• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • inkousty- tiskové barvy

Výsledky hledání pro

Inkousty- tiskové barvy - Dovoz vývoz

 1. ARCOTEST GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  arcotest GmbH is a test ink manufacturer. Test inks enable users to determine the surface energy/surface tension of solids made of plastic, metal, glass or ceramic. This then allows the surface's adhesion potential for printing, bonding or varnishing to be determined using the wetting image. Providing specialist advice, guaranteeing specified values, making deliveries reliably and promptly, and collaborating with our customers nationally and internationally – these have been the foundations of our business for 40 years. For quality assurance purposes, the inks are tested using a state-of-the-art contact angle measurement device, taking into account the temperature and density. Safety data sheets provide information about handling, storage and transport regulations.

 2. SICO SCREEN INKS

  Belgie

  Verified by europages badge

  SICO SCREEN INKS is a Belgian family business with over 20 years' experience. We manufacture screen printing inks using organisational structures in Poland and Vietnam. We offer constant innovation, our own ink mixing system, quick delivery, technical support and export throughout the world. Cooperation with Mekascreen for the Belgian market.

 3. PAPERERA DE GIRONA SA

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost PAPERERA DE GIRONA SA, je Výrobce, která působí v Papírové a kartonové obaly sektoru. Působí rovněž v sektorech Tisk - gumotisk, Inkousty, tiskové barvy, paper bag manufacturing, packaging bags, manufacture of paper bags, Tisk - gumotisk, paper conversion, Inkousty, tiskové barvy, a emulsion ink. Sídlí v Sarrià De Ter-Girona, Španělsko.

 4. VISA S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost VISA S.R.L., je Výrobce, která působí v Barvy a laky sektoru. Působí rovněž v sektorech Nepotravinářské pigmenty a barviva, Inkousty, tiskové barvy, paints - production, emulsion paints, paint factory, Nepotravinářské pigmenty a barviva, colouring pastes, paints, a Inkousty, tiskové barvy. Sídlí v Gropello Cairoli, Itálie.

 5. INK TECHNOLOGY

  Česká republika

  Společnost InkTec se od roku 1992 zabývá vývojem a dodávkami spotřebních materiálů vyšší jakosti na bázi vlastních unikátních technologií a stala se jedním z lídrů na světovém trhu inkoustového tisku. Za tu dobu jsme získali mnoho mezinárodních ocenění a certifikátů. Díky úsilí a nákladům v oblasti výzkumu, nejnovějšímu vybavení a vysoce kvalifikovaným specialistům, kteří pracují v našich laboratořích, získal InkTec uznání a důvěru uživatelů ve 120 zemích světa. Na rozdíl od některých výrobců, kteří nabízejí svoji produkci, získanou pouhým mícháním levných surovin, InkTec prosazuje technologii podpory zařízení pro tisk a následně prodlužuje život Vaší tiskárně! My nabízíme pigmentové, vodorozpustné, sublimační inkousty InkTec vysoké kvality za přiměřené ceny pro zajištění komfortu uživatelů v různém firemním balení pо 20/40 ml a 100 ml, pro servisní střediska obsluhy tiskáren je to nezaměnitelné úsporné balení 1 l a 20 l. Na produktech vždy uvádíme lhůtu použitelnosti a sérii výrobní pa

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CASHCOW GMBH

  Německo

  Společnost CASHCOW GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Inkousty, tiskové barvy sektoru. Působí rovněž v sektorech Papír hladký, printer cartridges, Ink cartridges, a Papír hladký. Sídlí v Duisburg, Německo.

 2. MULTI-PLOT EUROPE GMBH

  Německo

  Společnost MULTI-PLOT EUROPE GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Řezačky, textilní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textilní tisk - stroje a zařízení, Inkousty, tiskové barvy, Textilní tisk - stroje a zařízení, Inkousty, tiskové barvy, CAD applications for cutting, a electronic tintometers. Sídlí v Bad Emstal, Německo.

 3. FAM FAVATA ADVANCED MARKING SRL

  Itálie

  Společnost FAM FAVATA ADVANCED MARKING SRL, je Distributor, která působí v Inkousty, tiskové barvy sektoru. Působí rovněž v sektorech Značení a etiketování - stroje, marking machines for packing, marking machines, Značení a etiketování - stroje, a industrial ink jet cartridges. Sídlí v Desio, Itálie.

 4. INDUSTRIAS QUIMICAS UBACH, S.L.

  Španělsko

  Společnost INDUSTRIAS QUIMICAS UBACH, S.L., je Výrobce, která působí v Inkousty, tiskové barvy sektoru. Sídlí v Sant Fruitós De Bages, Španělsko.

 5. ENCRES DUBUIT

  Francie

  Společnost ENCRES DUBUIT, je Výrobce, která působí v Inkousty, tiskové barvy sektoru. Sídlí v Mitry Mory, Francie.

 1. DIGISELLOS

  Španělsko

  Společnost DIGISELLOS, je Výrobce, která působí v Laserový tisk sektoru. Působí rovněž v sektorech Inkousty, tiskové barvy, rubber stamps, numbering machines and date stamps, a Inkousty, tiskové barvy. Sídlí v Don Benito, Španělsko.

 2. XMAI FRANCE

  Francie

  Společnost XMAI FRANCE, je Velkoprodejce, která působí v Inkousty, tiskové barvy sektoru. Působí rovněž v sektorech ink, a franking machines. Sídlí v Anglet, Francie.

 1. POLYCHROME SERVICE LTD

  Bulharsko

  Společnost POLYCHROME SERVICE LTD, je Velkoprodejce, která působí v Tiskařské barvy sektoru. Působí rovněž v sektorech Inkousty, tiskové barvy, Tisk - gumotisk, Tisk - ofset, Inkousty, tiskové barvy, Tisk - gumotisk, a Tisk - ofset. Sídlí v Sofia, Bulharsko.

 2. LYSEIS.GR

  Řecko

  Společnost LYSEIS.GR, je Maloprodejce, která působí v Pokladny registrační sektoru. Působí rovněž v sektorech Inkousty, tiskové barvy, toner for laser printers, office equipment and stationery, Inkousty, tiskové barvy, a cash registers. Sídlí v Patra, Řecko.

 3. DP SOLUTIONS GMBH CO. KG

  Německo

  Společnost DP SOLUTIONS GMBH CO. KG, je Výrobce, která působí v Inkousty, tiskové barvy sektoru. Působí rovněž v sektorech Textilní tisk - stroje a zařízení, Flexo direct printing, Label printing systems, Textilní tisk - stroje a zařízení, a sheeting lines. Sídlí v Renchen, Německo.

 4. GRAFCO

  Itálie

  Společnost GRAFCO, je Distributor, která působí v Inkousty, tiskové barvy sektoru. Působí rovněž v sektorech screen inks, a special paints. Sídlí v Camalò Di Povegliano, Itálie.

 5. PRÖLL GMBH

  Německo

  Společnost PRÖLL GMBH, je Výrobce, která působí v Inženýring - konstrukční kanceláře - průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Tisk podkladový, Inkousty, tiskové barvy, Tisk podkladový, screen inks, a Inkousty, tiskové barvy. Sídlí v Weißenburg, Německo.

 6. CJSC RESPECTA

  Bělorusko

  Společnost CJSC RESPECTA, je Výrobce, která působí v Inkousty, tiskové barvy sektoru. Působí rovněž v sektorech paints - production. Sídlí v Minsk, Bělorusko.

 7. FARBEN SENNER E.K.

  Německo

  Společnost FARBEN SENNER E.K., je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení pro chemický průmysl, Barvy a laky, Inkousty, tiskové barvy, Lepidla, lepicí pásky a aplikátory, Stroje a zařízení pro chemický průmysl, Barvy a laky, Inkousty, tiskové barvy, a Lepidla, lepicí pásky a aplikátory. Sídlí v Reutlingen, Německo.

 8. E-PINC GMBH

  Německo

  Společnost E-PINC GMBH, je Výrobce, která působí v Tisk a sazba - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Barvy a laky, Inkousty, tiskové barvy, Tiskařské barvy, Informatika - materiál a potřeby, Barvy a laky, Inkousty, tiskové barvy, Tiskařské barvy, a Informatika - materiál a potřeby. Sídlí v Chemnitz, Německo.

 1. ING. EGON WILDSCHEK & CO

  Rakousko

  Společnost ING. EGON WILDSCHEK & CO, je Distributor, která působí v Stroje a zařízení pro chemický průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Barvy a laky, Inkousty, tiskové barvy, Lepidla, lepicí pásky a aplikátory, Syrové dřevo, Barvy a laky, Inkousty, tiskové barvy, Lepidla, lepicí pásky a aplikátory, a Syrové dřevo. Sídlí v Klagenfurt, Rakousko.

 2. GEORG TULLER

  Rakousko

  Společnost GEORG TULLER, je Distributor, která působí v Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení pro chemický průmysl, Barvy a laky, Inkousty, tiskové barvy, Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva, Stroje a zařízení pro chemický průmysl, Barvy a laky, Inkousty, tiskové barvy, a Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva. Sídlí v Wartberg Im Mürztal, Rakousko.

 3. GRAF & GÜNTHER AG

  Švýcarsko

  Společnost GRAF & GÜNTHER AG, je Distributor, která působí v Stroje a zařízení pro chemický průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Nepotravinářské pigmenty a barviva, Barvy a laky, Přípravky k ošetřování dřeva, Inkousty, tiskové barvy, Nepotravinářské pigmenty a barviva, Barvy a laky, Přípravky k ošetřování dřeva, a Inkousty, tiskové barvy. Sídlí v Strengelbach, Švýcarsko.

 4. CMR COATINGS GMBH

  Německo

  Společnost CMR COATINGS GMBH, je Výrobce, která působí v Barvy a laky sektoru. Působí rovněž v sektorech Inkousty, tiskové barvy, Trubky, hadice a roury, pryžové a plastové, Plastické hmoty - základní výrobky pro průmysl, Plasty - obaly, Inkousty, tiskové barvy, Trubky, hadice a roury, pryžové a plastové, Plastické hmoty - základní výrobky pro průmysl, a Plasty - obaly. Sídlí v Vlotho, Německo.

 5. BRILLUX GMBH & CO.KG

  Německo

  Společnost BRILLUX GMBH & CO.KG, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení pro chemický průmysl, Barvy a laky, Inkousty, tiskové barvy, Lepidla, lepicí pásky a aplikátory, Stroje a zařízení pro chemický průmysl, Barvy a laky, Inkousty, tiskové barvy, a Lepidla, lepicí pásky a aplikátory. Sídlí v Bochum, Německo.

 6. TINTENKOM

  Německo

  Společnost TINTENKOM, je Distributor, která působí v Inkousty, tiskové barvy sektoru. Působí rovněž v sektorech Kancelářský nábytek a regály, Informatika - software, Informatika - materiál a potřeby, Spotřební materiály - periferní zařízení pro tisk, Kancelářský nábytek a regály, Informatika - software, Informatika - materiál a potřeby, a Spotřební materiály - periferní zařízení pro tisk. Sídlí v Uelsen, Německo.

 7. COLOR PROFI AKTIENGESELLSCHAFT

  Německo

  Společnost COLOR PROFI AKTIENGESELLSCHAFT, je Velkoprodejce, která působí v Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení pro chemický průmysl, Barvy a laky, Inkousty, tiskové barvy, Lepidla, lepicí pásky a aplikátory, Stroje a zařízení pro chemický průmysl, Barvy a laky, Inkousty, tiskové barvy, a Lepidla, lepicí pásky a aplikátory. Sídlí v Trebbin, Německo.

 8. RÜHL FARBEN GMBH

  Německo

  Společnost RÜHL FARBEN GMBH, je Výrobce, která působí v Stavební kování sektoru. Působí rovněž v sektorech Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Barvy a laky, Inkousty, tiskové barvy, Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva, Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Barvy a laky, Inkousty, tiskové barvy, a Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva. Sídlí v Ober-Ramstadt, Německo.

 9. ABRE TECHNIK PULVERLACKE GMBH

  Německo

  Společnost ABRE TECHNIK PULVERLACKE GMBH, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro chemický průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Antikorozní chemické přípravky, Barvy a laky, Inkousty, tiskové barvy, Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Antikorozní chemické přípravky, Barvy a laky, a Inkousty, tiskové barvy. Sídlí v Michelbach An Der Bilz, Německo.

 10. HAR HANDELSVERTRETUNG FÜR FARBEN, LACKE UND BRANDSCHUTZSYSTEME

  Německo

  Společnost HAR HANDELSVERTRETUNG FÜR FARBEN, LACKE UND BRANDSCHUTZSYSTEME, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro chemický průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Antikorozní chemické přípravky, Barvy a laky, Inkousty, tiskové barvy, Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Antikorozní chemické přípravky, Barvy a laky, a Inkousty, tiskové barvy. Sídlí v Wolmirstedt, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma