• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • kola a kolečka

Výsledky hledání pro

Kola a kolečka - Dovoz vývoz

 1. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Chápeme se jako rozšířený pracovní stůl, jsme dodavatelem strojírenství i dodavatelem pro průmysl, který potřebuje jednotlivé díly převodovky. Zákazníci pocházejí z námořních, železničních, větrných elektráren, speciálních převodovek / speciálních převodů a výstavby zařízení. Naše společnost neustále investuje do nových výrobních technologií, abychom byli připraveni na budoucí výzvy. Realizujeme typizovaná, ale i vysoce komplexní a extrémně náročná ozubená kola a hřídele i ozubené věnce (i těžké stroje! ). Proto je ZWP s více než 200 zaměstnanci lídrem ve výrobě vysoce přesných produktů „Made in Germany“. Bez ohledu na dlouhé doručovací trasy například z Asie jsme považováni za spolehlivého místního partnera pro technologii pohonů. Jsme kontaktem pro ozubenou techniku, hlavní pohony, strojní prvky, lodní soukolí, velká soukolí, důlní techniku, výrobu ozubených kol obecně, ozubené hřídele pro známé firmy a nabízíme vám také strategické partnerství jako spolehlivý dodavatel strojírenství. Jako odborníci již přebíráme outsourcing výrobních společností. Není neobvyklé, že jsme strategickým dodavatelem pro větrné turbíny, vodní elektrárny, komprese plynu nebo díly centrálních převodů. Naše výrobky se například používají také pro železniční soukolí, planetová soukolí, lodní pohony, průmyslová ozubená kola a korunkové ozubené spojky atd.

 2. BLICKLE RÄDER+ROLLEN GMBH U. CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Blickle is one of the world's leading producers of wheels and castors. The company stocks over 30, 000 different products in its standard range. Blickle develops special solutions for special requirements. Today, the company produces more than 15 million wheels, swivel and fixed castors annually. The wheels and castors can be used in all kinds of machinery and transportation devices, such as in intralogistics, mechanical and plant engineering and the food industry. The company was founded in 1953. Blickle initially manufactured wheelbarrow wheels. This resulted in a range of high-quality wheels, swivel and fixed castors. In 1967, the first overseas sales company was established. Today, Blickle is represented by 21 dedicated sales companies in Europe, North America, Asia and Australia, as well as by exclusive agencies in over 120 countries worldwide.

 3. GURTEC GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  We are an expert conveyor components OEM, offering crucial added value for our customers. We supply customers across the world with our production sites in Germany. Around 50 years ago GURTEC was established as a small family business. Today, after acquisition by NEPEAN, the GURTEC brand is back and stronger than ever. Our well-known, tried-and-tested GURTEC quality, supported by the strength and flexibility of a family-owned company, is vital for the success of our customers.

 4. KUGEL- UND ROLLENLAGERWERK LEIPZIG GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  We manufacture over 900 types of roller bearings every year. This ranges from standard roller bearings to customised special bearing solutions over a range of diameters from 50 mm to 2500 mm. In addition to various roller bearing components, we also supply our customers with special precision components and roller bearing accessories. Our particular strength lies in research and development work for application-optimised special bearings. Working directly with customers, we fine-tune, test and implement technical options. Our engineering portfolio not only includes project-based calculations, but also practical durability and strength tests, as well as bearing assessments. We offer quality through expertise – maximum quality is the common thread through our entire manufacturing – from procuring materials to delivering products. KRW Wälzlager has been producing bearings from the historical site to the west of Leipzig, eastern Germany, since 1934. We also have sales offices in China, India, Kazakhstan and Southeast Asia in order to be in close proximity to customers and to offer application-specific support.

 5. ASCO ADOLF SUERMANN KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ASCO ADOLF SUERMANN KG, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Sídlí v Usingen, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. VOLVOX-ROLLEN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost VOLVOX-ROLLEN GMBH, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Sídlí v Kamen, Německo.

