• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • kaštany a kaštany jedlé

Výsledky hledání pro

Kaštany a kaštany jedlé - Dovoz vývoz

 1. CLEMENT FAUGIER

  Francie

  Verified by europages badge

  Clément Faugier at Privas in the Ardèche: we've been producing and selling all chestnut based products since 1882: : chestnut ice cream, Ardèche chestnut cream. We produce and sell Marpom's, a mix of chestnut cream and mashed potato. Range of organic products. Clément Faugier now provides frozen fruit and vegetable puree, plain portionable frozen chestnut purée, in the form of 8 or 15 pallets.

 2. CONCEPT FRUITS

  Francie

  Verified by europages badge

  CONCEPT FRUITS is a company based in the heart of the Monts de l'Ardèche that has specialized in processing chestnuts and sweet chestnuts since 1975. It is a member of the ROGER DESCOURS Group, the French leader and main European player in frozen fruit sector. Concept Fruits relies on a team of professional fruit processing experts thanks to its policy of sourcing its chestnuts from the best producers. We carry an essential range of chestnut preparations for professional players in the restaurant and food-processing sectors: • Chestnut cream • Sweet chestnut paste • Sweet chestnut purée • Sweet chestnut in syrup. CONCEPT FRUITS offers you authentically-flavoured sweet chestnut cream and purée recipes drawn from the traditions of Ardèche for traditional, generous cuisine. - 100% natural ingredients, without flavourings, preservatives, colourants - A 100% "CLEAN LABEL" sweet chestnut cream has no glucose syrup - A sweet chestnut paste with a strong chestnutty taste, lightly sugared and with no vanilla - A sweet chestnut purée available in Doypacks for easy fast use - Sweet chestnuts in natural syrup for many uses: as decoration, pieces to sprinkle. The company has received ECOCERT FR-BIO-01 accreditation for processing Organically Grown sweet chestnuts. Concept Fruits also has IFS and BRC certification.

 3. RAFFAEL S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost RAFFAEL S.R.L., je Výrobce, která působí v Kaštany a kaštany jedlé sektoru. Působí rovněž v sektorech Karamelové bonbony, marrons glaces, chestnut chocolates, panettone, Karamelové bonbony, whole iced chestnuts, chestnut cream, chestnut bars, a whole chestnuts, natural. Sídlí v Montoro, Itálie.

 4. CASA QUIROGA HORTOFRUTÍCOLA S.A.

  Španělsko

  Společnost CASA QUIROGA HORTOFRUTÍCOLA S.A., je Velkoprodejce, která působí v Kaštany a kaštany jedlé sektoru. Působí rovněž v sektorech chestnut meal, frozen fruit, cutters, a berries. Sídlí v Ourense, Španělsko.

 5. ROSSI ANGELO SNC DI MELLA MARISA LUISA

  Itálie

  Společnost ROSSI ANGELO SNC DI MELLA MARISA LUISA, je Výrobce, která působí v Kaštany a kaštany jedlé sektoru. Působí rovněž v sektorech chestnut meal, processing of fresh chestnuts, a chickpea flour. Sídlí v Scagnello, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. DILETTO PASQUALE & C. SAS

  Itálie

  Společnost DILETTO PASQUALE & C. SAS, je Výrobce, která působí v Kaštany a kaštany jedlé sektoru. Působí rovněž v sektorech chestnuts, a chestnut meal. Sídlí v Cutro, Itálie.

 2. EGE KAPTAN LTD. ŞTI.

  Turecko

  Společnost EGE KAPTAN LTD. ŞTI., je Výrobce, která působí v Kaštany a kaštany jedlé sektoru. Působí rovněž v sektorech chestnuts, fresh fruit, packaged chestnuts, a processing of fresh chestnuts. Sídlí v Izmir, Turecko.

 3. CASTAÑAS CAMPELO EXPORT (CHESTNUT, FLOURS, GARLIC, NUTS)

  Španělsko

  Společnost CASTAÑAS CAMPELO EXPORT (CHESTNUT, FLOURS, GARLIC, NUTS), je Výrobce, která působí v Kaštany a kaštany jedlé sektoru. Působí rovněž v sektorech Dehydrated flours, dehydrated products, garlic, a chestnuts. Sídlí v Villafranca Del Bierzo (león), Španělsko.

 4. MARRONS IMBERT

  Francie

  Společnost MARRONS IMBERT, je Výrobce, která působí v Cukrovinky nečokoládové sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrzliny a sorbety, Kaštany a kaštany jedlé, Zmrzliny a sorbety, Kaštany a kaštany jedlé, Sweet chestnut purée, a marrons glaces. Sídlí v Aubenas Cedex, Francie.

 5. SORESA - PORTUGAL

  Portugalsko

  Společnost SORESA - PORTUGAL, je Výrobce, která působí v Zemědělská výroba sektoru. Působí rovněž v sektorech Kaštany a kaštany jedlé, Bobuloviny, olive oil, almonds, Kaštany a kaštany jedlé, a Bobuloviny. Sídlí v Valpaços, Portugalsko.

 1. HERMANOS GARZA

  Španělsko

  Společnost HERMANOS GARZA, je Distributor, která působí v Kaštany a kaštany jedlé sektoru. Působí rovněž v sektorech potatoes, chestnuts, a mushrooms. Sídlí v Riós, Ourense, Španělsko.

 2. NUSSBAUMSCHULE KLOCKS

  Německo

  Společnost NUSSBAUMSCHULE KLOCKS, je Výrobce, která působí v Stromy a keře širokolisté sektoru. Působí rovněž v sektorech Kaštany a kaštany jedlé, Nurseries, hazelnut trees, Kaštany a kaštany jedlé, a walnut trees. Sídlí v Hamburg, Německo.

 1. AGROHOUSE.GR

  Řecko

  Společnost AGROHOUSE.GR, je Velkoprodejce, která působí v Olivy sektoru. Působí rovněž v sektorech Kaštany a kaštany jedlé, dried fruit, olives, a Kaštany a kaštany jedlé. Sídlí v Larissa, Řecko.

 2. COMMODITIES TRADING UK LTD

  Spojené království

  Společnost COMMODITIES TRADING UK LTD, je Velkoprodejce, která působí v Kaštany a kaštany jedlé sektoru. Působí rovněž v sektorech sunflower oil, agricultural products, fertilizer, a energy drinks. Sídlí v Oakham, Spojené království.

 3. ORTOFRUTTICOLA PAPAROZZI ACHILLE

  Itálie

  Společnost ORTOFRUTTICOLA PAPAROZZI ACHILLE, je Velkoprodejce, která působí v Ovoce a zelenina - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Kaštany a kaštany jedlé, chestnuts, packaged chestnuts, Kaštany a kaštany jedlé, a Sweet chestnut cream. Sídlí v Canepina, Itálie.

 4. KEVRON GLOBAL

  Spojené království

  Společnost KEVRON GLOBAL, je Výrobce, která působí v Kaštany a kaštany jedlé sektoru. Působí rovněž v sektorech charcoal, wood, used auto spares, a Diesel. Sídlí v Manchester, Spojené království.

 5. AZ. AGR. "CAVAGRANDE"

  Itálie

  Společnost AZ. AGR. "CAVAGRANDE", je Výrobce, která působí v Kaštany a kaštany jedlé sektoru. Působí rovněž v sektorech chestnuts, a packaged chestnuts. Sídlí v Sant'alfio, Itálie.

 6. IL BOCCETTO

  Itálie

  Společnost IL BOCCETTO, je Výrobce, která působí v Kaštany a kaštany jedlé sektoru. Působí rovněž v sektorech marrons glaces, a Sweet chestnut purée. Sídlí v Acquasanta Terme, Itálie.

