• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • kolečka nábytková

Výsledky hledání pro

Kolečka nábytková - Dovoz vývoz

 1. BS ROLLEN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost BS ROLLEN GMBH, je Výrobce, která působí v Kolečka nábytková sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka, Kola a kolečka, Heavy-duty castors, Light-duty castors, Lifting castors, Conveyor rollers, Table castors, plastic wheels, a Pneumatic tyres. Sídlí v Remscheid, Německo.

 2. RIMO TRANSPORTGERÄTE GMBH & CO KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost RIMO TRANSPORTGERÄTE GMBH & CO KG, je Výrobce, která působí v Kolečka nábytková sektoru. Sídlí v Sundern, Německo.

 3. MAGIGLIDE DEUTSCHLAND

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MAGIGLIDE DEUTSCHLAND, je Velkoprodejce, která působí v Kolečka nábytková sektoru. Působí rovněž v sektorech Workplace floor coverings, Bamboo flooring, Runners (rugs), Felt gliders, earthenware tiles, Flooring, Vinyl floor coverings, Wooden furniture legs, a Plastic furniture legs. Sídlí v Viersen, Německo.

 4. BLICKLE, A.S.

  Česká republika

  V roce 1953 rozdělil Wilhelm Sülzle svůj zavedený kovodělný podnik na tři samostatné firmy mezi syny a svého zetě, kterým byl Heinrich Blickle. Nově založená firma Blickle převzala výrobu železných kol pro zednická kolečka, ze které postupně vyvinula program vysoce kvalitních kol, otočných a pevných kladek. Díky typickým ctnostem obyvatel Švábska, jako jsou píle, úsilí o usilování o kvalitu a puntičkářství, se tyto výrobky průběžně zlepšovaly. Když v roce 1961 náhle zemřel zakladatel firmy, Heinrich Blickle, převzala vedení podniku jeho žena, Elisabeth Blickle.

 5. ROLLENTECHNIK VOM STEIN GMBH

  Německo

  Společnost ROLLENTECHNIK VOM STEIN GMBH, je Výrobce, která působí v Kolečka otočná sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka s gumovou obručí, Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, Kolečka nábytková, Kola a kolečka s gumovou obručí, Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, a Kolečka nábytková. Sídlí v Hückeswagen, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. HTS CASTER SYSTEMS

  Turecko

  Společnost HTS CASTER SYSTEMS, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, Kolečka nábytková, Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, Kolečka nábytková, a wheels for industrial trolleys. Sídlí v iSTANBUL, Turecko.

 2. CSG EDELSTAHL GMBH

  Německo

  Společnost CSG EDELSTAHL GMBH, je Výrobce, která působí v Kolečka nábytková sektoru. Sídlí v Ratingen, Německo.

 3. L&S TECHNISCHER HANDEL GMBH & CO.KG

  Německo

  Společnost L&S TECHNISCHER HANDEL GMBH & CO.KG, je Velkoprodejce, která působí v Kolečka nábytková sektoru. Sídlí v Olfen, Německo.

 4. HTS EKER

  Turecko

  Společnost HTS EKER, je Velkoprodejce, která působí v Kolečka nábytková sektoru. Působí rovněž v sektorech wheels and castors, ornementation wheels, high-temperature resistant castors, a Industrial castors and wheels. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. WICKE FRANCE

  Francie

  Společnost WICKE FRANCE, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kolečka nábytková, Kolečka nábytková, industrial wheels, a chassis for semitrailers. Sídlí v Heric, Francie.

 1. NOVALVENT D.O.O.

  Slovinsko

  Společnost NOVALVENT D.O.O., je Výrobce, která působí v Vodicí kladky sektoru. Působí rovněž v sektorech Kolečka otočná, Kolečka nábytková, Zařízení - potřeby a příslušenství, Wheels for furniture, Kolečka otočná, Kolečka nábytková, a Zařízení - potřeby a příslušenství. Sídlí v Jesenice, Slovinsko.

 2. RÄDER-ZELL GMBH

  Německo

  Společnost RÄDER-ZELL GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Průmyslové potrubí sektoru. Působí rovněž v sektorech Ruční nářadí bez pohonu, Stavební kování, Kola a kolečka, Kolečka nábytková, Ruční nářadí bez pohonu, Stavební kování, Kola a kolečka, a Kolečka nábytková. Sídlí v Düsseldorf, Německo.

 1. GREINER GMBH

  Německo

  Společnost GREINER GMBH, je Výrobce, která působí v Průmyslové stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukce kovové - lehké, Kola a kolečka, Kolečka nábytková, Vnitrozávodní doprava - vozový park, Konstrukce kovové - lehké, Kola a kolečka, Kolečka nábytková, a Vnitrozávodní doprava - vozový park. Sídlí v Neuenstein, Německo.

 2. BAB HANDEL BAUERFELD GMBH

  Německo

  Společnost BAB HANDEL BAUERFELD GMBH, je Distributor, která působí v Stavební kování sektoru. Působí rovněž v sektorech Železářské zboží průmyslové, Kola a kolečka, Kolečka nábytková, Obráběcí stroje pro tváření kovů, Železářské zboží průmyslové, Kola a kolečka, Kolečka nábytková, a Obráběcí stroje pro tváření kovů. Sídlí v Berlin, Německo.

 3. ROLLENPROFI KUHNERT

  Německo

  Společnost ROLLENPROFI KUHNERT, je Distributor, která působí v Výroba šroubů a matic sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební kování, Kola a kolečka, Kolečka nábytková, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, Stavební kování, Kola a kolečka, Kolečka nábytková, a Kola a kolečka pro průmyslové vozíky. Sídlí v Remscheid, Německo.

 4. COLSON EUROPE B.V. NIEDERLASSUNG DEUTSCHLAND

  Německo

  Společnost COLSON EUROPE B.V. NIEDERLASSUNG DEUTSCHLAND, je Výrobce, která působí v Výroba šroubů a matic sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební kování, Kola a kolečka, Kolečka nábytková, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, Stavební kování, Kola a kolečka, Kolečka nábytková, a Kola a kolečka pro průmyslové vozíky. Sídlí v Kleve, Německo.

 5. HERM. FIEDLER EK INH HANS-WERNER KRAUSE

  Německo

  Společnost HERM. FIEDLER EK INH HANS-WERNER KRAUSE, je Velkoprodejce, která působí v Stavební kování sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka, Kolečka nábytková, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, Domácí potřeby kovové, Kola a kolečka, Kolečka nábytková, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, a Domácí potřeby kovové. Sídlí v Handewitt, Německo.

 6. ROLLIT BERND SILLER RÄDER-ROLLEN-FÖRDERTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost ROLLIT BERND SILLER RÄDER-ROLLEN-FÖRDERTECHNIK GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kolečka nábytková, Ložiska kuličková, jehlová a válečková, Manipulační dopravníky - systémy, Lanovky, sedačkové lanovky, lyžařské vleky, Kolečka nábytková, Ložiska kuličková, jehlová a válečková, Manipulační dopravníky - systémy, a Lanovky, sedačkové lanovky, lyžařské vleky. Sídlí v Hallerndorf, Německo.

 7. WICKE GMBH + CO. KG

  Německo

  Společnost WICKE GMBH + CO. KG, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka s gumovou obručí, Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, Kolečka nábytková, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, Kola a kolečka s gumovou obručí, Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, Kolečka nábytková, a Kola a kolečka pro průmyslové vozíky. Sídlí v Auenwald, Německo.

 8. HEROS HELMUT ERBSLÖHER GMBH & CO KG

  Německo

  Společnost HEROS HELMUT ERBSLÖHER GMBH & CO KG, je Výrobce, která působí v Stavební kování sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka, Kolečka nábytková, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, Zámky, závory a klíče, Kola a kolečka, Kolečka nábytková, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, a Zámky, závory a klíče. Sídlí v Georgsmarienhütte, Německo.

 1. HART-FIBERGLAS UWE BERKHAN

  Německo

  Společnost HART-FIBERGLAS UWE BERKHAN, je Výrobce, která působí v Stavební kování sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka, Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, Kolečka nábytková, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, Kola a kolečka, Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, Kolečka nábytková, a Kola a kolečka pro průmyslové vozíky. Sídlí v Hankensbüttel, Německo.

 2. VDW RÄDER TRANSPORTGERÄTE E.K.

  Německo

  Společnost VDW RÄDER TRANSPORTGERÄTE E.K., je Výrobce, která působí v Výroba šroubů a matic sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka, Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, Kolečka nábytková, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, Kola a kolečka, Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, Kolečka nábytková, a Kola a kolečka pro průmyslové vozíky. Sídlí v Geldern, Německo.

 3. MÖBELGLEITER ONLINESHOP

  Německo

  Společnost MÖBELGLEITER ONLINESHOP, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kolečka nábytková, Pryž a plasty - zpracování, Vstřikování pryže a plastů, Plastické hmoty - výrobky pro průmysl, Kolečka nábytková, Pryž a plasty - zpracování, Vstřikování pryže a plastů, a Plastické hmoty - výrobky pro průmysl. Sídlí v Schorndorf, Německo.

 4. LIBRE GMBH

  Německo

  Společnost LIBRE GMBH, je Distributor, která působí v Stavební kování sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka, Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, Kolečka nábytková, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, Kola a kolečka, Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, Kolečka nábytková, a Kola a kolečka pro průmyslové vozíky. Sídlí v Villingen-Schwenningen, Německo.

 5. HERMANN ROSSBACH GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost HERMANN ROSSBACH GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kolečka nábytková, Doprava silniční, Doprava silniční - logistika, Zasilatelství, mezinárodní, Kolečka nábytková, Doprava silniční, Doprava silniční - logistika, a Zasilatelství, mezinárodní. Sídlí v Köln, Německo.

 6. HUFA-ROLLEN AG

  Švýcarsko

  Společnost HUFA-ROLLEN AG, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kolečka nábytková, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, Manipulační dopravníky - systémy, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Kolečka nábytková, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, Manipulační dopravníky - systémy, a Obráběcí stroje - obrábění kovů. Sídlí v Härkingen, Švýcarsko.

 7. SONDERMANN RÄDER UND ROLLEN EK

  Německo

  Společnost SONDERMANN RÄDER UND ROLLEN EK, je Velkoprodejce, která působí v Stavební kování sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka, Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, Kolečka nábytková, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, Kola a kolečka, Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, Kolečka nábytková, a Kola a kolečka pro průmyslové vozíky. Sídlí v Haimhausen, Německo.

 8. KARL RIEDEL GMBH

  Německo

  Společnost KARL RIEDEL GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Výroba šroubů a matic sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební kování, Kola a kolečka, Kolečka nábytková, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, Stavební kování, Kola a kolečka, Kolečka nábytková, a Kola a kolečka pro průmyslové vozíky. Sídlí v Schutterwald, Německo.

 9. PRO-RO HANDLING GMBH

  Švýcarsko

  Společnost PRO-RO HANDLING GMBH, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, Kolečka nábytková, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, Zámky, závory a klíče, Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, Kolečka nábytková, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, a Zámky, závory a klíče. Sídlí v Egg B. Zürich, Švýcarsko.

 10. NH MÖBELGLEITER GMBH

  Německo

  Společnost NH MÖBELGLEITER GMBH, je Výrobce, která působí v Stavební kování sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka, Kolečka nábytková, Pryž a plasty - zpracování, Vstřikování pryže a plastů, Kola a kolečka, Kolečka nábytková, Pryž a plasty - zpracování, a Vstřikování pryže a plastů. Sídlí v Reimerath / Vulkaneifel, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma