• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ionizace vzduchu - zařízení

Výsledky hledání pro

Ionizace vzduchu - zařízení - Dovoz vývoz

 1. TERME QUARTZ INTERNAZIONALE PRODUZIONE LAMPADE

  Itálie

  Verified by europages badge

  Terme Quartz Internazionale has been manufacturing ultraviolet ray and infra-red ray quartz bulbs since 1980. Today, it is the only Italian ISO 9001 certified manufacturer of quartz bulbs used in so many different sectors, primarily medicine, agriculture, zootechnics, ecology, chemicals, mineralogy, criminology, electronics, IT, pharmacology, cinema, the food industry, canning, sterilization and disinfection of liquids, water purification.

 2. DELBAG GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost DELBAG GMBH, je Výrobce, která působí v Ionizace vzduchu - zařízení sektoru. Sídlí v Herne, Německo.

 3. NEOGIENE

  Francie

  Společnost NEOGIENE, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Úprava vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ionizace vzduchu - zařízení, air purifiers, indoor air quality, a Ionizace vzduchu - zařízení. Sídlí v Paris, Francie.

 4. GENANO BENELUX

  Belgie

  Společnost GENANO BENELUX, je Distributor, která působí v Čištění vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ionizace vzduchu - zařízení, air purifiers, room ionizers, Ionizace vzduchu - zařízení, a air tests. Sídlí v Heusden-Zolder, Belgie.

 5. AC-UMWELTTECHNIK

  Německo

  Společnost AC-UMWELTTECHNIK, je Velkoprodejce, která působí v Dezinfekce vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ionizace vzduchu - zařízení, Čištění vzduchu - zařízení, Filtrování vzduchu, Odlučování prachu - zařízení, Ionizace vzduchu - zařízení, Čištění vzduchu - zařízení, Filtrování vzduchu, a Odlučování prachu - zařízení. Sídlí v Lechbruck Am See, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SIMCO-ION EUROPE

  Nizozemsko

  Společnost SIMCO-ION EUROPE, je Výrobce, která působí v Ionizace vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech ionisers, anti-static systems, a High-voltage generators. Sídlí v Lochem, Nizozemsko.

 2. LYNATOX GMBH

  Německo

  Společnost LYNATOX GMBH, je Výrobce, která působí v Ionizace vzduchu - zařízení sektoru. Sídlí v Ilmenau, Německo.

 3. BLOTENBERG AIR PURIFICATION GMBH

  Německo

  Společnost BLOTENBERG AIR PURIFICATION GMBH, je Distributor, která působí v Ionizace vzduchu - zařízení sektoru. Sídlí v Kerpen, Německo.

 4. LTA LUFTTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost LTA LUFTTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Ionizace vzduchu - zařízení sektoru. Sídlí v Nordrach, Německo.

 5. HAUG GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost HAUG GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Ionizace vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech ionisers, Dischargers, a ionization chambers. Sídlí v Leinfelden-Echterdingen, Německo.

 1. ALPHA IONSTATEX GMBH

  Německo

  Společnost ALPHA IONSTATEX GMBH, je Výrobce, která působí v Úprava vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ionizace vzduchu - zařízení, Systémy pro čisté místnosti a postupy, Ionizace vzduchu - zařízení, air freshening devices, room air conditioning, a Systémy pro čisté místnosti a postupy. Sídlí v Offenbach, Německo.

 2. ELETTROMECCANICA BONATO

  Itálie

  Společnost ELETTROMECCANICA BONATO, je Výrobce, která působí v Elektrotechnické a elektronické součástky sektoru. Působí rovněž v sektorech Ionizace vzduchu - zařízení, anti-static systems, Ionizace vzduchu - zařízení, anti-static equipment for printing machines, a anti-static brushes. Sídlí v Carrè, Itálie.

 1. MEECH ELEKTROSTATIK AG

  Německo

  Společnost MEECH ELEKTROSTATIK AG, je Výrobce, která působí v Ionizace vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové čištění - stroje, Ozvučení - profesionální zařízení, Elektroakustika - profesionální ozvučovací zařízení, Hi-Fi, televize a video - příslušenství, Průmyslové čištění - stroje, Ozvučení - profesionální zařízení, Elektroakustika - profesionální ozvučovací zařízení, a Hi-Fi, televize a video - příslušenství. Sídlí v Lübeck, Německo.

 2. SIMCO OFFICE DEUTSCHLAND WEST

  Německo

  Společnost SIMCO OFFICE DEUTSCHLAND WEST, je Výrobce, která působí v Ionizace vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové čištění - stroje, Ozvučení - profesionální zařízení, Elektroakustika - profesionální ozvučovací zařízení, Hi-Fi, televize a video - příslušenství, Průmyslové čištění - stroje, Ozvučení - profesionální zařízení, Elektroakustika - profesionální ozvučovací zařízení, a Hi-Fi, televize a video - příslušenství. Sídlí v Lippstadt, Německo.

 3. ING.-BÜRO DRECHSEL

  Německo

  Společnost ING.-BÜRO DRECHSEL, je Výrobce, která působí v Ionizace vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové chlazení - zařízení, Průmyslové čištění - stroje, Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Elektroakustika - profesionální ozvučovací zařízení, Průmyslové chlazení - zařízení, Průmyslové čištění - stroje, Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, a Elektroakustika - profesionální ozvučovací zařízení. Sídlí v Thalheim, Německo.

 4. EASYWELL GMBH

  Německo

  Společnost EASYWELL GMBH, je Výrobce, která působí v Výměníky tepla sektoru. Působí rovněž v sektorech Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, Zařízení - klimatizace, Ionizace vzduchu - zařízení, Čištění vzduchu - zařízení, Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, Zařízení - klimatizace, Ionizace vzduchu - zařízení, a Čištění vzduchu - zařízení. Sídlí v Rosenheim, Německo.

 5. VARIONIX GMBH

  Švýcarsko

  Společnost VARIONIX GMBH, je Výrobce, která působí v Výměníky tepla sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení - klimatizace, Ionizace vzduchu - zařízení, Čištění vzduchu - zařízení, Průmyslové chlazení - zařízení, Zařízení - klimatizace, Ionizace vzduchu - zařízení, Čištění vzduchu - zařízení, a Průmyslové chlazení - zařízení. Sídlí v Baar, Švýcarsko.

 6. AIR QUALITY CONCEPT

  Belgie

  Společnost AIR QUALITY CONCEPT, je Výrobce, která působí v Úprava vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ionizace vzduchu - zařízení, Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, Ionizace vzduchu - zařízení, indoor air quality, a Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení. Sídlí v Beauvechain, Belgie.

 7. ENULEC AMERICAS GMBH

  Německo

  Společnost ENULEC AMERICAS GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Ionizace vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové čištění - stroje, Ozvučení - profesionální zařízení, Elektroakustika - profesionální ozvučovací zařízení, Hi-Fi, televize a video - příslušenství, Průmyslové čištění - stroje, Ozvučení - profesionální zařízení, Elektroakustika - profesionální ozvučovací zařízení, a Hi-Fi, televize a video - příslušenství. Sídlí v Trittau, Německo.

 8. TEELCOND IMPIANTI S.R.L.

  Itálie

  Společnost TEELCOND IMPIANTI S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Úprava vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ionizace vzduchu - zařízení, Systémy pro čisté místnosti a postupy, Ionizace vzduchu - zařízení, a Systémy pro čisté místnosti a postupy. Sídlí v Roma, Itálie.

 1. BENTAX UMWELTTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost BENTAX UMWELTTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Ionizace vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech air purification plants. Sídlí v Weilerswist, Německo.

 2. CAPUZZO FERNANDO

  Itálie

  Společnost CAPUZZO FERNANDO, je Výrobce, která působí v Úprava vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Odsávání plynu a kouře - zařízení, Ionizace vzduchu - zařízení, Odsávání plynu a kouře - zařízení, a Ionizace vzduchu - zařízení. Sídlí v Rovereto, Itálie.

 3. AIR.CAR

  Itálie

  Společnost AIR.CAR, je Výrobce, která působí v Úprava vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ionizace vzduchu - zařízení, Systémy pro čisté místnosti a postupy, Ionizace vzduchu - zařízení, a Systémy pro čisté místnosti a postupy. Sídlí v Carru', Itálie.

 4. WANG GLOBAL INC.

  Tchaj-wan

  Společnost WANG GLOBAL INC., je Výrobce, která působí v Ionizace vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech ionization chambers. Sídlí v Taipei, Tchaj-wan.

 5. CR AIR SYSTEM S.R.L.

  Itálie

  Společnost CR AIR SYSTEM S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Úprava vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Práce topenářské a klimatizace, Ionizace vzduchu - zařízení, Práce topenářské a klimatizace, a Ionizace vzduchu - zařízení. Sídlí v Piacenza, Itálie.

 6. CANALSISTEM S.R.L.

  Itálie

  Společnost CANALSISTEM S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Úprava vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ionizace vzduchu - zařízení, Systémy pro čisté místnosti a postupy, Ionizace vzduchu - zařízení, a Systémy pro čisté místnosti a postupy. Sídlí v Scanzorosciate, Itálie.

 7. MADEL ITALIANA S.R.L.

  Itálie

  Společnost MADEL ITALIANA S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Úprava vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ionizace vzduchu - zařízení, Systémy pro čisté místnosti a postupy, Ionizace vzduchu - zařízení, a Systémy pro čisté místnosti a postupy. Sídlí v Missaglia, Itálie.

 8. ENERBLUE S.R.L.

  Itálie

  Společnost ENERBLUE S.R.L., je Výrobce, která působí v Úprava vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ionizace vzduchu - zařízení, Systémy pro čisté místnosti a postupy, Ionizace vzduchu - zařízení, a Systémy pro čisté místnosti a postupy. Sídlí v Cona, Itálie.

 9. IRBBAF DI FABBRI F.

  Itálie

  Společnost IRBBAF DI FABBRI F., je Subdodavatel, která působí v Úprava vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ionizace vzduchu - zařízení, Systémy pro čisté místnosti a postupy, Ionizace vzduchu - zařízení, a Systémy pro čisté místnosti a postupy. Sídlí v Forli', Itálie.

 10. AERTECNO 2 S.R.L.

  Itálie

  Společnost AERTECNO 2 S.R.L., je Výrobce, která působí v Úprava vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ionizace vzduchu - zařízení, Systémy pro čisté místnosti a postupy, Ionizace vzduchu - zařízení, a Systémy pro čisté místnosti a postupy. Sídlí v San Mauro Pascoli, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Ionizace vzduchu - zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 679 Podniky