• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství

Výsledky hledání pro

Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství - Dovoz vývoz

 1. CORDONFIL S.L.

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost CORDONFIL S.L., je Výrobce, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Nitě technické, Thread for laces, Nitě technické, Braided cords, jewellery cords, shoe laces, clothing drawstrings, a protective work masks. Sídlí v Brea De Aragón-Zaragoza, Španělsko.

 2. ERDOGAN MODA METAL VE PLASTIK SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turecko

  Společnost ERDOGAN MODA METAL VE PLASTIK SAN. TIC. LTD. ŞTI., je Výrobce, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech buckle chains, a eyelet wire. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. NEW COAST LEATHER

  Turecko

  Společnost NEW COAST LEATHER, je Výrobce, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech leather belts, handbag manufacturer, soft leather footwear, a Bags and purses. Sídlí v Kahramanmaraş, Turecko.

 4. MAVI STEP

  Ukrajina

  Společnost MAVI STEP, je Výrobce, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Sídlí v Kyiv, Ukrajina.

 5. FORMIFICIO ROMAGNOLO S.P.A.

  Itálie

  Společnost FORMIFICIO ROMAGNOLO S.P.A., je Výrobce, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Napínáky obuvi, models for footwear, lasts for shoe factories and shoemakers, shoe lasts, a Napínáky obuvi. Sídlí v Forlì, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. FABBRICA CHIMICA UNIONE (S.R.L.)

  Itálie

  Společnost FABBRICA CHIMICA UNIONE (S.R.L.), je Výrobce, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Krémy na boty, manufacture of foot protection, Krémy na boty, dyes, a grease for footwear. Sídlí v Desio, Itálie.

 2. COLMAN LEDER

  Belgie

  Společnost COLMAN LEDER, je Velkoprodejce, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámky, Kožené opasky a řemení, Zámky, shoe repairs, keys, a Kožené opasky a řemení. Sídlí v Kruibeke, Belgie.

 3. PREFABRICADOS AITANA S.L

  Španělsko

  Společnost PREFABRICADOS AITANA S.L, je Výrobce, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech manufacture of shoe soles. Sídlí v Crevillente, Španělsko.

 4. KONKORD TERLIK SANDALET AYAKKABI SANAYI VE TICARET

  Turecko

  Společnost KONKORD TERLIK SANDALET AYAKKABI SANAYI VE TICARET, je Výrobce, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech men's slippers, soles, women's slippers, a children's slippers. Sídlí v Gaziantep, Turecko.

 5. HFS VERTRIEB GMBH

  Německo

  Společnost HFS VERTRIEB GMBH, je Výrobce, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Sídlí v Buchholz, Německo.

 1. STRINGHIFICIO FA-LAS DI CONTI FULVIO

  Itálie

  Společnost STRINGHIFICIO FA-LAS DI CONTI FULVIO, je Výrobce, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech laces and stitching, a shoe laces. Sídlí v Arcevia, Itálie.

 2. NUOVA BIOCENTRO SRL

  Itálie

  Společnost NUOVA BIOCENTRO SRL, je Výrobce, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech chemicals for the shoe industry, creams for shoes, a sizing for shoes. Sídlí v Montegranaro, Itálie.

 1. FURNITUR BY LLC

  Bělorusko

  Společnost FURNITUR BY LLC, je Výrobce, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech furniture accessories. Sídlí v Minsk, Bělorusko.

 2. GHESH AND GOLD

  Itálie

  Společnost GHESH AND GOLD, je Velkoprodejce, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Sídlí v Monterotondo, Itálie.

 3. FRABO EVA PLASTIK VE KAUCUK SAN. DIS TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost FRABO EVA PLASTIK VE KAUCUK SAN. DIS TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech tatami mats, a eva stacked soles. Sídlí v Konya, Turecko.

 4. EXPORSOLA - COMPONENTES PARA CALÇADO, LDA.

  Portugalsko

  Společnost EXPORSOLA - COMPONENTES PARA CALÇADO, LDA., je Výrobce, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech bottom assembly for footware, shoes, a upper manufacturers. Sídlí v Sendim Felgueiras, Portugalsko.

 5. DUNKELMAN & SON LTD

  Spojené království

  Společnost DUNKELMAN & SON LTD, je Výrobce, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech insoles. Sídlí v Northamptonshire, Spojené království.

 6. ZWICK GMBH

  Německo

  Společnost ZWICK GMBH, je Výrobce, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Obuv, Obuv, footwear for sport and free time, a leather soles. Sídlí v Bruchweiler-Bärenbach, Německo.

 7. MONSIEUR CHAUSSURE

  Francie

  Společnost MONSIEUR CHAUSSURE, je Distributor, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech polishes, a Brush-making. Sídlí v Paris, Francie.

 8. VERA LEATHER

  Turecko

  Společnost VERA LEATHER, je Výrobce, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Sídlí v Merkez, Turecko.

 1. CEZAR

  Polsko

  Společnost CEZAR, je Multi-Category, která působí v Zámky, závory a klíče - stroje na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství, Hodinářství - potřeby, keys, Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství, Seals, a Hodinářství - potřeby. Sídlí v Szczecin, Polsko.

 2. DOUROUKAS

  Řecko

  Společnost DOUROUKAS, je Výrobce, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Kancelářské potřeby z kůže, Advertising presents, made-to-measure file, a Kancelářské potřeby z kůže. Sídlí v Athens, Řecko.

 3. 2 GO SHOE COMPANY GMBH

  Německo

  Společnost 2 GO SHOE COMPANY GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Obuv, Obuv sportovní a obuv pro volný čas, Obuv, a Obuv sportovní a obuv pro volný čas. Sídlí v Westerheim, Německo.

 4. ATLANTA - COMPONENTES PARA CALÇADO, LDA.

  Portugalsko

  Společnost ATLANTA - COMPONENTES PARA CALÇADO, LDA., je Výrobce, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Napínáky obuvi, Podešve, Napínáky obuvi, Podešve, bottom assembly for footware, a prefabricated shoe bottoms. Sídlí v Lixa, Portugalsko.

 5. ADEAC

  Belgie

  Společnost ADEAC, je Distributor, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Krémy na boty, Krémy na boty, shoe brushes, shoehorn, a insoles for shoes. Sídlí v Nivelles, Belgie.

 6. VAPESOL - FABRICA DE COMPONENTES PARA CALCADO, UNIPESSOAL, LDA

  Portugalsko

  Společnost VAPESOL - FABRICA DE COMPONENTES PARA CALCADO, UNIPESSOAL, LDA, je Výrobce, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Podešve, Podešve, a bottom assembly for footware. Sídlí v Revinhade-Felgueiras, Portugalsko.

 7. IDANCE SHOES

  Španělsko

  Společnost IDANCE SHOES, je Distributor, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Sídlí v Gondomar, Španělsko.

 8. ERRE EMME SUOLE SRL

  Itálie

  Společnost ERRE EMME SUOLE SRL, je Výrobce, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Potisk a rytí do pryže a plastů, bottom assembly for footware, handcrafted soles, Potisk a rytí do pryže a plastů, a pvc foundations. Sídlí v Civitanova Marche, Itálie.

 9. FMK AKSESUAR

  Turecko

  Společnost FMK AKSESUAR, je Výrobce, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Sídlí v Basaksehir, Turecko.

 10. JLF GROUPE

  Francie

  Společnost JLF GROUPE, je Výrobce, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Podešve, Podešve, bottom assembly for footware, upper manufacturers, a working of uppers. Sídlí v Villebois Lavalette, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství - Dovoz vývoz

Počet výsledků

2 980 Podniky