• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • kolena z neželezných kovů - trouby

Výsledky hledání pro

Kolena z neželezných kovů - trouby - Dovoz vývoz

 1. MOBITEC - KOTTMANN UND BERGER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Mobitec knows all about creating the right curves in the right places. From the manual bending unit to the automated manufacturing cell: The finest bending technology is produced in our Swabian company headquarters. And in a modular design. Ultimately, we focus on the individual needs of our customers. We supply you with tailor-made high-tech machine concepts so that you don't have to bend over backwards to achieve optimum results. And we do this thoroughly using round solutions which are held in high esteem around the world. We fully understand our customers: At Mobitec, we want you to be completely happy. This is why, in addition to supplying you with sophisticated technology, we obviously also provide accurate measuring logs, top quality tools, thorough and personal advice as well as competent 24-hour service. Whereby this is not, of course, obvious at all. But that is exactly Mobitec's philosophy.

 2. BECKER INSULATION GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost BECKER INSULATION GMBH, je Výrobce, která působí v Kolena z neželezných kovů - trouby sektoru. Působí rovněž v sektorech insulating panels, Bands made of microporous insulating material, Microporous insulating panels, Insulating pads, Graphite film, Woven silicate textiles, Vacuum-formed parts, Fibre insulating materials, a assembly materials. Sídlí v Bippen, Německo.

 3. FRIEDRICH GERKE VERSCHLEISSSCHUTZ-, FÖRDER-, HÜTTEN- UND FLUIDISIERUNGSTECHNIK

  Německo

  Společnost FRIEDRICH GERKE VERSCHLEISSSCHUTZ-, FÖRDER-, HÜTTEN- UND FLUIDISIERUNGSTECHNIK, je Výrobce, která působí v Kolena z neželezných kovů - trouby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel, Suroviny pro keramický průmysl, Tubing elbows, Elbow pipes, Ocel, a Suroviny pro keramický průmysl. Sídlí v Breckerfeld, Německo.

 4. ERZET HANDELSGESELLSCHAFT MBH FÜR ROHR UND ROHRZUBEHÖR

  Německo

  Společnost ERZET HANDELSGESELLSCHAFT MBH FÜR ROHR UND ROHRZUBEHÖR, je Velkoprodejce, která působí v Kolena z neželezných kovů - trouby sektoru. Působí rovněž v sektorech Přechodové trubky armatur, Potrubní tvarovky ze železných kovů, Flanges and collars, Přechodové trubky armatur, Potrubní tvarovky ze železných kovů, a tube clamp staves and rings. Sídlí v Essen, Německo.

 5. SHIKHAR STEEL CORPORATION

  Spojené státy americké

  Společnost SHIKHAR STEEL CORPORATION, je Výrobce, která působí v Příruby armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech Kolena z neželezných kovů - trouby, Kolena z neželezných kovů - trouby, a forged fittings. Sídlí v United States, Spojené státy americké.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. HEBEI JINSHENG PIPE FITTING MANUFACTURING CO., LTD

  Čína

  Společnost HEBEI JINSHENG PIPE FITTING MANUFACTURING CO., LTD, je Výrobce, která působí v Kolena z neželezných kovů - trouby sektoru. Sídlí v Shijiazhuang, Čína.

 2. CANGZHOU MAIRUI STEEL PIPE CO., LTD

  Čína

  Společnost CANGZHOU MAIRUI STEEL PIPE CO., LTD, je Výrobce, která působí v Kolena z neželezných kovů - trouby sektoru. Sídlí v Cangzhou, Čína.

 3. TECNOMEC DELTA S.R.L.

  Itálie

  Společnost TECNOMEC DELTA S.R.L., která působí v Zakružování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Trubková kolena ze železných kovů, Kolena z neželezných kovů - trouby, Trubková kolena ze železných kovů, a Kolena z neželezných kovů - trouby. Sídlí v San Giovanni In Persiceto, Itálie.

 4. BURRI AG ZÜRICH

  Švýcarsko

  Společnost BURRI AG ZÜRICH, je Výrobce, která působí v Trouby a trubky - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Kolena z neželezných kovů - trouby, Dřevo - výrobky, Kolena z neželezných kovů - trouby, a Dřevo - výrobky. Sídlí v Zurich, Švýcarsko.

