• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • kola a kolečka

Výsledky hledání pro

Kola a kolečka - Dovoz vývoz

 1. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Německo

  Chápeme se jako rozšířený pracovní stůl, jsme dodavatelem strojírenství i dodavatelem pro průmysl, který potřebuje jednotlivé díly převodovky. Zákazníci pocházejí z námořních, železničních, větrných elektráren, speciálních převodovek / speciálních převodů a výstavby zařízení. Naše společnost neustále investuje do nových výrobních technologií, abychom byli připraveni na budoucí výzvy. Realizujeme typizovaná, ale i vysoce komplexní a extrémně náročná ozubená kola a hřídele i ozubené věnce (i těžké stroje! ). Proto je ZWP s více než 200 zaměstnanci lídrem ve výrobě vysoce přesných produktů „Made in Germany“. Bez ohledu na dlouhé doručovací trasy například z Asie jsme považováni za spolehlivého místního partnera pro technologii pohonů. Jsme kontaktem pro ozubenou techniku, hlavní pohony, strojní prvky, lodní soukolí, velká soukolí, důlní techniku, výrobu ozubených kol obecně, ozubené hřídele pro známé firmy a nabízíme vám také strategické partnerství jako spolehlivý dodavatel strojírenství. Jako odborníci již přebíráme outsourcing výrobních společností. Není neobvyklé, že jsme strategickým dodavatelem pro větrné turbíny, vodní elektrárny, komprese plynu nebo díly centrálních převodů. Naše výrobky se například používají také pro železniční soukolí, planetová soukolí, lodní pohony, průmyslová ozubená kola a korunkové ozubené spojky atd.

 2. BLICKLE RÄDER+ROLLEN GMBH U. CO. KG

  Německo

  Blickle is one of the world's leading producers of wheels and castors. The company stocks over 30, 000 different products in its standard range. Blickle develops special solutions for special requirements. Today, the company produces more than 15 million wheels, swivel and fixed castors annually. The wheels and castors can be used in all kinds of machinery and transportation devices, such as in intralogistics, mechanical and plant engineering and the food industry. The company was founded in 1953. Blickle initially manufactured wheelbarrow wheels. This resulted in a range of high-quality wheels, swivel and fixed castors. In 1967, the first overseas sales company was established. Today, Blickle is represented by 18 dedicated sales companies in Europe, North America, Asia and Australia, as well as by exclusive agencies in over 120 countries worldwide.

 3. BÖHMER ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Německo

  Böhmer has been assisting customers from the crane building, dock-working, smelting, brick/ceramics, ship building and plant building industries since 1920. Our products range from small wheel sets with wheel diameters of 250 mm for transporters or turntables through to crane wheels of up to 1600 mm in diameter. We also offer rope pulleys in a lightweight welded construction and in a heavy cast smelted design with various different diameters. Our products are based on cast steel parts or forging blanks made by our (exclusively German) partners. Our in-house design and construction department comprising engineers, technicians and technical product designers subjects every product to testing on a test bench in order to bring it up to date with the latest technology and optimise its conditions of use. So you benefit from premium "made in Germany" quality, maximum product service life and outstanding customer service.

 4. GURTEC GMBH

  Německo

  We are an expert conveyor components OEM, offering crucial added value for our customers. We supply customers across the world with our production sites in Germany. Around 50 years ago GURTEC was established as a small family business. Today, after acquisition by NEPEAN, the GURTEC brand is back and stronger than ever. Our well-known, tried-and-tested GURTEC quality, supported by the strength and flexibility of a family-owned company, is vital for the success of our customers.

 5. KUGEL- UND ROLLENLAGERWERK LEIPZIG GMBH

  Německo

  Společnost KUGEL- UND ROLLENLAGERWERK LEIPZIG GMBH, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Ložiska kuličková, jehlová a válečková, Ložiska válečková, Ložiska kuličková, Ložiska valivá, Ložiska kuličková, jehlová a válečková, Ložiska válečková, Ložiska kuličková, Tapered Roller bearings, a Spindle bearing. Sídlí v Leipzig, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ASCO ADOLF SUERMANN KG

  Německo

  Společnost ASCO ADOLF SUERMANN KG, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Sídlí v Usingen, Německo.

 2. TECNO RUOTE GROUP S.R.L.

  Itálie

  Společnost TECNO RUOTE GROUP S.R.L., je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka s gumovou obručí, industrial wheels, plastic wheels, Kola a kolečka s gumovou obručí, nylon wheels, a polyrethene wheels. Sídlí v Brendola, Itálie.

 3. RÄDER-VOGEL RÄDER- UND ROLLENFABRIK GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost RÄDER-VOGEL RÄDER- UND ROLLENFABRIK GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Sídlí v Hamburg, Německo.

 4. VOLVOX-ROLLEN GMBH

  Německo

  Společnost VOLVOX-ROLLEN GMBH, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Sídlí v Kamen, Německo.

 5. BS ROLLEN GMBH

  Německo

  Společnost BS ROLLEN GMBH, je Výrobce, která působí v Kolečka nábytková sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka, Kola a kolečka, Heavy-duty castors, Light-duty castors, Lifting castors, Conveyor rollers, Table castors, plastic wheels, a Pneumatic tyres. Sídlí v Remscheid, Německo.

 1. STARK GUMMIWALZEN GMBH

  Německo

  Společnost STARK GUMMIWALZEN GMBH, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech rubber rollers, Silicone rollers, Grinding of rubber rollers, Roller repairs, Metal roller cores, Rollers for the textile industry, Roll coverings, Roll coverings, rubberised, a Transport rollers. Sídlí v Sontheim, Německo.

 2. A.R.E.S.

  Itálie

  Společnost A.R.E.S., je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, a Kola a kolečka pro průmyslové vozíky. Sídlí v Baranzate, Itálie.

 1. HARHUES & TEUFERT GMBH

  Německo

  Společnost HARHUES & TEUFERT GMBH, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Sídlí v Velbert, Německo.

 2. KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG

  Německo

  Společnost KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Manipulace - vozíky, Vnitrozávodní doprava - vozový park, Vozidla - díly a mechanické součástky, Speciální vozidla - konstrukce a vybavení, Manipulace - vozíky, Vnitrozávodní doprava - vozový park, Vozidla - díly a mechanické součástky, Speciální vozidla - konstrukce a vybavení, a industrial trailers. Sídlí v Wuppertal, Německo.

 3. MW SCHAUMSTOFF AG

  Švýcarsko

  Společnost MW SCHAUMSTOFF AG, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Sídlí v Kriens, Švýcarsko.

 4. TENTE-ROLLEN GMBH

  Německo

  Společnost TENTE-ROLLEN GMBH, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Sídlí v Wermelskirchen, Německo.

 5. ROLLENBAU GMBH

  Rakousko

  Společnost ROLLENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Sídlí v Wien, Rakousko.

 6. ROLKO KOHLGRÜBER GMBH

  Německo

  Rolko Kohlgrüber GmbH je jedním z předních světových výrobců rehabilitačního příslušenství, příslušenství pro invalidní vozíky a příslušenství nemocničních lůžek, stejně jako kol, koleček a komponentů pro společnosti v širokém spektru průmyslových odvětví. Se sídlem v Německu a strategickými lokalitami v Dánsku, Nizozemsku, USA a samostatnou výrobou v Číně společnost garantuje spolehlivé poradenství, podporu a rychlé dodání po celém světě. Výrobci a prodejci z více než 80 zemí důvěřují širokému sortimentu produktů Rolko, včetně kol, pneumatik, řešení pneumatik odolných proti propíchnutí a dalších komponentů pro invalidní vozíky a rehabilitační zařízení, ale také rehabilitačních pomůcek, jako jsou rampy pro invalidní vozíky, odolné proti povětrnostním vlivům. oděvní a přenosové pomůcky, stejně jako pomůcky pro sezení, nástěnné nárazníkové role a podpůrné systémy pro nemocniční lůžka. Dále se spolehlivými koly, kolečky a válečky, pneumatikami, indexovacími plunžry, nápravami a doplňkovými komponenty pro výrobce a prodejce v různých průmyslových odvětvích, jako je zemědělská technika, dětská vozidla, dopravní zařízení, dopravní technika, sportovní vybavení, čisticí zařízení, strojírenství , vybavení obchodů nebo lodní přívěsy, Rolko je vám k dispozici s pomocí a radami.

 7. BLICKLE, A.S.

  Česká republika

  V roce 1953 rozdělil Wilhelm Sülzle svůj zavedený kovodělný podnik na tři samostatné firmy mezi syny a svého zetě, kterým byl Heinrich Blickle. Nově založená firma Blickle převzala výrobu železných kol pro zednická kolečka, ze které postupně vyvinula program vysoce kvalitních kol, otočných a pevných kladek. Díky typickým ctnostem obyvatel Švábska, jako jsou píle, úsilí o usilování o kvalitu a puntičkářství, se tyto výrobky průběžně zlepšovaly. Když v roce 1961 náhle zemřel zakladatel firmy, Heinrich Blickle, převzala vedení podniku jeho žena, Elisabeth Blickle.

 8. AQUITAINE ROUES CHARIOTS

  Francie

 1. RHÔNE ÉLASTOMÈRES

  Francie

 2. HONGXING CASTORS MANUFACTURER CO., LTD

  Čína

 3. RÄDER WENDT GMBH & CO.

  Německo

 4. HTS CASTER SYSTEMS

  Turecko

 5. MARBA WHEELS AND CASTORS PRODUCER

  Polsko

 6. KARL GEORG STAHLHERSTELLUNGS- UND VERARBEITUNGS GMBH

  Německo

 7. TENTE SAS

  Francie

 8. E.S.B. ENGINEERING SYSTEM BAU GMBH

  Německo

 9. DIMITRIADIS S.A. IMPORT - EXPORT

  Řecko

 10. PLASTBOX HANDELSKONTOR GMBH

  Německo

Filtry

Výsledky hledání pro

Kola a kolečka - Dovoz vývoz

Počet výsledků

2 002 Podniky