGER GMBH, je Výrobce, která působí v Import-export - ocele a kovy sektoru. Sídlí v Hattingen, Německo.

 10. EUROMETAL BULGARIA LTD

  Bulharsko

  Společnost EUROMETAL BULGARIA LTD, je Distributor, která působí v Import-export - ocele a kovy sektoru. Sídlí v Varna, Bulharsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Import-export - ocele a kovy - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 166 Podniky