• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • křída průmyslová

Výsledky hledání pro

Křída průmyslová - Dovoz vývoz

 1. COSMOCHROME LTD

  Řecko

  Verified by europages badge

  The paint company Cosmochrome Ltd, with over half a century of experience in the field of paints, specializes in the production of quality paints, varnishes, insulating coatings as well as mortars for sports fields and microcement mortar for any kind of application. With a series of international certifications and with particular emphasis on ecological products, Cosmochromeis goal is to produce the best possible, value for money materials and serve the needs of the domestic and international market with its wide range of products, ranging from professional materials to artistic everyday interventions for all those who want to create and redecorate. OUR PRODUCTS: - Emulsion paints, - Acrylic paints, - Enamels, - Insulating products, - Primers for any kind of surface in an unlimited range of colors that meet the needs of the most demanding professionals and exceed the expectations of our customers. All of our products are harmonized with the European Directive 2004/42 / EC on the limitation of emissions of Volatile Organic Compound (VOC) and are based on cutting edge technologies. The company also specializes in the production of custom materials of special requirements on demand. Please do not hesitate to contact us if you have any questions!

 2. RAHMQVIST GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost RAHMQVIST GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Křída průmyslová sektoru. Sídlí v Volkertshausen, Německo.

 3. LOGES KALK- U. KREIDE INH. HENRIK LOGES

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost LOGES KALK- U. KREIDE INH. HENRIK LOGES, je Výrobce, která působí v Křída průmyslová sektoru. Sídlí v Söhlde, Německo.

 4. ARMINIUS GOEBEL GMBH

  Německo

  Společnost ARMINIUS GOEBEL GMBH, je Výrobce, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Papírnictví - výrobky, Textilní nitě a příze, Oblečení - potřeby, Kancelářské potřeby, Papírnictví - výrobky, Textilní nitě a příze, Oblečení - potřeby, a Kancelářské potřeby. Sídlí v Großalmerode, Německo.

 5. KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Břidlice, Vápenec průmyslový, Pískovec, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Pískovec. Sídlí v Painten, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. NUOVA MATERIE PRIME MEDITERRANEE SRL

  Itálie

  Společnost NUOVA MATERIE PRIME MEDITERRANEE SRL, je Výrobce, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Sádra a sádrové výrobky, lime, cement and plaster driers, food salt, Sádra a sádrové výrobky, a litter boxes. Sídlí v Assemini, Itálie.

 2. MÄRKER ZEMENT GMBH

  Německo

  Společnost MÄRKER ZEMENT GMBH, která působí v Vápenec průmyslový sektoru. Působí rovněž v sektorech Pískovec, Břidlice, Křída průmyslová, Pískovec, Břidlice, a Křída průmyslová. Sídlí v Harburg , Německo.

 3. ZIMMERMANN BUESTEN

  Švýcarsko

  Společnost ZIMMERMANN BUESTEN, je Výrobce, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Čepele, listy a nože průmyslové, Nožířské zboží pro domácnost a průmyslové použití, Obchody - uspořádání, Textilní nitě a příze, Čepele, listy a nože průmyslové, Nožířské zboží pro domácnost a průmyslové použití, Obchody - uspořádání, a Textilní nitě a příze. Sídlí v Küssnacht Am Rigi, Švýcarsko.

 4. M&C SUPPLY

  Belgie

  Společnost M&C SUPPLY, je Velkoprodejce, která působí v Křída průmyslová sektoru. Sídlí v Antwerpen, Belgie.

 5. XINGTAI CITY MEISHEN CHEMICAL CO.LTD

  Čína

  Společnost XINGTAI CITY MEISHEN CHEMICAL CO.LTD, je Výrobce, která působí v Křída průmyslová sektoru. Sídlí v Xingtai,hebei, Čína.

 1. FIELD COMPOST LTD

  Spojené království

  Společnost FIELD COMPOST LTD, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Břidlice. Sídlí v Haverhill, Spojené království.

 2. DUNHOUSE QUARRY CO LTD

  Spojené království

  Společnost DUNHOUSE QUARRY CO LTD, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Břidlice. Sídlí v Darlington, Spojené království.

 1. ALBION STONE PLC

  Spojené království

  Společnost ALBION STONE PLC, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Břidlice. Sídlí v Portland, Spojené království.

 2. CEMEX LTD

  Spojené království

  Společnost CEMEX LTD, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Břidlice. Sídlí v Kendal, Spojené království.

 3. TILLICOULTRY

  Spojené království

  Společnost TILLICOULTRY, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Břidlice. Sídlí v Shotts, Spojené království.

 4. LAND RECOVERY LTD

  Spojené království

  Společnost LAND RECOVERY LTD, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Břidlice. Sídlí v Crewe, Spojené království.

 5. GOLDHOLME STONE LTD

  Spojené království

  Společnost GOLDHOLME STONE LTD, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Břidlice. Sídlí v Grantham, Spojené království.

 6. GALLAGHER AGGREGATES

  Spojené království

  Společnost GALLAGHER AGGREGATES, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Břidlice. Sídlí v Maidstone, Spojené království.

 7. FORAS LTD

  Spojené království

  Společnost FORAS LTD, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Břidlice. Sídlí v King's Lynn, Spojené království.

 8. M W JOHNSTON & SON

  Spojené království

  Společnost M W JOHNSTON & SON, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Břidlice. Sídlí v Lisburn, Spojené království.

 1. LANTOOM LTD

  Spojené království

  Společnost LANTOOM LTD, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Břidlice. Sídlí v Liskeard, Spojené království.

 2. ILAM STONE LTD

  Spojené království

  Společnost ILAM STONE LTD, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Břidlice. Sídlí v Alfreton, Spojené království.

 3. MONARCH ART STONE LTD

  Spojené království

  Společnost MONARCH ART STONE LTD, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Břidlice. Sídlí v Brighouse, Spojené království.

 4. E & J W GLENDINNING LTD

  Spojené království

  Společnost E & J W GLENDINNING LTD, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Břidlice. Sídlí v Plymouth, Spojené království.

 5. GEDDES GROUP

  Spojené království

  Společnost GEDDES GROUP, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Břidlice. Sídlí v Haddington, Spojené království.

 6. LEITHS

  Spojené království

  Společnost LEITHS, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Břidlice. Sídlí v Forres, Spojené království.

 7. B MCCAFFREY & SONS LTD

  Spojené království

  Společnost B MCCAFFREY & SONS LTD, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Břidlice. Sídlí v Enniskillen, Spojené království.

 8. KEVIN MITCHELL

  Spojené království

  Společnost KEVIN MITCHELL, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Břidlice. Sídlí v Radstock, Spojené království.

 9. P M W QUARRIES LTD

  Spojené království

  Společnost P M W QUARRIES LTD, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Břidlice. Sídlí v Huddersfield, Spojené království.

 10. MARNHULL STONE LTD

  Spojené království

  Společnost MARNHULL STONE LTD, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Vápenec průmyslový, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Břidlice. Sídlí v Sturminster Newton, Spojené království.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma