• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • kladiva pneumatická

Výsledky hledání pro

Kladiva pneumatická - Dovoz vývoz

 1. MOVINGROUP S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  The company develops and markets plastic gaskets and customised industrial components. It has a team made of qualified people with experience and technical know-how that has been built up in over thirty years in the gasket and plastics processing sector. Movingroup supports large companies in the naval sector, hydraulic parts SMEs, earth-moving machinery producers, industrial plant builders and many more. ISO 9001, traceability for all shipments.

 2. PERMON, S.R.O.

  Česká republika

  Předchůdcem dnešního podniku PERMON byla huť Marie – Anna na zkujňování surového železa, později sloužící jako válcovna plechu. Tu nechal v Roztokách situovaných v údolí řeky Berounky uprostřed křivoklátských lesů postavit roku 1824 kníže Karel Egon II. von Fürstenberg. Na jeho tradici zdejší závod navazoval až do období po druhé světové válce, což jednou provždy dodalo jeho okolí nyní již neodmyslitelný punc industriálního centra. Změny v těžkém průmyslu, těžařství a strojírenství vedly roku 1956 k přemístění výrobní haly i řídících úseků podniku do areálu na horním konci Roztok, kde sídlíme dodnes. Právě tehdy byla zahájena výroba pneumatického nářadí pro profesionální uživatele z řad průmyslových závodů a firem – dolů, lomů, stavebníků, studnařů i dalších. Věrni tradici, jsme i po více než 60 letech stále zaměřeni na výrobu sekacích, sbíjecích, bouracích a vrtacích kladiv, která nacházejí uplatnění při demoličních pracích, vrtání v dolech i při narušování hornin v lomech. Nadále jsme povolanými odborníky ve výrobě ponorných vrtacích kladiv, pro těžbu v lomech i vrtání studní a průzkumných sond. Námi vyráběné nástroje PERMON jsou výrobky prvotřídní kvality schopné hravě obstát v porovnání s prominentní světovou konkurencí. Jednou z našich hlavních předností je individuální přístup k zákazníkovi, jehož požadavkům jsme schopni přizpůsobit i náš vývoj.

 3. MAC3

  Francie

  Společnost MAC3, je Výrobce, která působí v Kompresory sektoru. Působí rovněž v sektorech Kladiva pneumatická, Kompresory vzduchové - nářadí a příslušenství, Stlačený vzduch - zařízení a nástroje, Kladiva pneumatická, Kompresory vzduchové - nářadí a příslušenství, Stlačený vzduch - zařízení a nástroje, a pneumatic tools. Sídlí v Saint Cyprien, Francie.

 4. DWT GMBH

  Německo

  Společnost DWT GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Kladiva pneumatická sektoru. Sídlí v Bottrop, Německo.

 5. VOGT BAUGERÄTE GMBH

  Německo

  Společnost VOGT BAUGERÄTE GMBH, je Výrobce, která působí v Kladiva pneumatická sektoru. Působí rovněž v sektorech Kompresory, Kompresory, a compressed air. Sídlí v Weidenberg, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. TOPAC HAMMERS

  Španělsko

  Společnost TOPAC HAMMERS, je Výrobce, která působí v Kladiva pneumatická sektoru. Působí rovněž v sektorech hammer drills for the building trade, a pneumatic tools. Sídlí v Elgeta, Španělsko.

 2. TECHNIA SPOL. S R.O.

  Slovensko

  Společnost TECHNIA SPOL. S R.O., je Multi-Category, která působí v Oděvy pracovní a ochranné sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahrádkářství a zahradnictví - stroje a zařízení, Průmyslové čištění - stroje, Diamantové nástroje, Kladiva pneumatická, Zahrádkářství a zahradnictví - stroje a zařízení, Průmyslové čištění - stroje, Diamantové nástroje, a Kladiva pneumatická. Sídlí v Nové Zámky , Slovensko.

 3. IHL

  Německo

  Společnost IHL, je Velkoprodejce, která působí v Pneumatická zařízení a nástroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Kladiva pneumatická, Válce pneumatické, Spoje pneumatické, Vrtačky pneumatické, Kladiva pneumatická, Válce pneumatické, Spoje pneumatické, a Vrtačky pneumatické. Sídlí v Leipzig, Německo.

 4. OFFICINA RONCHI DI LONATI STEFANO

  Itálie

  Společnost OFFICINA RONCHI DI LONATI STEFANO, je Výrobce, která působí v Kladiva pneumatická sektoru. Působí rovněž v sektorech jack hammers for excavations, grooves, a sales of new spare parts. Sídlí v Nuvolento, Itálie.

 5. HYDROFLEX-HYDRAULICS B.V.

  Nizozemsko

  Společnost HYDROFLEX-HYDRAULICS B.V., je Velkoprodejce, která působí v Pohony pneumatické sektoru. Působí rovněž v sektorech Hydraulika - vybavení a zařízení, Kladiva pneumatická, Hydraulika - vybavení a zařízení, a Kladiva pneumatická. Sídlí v Oud-Beijerland, Nizozemsko.

 1. NORWIT SLOVAKIA, S.R.O.

  Slovensko

  Společnost NORWIT SLOVAKIA, S.R.O., je Multi-Category, která působí v Kladiva pneumatická sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební stroje, Čerpadla pístová, Stavební stroje, a Čerpadla pístová. Sídlí v Poprad , Slovensko.

 2. ZLÍNPROFI S.R.O.

  Česká republika

  Společnost ZLÍNPROFI S.R.O., je Výrobce, která působí v Čepele, listy a nože průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Barvy a laky, Kladiva pneumatická, Barvy a laky, a Kladiva pneumatická. Sídlí v Uherský Brod, Česká republika.

 1. GEBR. SCHAAD AG, RÄDERFABRIK

  Švýcarsko

  Společnost GEBR. SCHAAD AG, RÄDERFABRIK, je Výrobce, která působí v Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky sektoru. Působí rovněž v sektorech Speciální vozidla - konstrukce a vybavení, Nastřelovací pistole pneumatické, Pohony pneumatické, Kladiva pneumatická, Speciální vozidla - konstrukce a vybavení, Nastřelovací pistole pneumatické, Pohony pneumatické, a Kladiva pneumatická. Sídlí v Subingen, Švýcarsko.

 2. HERA MACHINEFABRIEK B.V.

  Nizozemsko

  Společnost HERA MACHINEFABRIEK B.V., je Výrobce, která působí v Pneumatická zařízení a nástroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Kladiva pneumatická, a Kladiva pneumatická. Sídlí v Ijmuiden, Nizozemsko.

 3. THOMAS TURTON LTD

  Spojené království

  Společnost THOMAS TURTON LTD, je Výrobce, která působí v Demolice - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kladiva pneumatická, a Kladiva pneumatická. Sídlí v Dronfield, Spojené království.

 4. PERLIT PRAHA, SPOL. S R.O.

  Česká republika

  Společnost PERLIT PRAHA, SPOL. S R.O., je Výrobce, která působí v Kladiva pneumatická sektoru. Působí rovněž v sektorech Ruční nářadí bez pohonu pro stavebnictví, a Ruční nářadí bez pohonu pro stavebnictví. Sídlí v Praha 14, Česká republika.

 5. LORENCIC, S.R.O.

  Slovensko

  Společnost LORENCIC, S.R.O., je Multi-Category, která působí v Pneumatická zařízení a nástroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební stroje, Kladiva pneumatická, Stavební stroje, a Kladiva pneumatická. Sídlí v Bratislava 2 , Slovensko.

 6. MSE-ANLAGENBAU, WASSER- UND SCHLAMMTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost MSE-ANLAGENBAU, WASSER- UND SCHLAMMTECHNIK GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Pneumatická zařízení a nástroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Kladiva pneumatická, a Kladiva pneumatická. Sídlí v Remchingen, Německo.

 7. LINEA, SPOL. S R.O.

  Česká republika

  Společnost LINEA, SPOL. S R.O., je Velkoprodejce, která působí v Kladiva pneumatická sektoru. Sídlí v Praha 9 , Česká republika.

 8. C.O.S. DI SABINO CARMELA & C. (S.N.C.)

  Itálie

 1. SOCOMEC S.P.A.

  Itálie

 2. GAVA ENNIO & EZIO S.N.C.

  Itálie

 3. CUTURI GINO S.R.L.

  Itálie

 4. ING. PAVOL LANCARIC-LANDAL

  Slovensko