• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • insekticidy

Výsledky hledání pro

Insekticidy - Dovoz vývoz

 1. GOLF COSMETICS

  Turecko

  Verified by europages badge

  Since 2008, our manufacturing company GOLF COSMETICS, based in Istanbul/Turkey, has specialized in aerosol and liquid filling with personal & home & auto care products. We manufacture not only our brands but also provide contract manufacturing brands. We use the latest technology machinery for production, the production capacity of our factory is 100.000 pcs for Aerosols and 50.000 pcs for Liquids in a daily basis. Our factory has been under construction which will be 8000m2 in 2023; thus, thankfully we are getting bigger day by day in order to give the best service for our clients. Indeed we have specialized in aerosol filling over the years with an extended product range, including air fresheners, deodorants, shaving foam, auto silicone, lighter gas, and many more to be discovered on our website. We also offer hygiene products such as disinfectants, liquid soaps, Eau de cologne, cotton buds, and paper cups. Thanks to our highly qualified exclusive distribution partners, our company's ever-growing global success enabled us to present on domestic and internal markets in more than 40 countries. (mainly the Middle East, Europe, Balkans, Africa, Asia) Besides, as we work every day under GMP standards to ensure the quality of our products, we are also proud to be certified according to ISO 9001 standards. Our goal is to participate in creating the next generation of cosmetics with our quality products. Do not hesitate to contact us for more information!

 2. GUANGDONG ZHUHAI JIAHONG TECHNOLOGY CO.,LTD

  Čína

  Společnost GUANGDONG ZHUHAI JIAHONG TECHNOLOGY CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Insekticidy sektoru. Sídlí v Guangdong, Čína.

 3. PROCASA-SOCIEDADE EUROPEIA DE REPRESENTAÇÕES, LDA.

  Portugalsko

  Společnost PROCASA-SOCIEDADE EUROPEIA DE REPRESENTAÇÕES, LDA., je Velkoprodejce, která působí v Insekticidy sektoru. Působí rovněž v sektorech insect repellents. Sídlí v Cascais, Portugalsko.

 4. INDUSTRIAS QUÍMICAS MEGAR

  Španělsko

  Společnost INDUSTRIAS QUÍMICAS MEGAR, je Výrobce, která působí v Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Insekticidy, Cosmetics, Air fresheners, household, Insekticidy, a sanitizing products. Sídlí v Molina De Segura-Murcia, Španělsko.

 5. OR.MA. SRL

  Itálie

  Společnost OR.MA. SRL, je Výrobce, která působí v Insekticidy sektoru. Působí rovněž v sektorech detergents, aerosol equipment, non-medical disinfectants, a pesticides. Sídlí v Trofarello, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ITAL TIGER LLC

  Ukrajina

  Společnost ITAL TIGER LLC, je Výrobce, která působí v Prostředky na hubení krys sektoru. Působí rovněž v sektorech Dezinsekce a deratizace - služby, Insekticidy, Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, Dezinsekce a deratizace - služby, Insekticidy, a Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky. Sídlí v Dnepropetrovsk, Ukrajina.

 2. BIOCINOV

  Francie

  Společnost BIOCINOV, je Distributor, která působí v Insekticidy sektoru. Působí rovněž v sektorech Dezinsekce, dezinfekce a deratizace - stroje a zařízení, a Dezinsekce, dezinfekce a deratizace - stroje a zařízení. Sídlí v Sainte-Foy-Les-Lyon, Francie.

 3. NUISIPRO

  Francie

  Společnost NUISIPRO, je Distributor, která působí v Insekticidy sektoru. Působí rovněž v sektorech Přípravky k ošetřování dřeva, pigeon deterrence, Přípravky k ošetřování dřeva, a distributor of rat poison. Sídlí v Annecy, Francie.

 4. NASEKOMYMNET

  Ukrajina

  Společnost NASEKOMYMNET, je Distributor, která působí v Insekticidy sektoru. Působí rovněž v sektorech insect repellents, cages, trappings, a rat poison. Sídlí v Odessa, Ukrajina.

 5. LABORATOIRE ACI

  Francie

  Společnost LABORATOIRE ACI, je Výrobce, která působí v Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Čištění, odstraňování nátěrů, namáčení, odmašťování ocele a kovů, Prací prostředky a mýdla, komerční, Čištění stájí a chlévů - stroje a zařízení, Insekticidy, Čištění, odstraňování nátěrů, namáčení, odmašťování ocele a kovů, Prací prostředky a mýdla, komerční, Čištění stájí a chlévů - stroje a zařízení, a Insekticidy. Sídlí v CABRIES, Francie.

 1. F. LIMA S. A.

  Portugalsko

  Společnost F. LIMA S. A., je Distributor, která působí v Insekticidy sektoru. Sídlí v Amadora, Portugalsko.

 2. HANS UTZ E.K. FLIEGENFÄNGERFABRIK

  Německo

  Společnost HANS UTZ E.K. FLIEGENFÄNGERFABRIK, je Výrobce, která působí v Insekticidy sektoru. Sídlí v Presseck, Německo.

 1. LABORATORIOS VINFER

  Španělsko

  Společnost LABORATORIOS VINFER, je Výrobce, která působí v Čisticí prostředky pro domácnost sektoru. Působí rovněž v sektorech Insekticidy, Úklid, průmyslový, iso 9001 certified quality, Insekticidy, pulverisers, a Úklid, průmyslový. Sídlí v Albacete, Španělsko.

 2. SPAA

  Itálie

  Společnost SPAA, je Výrobce, která působí v Rostliny a hnojiva sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnojiva a produkty pro zlepšení půdy, Insekticidy, Hnojiva a produkty pro zlepšení půdy, biostimulants, bio-stimulants - fertilisers, a Insekticidy. Sídlí v Pescara, Itálie.

 3. ENTOSAV ENVIRONMENTAL HEALTH AND SOLUTIONS

  Turecko

  Společnost ENTOSAV ENVIRONMENTAL HEALTH AND SOLUTIONS, je Výrobce, která působí v Osiva a ochrana osiv sektoru. Působí rovněž v sektorech Dezinsekce a deratizace - služby, Insekticidy, environmentally-friendly insecticides, Dezinsekce a deratizace - služby, Insekticidy, a pesticides. Sídlí v Gebze Kocaeli, Turecko.

 4. PESTICIDES CONSULT AND SUPPLIES

  Belgie

  Společnost PESTICIDES CONSULT AND SUPPLIES, je Velkoprodejce, která působí v Obchodní zástupci pro dovoz a vývoz sektoru. Působí rovněž v sektorech Insekticidy, a Insekticidy. Sídlí v Tervuren, Belgie.

 5. TERRA NOSTRA GMBH

  Německo

  Společnost TERRA NOSTRA GMBH, je Výrobce, která působí v Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Extrakty pro výrobu farmaceutických produktů, Insekticidy, biocides, Extrakty pro výrobu farmaceutických produktů, Organic extracts, a Insekticidy. Sídlí v Geisenfeld, Německo.

 6. PRODUCTOS LC LA CORBERANA

  Španělsko

  Společnost PRODUCTOS LC LA CORBERANA, která působí v Úklid a údržba - potřeby sektoru. Působí rovněž v sektorech Insekticidy, detergents, sanitisers, Insekticidy, a swimming pool chemicals. Sídlí v Corbera-Valencia, Španělsko.

 7. GESTISAN

  Španělsko

  Společnost GESTISAN, je Poskytovatel služeb, která působí v Dezinsekce a deratizace - služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Insekticidy, Dezinsekce, dezinfekce a deratizace - stroje a zařízení, Prostředky na hubení krys, Insekticidy, Dezinsekce, dezinfekce a deratizace - stroje a zařízení, a Prostředky na hubení krys. Sídlí v Argamasilla De Alba-Ciudad Real, Španělsko.

 8. HOCKLEY INTERNATIONAL LTD

  Spojené království

  Společnost HOCKLEY INTERNATIONAL LTD, je Výrobce, která působí v Insekticidy sektoru. Působí rovněž v sektorech Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, Hnojiva a produkty pro zlepšení půdy, Průmyslové rozstřikovače pro povrchovou úpravu, sprayers, Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, Hnojiva a produkty pro zlepšení půdy, a Průmyslové rozstřikovače pro povrchovou úpravu. Sídlí v Stockport Cheshire, Spojené království.

 1. BIO TRENDS IBÉRICA S.L.

  Španělsko

  Společnost BIO TRENDS IBÉRICA S.L., je Distributor, která působí v Insekticidy sektoru. Působí rovněž v sektorech pesticides, biosafety laboratories, Biocides, a biocides. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 2. PROTEX

  Belgie

  Společnost PROTEX, je Distributor, která působí v Insekticidy sektoru. Působí rovněž v sektorech weed-killers, Aggregates, a garden items. Sídlí v Londerzeel, Belgie.

 3. BIOTEC KW WOLF GMBH

  Německo

  Společnost BIOTEC KW WOLF GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Dezinsekce a deratizace - služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Insekticidy, Insekticidy, a pigeon deterrence. Sídlí v Hamburg, Německo.

 4. DENKA INTERNATIONAL

  Nizozemsko

  Společnost DENKA INTERNATIONAL, je Výrobce, která působí v Insekticidy sektoru. Působí rovněž v sektorech Antiparazitní přípravky, pesticides, Wood protection products, pest control treatment, a Antiparazitní přípravky. Sídlí v Barneveld, Nizozemsko.

 5. MOLINA AGRO

  Španělsko

  Společnost MOLINA AGRO, je Distributor, která působí v Insekticidy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ochrana rostlin - přípravky, Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, pesticide, insecticides for agriculture, Ochrana rostlin - přípravky, a Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky. Sídlí v Jaén, Španělsko.

 6. A.H.B.O.

  Belgie

  Společnost A.H.B.O., je Poskytovatel služeb, která působí v Insekticidy sektoru. Působí rovněž v sektorech Antiparazitní přípravky, Antiparazitní přípravky, a disinfection and disinfestation of land and environments. Sídlí v Handzame (kortermark), Belgie.

 7. EXPEL ILAC

  Turecko

  Společnost EXPEL ILAC, je Výrobce, která působí v Insekticidy sektoru. Sídlí v Adana, Turecko.

 8. GEODE

  Belgie

  Společnost GEODE, je Výrobce, která působí v Insekticidy sektoru. Působí rovněž v sektorech Antiparazitní přípravky, a Antiparazitní přípravky. Sídlí v Tihange-Huy, Belgie.

 9. NUISIPRO/S.R.S

  Francie

  Společnost NUISIPRO/S.R.S, je Velkoprodejce, která působí v Insekticidy sektoru. Působí rovněž v sektorech distributor of rat poison, insecticides for agriculture, a mouse poison station. Sídlí v Lyon, Francie.

 10. NACHTIGALL HYGIENE-TECHNIK E.K.

  Německo

  Společnost NACHTIGALL HYGIENE-TECHNIK E.K., je Výrobce, která působí v Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, Insekticidy, Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, Insekticidy, a Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové. Sídlí v Solingen, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma