• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • jehličnaté stromy

Výsledky hledání pro

Jehličnaté stromy - Dovoz vývoz

 1. TECHSEALAB

  Francie

  Verified by europages badge

  TECHSEALAB is a Brittany-based company that specialises in marine and terrestrial plant-based biotechnologies. TECHSEALAB delivers technologies for: - the creation of organic active ingredients (obtained using our proprietary technologies) in liquid, solid or cream form using carefully selected raw materials harvested at an exceptional site at the southern extremity of Finistere, - the formulation of finished products mainly destined for agricultural markets. TECHSEALAB offers natural alternatives by promoting the use of algae and plants. These natural alternatives are a response to the needs of our customers from around the world, proof of our determination to promote our international vocation. Products from TECHSEALAB are intended for field crops, but also for vines, orchards, nurseries, arboriculture, horticulture, etc.

 2. RADHOŠŤTRANS - PRODEJ VÁNOČNÍCH STROMKŮ Z ČECH

  Česká republika

  Naše firma se věnuje maloobchodnímu i velkoobchodnímu prodeji vánočních stromků. Nabízíme čerstvě řezané stromky i stromy v kontejneru a chvojí z jehličnanů mnoha druhů. Stromky pěstujeme v ČR.

 3. HD2412

  Dánsko

  Společnost HD2412, je Maloprodejce, která působí v Jehličnaté stromy sektoru. Sídlí v Viborg, Dánsko.

 4. P.P.H. VIRPOL

  Polsko

  Společnost P.P.H. VIRPOL, je Multi-Category, která působí v Jehličnaté stromy sektoru. Působí rovněž v sektorech artificial christmas tree, christmas trees, artificial trees, a Christmas decorations. Sídlí v Myszków, Polsko.

 5. ALTITUDE 500 SA

  Belgie

  Společnost ALTITUDE 500 SA, je Výrobce, která působí v Školky pěstitelské a lesní sektoru. Působí rovněž v sektorech Jehličnaté stromy, christmas trees, Jehličnaté stromy, a coniferous seedlings. Sídlí v Neufchateau, Belgie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. RASADNIK DJERA

  Srbsko

  Společnost RASADNIK DJERA, je Výrobce, která působí v Školky pěstitelské a lesní sektoru. Působí rovněž v sektorech Sadba školková, Jehličnaté stromy, deciduous leaf plants, Sadba školková, a Jehličnaté stromy. Sídlí v Veliki Siljegovac, Srbsko.

 2. EARL DES PÉPINIÈRES GRANGE

  Francie

  Společnost EARL DES PÉPINIÈRES GRANGE, je Výrobce, která působí v Jehličnaté stromy sektoru. Sídlí v Craintilleux, Francie.

 3. BOOMKWEKERIJEN ARBOR

  Belgie

  Společnost BOOMKWEKERIJEN ARBOR, která působí v Školky pěstitelské a lesní sektoru. Působí rovněž v sektorech Stromy a keře širokolisté, Jehličnaté stromy, Stromy a keře širokolisté, a Jehličnaté stromy. Sídlí v Houtvenne, Belgie.

 4. ENTREPRENEUR NAUMENKO V.F. CO.

  Ukrajina

  Společnost ENTREPRENEUR NAUMENKO V.F. CO., je Velkoprodejce, která působí v Import-export - dřevo sektoru. Působí rovněž v sektorech Jehličnaté stromy, dry-box containers, Hardwoods, Jehličnaté stromy, a Hardwood sawn timber. Sídlí v Romny, Ukrajina.

 5. FYTAGORA ZACHAROGIANNIS

  Řecko

  Společnost FYTAGORA ZACHAROGIANNIS, je Velkoprodejce, která působí v Jehličnaté stromy sektoru. Působí rovněž v sektorech nurseries. Sídlí v Athens, Řecko.

 1. PERFECT GREEN - CHOINKI.COM

  Polsko

  Společnost PERFECT GREEN - CHOINKI.COM, je Výrobce, která působí v Jehličnaté stromy sektoru. Působí rovněž v sektorech christmas trees, a coniferous seedlings. Sídlí v Tychowo, Polsko.

 2. LESNOY SELEKCIONNO-SEMENOVODCHESKIY CENTR

  Bělorusko

  Společnost LESNOY SELEKCIONNO-SEMENOVODCHESKIY CENTR, je Výrobce, která působí v Jehličnaté stromy sektoru. Působí rovněž v sektorech vegetable plant seedlings in honeycomb containers, a garden plants. Sídlí v Minsk, Bělorusko.

 1. CHRISTBAUMFARM LEBER GBR

  Německo

  Společnost CHRISTBAUMFARM LEBER GBR, je Výrobce, která působí v Jehličnaté stromy sektoru. Působí rovněž v sektorech christmas trees. Sídlí v Nordrhein-Westfalen-Winterberg, Německo.

 2. FYTORIA KOUGIOUMTZIDI

  Řecko

  Společnost FYTORIA KOUGIOUMTZIDI, je Výrobce, která působí v Jehličnaté stromy sektoru. Působí rovněž v sektorech nurseries, a green plants. Sídlí v GIANNITSA, Řecko.

 3. ROSLIN

  Ukrajina

  Společnost ROSLIN, která působí v Školky pěstitelské a lesní sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Jehličnaté stromy, Zahradnictví, a Jehličnaté stromy. Sídlí v Podbirtsi, Lvov Region, Ukrajina.

 4. SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW OZDOBNYCH "LARIX''

  Polsko

  Společnost SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW OZDOBNYCH "LARIX'', je Velkoprodejce, která působí v Jehličnaté stromy sektoru. Působí rovněž v sektorech Hardwoods, a conifers. Sídlí v Stryków, Polsko.

 5. CENTRUM OGRODNICZE OGRÓD ŚLĄSKI

  Polsko

 6. VLADIMÍR KREJČÍŘ - ZAHRADNICTVÍ OLOMOUCKÝ KRAJ

  Česká republika

  Naše zahradnictví v Lipníku nad Bečvou zajišťuje prodej ovocných a okrasných stromků. Dodáváme jabloně, hrušně, meruňky a broskvoně. Dále nabízíme jehličnaté a listnaté okrasné stromy.

Najděte cenové nabídky pro