• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • kola speciální

Výsledky hledání pro

Kola speciální - Dovoz vývoz

 1. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Chápeme se jako rozšířený pracovní stůl, jsme dodavatelem strojírenství i dodavatelem pro průmysl, který potřebuje jednotlivé díly převodovky. Zákazníci pocházejí z námořních, železničních, větrných elektráren, speciálních převodovek / speciálních převodů a výstavby zařízení. Naše společnost neustále investuje do nových výrobních technologií, abychom byli připraveni na budoucí výzvy. Realizujeme typizovaná, ale i vysoce komplexní a extrémně náročná ozubená kola a hřídele i ozubené věnce (i těžké stroje! ). Proto je ZWP s více než 200 zaměstnanci lídrem ve výrobě vysoce přesných produktů „Made in Germany“. Bez ohledu na dlouhé doručovací trasy například z Asie jsme považováni za spolehlivého místního partnera pro technologii pohonů. Jsme kontaktem pro ozubenou techniku, hlavní pohony, strojní prvky, lodní soukolí, velká soukolí, důlní techniku, výrobu ozubených kol obecně, ozubené hřídele pro známé firmy a nabízíme vám také strategické partnerství jako spolehlivý dodavatel strojírenství. Jako odborníci již přebíráme outsourcing výrobních společností. Není neobvyklé, že jsme strategickým dodavatelem pro větrné turbíny, vodní elektrárny, komprese plynu nebo díly centrálních převodů. Naše výrobky se například používají také pro železniční soukolí, planetová soukolí, lodní pohony, průmyslová ozubená kola a korunkové ozubené spojky atd.

 2. RHÔNE ÉLASTOMÈRES

  Francie

  Společnost RHÔNE ÉLASTOMÈRES, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, Kola a kolečka s gumovou obručí, Kola speciální, Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, Kola a kolečka s gumovou obručí, a Kola speciální. Sídlí v Aubagne Cedex, Francie.

 3. ROLLEN-STORE.AT E.U.

  Rakousko

  Společnost ROLLEN-STORE.AT E.U., je Distributor, která působí v Kola speciální sektoru. Sídlí v Baden Bei Wien, Rakousko.

 4. BORGHI ASSALI SRL

  Itálie

  Společnost BORGHI ASSALI SRL, je Výrobce, která působí v Nápravy sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola speciální, magliocco canino, nerello, Kola speciální, a motor vehicle axles. Sídlí v Bomporto, Itálie.

 5. STE BINDER ET JENNY

  Francie

  Společnost STE BINDER ET JENNY, je Výrobce, která působí v Kola speciální sektoru. Působí rovněž v sektorech Ráfky kol a koleček, Kola a kolečka s gumovou obručí, Kola a kolečka, Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, Ráfky kol a koleček, Kola a kolečka s gumovou obručí, Kola a kolečka, a Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím. Sídlí v Eckbolsheim, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. TENTE

  Belgie

  Společnost TENTE, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka kovová, Kola speciální, Wheels for furniture, plastic wheels, Kola a kolečka kovová, a Kola speciální. Sídlí v Kruishoutem, Belgie.

 2. CAUJOLLE MARCEL

  Francie

  Společnost CAUJOLLE MARCEL, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola speciální, Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, Kola speciální, Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, accessories for gates, a hardware. Sídlí v Fenouillet, Francie.

 3. BLICKLE BV

  Belgie

  Společnost BLICKLE BV, je Výrobce, která působí v Kola speciální sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka, Kolečka otočná, Kola a kolečka, industrial wheels, Kolečka otočná, a handling wheels. Sídlí v Lier, Belgie.

 4. EGBERTS RUBBER

  Nizozemsko

  Společnost EGBERTS RUBBER, je Výrobce, která působí v Pryž - výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Pryž a plasty, pěnové, Parní válce, Kola a kolečka, Kola speciální, Pryž a plasty, pěnové, Parní válce, Kola a kolečka, a Kola speciální. Sídlí v Almelo, Nizozemsko.

 5. PNEU EXPERT IMPEX S.R.L.

  Rumunsko

  Společnost PNEU EXPERT IMPEX S.R.L., je Maloprodejce, která působí v Kola speciální sektoru. Působí rovněž v sektorech Ráfky kol a koleček, Pneumatiky, maintenance, optimizers, Ráfky kol a koleček, a Pneumatiky. Sídlí v Brasov, Rumunsko.

 1. HOROZ DEMIR

  Turecko

  Společnost HOROZ DEMIR, je Výrobce, která působí v Kola speciální sektoru. Sídlí v Tekirdag, Turecko.

 2. AUTOCRAZE PTY LTD

  Austrálie

  Společnost AUTOCRAZE PTY LTD, je Maloprodejce, která působí v Kola speciální sektoru. Působí rovněž v sektorech motor vehicle wheels, tyres, a car accessories. Sídlí v Silverwater Nsw, Austrálie.

 1. NEURADSYSTEM UG - NRSM

  Německo

  Společnost NEURADSYSTEM UG - NRSM, je Poskytovatel služeb, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka s gumovou obručí, Kola speciální, suitcase with wheels, brakes, Kola a kolečka s gumovou obručí, a Kola speciální. Sídlí v Offenburg, Německo.

 2. AZIM JANT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turecko

  Společnost AZIM JANT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, je Výrobce, která působí v Kola speciální sektoru. Působí rovněž v sektorech Ráfky kol pro vozidla, Zemědělství - stroje a zařízení, wheel rims, Ráfky kol pro vozidla, a Zemědělství - stroje a zařízení. Sídlí v Denizli, Turecko.

 3. TELLEFSDAL AS

  Norsko

  Společnost TELLEFSDAL AS, je Výrobce, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Sněhové řetězy, vozidla, Sněhové pluhy, Kola speciální, Sněhové řetězy, vozidla, Sněhové pluhy, a Kola speciální. Sídlí v Sundebru, Norsko.

 4. KOCK UND SOHN RÄDER GMBH

  Německo

  Společnost KOCK UND SOHN RÄDER GMBH, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Traktory a přívěsy zemědělské, Kola speciální, Traktory a přívěsy zemědělské, a Kola speciální. Sídlí v Hopsten, Německo.

 5. ITAL CAR, S.R.O.

  Česká republika

  Společnost ITAL CAR, S.R.O., je Multi-Category, která působí v Náhradní díly pro automobily sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola speciální, a Kola speciální. Sídlí v Praha 3 , Česká republika.

 6. DJ ALLOY WHEEL REFURBISHMENT

  Spojené království

  Společnost DJ ALLOY WHEEL REFURBISHMENT, je Poskytovatel služeb, která působí v Kola speciální sektoru. Sídlí v Manchester, Spojené království.

 7. METAL TRADE S.R.O.

  Slovensko

  Společnost METAL TRADE S.R.O., je Multi-Category, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola speciální, a Kola speciální. Sídlí v Bratislava 2 , Slovensko.

 8. VARGA FERDINAND - VFFV - ZÁMOCNICTVO

  Slovensko

  Společnost VARGA FERDINAND - VFFV - ZÁMOCNICTVO, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola speciální, Zámečnické práce, Průmyslové stavebnictví, Kola speciální, Zámečnické práce, a Průmyslové stavebnictví. Sídlí v Bratislava 5, Slovensko.

 1. AUTOKOLA S.R.O.

  Česká republika

  Společnost AUTOKOLA S.R.O., je Multi-Category, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola speciální, a Kola speciální. Sídlí v Vlachovo Brezí, Česká republika.

 2. THE WHEEL GURU

  Spojené království

  Společnost THE WHEEL GURU, je Poskytovatel služeb, která působí v Kola speciální sektoru. Sídlí v Leeds, Spojené království.

 3. RH ALURAD HÖFFKEN GMBH

  Německo

  Společnost RH ALURAD HÖFFKEN GMBH, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola speciální, a Kola speciální. Sídlí v Attendorn, Německo.

 4. RONAL CR, S.R.O.

  Česká republika

  Společnost RONAL CR, S.R.O., je Multi-Category, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola speciální, a Kola speciální. Sídlí v Jicín, Česká republika.

 5. AZ KONSTRUKT, S.R.O.

  Česká republika

  Společnost AZ KONSTRUKT, S.R.O., je Multi-Category, která působí v Kola speciální sektoru. Sídlí v Praha 6 , Česká republika.

 6. GKN WHEELS NAGBOEL A/S

  Dánsko

  Společnost GKN WHEELS NAGBOEL A/S, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola speciální, a Kola speciální. Sídlí v Lunderskov, Dánsko.

 7. LIV SYSTEMS, D. O. O.

  Slovinsko

  Společnost LIV SYSTEMS, D. O. O., je Výrobce, která působí v Kola speciální sektoru. Sídlí v Postojna, Slovinsko.

 8. WHEEL SOLUTIONS LIMITED

  Spojené království

  Společnost WHEEL SOLUTIONS LIMITED, je Výrobce, která působí v Kola speciální sektoru. Sídlí v Hednesford, Spojené království.

 9. LEV S.R.O.

  Česká republika

  Společnost LEV S.R.O., která působí v Kola speciální sektoru. Působí rovněž v sektorech Výfuky, Filtrace - zařízení a materiál, Výfuky, a Filtrace - zařízení a materiál. Sídlí v Praha 8, Česká republika.

 10. MOTOR WHEEL SERVICE LIMITED

  Spojené království

  Společnost MOTOR WHEEL SERVICE LIMITED, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola speciální, a Kola speciální. Sídlí v Beaconsfield, Spojené království.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma