• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • kameny a rudy

Výsledky hledání pro

Kameny a rudy - Dovoz vývoz

 1. CARMEUSE

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost CARMEUSE, je Multi-Category, která působí v Kameny a rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech processing and extraction of limestone, dolomitic lime, limestone for industry, dolomitic lime for environmental services, Cellular concrete, cellular concrete for construction, products for agri-foods, calcium for the steel industry, a pollution control. Sídlí v Andenne, Belgie.

 2. LITTLER BULK HAULAGE

  Spojené království

  Společnost LITTLER BULK HAULAGE, je Poskytovatel služeb, která působí v Kameny a rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební materiál, building gravel, Stavební materiál, a crushed stone. Sídlí v Chester., Spojené království.

 3. PRIMUS TASK ARRATIA S.L

  Španělsko

  Společnost PRIMUS TASK ARRATIA S.L, je Velkoprodejce, která působí v Kameny a rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech minerals, a amethysts. Sídlí v Dima, Španělsko.

 4. KRONOS METAL TIC. VE SAN. A.S.

  Turecko

  Společnost KRONOS METAL TIC. VE SAN. A.S., je Výrobce, která působí v Kameny a rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech spray guns for painting, sandblasting granules, nozzles for sandblasting, a refractory material. Sídlí v Malatya, Turecko.

 5. EMADISTONE

  Írán

  Společnost EMADISTONE, je Výrobce, která působí v Kameny a rudy sektoru. Sídlí v Isfahan, Írán.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. THEIA BAZALT MADENCİLİK İNŞAT MİM MÜH PEYZ İTH İHR SAN TİC LTD ŞTİ

  Turecko

  Společnost THEIA BAZALT MADENCİLİK İNŞAT MİM MÜH PEYZ İTH İHR SAN TİC LTD ŞTİ, je Výrobce, která působí v Kameny a rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramor a přírodní kámen, Mramor a přírodní kámen, Natural stone tiles, basalt, a Marble tiles. Sídlí v Kayseri̇, Turecko.

 2. OOO ETALON-SERVIS

  Turecko

  Společnost OOO ETALON-SERVIS, je Výrobce, která působí v Kameny a rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech zeolite, urea resins, a potassium and derivatives. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. PEDRA JARDIM

  Portugalsko

  Společnost PEDRA JARDIM, je Výrobce, která působí v Kameny a rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech covering stones, decorative stones, limestone, a stone tile floorings. Sídlí v Serro Ventoso, Portugalsko.

 4. POLSEP MINING

  Turecko

  Společnost POLSEP MINING, je Výrobce, která působí v Kameny a rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech sepiolyte, a absorbents. Sídlí v Eskişehir, Turecko.

 5. IDA-ORE

  Spojené státy americké

  Společnost IDA-ORE, je Výrobce, která působí v Kameny a rudy sektoru. Sídlí v Nampa, Spojené státy americké.

 1. ERGE KOSTKA BRUKOWA GDAŃSK

  Polsko

  Společnost ERGE KOSTKA BRUKOWA GDAŃSK, je Velkoprodejce, která působí v Kameny a rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech pebbles, construction stone, decorative stones for gardens, a stone portals. Sídlí v Gdańsk, Polsko.

 2. DERBYSHIRE SPECIALIST AGGREGATES

  Spojené království

  Společnost DERBYSHIRE SPECIALIST AGGREGATES, je Výrobce, která působí v Kameny a rudy sektoru. Sídlí v Derbyshire, Spojené království.

 1. MARCOFLEX

  Belgie

  Společnost MARCOFLEX, je Distributor, která působí v Kameny a rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech abrasives, a sandblasting. Sídlí v Merchtem, Belgie.

 2. MARDAN REVESTIMENTOS

  Brazílie

  Společnost MARDAN REVESTIMENTOS, je Výrobce, která působí v Kameny a rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech quartz, quartzite, granite, a kaolin. Sídlí v Campina Grande, Brazílie.

 3. SPADANASTONE

  Írán

  Společnost SPADANASTONE, je Výrobce, která působí v Kameny a rudy sektoru. Sídlí v Esfahan, Írán.

 4. SQUARED ENERGY & MINERALS LTD

  Spojené království

  Společnost SQUARED ENERGY & MINERALS LTD, je Velkoprodejce, která působí v Kameny a rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech natural talc, a talc dusters. Sídlí v London, Spojené království.

 5. P.W. STACHYRA STANISŁAW STACHYRA

  Polsko

  Společnost P.W. STACHYRA STANISŁAW STACHYRA, je Multi-Category, která působí v Kameny a rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Doly a kamenolomy - stroje a zařízení, Aggregates, sand, Doly a kamenolomy - stroje a zařízení, a transport company. Sídlí v Lublin, Polsko.

 6. ARAS ARSLAN MADEN INSAAT A.S

  Turecko

  Společnost ARAS ARSLAN MADEN INSAAT A.S, je Výrobce, která působí v Kameny a rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Drahé kameny a nerosty, a Drahé kameny a nerosty. Sídlí v Izmir, Turecko.

 7. PROVENTO GROUP GMBH

  Německo

  Společnost PROVENTO GROUP GMBH, je Distributor, která působí v Kameny a rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech talcs, bentonite, a granite. Sídlí v Herzberg Am Harz, Německo.

 8. X-RAY MINERAL SERVICES LTD

  Spojené království

  Společnost X-RAY MINERAL SERVICES LTD, je Poskytovatel služeb, která působí v Kameny a rudy sektoru. Sídlí v Colwyn Bay, Spojené království.

 1. RV STONE SUPPLY

  Indie

  Společnost RV STONE SUPPLY, je Výrobce, která působí v Kameny a rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Pískovec, black granite, a Pískovec. Sídlí v Visakhapatnam, Indie.

 2. INA MINERALS

  Turecko

  Společnost INA MINERALS, je Výrobce, která působí v Kameny a rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech pumice stone, a zeolite. Sídlí v Balikesir, Turecko.

 3. ALI EXIM ( AA INTERNATIONAL )

  Britské indickooceánské území

  Společnost ALI EXIM ( AA INTERNATIONAL ), je Výrobce, která působí v Kameny a rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech perfumed talcum powder, a natural talc. Sídlí v Jodhpur, Britské indickooceánské území.

 4. THM MADENCILIK ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET

  Turecko

  Společnost THM MADENCILIK ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET, je Výrobce, která působí v Kameny a rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Brožování, vazba a dokončovací práce, Stavební materiál, Brožování, vazba a dokončovací práce, a Stavební materiál. Sídlí v Eskisehir, Turecko.

 5. ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM GRANITU

  Polsko

  Společnost ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM GRANITU, je Multi-Category, která působí v Kameny a rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Náhrobky, big tables, granita, Náhrobky, a funerary monuments. Sídlí v Pyrzyce, Polsko.

 6. HOMAAN CO

  Španělsko

  Společnost HOMAAN CO, je Výrobce, která působí v Kameny a rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech natural asphalt rock, a Natural bitumens. Sídlí v Malaga, Španělsko.

 7. BERRY INTERNATIONAL COMMODITY GROUP

  Francie

  Společnost BERRY INTERNATIONAL COMMODITY GROUP, je Velkoprodejce, která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělství - služby, Kameny a rudy, trading advice, Zemědělství - služby, a Kameny a rudy. Sídlí v Cachan, Francie.

 8. TORKAN LTD.

  Turecko

  Společnost TORKAN LTD., je Výrobce, která působí v Kameny a rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech zeolite, a building materials. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 9. AMBER BALTIC

  Polsko

  Společnost AMBER BALTIC, je Maloprodejce, která působí v Kameny a rudy sektoru. Sídlí v Szczecin, Polsko.

 10. APLUS GALVANIZ

  Turecko

  Společnost APLUS GALVANIZ, je Výrobce, která působí v Kameny a rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech iron-zinc ingots, a aluminium alloys. Sídlí v Istanbul, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Kameny a rudy - Dovoz vývoz

Počet výsledků

7 027 Podniky