• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • kolečka otočná

Výsledky hledání pro

Kolečka otočná - Dovoz vývoz

 1. BLICKLE RÄDER+ROLLEN GMBH U. CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Blickle is one of the world's leading producers of wheels and castors. The company stocks over 30, 000 different products in its standard range. Blickle develops special solutions for special requirements. Today, the company produces more than 15 million wheels, swivel and fixed castors annually. The wheels and castors can be used in all kinds of machinery and transportation devices, such as in intralogistics, mechanical and plant engineering and the food industry. The company was founded in 1953. Blickle initially manufactured wheelbarrow wheels. This resulted in a range of high-quality wheels, swivel and fixed castors. In 1967, the first overseas sales company was established. Today, Blickle is represented by 21 dedicated sales companies in Europe, North America, Asia and Australia, as well as by exclusive agencies in over 120 countries worldwide.

 2. NAUMANN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost NAUMANN GMBH, je Výrobce, která působí v Kolečka otočná sektoru. Sídlí v Hatzfeld, Německo.

 3. STEINCO PAUL VOM STEIN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost STEINCO PAUL VOM STEIN GMBH, je Výrobce, která působí v Kolečka otočná sektoru. Sídlí v Wermelskirchen, Německo.

 4. MIRO GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MIRO GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Kolečka otočná sektoru. Sídlí v Oldenburg, Německo.

 5. ROLLENTECHNIK VOM STEIN GMBH

  Německo

  Společnost ROLLENTECHNIK VOM STEIN GMBH, je Výrobce, která působí v Kolečka otočná sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka s gumovou obručí, Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, Kolečka nábytková, Kola a kolečka s gumovou obručí, Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, a Kolečka nábytková. Sídlí v Hückeswagen, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. LAGERO

  Nizozemsko

  Společnost LAGERO, je Výrobce, která působí v Kolečka otočná sektoru. Působí rovněž v sektorech trolley mounted bins. Sídlí v Ijsselstein, Nizozemsko.

 2. AS ROLLEN GMBH

  Německo

  Společnost AS ROLLEN GMBH, je Výrobce, která působí v Kolečka otočná sektoru. Sídlí v Hückeswagen, Německo.

 3. JANUS INDUSTRIE

  Francie

  Společnost JANUS INDUSTRIE, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Okenice, Kolečka otočná, Okenice, Kolečka otočná, a Mechanized welding. Sídlí v Rieux, Francie.

 4. TENTE AG

  Švýcarsko

  Společnost TENTE AG, je Výrobce, která působí v Kolečka otočná sektoru. Sídlí v Hunenberg, Švýcarsko.

 5. ZWENKWIELEN.NET

  Nizozemsko

  Společnost ZWENKWIELEN.NET, je Maloprodejce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kolečka otočná, Conveyor rollers and return runners - parts and fittings, industrial wheels, Kolečka otočná, a impellers. Sídlí v Doornspijk, Nizozemsko.

 1. NOVALVENT D.O.O.

  Slovinsko

  Společnost NOVALVENT D.O.O., je Výrobce, která působí v Vodicí kladky sektoru. Působí rovněž v sektorech Kolečka otočná, Kolečka nábytková, Zařízení - potřeby a příslušenství, Wheels for furniture, Kolečka otočná, Kolečka nábytková, a Zařízení - potřeby a příslušenství. Sídlí v Jesenice, Slovinsko.

 2. BLICKLE BV

  Belgie

  Společnost BLICKLE BV, je Výrobce, která působí v Kola speciální sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka, Kolečka otočná, Kola a kolečka, industrial wheels, Kolečka otočná, a handling wheels. Sídlí v Lier, Belgie.

 1. BLICKLE RÄDER + ROLLEN GMBH

  Švýcarsko

  Společnost BLICKLE RÄDER + ROLLEN GMBH, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kolečka otočná, a Kolečka otočná. Sídlí v Lyssach, Švýcarsko.

 2. GAME BVBA

  Belgie

  Společnost GAME BVBA, je Výrobce, která působí v Železářské zboží průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Kolečka otočná, Vstřikování pryže a plastů, idler rollers, Kolečka otočná, a Vstřikování pryže a plastů. Sídlí v Ingelmunster, Belgie.

 3. ROLLEN.SHOP

  Německo

  Společnost ROLLEN.SHOP, je Maloprodejce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kolečka otočná, a Kolečka otočná. Sídlí v München, Německo.

 4. INTERWIEL

  Nizozemsko

  Společnost INTERWIEL, je Velkoprodejce, která působí v Kolečka otočná sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial wheels. Sídlí v Duiven, Nizozemsko.

 5. BLICKLE CASTORS & WHEELS LTD

  Spojené království

  Společnost BLICKLE CASTORS & WHEELS LTD, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kolečka otočná, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, Kola a kolečka s gumovou obručí, Kolečka otočná, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, a Kola a kolečka s gumovou obručí. Sídlí v Crownhill, Milton Keynes, Spojené království.

 6. RW FINANZ AG

  Švýcarsko

  Společnost RW FINANZ AG, je Výrobce, která působí v Kolečka otočná sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka, Kola a kolečka kovová, Kola a kolečka s gumovou obručí, Kola a kolečka, Kola a kolečka kovová, a Kola a kolečka s gumovou obručí. Sídlí v Thal, Švýcarsko.

 7. NAVRÁTIL, SPOL.S R.O.

  Česká republika

  Společnost NAVRÁTIL, SPOL.S R.O., je Multi-Category, která působí v Kolečka otočná sektoru. Působí rovněž v sektorech Převody mechanické a jejich díly, Kolečka nábytková, Převody mechanické a jejich díly, a Kolečka nábytková. Sídlí v Grygov, Česká republika.

 8. BANCHET MANUTENTION SA

  Švýcarsko

  Společnost BANCHET MANUTENTION SA, je Velkoprodejce, která působí v Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, Kolečka otočná, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, a Kolečka otočná. Sídlí v Chambesy, Švýcarsko.

 1. METALE AUTORUCH DAWID SZEPIELAK

  Polsko

  Společnost METALE AUTORUCH DAWID SZEPIELAK, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Upevňování - stroje na výrobu, Kolečka otočná, Upevňování - stroje na výrobu, a Kolečka otočná. Sídlí v Tarnów, Polsko.

 2. DAS SPOL. S R.O.

  Česká republika

  Společnost DAS SPOL. S R.O., je Multi-Category, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Manipulační dopravníky - systémy, Jeřáby a mostové jeřáby, Kolečka otočná, Manipulační dopravníky - systémy, Jeřáby a mostové jeřáby, a Kolečka otočná. Sídlí v Frýdek-Místek , Česká republika.

 3. ROLLENBAU SLOVENSKO

  Slovensko

  Společnost ROLLENBAU SLOVENSKO, je Multi-Category, která působí v Kolečka otočná sektoru. Působí rovněž v sektorech Převody mechanické a jejich díly, Kolečka nábytková, Převody mechanické a jejich díly, a Kolečka nábytková. Sídlí v Hlohovec , Slovensko.

 4. GUY-RAYMOND ENGINEERING COMPANY LIMITED

  Spojené království

  Společnost GUY-RAYMOND ENGINEERING COMPANY LIMITED, je Výrobce, která působí v Kolečka otočná sektoru. Sídlí v King's Lynn, Spojené království.

 5. AGEMA, S.R.O.

  Slovensko

  Společnost AGEMA, S.R.O., je Multi-Category, která působí v Kolečka nábytková sektoru. Působí rovněž v sektorech Kolečka otočná, a Kolečka otočná. Sídlí v Stará Turá , Slovensko.

 6. A & L CASTORS LTD

  Irsko

  Společnost A & L CASTORS LTD, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kolečka otočná, a Kolečka otočná. Sídlí v Dublin, Irsko.

 7. RENOST, S.R.O.

  Slovensko

 8. BLICKLE, A.S.

  Česká republika

  V roce 1953 rozdělil Wilhelm Sülzle svůj zavedený kovodělný podnik na tři samostatné firmy mezi syny a svého zetě, kterým byl Heinrich Blickle. Nově založená firma Blickle převzala výrobu železných kol pro zednická kolečka, ze které postupně vyvinula program vysoce kvalitních kol, otočných a pevných kladek. Díky typickým ctnostem obyvatel Švábska, jako jsou píle, úsilí o usilování o kvalitu a puntičkářství, se tyto výrobky průběžně zlepšovaly. Když v roce 1961 náhle zemřel zakladatel firmy, Heinrich Blickle, převzala vedení podniku jeho žena, Elisabeth Blickle.

Najděte cenové nabídky pro