• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • import-export uhlí

Výsledky hledání pro

Import-export uhlí - Dovoz vývoz

 1. SIBSTAR GROUP

  Kirgizie

  Verified by europages badge

  SIBSTAR Group is your reliable partner for the supply of thermal coal since 2019. We are a major supplier of «D», «G», and «T» grades of hard coal. It is widely used as fuel for household needs, completely necessary for foundries operation and is used by thermal power plants for electricity generation. Over the entire period of our activity, we have supplied more than 1 000 000 tons of coal. We are focused on supporting the global industry by ensuring stable supplies of high-quality products. We strive for long-term and mutually beneficial relationships with our clients and partners, providing the best service and optimal solutions. SIBSTAR Group supplies energy resources all over the world. Thanks to our reliable partnerships and extensive logistics network, we guarantee on-time and safe delivery of our products anywhere in the world. Energy shipments are carried out to the largest manufacturing giants. Our key partners are large industrial enterprises of China, India and Turkey. SIBSTAR is a dynamically developing company. We expand geography of cooperation, as well as the structure of supplied products. Our goal is to provide stable supplies to keep your production processes running. We are in a process of development petroleum supply.

 2. BRASAS VIVAS UNIP LDA

  Portugalsko

  Verified by europages badge

  Společnost BRASAS VIVAS UNIP LDA, je Velkoprodejce, která působí v Dřevěné uhlí sektoru. Působí rovněž v sektorech Import-export uhlí, Paliva pevná, Charcoal BBQ, Charcoal for hypermarket distribution, Quality charcoal for barbecues, Vegetable charcoal, environmentally-friendly products, low environmental impact fuels, a Marabu charcoal. Sídlí v Vila Nova De Famalicão, Portugalsko.

 3. ESVEKO WOOD OÜ IMPORT-EXPORT

  Estonsko

  Společnost ESVEKO WOOD OÜ IMPORT-EXPORT, je Výrobce, která působí v Import-export - dřevo sektoru. Působí rovněž v sektorech Import-export uhlí, Řezivo a zpracované dříví, Užitkové dříví hoblované, Dřevo - polotovary, Import-export uhlí, Řezivo a zpracované dříví, Užitkové dříví hoblované, a Dřevo - polotovary. Sídlí v Tallinn, Estonsko.

 4. CS ADDITIVE GMBH

  Německo

  Společnost CS ADDITIVE GMBH, je Výrobce, která působí v Import-export uhlí sektoru. Působí rovněž v sektorech Uhlík - sloučeniny, natural graphite, petroleum coke, sulphur and derivatives, a Uhlík - sloučeniny. Sídlí v Brüggen-Bracht, Německo.

 5. EKOTEC ENERGY IMPORT EXPORT INDUSTRIAL LTD TRADING COMPANY

  Turecko

  Společnost EKOTEC ENERGY IMPORT EXPORT INDUSTRIAL LTD TRADING COMPANY, je Výrobce, která působí v Import-export uhlí sektoru. Sídlí v Sakarya, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SMART TRADE SRL

  Itálie

  Společnost SMART TRADE SRL, je Výrobce, která působí v Import-export uhlí sektoru. Působí rovněž v sektorech Dřevěné uhlí, Dřevěné uhlí, a charcoal briquettes. Sídlí v Busnago, Itálie.

 2. LLC UKRRESOURCE.

  Ukrajina

  Společnost LLC UKRRESOURCE., je Velkoprodejce, která působí v Import-export uhlí sektoru. Působí rovněž v sektorech coal, coal for home use, activated carbons for water filtering plants, a coking coal. Sídlí v Kiev, Ukrajina.

 3. LTS COMPANY

  Ukrajina

  Společnost LTS COMPANY, je Výrobce, která působí v Import-export uhlí sektoru. Působí rovněž v sektorech coal, a charcoal briquettes. Sídlí v Kiev, Ukrajina.

 4. TURKOGLU ENDÜSTRI TOZLARI METAL SAN.TIC.LTD.STI

  Turecko

  Společnost TURKOGLU ENDÜSTRI TOZLARI METAL SAN.TIC.LTD.STI, je Výrobce, která působí v Import-export uhlí sektoru. Sídlí v Zonguldak, Turecko.

 5. INTERACTIVE ENERGY AG

  Švýcarsko

  Společnost INTERACTIVE ENERGY AG, je Velkoprodejce, která působí v Import-export uhlí sektoru. Sídlí v Lucerne, Švýcarsko.

 1. BRENNSTOFFHANDEL KOHLE MACIEVA INH. LINDA MACIEVA

  Rakousko

  Společnost BRENNSTOFFHANDEL KOHLE MACIEVA INH. LINDA MACIEVA, je Velkoprodejce, která působí v Import-export uhlí sektoru. Působí rovněž v sektorech lignite. Sídlí v Traun, Rakousko.

 2. TERMINALTRADE LTD

  Rusko

  Společnost TERMINALTRADE LTD, je Výrobce, která působí v Import-export uhlí sektoru. Působí rovněž v sektorech Dřevěné uhlí, Zahradní grily, barbecue a příslušenství, Dřevo palivové, Dřevo - polotovary, Dřevěné uhlí, Zahradní grily, barbecue a příslušenství, Dřevo palivové, a Dřevo - polotovary. Sídlí v Kostroma, Rusko.

 1. IG-COKE

  Itálie

  Společnost IG-COKE, je Distributor, která působí v Import-export uhlí sektoru. Působí rovněž v sektorech coking coal, coke for foundries, vegetable charcoal and by-products, a charcoal. Sídlí v Casalnuovo Di Napoli, Itálie.

 2. OESTEVIP

  Portugalsko

  Společnost OESTEVIP, je Výrobce, která působí v Import-export uhlí sektoru. Sídlí v Ramalhal, Portugalsko.

 3. SAMARIS S.R.O.

  Slovensko

  Společnost SAMARIS S.R.O., je Velkoprodejce, která působí v Import-export uhlí sektoru. Působí rovněž v sektorech Dovoz a vývoz energií a surovin, Diesel, wooden pellets, Dovoz a vývoz energií a surovin, a Carbon black. Sídlí v Bratislava, Slovensko.

 4. ÜREYLER

  Turecko

  Společnost ÜREYLER, je Subdodavatel, která působí v Přeprava zboží mezinárodní silniční sektoru. Působí rovněž v sektorech Import-export uhlí, corporate logistics, a Import-export uhlí. Sídlí v istanbul, Turecko.

 5. AVANGARD

  Bělorusko

  Společnost AVANGARD, je Výrobce, která působí v Import-export uhlí sektoru. Působí rovněž v sektorech Charcoal BBQ, Charcoal for hypermarket distribution, a Quality charcoal for barbecues. Sídlí v Minsk, Bělorusko.

 6. ASIA GILSONITE TRADING CO.

  Írán

  Společnost ASIA GILSONITE TRADING CO., je Výrobce, která působí v Import-export uhlí sektoru. Působí rovněž v sektorech Natural asphalts. Sídlí v Tehran, Írán.

 7. TD ANTRACIT, LTD

  Ukrajina

  Společnost TD ANTRACIT, LTD, je Výrobce, která působí v Import-export uhlí sektoru. Působí rovněž v sektorech coal, anthracite, coal, a charcoal. Sídlí v Lugansk, Ukrajina.

 8. MB KOFTA

  Litva

  Společnost MB KOFTA, je Velkoprodejce, která působí v Uhlí sektoru. Působí rovněž v sektorech Import-export uhlí, a Import-export uhlí. Sídlí v Vilnius, Litva.

 1. COUNTY LOGS & COAL

  Spojené království

  Společnost COUNTY LOGS & COAL, je Distributor, která působí v Import-export uhlí sektoru. Sídlí v Halstead, Spojené království.

 2. IBERICA LED

  Španělsko

  Společnost IBERICA LED, je Distributor, která působí v Import-export uhlí sektoru. Působí rovněž v sektorech photovoltaic street lamps. Sídlí v Gijon, Španělsko.

 3. AGROTEH

  Ukrajina

  Společnost AGROTEH, je Velkoprodejce, která působí v Import-export uhlí sektoru. Působí rovněž v sektorech Coke. Sídlí v Kharkiv, Ukrajina.

 4. PROMRESURS, JSC.

  Ukrajina

  Společnost PROMRESURS, JSC., je Velkoprodejce, která působí v Import-export uhlí sektoru. Působí rovněž v sektorech beech sheets, a Firewood, charcoal, briquettes. Sídlí v Kiev, Ukrajina.

 5. CMM BUSINESS CONSULTANTS

  Namibie

  Společnost CMM BUSINESS CONSULTANTS, je Distributor, která působí v Import-export uhlí sektoru. Sídlí v Walvis Bay, Namibie.

 6. ROY ALLEN GROUP

  Jižní Afrika

  Společnost ROY ALLEN GROUP, je Výrobce, která působí v Import-export uhlí sektoru. Působí rovněž v sektorech anthracite. Sídlí v Johannesburg, Jižní Afrika.

 7. AN CONSULTING

  Turecko

  Společnost AN CONSULTING, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Import-export uhlí sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnojiva a produkty pro zlepšení půdy, Čerstvé slepice a kuřata, wooden pellets, Hnojiva a produkty pro zlepšení půdy, a Čerstvé slepice a kuřata. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 8. BERIN PELLET

  Turecko

  Společnost BERIN PELLET, je Výrobce, která působí v Import-export uhlí sektoru. Sídlí v Gaziantep, Turecko.

 9. CARBON GRILL SRL

  Itálie

  Společnost CARBON GRILL SRL, je Distributor, která působí v Import-export uhlí sektoru. Sídlí v Nuvolento, Itálie.

 10. KIVILCIM KÖMÜRLERI

  Turecko

  Společnost KIVILCIM KÖMÜRLERI, je Výrobce, která působí v Uhlí sektoru. Působí rovněž v sektorech Import-export uhlí, oak, chipboard, extractors, a Import-export uhlí. Sídlí v Konya, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Import-export uhlí - Dovoz vývoz

Počet výsledků

6 170 Podniky

Země