 7. GAROFALO ALFONSO

  Itálie

  Společnost GAROFALO ALFONSO, je Výrobce, která působí v Kaštany a kaštany jedlé sektoru. Působí rovněž v sektorech chestnuts. Sídlí v montella, Itálie.

 8. INOVFRUIT

  Francie

  Společnost INOVFRUIT, je Výrobce, která působí v Kaštany a kaštany jedlé sektoru. Sídlí v Mussidan, Francie.

 1. TARKIM GIDA PLASTIK TARIM INS. TURIZM SAN. TIC. LTD. STI

  Turecko

  Společnost TARKIM GIDA PLASTIK TARIM INS. TURIZM SAN. TIC. LTD. STI, je Výrobce, která působí v Kaštany a kaštany jedlé sektoru. Působí rovněž v sektorech shade net, a supplies for agriculture. Sídlí v Sanliurfa, Turecko.

 2. CC TOURISM, AGRICULTURE EXP IMP LTD.

  Turecko

  Společnost CC TOURISM, AGRICULTURE EXP IMP LTD., je Velkoprodejce, která působí v Kaštany a kaštany jedlé sektoru. Působí rovněž v sektorech chestnuts, chestnut meal, dried figs, a Fresh figs. Sídlí v Aydin, Turecko.

 3. PATRONE S.R.L

  Itálie

  Společnost PATRONE S.R.L, je Výrobce, která působí v Kaštany a kaštany jedlé sektoru. Působí rovněž v sektorech Houby, chestnuts, truffles, a Houby. Sídlí v Montella, Itálie.

 4. FERMA DE ALUNE SRL

  Rumunsko

  Společnost FERMA DE ALUNE SRL, je Výrobce, která působí v Ovoce sušené sektoru. Působí rovněž v sektorech Lískové oříšky, Kaštany a kaštany jedlé, Biologická - strava, Matice, Lískové oříšky, Kaštany a kaštany jedlé, Biologická - strava, a Matice. Sídlí v Cluj-Napoca, Rumunsko.

 5. E2W INTERNATIONAL CONSULTING & FOREIGN TRADE

  Turecko

  Společnost E2W INTERNATIONAL CONSULTING & FOREIGN TRADE, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Kaštany a kaštany jedlé sektoru. Působí rovněž v sektorech Dietetika - potraviny, Olej olivový, figs, export, Dietetika - potraviny, a Olej olivový. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 6. MERIDIONAL SNACKS

  Itálie

  Společnost MERIDIONAL SNACKS, je Velkoprodejce, která působí v Ovoce sušené sektoru. Působí rovněž v sektorech Kaštany a kaštany jedlé, a Kaštany a kaštany jedlé. Sídlí v Baronissi, Itálie.

 7. AGRIVESUVIO

  Itálie

  Společnost AGRIVESUVIO, je Výrobce, která působí v Ovoce sušené sektoru. Působí rovněž v sektorech Kaštany a kaštany jedlé, a Kaštany a kaštany jedlé. Sídlí v Lauro, Itálie.

 8. SORRENTINO FELICE

  Itálie

  Společnost SORRENTINO FELICE, je Velkoprodejce, která působí v Ovoce sušené sektoru. Působí rovněž v sektorech Kaštany a kaštany jedlé, a Kaštany a kaštany jedlé. Sídlí v Palma Campania, Itálie.

 9. FI.RO. DI CUGLIETTA ROBERTO

  Itálie

  Společnost FI.RO. DI CUGLIETTA ROBERTO, je Výrobce, která působí v Ovoce sušené sektoru. Působí rovněž v sektorech Kaštany a kaštany jedlé, a Kaštany a kaštany jedlé. Sídlí v Amantea, Itálie.

 10. CAPUZZO S.R.L.

  Itálie

  Společnost CAPUZZO S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Ovoce sušené sektoru. Působí rovněž v sektorech Kaštany a kaštany jedlé, a Kaštany a kaštany jedlé. Sídlí v Roveredo Di Gua', Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma

Najděte cenové nabídky pro