 2. RÄDER-VOGEL RÄDER- UND ROLLENFABRIK GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost RÄDER-VOGEL RÄDER- UND ROLLENFABRIK GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Sídlí v Hamburg, Německo.

 3. TECNO RUOTE GROUP S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost TECNO RUOTE GROUP S.R.L., je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka s gumovou obručí, industrial wheels, wheels and castors, plastic wheels, Kola a kolečka s gumovou obručí, manufacture of wheels, nylon wheels, wheels for trolleys, a polyrethene wheels. Sídlí v Brendola, Itálie.

 4. BS ROLLEN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost BS ROLLEN GMBH, je Výrobce, která působí v Kolečka nábytková sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka, Kola a kolečka, Heavy-duty castors, Light-duty castors, Lifting castors, Conveyor rollers, Table castors, plastic wheels, a Pneumatic tyres. Sídlí v Remscheid, Německo.

 5. STARK GUMMIWALZEN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost STARK GUMMIWALZEN GMBH, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech rubber rollers, Silicone rollers, Grinding of rubber rollers, Roller repairs, Metal roller cores, Rollers for the textile industry, Roll coverings, Roll coverings, rubberised, a Transport rollers. Sídlí v Sontheim, Německo.

 1. HARHUES & TEUFERT GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HARHUES & TEUFERT GMBH, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Sídlí v Velbert, Německo.

 2. A.R.E.S.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost A.R.E.S., je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, a Kola a kolečka pro průmyslové vozíky. Sídlí v Baranzate, Itálie.

 1. KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Manipulace - vozíky, Vnitrozávodní doprava - vozový park, Vozidla - díly a mechanické součástky, Speciální vozidla - konstrukce a vybavení, Manipulace - vozíky, Vnitrozávodní doprava - vozový park, Vozidla - díly a mechanické součástky, Speciální vozidla - konstrukce a vybavení, a industrial trailers. Sídlí v Wuppertal, Německo.

 2. ROLLENBAU GMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost ROLLENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Sídlí v Wien, Rakousko.

 3. MW SCHAUMSTOFF AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost MW SCHAUMSTOFF AG, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Sídlí v Kriens, Švýcarsko.

 4. TENTE-ROLLEN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost TENTE-ROLLEN GMBH, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Sídlí v Wermelskirchen, Německo.

 5. ROLKO KOHLGRÜBER GMBH

  Německo

  Rolko Kohlgrüber GmbH je jedním z předních světových výrobců rehabilitačního příslušenství, příslušenství pro invalidní vozíky a příslušenství nemocničních lůžek, stejně jako kol, koleček a komponentů pro společnosti v širokém spektru průmyslových odvětví. Se sídlem v Německu a strategickými lokalitami v Dánsku, Nizozemsku, USA a samostatnou výrobou v Číně společnost garantuje spolehlivé poradenství, podporu a rychlé dodání po celém světě. Výrobci a prodejci z více než 80 zemí důvěřují širokému sortimentu produktů Rolko, včetně kol, pneumatik, řešení pneumatik odolných proti propíchnutí a dalších komponentů pro invalidní vozíky a rehabilitační zařízení, ale také rehabilitačních pomůcek, jako jsou rampy pro invalidní vozíky, odolné proti povětrnostním vlivům. oděvní a přenosové pomůcky, stejně jako pomůcky pro sezení, nástěnné nárazníkové role a podpůrné systémy pro nemocniční lůžka. Dále se spolehlivými koly, kolečky a válečky, pneumatikami, indexovacími plunžry, nápravami a doplňkovými komponenty pro výrobce a prodejce v různých průmyslových odvětvích, jako je zemědělská technika, dětská vozidla, dopravní zařízení, dopravní technika, sportovní vybavení, čisticí zařízení, strojírenství , vybavení obchodů nebo lodní přívěsy, Rolko je vám k dispozici s pomocí a radami.

 6. BLICKLE, A.S.

  Česká republika

  V roce 1953 rozdělil Wilhelm Sülzle svůj zavedený kovodělný podnik na tři samostatné firmy mezi syny a svého zetě, kterým byl Heinrich Blickle. Nově založená firma Blickle převzala výrobu železných kol pro zednická kolečka, ze které postupně vyvinula program vysoce kvalitních kol, otočných a pevných kladek. Díky typickým ctnostem obyvatel Švábska, jako jsou píle, úsilí o usilování o kvalitu a puntičkářství, se tyto výrobky průběžně zlepšovaly. Když v roce 1961 náhle zemřel zakladatel firmy, Heinrich Blickle, převzala vedení podniku jeho žena, Elisabeth Blickle.

 7. RHÔNE ÉLASTOMÈRES

  Francie

  Společnost RHÔNE ÉLASTOMÈRES, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, Kola a kolečka s gumovou obručí, Kola speciální, Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, Kola a kolečka s gumovou obručí, a Kola speciální. Sídlí v Aubagne Cedex, Francie.

 8. MARBA WHEELS AND CASTORS PRODUCER

  Polsko

  Společnost MARBA WHEELS AND CASTORS PRODUCER, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka, a Kola a kolečka. Sídlí v Grodzisk Mazowiecki, Polsko.

 1. RÄDER WENDT GMBH & CO.

  Německo

  Společnost RÄDER WENDT GMBH & CO., je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech polyrethene wheels, a caster sets. Sídlí v Seeth-Ekholt, Německo.

 2. HTS CASTER SYSTEMS

  Turecko

  Společnost HTS CASTER SYSTEMS, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, Kolečka nábytková, Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, Kolečka nábytková, a wheels for industrial trolleys. Sídlí v iSTANBUL, Turecko.

 3. AQUITAINE ROUES CHARIOTS

  Francie

  Společnost AQUITAINE ROUES CHARIOTS, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, bearings, pins, Trolley wheels, a Kola a kolečka pro průmyslové vozíky. Sídlí v Bordeaux, Francie.

 4. KARL GEORG STAHLHERSTELLUNGS- UND VERARBEITUNGS GMBH

  Německo

  Společnost KARL GEORG STAHLHERSTELLUNGS- UND VERARBEITUNGS GMBH, je Výrobce, která působí v Jeřáby a mostové jeřáby sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka, Crane accessories, rollers, Kola a kolečka, a pulleys. Sídlí v Ingelbach-Bahnhof, Německo.

 5. TENTE SAS

  Francie

  Společnost TENTE SAS, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka kovová, Ozubená kola, Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, rollers, Kola a kolečka kovová, Ozubená kola, a Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím. Sídlí v Saint Fargeau Ponthierry, Francie.

 6. E.S.B. ENGINEERING SYSTEM BAU GMBH

  Německo

  Společnost E.S.B. ENGINEERING SYSTEM BAU GMBH, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Sídlí v Rüthen, Německo.

 7. DIMITRIADIS S.A. IMPORT - EXPORT

  Řecko

  Společnost DIMITRIADIS S.A. IMPORT - EXPORT, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozíky vidlicové nízkozdvižné, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, hand trolleys for goods handling, Vozíky vidlicové nízkozdvižné, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, a castors and rollers for conveying equipment. Sídlí v Piraeus, Řecko.

 8. PLASTBOX HANDELSKONTOR GMBH

  Německo

  Společnost PLASTBOX HANDELSKONTOR GMBH, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Sídlí v Oberndorf-Hochmössingen, Německo.

 9. DC DI CANDIA RUOTE

  Itálie

  Společnost DC DI CANDIA RUOTE, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech polyurethane wheel coatings, a rubber wheels. Sídlí v Besnate, Itálie.

 10. AR.TRADE S.R.L.

  Itálie

  Společnost AR.TRADE S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka s gumovou obručí, Kola a kolečka s gumovou obručí, highway safety, a profiles for automobiles. Sídlí v Quinzano D'oglio, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Kola a kolečka - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 976 Podniky