 5. TUBI RIGIDI SAGOMATI S.R.L.

  Itálie

  Společnost TUBI RIGIDI SAGOMATI S.R.L., je Výrobce, která působí v Zakružování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Trubková kolena ze železných kovů, Kolena z neželezných kovů - trouby, Trubková kolena ze železných kovů, a Kolena z neželezných kovů - trouby. Sídlí v Trezzano Rosa, Itálie.

 1. TUBE-TEC ROHRVERFORMUNGSTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost TUBE-TEC ROHRVERFORMUNGSTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Kolena z neželezných kovů - trouby sektoru. Působí rovněž v sektorech Trouby a trubky ze železných kovů, Trouby a trubky - neželezné kovy, Trouby a trubky ze železných kovů, a Trouby a trubky - neželezné kovy. Sídlí v Nistertal, Německo.

 2. EFTEN ENGINEERING PVT LTD

  Indie

  Společnost EFTEN ENGINEERING PVT LTD, je Výrobce, která působí v Kolena z neželezných kovů - trouby sektoru. Působí rovněž v sektorech pipe fittings, a iso fittings. Sídlí v Sriperumbuthur, Tamilnadu., Indie.

 1. BONEX EPITOIPARI KFT

  Maďarsko

  Společnost BONEX EPITOIPARI KFT, je Poskytovatel služeb, která působí v Konstrukce trubkové sektoru. Působí rovněž v sektorech Kolena z neželezných kovů - trouby, a Kolena z neželezných kovů - trouby. Sídlí v Szigetszentmarton, Maďarsko.

 2. SKENTERPRISES

  Indie

  Společnost SKENTERPRISES, je Výrobce, která působí v Kolena z neželezných kovů - trouby sektoru. Sídlí v Mumbai, Indie.

 3. HEBEI RUIYUAN PIPE FITTING MANUFACTURING CO., LTD

  Čína

  Společnost HEBEI RUIYUAN PIPE FITTING MANUFACTURING CO., LTD, je Výrobce, která působí v Kolena z neželezných kovů - trouby sektoru. Působí rovněž v sektorech pipe fittings. Sídlí v Shijiazhuang City, Čína.

 4. SAMALTECH SRLS

  Itálie

  Společnost SAMALTECH SRLS, která působí v Zakružování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Trubková kolena ze železných kovů, Kolena z neželezných kovů - trouby, Trubková kolena ze železných kovů, a Kolena z neželezných kovů - trouby. Sídlí v Gattico-Veruno, Itálie.

 5. FINPOL ROHR SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost FINPOL ROHR SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Trouby a trubky - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Kolena z neželezných kovů - trouby, a Kolena z neželezných kovů - trouby. Sídlí v Warszawa, Polsko.

 6. NOVA ALVES DI AMERIO S. E MANIEZZO G. S.N.C.

  Itálie

  Společnost NOVA ALVES DI AMERIO S. E MANIEZZO G. S.N.C., která působí v Zakružování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Trubková kolena ze železných kovů, Kolena z neželezných kovů - trouby, Trubková kolena ze železných kovů, a Kolena z neželezných kovů - trouby. Sídlí v Cirie', Itálie.

 7. CURVELINE S.R.L.

  Itálie

  Společnost CURVELINE S.R.L., je Subdodavatel, která působí v Zakružování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Trubková kolena ze železných kovů, Kolena z neželezných kovů - trouby, Trubková kolena ze železných kovů, a Kolena z neželezných kovů - trouby. Sídlí v Bonavigo, Itálie.

 8. EUROTUBI EUROPA S.R.L.

  Itálie

 1. O.C.M.I. CARPENTERIE S.P.A.

  Itálie

 2. TA-MEC

  Itálie

 3. IMPICCICHE' AGOSTINO S.R.L.

  Itálie

 4. GABELLA S.R.L.

  Itálie

 5. EREDI PAGANI ATTILIO DI PAGANI A E C ( S.N.C. )

  Itálie

 6. S.G. MAZZONI S.R.L.

  Itálie

 7. OFFICINA MECCANICA FOSSETTA

  Itálie

 8. BENDINOX EUROPA S.R.L.

  Itálie

 9. A. R. MET DI JAHAN FARHANA

  Itálie

 10. OCCMIA S.R.L.

  Itálie

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma