• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • kartony a kartonáž - stroje na zpracování

Výsledky hledání pro

Kartony a kartonáž - stroje na zpracování - Dovoz vývoz

 1. OTTO MICHAEL GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost OTTO MICHAEL GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Kartony a kartonáž - stroje na zpracování sektoru. Sídlí v Falkensee, Německo.

 2. GUANGDONG PINLONG PRECISION TECHNOLOGY CO., LTD.

  Spojené království

  Společnost GUANGDONG PINLONG PRECISION TECHNOLOGY CO., LTD., je Výrobce, která působí v Kartony a kartonáž - stroje na zpracování sektoru. Sídlí v Foshan, Spojené království.

 3. SOLARCO MACHINERY, S.R.O.

  Česká republika

  Společnost SOLARCO MACHINERY, S.R.O., je Výrobce, která působí v Kartony a kartonáž - stroje na zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech machinery for die cutting paper and cardboard, carton-making machinery, Cardboard products - manufacturing machinery, a cardboard punching machinery. Sídlí v Kolin, Česká republika.

 4. WOW THE BOX - BOX SOLUTIONS

  Portugalsko

  Společnost WOW THE BOX - BOX SOLUTIONS, je Výrobce, která působí v Papírové krabice sektoru. Působí rovněž v sektorech Kartony a kartonáž - stroje na zpracování, Zatavování - papíry a kartony, Kartony a kartonáž - stroje na zpracování, Zatavování - papíry a kartony, a boxes for commercial use. Sídlí v Estarreja, Portugalsko.

 5. ECONO-PAK GESELLSCHAFT FÜR WIRTSCHAFTLICHE VERPACKUNGSTECHNIK MBH

  Německo

  Společnost ECONO-PAK GESELLSCHAFT FÜR WIRTSCHAFTLICHE VERPACKUNGSTECHNIK MBH, je Výrobce, která působí v Kartony a kartonáž - stroje na zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech cartoners for packing, packaging systems, packing machines for the food-processing industry, a semi-automatic packaging machinery. Sídlí v Flonheim, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. OZEMEK BASKI SONRASI MATBAA HIZMETLERI SAN. TIC. LTD. STI

  Turecko

  Společnost OZEMEK BASKI SONRASI MATBAA HIZMETLERI SAN. TIC. LTD. STI, je Výrobce, která působí v Kartony a kartonáž - stroje na zpracování sektoru. Sídlí v Maltepe, Turecko.

 2. TECHNICARTON

  Francie

  Společnost TECHNICARTON, je Výrobce, která působí v Papír a karton - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vlnitá lepenka, Kartony a kartonáž - stroje na zpracování, Vlnitá lepenka, a Kartony a kartonáž - stroje na zpracování. Sídlí v St Paul En Jarez, Francie.

 3. EMC INDUSTRY CO.,LTD

  Čína

  Společnost EMC INDUSTRY CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Kartony a kartonáž - stroje na zpracování sektoru. Sídlí v Nanjing,jiangsu,china, Čína.

 4. KAB GMBH

  Německo

  Společnost KAB GMBH, je Výrobce, která působí v Kartony a kartonáž - stroje na zpracování sektoru. Sídlí v Büttelborn, Německo.

 5. PANOTEC GMBH

  Německo

  Společnost PANOTEC GMBH, je Výrobce, která působí v Kartony a kartonáž - stroje na zpracování sektoru. Sídlí v München, Německo.

 1. QINGDAO KAITUO-NC EQUIPMENT CO.,LTD

  Čína

  Společnost QINGDAO KAITUO-NC EQUIPMENT CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Kartony a kartonáž - stroje na zpracování sektoru. Sídlí v Qingdao, Čína.

 2. NATALIS SPRL

  Belgie

  Společnost NATALIS SPRL, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Tiskařské stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Tisk a vazba - potřeby, Kartony a kartonáž - stroje na zpracování, Tisk a vazba - potřeby, Kartony a kartonáž - stroje na zpracování, automatic binders, a continuous form cutters. Sídlí v Grâce-Hollogne, Belgie.

 1. SOCO SYSTEM

  Francie

  Společnost SOCO SYSTEM, je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kartony a kartonáž - stroje na zpracování, Kartony a kartonáž - stroje na zpracování, a rollerways for mechanical goods conveyors. Sídlí v Raillencourt Sainte Olle, Francie.

 2. TECHPAP

  Francie

  Společnost TECHPAP, je Výrobce, která působí v Papír a karton - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kartony a kartonáž - stroje na zpracování, paper and paper products industry business associations, paper, coated paper-board and cartonboard, coated paper, a Kartony a kartonáž - stroje na zpracování. Sídlí v Gieres, Francie.

 3. TECMA PACK

  Francie

  Společnost TECMA PACK, je Výrobce, která působí v Balení do kartonů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Kartony a kartonáž - stroje na zpracování, Balení a adjustace - stroje a zařízení, Kartony a kartonáž - stroje na zpracování, Balení a adjustace - stroje a zařízení, case erector, a case erector manufacturer. Sídlí v Coulommiers, Francie.

 4. SMURFIT KAPPA CARTONNERIE DE MORTAGNE

  Francie

  Společnost SMURFIT KAPPA CARTONNERIE DE MORTAGNE, je Výrobce, která působí v Papírové a kartonové obaly sektoru. Působí rovněž v sektorech Vlnitá lepenka, Kartony pro obalový průmysl, Kartony a kartonáž - stroje na zpracování, Vlnitá lepenka, Kartony pro obalový průmysl, Kartony a kartonáž - stroje na zpracování, a cardboard boxes. Sídlí v Mortagne-Sur-Sevre, Francie.

 5. TROQUELES CUBE S.L.L.

  Španělsko

  Společnost TROQUELES CUBE S.L.L., je Výrobce, která působí v Kartony a kartonáž - stroje na zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech hollow punches for paper and board, laser cutting units, punching tools, a high-definition laser cutting. Sídlí v Alcala La Real, Španělsko.

 6. CARTONNAGE LAMMERANT

  Belgie

  Společnost CARTONNAGE LAMMERANT, je Výrobce, která působí v Vlnitá lepenka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kartony pro obalový průmysl, Kartony a kartonáž - stroje na zpracování, Kartony pro obalový průmysl, a Kartony a kartonáž - stroje na zpracování. Sídlí v Leuze-En-Hainaut, Belgie.

 7. XIAMEN JIAXIN CARDBOARD DISPLAY CO., LTD.

  Čína

  Společnost XIAMEN JIAXIN CARDBOARD DISPLAY CO., LTD., je Výrobce, která působí v Kartony a kartonáž - stroje na zpracování sektoru. Sídlí v Xiamen, Čína.

 8. TAMEGAR SL

  Španělsko

  Společnost TAMEGAR SL, která působí v Kartony pro obalový průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Papír a karton - průmyslové stroje a zařízení, Kartony a kartonáž - stroje na zpracování, Balení a adjustace - stroje a zařízení, Papír a karton - průmyslové stroje a zařízení, Kartony a kartonáž - stroje na zpracování, a Balení a adjustace - stroje a zařízení. Sídlí v Elche/Elx, Španělsko.

 1. PACKING LLC

  Ukrajina

  Společnost PACKING LLC, je Výrobce, která působí v Kartony a kartonáž - stroje na zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech Papírové a kartonové obaly, Visable supports the Ukrainian companies, adhesive tape, Stretch wrap, Papírové a kartonové obaly, a Visable supports the Ukrainian companies. Sídlí v Odesa, Ukrajina.

 2. BONJO MACHINERY

  Čína

  Společnost BONJO MACHINERY, je Výrobce, která působí v Kartony a kartonáž - stroje na zpracování sektoru. Sídlí v Zhejiang, Čína.

 3. DING SHUNG MACHINERY CO., LTD

  Tchaj-wan

  Společnost DING SHUNG MACHINERY CO., LTD, je Výrobce, která působí v Kartony a kartonáž - stroje na zpracování sektoru. Sídlí v Taoyuan County, Tchaj-wan.

 4. MÖLLE GMBH - SPEZIALMASCHINENBAU

  Německo

  Společnost MÖLLE GMBH - SPEZIALMASCHINENBAU, je Výrobce, která působí v Kartony a kartonáž - stroje na zpracování sektoru. Sídlí v Kastellaun, Německo.

 5. C.M.C.P. (GROUPE)

  Maroko

  Společnost C.M.C.P. (GROUPE), která působí v Kartony - výroba sektoru. Působí rovněž v sektorech Kartony a kartonáž - stroje na zpracování, Papírové a kartonové obaly, Kartony a kartonáž - stroje na zpracování, a Papírové a kartonové obaly. Sídlí v Casablanca, Maroko.

 6. SONACAR

  Maroko

  Společnost SONACAR, která působí v Kartony - výroba sektoru. Působí rovněž v sektorech Kartony a kartonáž - stroje na zpracování, Papírové a kartonové obaly, Kartony a kartonáž - stroje na zpracování, a Papírové a kartonové obaly. Sídlí v El Jadida, Maroko.

 7. TAIZHOU STABLE MACHINERY CO. LTD

  Spojené království

  Společnost TAIZHOU STABLE MACHINERY CO. LTD, je Výrobce, která působí v Kartony a kartonáž - stroje na zpracování sektoru. Sídlí v China, Spojené království.

 8. CANGZHOU ZHAOLI IMPORT & EXPORT TRADE CO., LTD.

  Čína

  Společnost CANGZHOU ZHAOLI IMPORT & EXPORT TRADE CO., LTD., je Výrobce, která působí v Kartony a kartonáž - stroje na zpracování sektoru. Sídlí v Cangzhou City, Čína.

 9. C-TEC SYSTEMS

  Spojené království

  Společnost C-TEC SYSTEMS, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Kartony a kartonáž - stroje na zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech box machining, a corrugated board packaging. Sídlí v Macclesfield, Spojené království.

 10. DIMAPAX GMBH

  Německo

  Společnost DIMAPAX GMBH, je Distributor, která působí v Kartony a kartonáž - stroje na zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech packaging of fabrics, a Cardboard products - manufacturing machinery. Sídlí v Berlin, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma