• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • kabelové bubny a cívky

Výsledky hledání pro

Kabelové bubny a cívky - Dovoz vývoz

 1. MAXGO UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MAXGO UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), je Prodejce/ Zástupce, která působí v Kabelové bubny a cívky sektoru. Sídlí v Hattingen, Německo.

 2. FIRMA STEINNAGEL

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost FIRMA STEINNAGEL, je Výrobce, která působí v Kabelové bubny a cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Dřevo průmyslové, Wooden joint components made from wood, wooden frames, Wood products for industry, CNC machining in wood, Custom-made wooden parts, Finger-jointed wooden parts, cable reels, a Wooden reels. Sídlí v Geseke, Německo.

 3. SVENSSON GROUP SARL

  Francie

  Společnost SVENSSON GROUP SARL, je Výrobce, která působí v Kabelové bubny a cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Cables - spools and reels, coilers, heat-shrinking caps for packing, a packing cartons. Sídlí v Domevre Sur Aviere, Francie.

 4. FGT CARTONNAGE INJECTION PLASTIQUE

  Francie

  Společnost FGT CARTONNAGE INJECTION PLASTIQUE, je Výrobce, která působí v Papírové krabice sektoru. Působí rovněž v sektorech Kabelové bubny a cívky, Kabelové bubny a cívky, spools for the textile industry, coils, a cardboard reels. Sídlí v Saint-Etienne, Francie.

 5. EDS LOGISTIC

  Francie

  Společnost EDS LOGISTIC, je Výrobce, která působí v Kabelové bubny a cívky sektoru. Sídlí v Jeumont, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. PANOPACK

  Francie

  Společnost PANOPACK, je Výrobce, která působí v Kabelové bubny a cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Obaly - podniky, wooden boxes, Obaly - podniky, a downcoilers. Sídlí v Bart, Francie.

 2. ARNO FUCHS GMBH

  Německo

  Společnost ARNO FUCHS GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Metalurgie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, Kabelové bubny a cívky, Wire strippers, Crimping machines, automatic, Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, a Kabelové bubny a cívky. Sídlí v Esslingen, Německo.

 3. TECHNOMAR & ADREM LTD

  Estonsko

  Společnost TECHNOMAR & ADREM LTD, je Výrobce, která působí v Kabelové bubny a cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Desky lisované dřevovláknité (hobra), Desky dřevěné, Desky a překližky, dýhované, Desky lisované dřevovláknité (hobra), Desky dřevěné, a Desky a překližky, dýhované. Sídlí v Maardu, Estonsko.

 4. GALIS GLOBAL LLC

  Ukrajina

  Společnost GALIS GLOBAL LLC, je Výrobce, která působí v Kabelové bubny a cívky sektoru. Sídlí v Khust, Ukrajina.

 5. OZREELS AMBALAJ

  Turecko

  Společnost OZREELS AMBALAJ, je Výrobce, která působí v Kabelové bubny a cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech cable reels. Sídlí v Kayseri-Osb, Turecko.

 1. EUREEL

  Nizozemsko

  Společnost EUREEL, je Výrobce, která působí v Navíječky a navíjecí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Kabelové bubny a cívky, a Kabelové bubny a cívky. Sídlí v Valkenburg, Nizozemsko.

 2. NORDKAPP-SL

  Španělsko

  Společnost NORDKAPP-SL, je Výrobce, která působí v Kabelové bubny a cívky sektoru. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 1. BAGCILAR AGAC URUNLERI SAN. VE TIC. A.S.

  Turecko

  Společnost BAGCILAR AGAC URUNLERI SAN. VE TIC. A.S., je Výrobce, která působí v Kabelové bubny a cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech cable reels, a Wooden reels. Sídlí v Bursa, Turecko.

 2. UP BELVNESHPRODUCT

  Bělorusko

  Společnost UP BELVNESHPRODUCT, je Výrobce, která působí v Kabelové bubny a cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech winding, a needles for medical use. Sídlí v Minskiy R-N, Tarasovo, Bělorusko.

 3. JACOBS REELS

  Belgie

  Společnost JACOBS REELS, je Výrobce, která působí v Kabelové bubny a cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech veneering, a Cables - spools and reels. Sídlí v Meeuwen-Gruitrode, Belgie.

 4. ELETTROMECCANICA TRENTINA S.N.C. DI ANDERMACHE SILVIO E C.

  Itálie

  Společnost ELETTROMECCANICA TRENTINA S.N.C. DI ANDERMACHE SILVIO E C., je Poskytovatel služeb, která působí v Motory a díly sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektromotory a díly, Kabelové bubny a cívky, Elektromotory a díly, a Kabelové bubny a cívky. Sídlí v Trento, Itálie.

 5. ROLNICZA SPOLDZIELNIA PRODUKCYJNA STRZYZOWICE

  Polsko

  Společnost ROLNICZA SPOLDZIELNIA PRODUKCYJNA STRZYZOWICE, je Výrobce, která působí v Systémy - zařízení a systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Kabelové bubny a cívky, Konstrukce kovové - lehké, Kabelové bubny a cívky, a Konstrukce kovové - lehké. Sídlí v Strzyzowice, Polsko.

 6. WEINGÄRTNER KABEL GMBH

  Německo

  Společnost WEINGÄRTNER KABEL GMBH, je Výrobce, která působí v Systémy - zařízení a systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Kabelové bubny a cívky, Elektrické a telefonní kabely a dráty, Kabelové bubny a cívky, a Elektrické a telefonní kabely a dráty. Sídlí v Eutingen, Německo.

 7. STEMMANN-TECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost STEMMANN-TECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Systémy - zařízení a systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Kabelové bubny a cívky, Informatika - materiál a potřeby, Kabelové bubny a cívky, a Informatika - materiál a potřeby. Sídlí v Schüttorf, Německo.

 8. NKT HOLDING A/S

  Dánsko

  Společnost NKT HOLDING A/S, je Výrobce, která působí v Kabelové bubny a cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické a telefonní kabely a dráty, Vedení vysokého napětí, Elektrické a telefonní kabely a dráty, a Vedení vysokého napětí. Sídlí v Brondby, Dánsko.

 1. ELETTROMECCANICA CENNI DI CENNI FRANCO & C. S.N.C.

  Itálie

  Společnost ELETTROMECCANICA CENNI DI CENNI FRANCO & C. S.N.C., která působí v Transformátory, měniče a usměrňovače sektoru. Působí rovněž v sektorech Kabelové bubny a cívky, Transformátory, Kabelové bubny a cívky, a Transformátory. Sídlí v Campi Bisenzio, Itálie.

 2. COS.B.I. COSTRUZIONE BOBINE ITALIA S.R.L.

  Itálie

  Společnost COS.B.I. COSTRUZIONE BOBINE ITALIA S.R.L., je Výrobce, která působí v Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Kabelové bubny a cívky, Montáž a demontáž průmyslových staveb, Kabelové bubny a cívky, a Montáž a demontáž průmyslových staveb. Sídlí v CADEO, Itálie.

 3. DREWMAT SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost DREWMAT SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Kabelové bubny a cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Cables - spools and reels. Sídlí v Myslenice, Polsko.

 4. LAPP-MULLER

  Francie

  Společnost LAPP-MULLER, je Výrobce, která působí v Systémy - zařízení a systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Kabelové bubny a cívky, a Kabelové bubny a cívky. Sídlí v Grimaud, Francie.

 5. FRATELLI MORRA S.R.L.

  Itálie

  Společnost FRATELLI MORRA S.R.L., je Výrobce, která působí v Kabelové bubny a cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Cívky a solenoidy, electrical coils for relays, a Cívky a solenoidy. Sídlí v Bacoli, Itálie.

 6. VOLKER ALTHOFF INH. THORSTEN ALTHOFF E.K.

  Německo

  Společnost VOLKER ALTHOFF INH. THORSTEN ALTHOFF E.K., která působí v Vodiče izolované sektoru. Působí rovněž v sektorech Kabelové bubny a cívky, Kabelovody, Kabelové bubny a cívky, a Kabelovody. Sídlí v Hagen, Německo.

 7. LAMELA ELECTRIC, A.S., ODSTEPNY ZAVOD KABELOVNA CHYSE

  Česká republika

  Společnost LAMELA ELECTRIC, A.S., ODSTEPNY ZAVOD KABELOVNA CHYSE, je Výrobce, která působí v Systémy - zařízení a systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické a telefonní kabely a dráty, Kabelové bubny a cívky, Elektrické a telefonní kabely a dráty, a Kabelové bubny a cívky. Sídlí v Chyse, Česká republika.

 8. BORKENER KISTENFABRIK GMBH

  Německo

  Společnost BORKENER KISTENFABRIK GMBH, je Výrobce, která působí v Kabelové bubny a cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Krabice a bedny, dřevěné, a Krabice a bedny, dřevěné. Sídlí v Borken, Německo.

 9. NINGBO AOBOER ELECTRIC CO., LTD.

  Spojené státy americké

  Společnost NINGBO AOBOER ELECTRIC CO., LTD., je Výrobce, která působí v Kabelové bubny a cívky sektoru. Sídlí v Us, Spojené státy americké.

 10. I.T.I.

  Itálie

  Společnost I.T.I., je Výrobce, která působí v Kabelové bubny a cívky sektoru. Působí rovněž v sektorech Cívky a solenoidy, reels for wire drawing mills, a Cívky a solenoidy. Sídlí v Formigine, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma

Najděte cenové nabídky pro