• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • kádě pro vinařství

Výsledky hledání pro

Kádě pro vinařství - Dovoz vývoz

 1. FIBERGLAS

  Španělsko

  Společnost FIBERGLAS, je Výrobce, která působí v Nádrže, plastové sektoru. Působí rovněž v sektorech Přepravky a kádě z plastů, Kádě pro vinařství, Plasty - obaly, Přepravky a kádě z plastů, Kádě pro vinařství, Plasty - obaly, a storage tanks. Sídlí v Arteixo (a Coruña), Španělsko.

 2. CADALPE SRL

  Itálie

  Společnost CADALPE SRL, je Výrobce, která působí v Vinařství - stroje, zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, plants and equipment for breweries, Distillation columns, concentration equipment, a Kádě pro vinařství. Sídlí v Vazzola, Itálie.

 3. GARBELLOTTO SPA

  Itálie

  Společnost GARBELLOTTO SPA, je Výrobce, která působí v Kádě pro vinařství sektoru. Působí rovněž v sektorech wine barrels, barrels, a casks. Sídlí v Conegliano, Itálie.

 4. PIERRE GUERIN

  Francie

  Společnost PIERRE GUERIN, je Výrobce, která působí v Kádě pro vinařství sektoru. Působí rovněž v sektorech stainless steel tanks, a manufacturer mixing tanks. Sídlí v Mauzé Sur Le Mignon, Francie.

 5. EUROBETON

  Gruzie

  Společnost EUROBETON, je Výrobce, která působí v Kádě pro vinařství sektoru. Sídlí v Gurjaaani, Gruzie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. GROUPE CHALVIGNAC

  Francie

  Společnost GROUPE CHALVIGNAC, je Výrobce, která působí v Zemědělské přívěsy sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Kádě pro vinařství, a Wine-producing tanks. Sídlí v Jarnac-Champagne, Francie.

 2. DELONG SYSTEM AND EQUIPMENT LTD

  Čína

  Společnost DELONG SYSTEM AND EQUIPMENT LTD, je Výrobce, která působí v Kádě pro vinařství sektoru. Působí rovněž v sektorech systems and equipment for fermenting beer, a hop extracts for the brewing industry. Sídlí v Shenzhen, Čína.

 3. BARREL ATELIER

  Nizozemsko

  Společnost BARREL ATELIER, je Výrobce, která působí v Kádě pro vinařství sektoru. Působí rovněž v sektorech armchairs for hairdressers, a wooden garden furniture. Sídlí v Wezep, Nizozemsko.

 4. TBE INT

  Francie

  Společnost TBE INT, je Distributor, která působí v Kádě pro vinařství sektoru. Působí rovněž v sektorech stainless steel tanks, a Wine-producing tanks. Sídlí v Cavaillon, Francie.

 5. JULIEN VITICULTURE

  Francie

  Společnost JULIEN VITICULTURE, je Výrobce, která působí v Kádě pro vinařství sektoru. Sídlí v Cazouls Les Beziers, Francie.

 1. SOC COOP AGRIC PRODUC VIN BLANC ORMARINE

  Francie

  Společnost SOC COOP AGRIC PRODUC VIN BLANC ORMARINE, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Pinet, Francie.

 2. VIGNOBLES DE CARSAC

  Francie

  Společnost VIGNOBLES DE CARSAC, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Cavanac, Francie.

 1. SOC. COOP. VINICOLE CL. DE LA CHAPELLE

  Francie

  Společnost SOC. COOP. VINICOLE CL. DE LA CHAPELLE, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Villedommange, Francie.

 2. CAVE COOPER DE BARJAC

  Francie

  Společnost CAVE COOPER DE BARJAC, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Barjac, Francie.

 3. CAVE DE BISSEY

  Francie

  Společnost CAVE DE BISSEY, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Bissey Sous Cruchaud, Francie.

 4. ENOVETRO S.P.A.

  Itálie

  Společnost ENOVETRO S.P.A., která působí v Nápoje - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Láhve a kelímky, plastové, Kádě pro vinařství, Láhve a kelímky, plastové, a Kádě pro vinařství. Sídlí v Monte Roberto, Itálie.

 5. PLOYEZ-JACQUEMART

  Francie

  Společnost PLOYEZ-JACQUEMART, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Ludes, Francie.

 6. C.M.E. S.R.L.

  Itálie

  Společnost C.M.E. S.R.L., je Výrobce, která působí v Nápoje - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Campagnola Emilia, Itálie.

 7. LAVEGGI FRATELLI S.N.C.

  Itálie

  Společnost LAVEGGI FRATELLI S.N.C., je Výrobce, která působí v Nápoje - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Bomporto, Itálie.

 8. EUROSTAR S.R.L.

  Itálie

  Společnost EUROSTAR S.R.L., je Výrobce, která působí v Nápoje - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v San Marzano Oliveto, Itálie.

 1. OENO PREST

  Francie

  Společnost OENO PREST, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Coursan, Francie.

 2. COOPE VINICOLE DU LUC CAVE DES VIGNERONS DU LUC

  Francie

  Společnost COOPE VINICOLE DU LUC CAVE DES VIGNERONS DU LUC, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Le Luc, Francie.

 3. SERBATOI STEEL TECH

  Itálie

  Společnost SERBATOI STEEL TECH, je Výrobce, která působí v Kádě pro vinařství sektoru. Působí rovněž v sektorech tanks, a tank construction. Sídlí v Corato, Itálie.

 4. BAESSO F.LLI

  Itálie

  Společnost BAESSO F.LLI, je Výrobce, která působí v Nápoje - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Curtarolo, Itálie.

 5. CAVE COOP AGRIC VINIFITERROIRS VERTIGE

  Francie

  Společnost CAVE COOP AGRIC VINIFITERROIRS VERTIGE, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Talairan, Francie.

 6. SARL DIOGENE TISSIER & FILS

  Francie

  Společnost SARL DIOGENE TISSIER & FILS, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Chavot Courcourt, Francie.

 7. SPAGNI

  Itálie

  Společnost SPAGNI, je Výrobce, která působí v Nápoje - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Scandiano, Itálie.

 8. LES VIGNERONS DE PELISSANNE

  Francie

  Společnost LES VIGNERONS DE PELISSANNE, která působí v Vína - dozrávání v láhvích, tradiční metoda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě pro vinařství, Vinařství - stroje, zařízení a vybavení, Kádě pro vinařství, a Vinařství - stroje, zařízení a vybavení. Sídlí v Pelissanne, Francie.

 9. DIEMME S.P.A.

  Itálie

  Společnost DIEMME S.P.A., je Výrobce, která působí v Filtrace - zařízení a materiál sektoru. Působí rovněž v sektorech Nápoje - průmyslové stroje a zařízení, Kádě pro vinařství, Nápoje - průmyslové stroje a zařízení, a Kádě pro vinařství. Sídlí v Lugo, Itálie.

 10. RENZI FRANCESCO

  Itálie

  Společnost RENZI FRANCESCO, je Výrobce, která působí v Dřevěné kádě sektoru. Působí rovněž v sektorech Bečky a sudy kovové, Kádě pro vinařství, Bečky a sudy kovové, a Kádě pro vinařství. Sídlí v Modena, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma