• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • koksování - zařízení a stroje

Výsledky hledání pro

Koksování - zařízení a stroje - Dovoz vývoz

 1. VKG OIL AS

  Estonsko

  Společnost VKG OIL AS, která působí v Destilační zbytek ropy (dehet) sektoru. Působí rovněž v sektorech Koksování - zařízení a stroje, Chemie - základní a odvozené výrobky, Alkoholy, fenoly a deriváty, Pryskyřice, Koksování - zařízení a stroje, Chemie - základní a odvozené výrobky, Alkoholy, fenoly a deriváty, a Pryskyřice. Sídlí v Kohtla-Järve, Estonsko.

 2. ATEC S.R.L.

  Itálie

  Společnost ATEC S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ropa - těžební zařízení a vybavení, Koksování - zařízení a stroje, Ropa - těžební zařízení a vybavení, a Koksování - zařízení a stroje. Sídlí v Milano, Itálie.

 3. KURVERS PIPING ITALY S.R.L.

  Itálie

  Společnost KURVERS PIPING ITALY S.R.L., je Výrobce, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ropa - těžební zařízení a vybavení, Koksování - zařízení a stroje, Ropa - těžební zařízení a vybavení, a Koksování - zařízení a stroje. Sídlí v Bergamo, Itálie.

 4. GEPA SYSTEMS S.R.L.

  Itálie

  Společnost GEPA SYSTEMS S.R.L., která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ropa - těžební zařízení a vybavení, Koksování - zařízení a stroje, Ropa - těžební zařízení a vybavení, a Koksování - zařízení a stroje. Sídlí v Pessano Con Bornago, Itálie.

 5. TECNOSID S.R.L.

  Itálie

  Společnost TECNOSID S.R.L., je Výrobce, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ropa - těžební zařízení a vybavení, Koksování - zařízení a stroje, Ropa - těžební zařízení a vybavení, a Koksování - zařízení a stroje. Sídlí v Roma, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. COMBER PROCESS TECHNOLOGY

  Itálie

  Společnost COMBER PROCESS TECHNOLOGY, je Distributor, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ropa - těžební zařízení a vybavení, Koksování - zařízení a stroje, Ropa - těžební zařízení a vybavení, a Koksování - zařízení a stroje. Sídlí v Carugate, Itálie.

 2. RIZZI ENGINEERING S.R.L.

  Itálie

  Společnost RIZZI ENGINEERING S.R.L., je Výrobce, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ropa - těžební zařízení a vybavení, Koksování - zařízení a stroje, Ropa - těžební zařízení a vybavení, a Koksování - zařízení a stroje. Sídlí v Adro, Itálie.

 3. BOXMARK LEATHER D.O.O.

  Chorvatsko

  Společnost BOXMARK LEATHER D.O.O., která působí v Energetika - výrobní zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Koksování - zařízení a stroje, a Koksování - zařízení a stroje. Sídlí v Trnovec Bartolovecki, Chorvatsko.

 4. ALFA S.R.L.

  Itálie

  Společnost ALFA S.R.L., která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ropa - těžební zařízení a vybavení, Koksování - zařízení a stroje, Ropa - těžební zařízení a vybavení, a Koksování - zařízení a stroje. Sídlí v Calderara Di Reno, Itálie.

 5. CIMCO EUROPE S.R.L.

  Itálie

  Společnost CIMCO EUROPE S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ropa - těžební zařízení a vybavení, Koksování - zařízení a stroje, Ropa - těžební zařízení a vybavení, a Koksování - zařízení a stroje. Sídlí v Gallarate, Itálie.

 1. BIESSE TECHNOLOGY S.R.L.

  Itálie

 2. GIOTTO WATER S.R.L.

  Itálie

 1. BELLELI ENERGY CRITICAL PROCESS EQUIPMENT CPE S.R.L.

  Itálie

 2. BALCHEM SURFACTANT S.R.L.

  Itálie

 3. OGC S.R.L.

  Itálie

 4. BBA BETONS BITUMINEUX DE L AVESNOIS

  Francie

 5. GEOFLANGE S.R.L.

  Itálie

 6. S.F.M. S.R.L.

  Itálie

 7. B.R.S. EUROTECNO S.R.L.

  Itálie

 8. THREED SERVICE S.R.L.

  Itálie

 1. GM IMPIANTI S.R.L.

  Itálie

 2. KOCH GLITSCH ITALIA S.R.L.

  Itálie

 3. COSTRUZIONI IMPIANTI INDUSTRIALI GUATELLI S.P.A.

  Itálie

 4. INDIVIDUALE UGO ORMEZZANO

  Itálie

 5. A.HAK INDUSTRIAL SERVICES S.R.L.

  Itálie

 6. PETROL SERVICE S.R.L. SOCIETA' UNIPERSONALE

  Itálie

 7. FORAIN S.R.L.

  Itálie

 8. BLU SERVICE S.R.L.

  Itálie

 9. BHT ENGINEERING DI BELLEBONO LUCA

  Itálie

 10. SERVIZI INTEGRATI DI SICUREZZA S.R.L.

  Itálie

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Koksování - zařízení a stroje - Dovoz vývoz

Počet výsledků

28 843 Podniky