• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • komíny průmyslové

Výsledky hledání pro

Komíny průmyslové - Dovoz vývoz

 1. CTRA

  Tunisko

  Verified by europages badge

  For 25 years, CTRA has been a reliable partner accompanying its clients in all their projects. A team with specialist skills in processing FRP composites and thermoplastics. Its long track record is your guarantee of technical reliability with high quality, characteristics that go hand-in-hand with loyalty to our clients. CTRA has been certified to the ISO 9001 standard since 2000 and it excels in turnkey projects, from initial designs to commissioning and handover. Our business covers a wide range of activities and services: -Designs for pipework systems, -Detailed designs for supports, reservoirs, scrubber towers, -Fabrication of standard or custom piece on demand, -Prefabrication of pipework systems, -Fabrication of various scrubber towers up to metres in diameter. With its experienced team, CTRA is expert in: the transformation of thermo-hardening materials: •Resin / Matrix, •Liner, •Mechanical strength. The transformation of thermoplastic materials: •PE, •PP, •PVC, •PVDF, ECTFE, PFA.

 2. ENA ENERGIETECHNIK UND ANLAGENBAU GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  At ENA Energietechnik und Anlagenbau GmbH, we provide global solutions for plant operators. Our company manufactures both its own products, such as flaps, gate valves and compensators in the field of plant and control technology, as well as providing contract manufacturing services for steel structures. Our products.: Steel chimneys, louvre flaps for ventilation technology, pipework, flaps, eccentric flaps, double flap valves, toggle lever flaps, control flaps, flue gas flaps, quick-action flaps for explosion protection. Our products are installed in industrial plants in a wide range of sectors across more than 30 countries.

 3. B. POLL SCHORNSTEINTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  For more than 50 years, Poll has offered the latest technology in the area of chimney construction. During the course of this time, we have developed 15 chimney systems, covering all applications. Today, we plan, develop and install chimney systems for business, industry and residential construction. Our chimney systems are made from high-quality stainless steel. Higher level of thermal insulation and increased environmental friendliness are assumed here.

 4. KARL SCHRÄDER NACHFOLGER INH. KARL-HEINZ SCHRÄDER

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost KARL SCHRÄDER NACHFOLGER INH. KARL-HEINZ SCHRÄDER, je Výrobce, která působí v Komíny průmyslové sektoru. Sídlí v Kamen, Německo.

 5. LOHKAMP SCHORNSTEINTECHNIK VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost LOHKAMP SCHORNSTEINTECHNIK VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH, je Velkoprodejce, která působí v Komíny průmyslové sektoru. Sídlí v Duisburg, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MENDE SCHORNSTEINBAU GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MENDE SCHORNSTEINBAU GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Komíny průmyslové sektoru. Sídlí v Lastrup, Německo.

 2. B.O.S. KERAMIK VELTEN DR. KARL-ERNST KRAACK

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost B.O.S. KERAMIK VELTEN DR. KARL-ERNST KRAACK, je Výrobce, která působí v Komíny průmyslové sektoru. Sídlí v Velten, Německo.

 3. AFROCHEMICAL SUPPLIERS OF ALL TYPES SSD CHEMICAL SOLUTION

  Jižní Afrika

  Verified by europages badge

  Společnost AFROCHEMICAL SUPPLIERS OF ALL TYPES SSD CHEMICAL SOLUTION, je Výrobce, která působí v Komíny průmyslové sektoru. Sídlí v Pretoria, Jižní Afrika.

 4. KOMINICTVÍ MILAN LUKÁŠ - REVIZE A VLOŽKOVÁNÍ KOMÍNŮ

  Česká republika

  Naše kominictví nabízí kompletní kominický servis. Stavíme zděné i vícevrstevné komíny a opravíme jejich nadstřešní části. Provádíme jejich pravidelné revize a zajistíme frézování a vložkování komínů.

 5. KOMINÍCI S.R.O. - ODKOUŘENÍ A ČIŠTĚNÍ KOMÍNŮ

  Česká republika

  Specializujeme se na odborné kominické služby a povinné revize komínů a spalinových cest. Provádíme čištění komínů a zajistíme jejich třísložkové odkouření za pomoci horolezeckých metod.

 1. OK-SETO - KOMÍNOVÉ VLOŽKY, KOUŘOVODY A DOPLŇKY

  Česká republika

  Jsme výrobci komínových vložek, kouřovodů i komínových systémů a ohebných hliníkových hadic. Prodáváme také doplňkový sortiment jako oblečení, náčiní či plech vhodný pro izolace.

 2. LAB GMBH

  Německo

  Společnost LAB GMBH, je Výrobce, která působí v Komíny průmyslové sektoru. Sídlí v Dörpen, Německo.

 1. TECHNAFLON DEUTSCHLAND GMBH

  Německo

  Společnost TECHNAFLON DEUTSCHLAND GMBH, je Výrobce, která působí v Komíny průmyslové sektoru. Sídlí v Gera, Německo.

 2. UDO BLASCHCZOK GMBH

  Německo

  Společnost UDO BLASCHCZOK GMBH, je Výrobce, která působí v Komíny průmyslové sektoru. Sídlí v Straelen, Německo.

 3. SIMO-TRIAL GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost SIMO-TRIAL GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Komíny průmyslové sektoru. Sídlí v Bochum, Německo.

 4. HAMON

  Belgie

  Společnost HAMON, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Komíny průmyslové, Cooling systems, Plume abated cooling towers, Komíny průmyslové, a smoke cooling system. Sídlí v Mont-saint-guibert, Belgie.

 5. HOBATHERM GMBH

  Rakousko

  Společnost HOBATHERM GMBH, je Výrobce, která působí v Komíny průmyslové sektoru. Sídlí v Feldkirch, Rakousko.

 6. EKA EDELSTAHLKAMINE GMBH

  Německo

  Společnost EKA EDELSTAHLKAMINE GMBH, je Výrobce, která působí v Komíny průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech construction of flues, a fireplaces. Sídlí v Untersteinach, Německo.

 7. SCHORNSTEINTECHNIK NEUMARKT GMBH

  Německo

  Společnost SCHORNSTEINTECHNIK NEUMARKT GMBH, je Výrobce, která působí v Komíny průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech cooker hood, industrial mufflers, fireplaces, a construction of flues. Sídlí v Neumarkt, Německo.

 8. WALTER WEBER KG

  Rakousko

  Společnost WALTER WEBER KG, je Distributor, která působí v Komíny průmyslové sektoru. Sídlí v Berndorf, Rakousko.

 1. KAMINÖFEN - SCHORNSTEINE BLOTTA & KLUGER GBR

  Německo

  Společnost KAMINÖFEN - SCHORNSTEINE BLOTTA & KLUGER GBR, je Poskytovatel služeb, která působí v Komíny průmyslové sektoru. Sídlí v Butzbach, Německo.

 2. OOMS-ITTNER

  Belgie

  Společnost OOMS-ITTNER, je Výrobce, která působí v Pece a komíny, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Komíny průmyslové, Kouřovody průmyslové, Komíny průmyslové, Kouřovody průmyslové, construction of industrial chimneys, a appraisals. Sídlí v Eupen, Belgie.

 3. COLEMONT

  Belgie

  Společnost COLEMONT, je Distributor, která působí v Komíny průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech stoves, braziers, fireplace coverings, a fireplace with back-boiler. Sídlí v Kermt (hasselt), Belgie.

 4. KUNY KAMINBAU ING. FRITZ BAUM & SÖHNE GESELLSCHAFT M.B.H.

  Rakousko

  Společnost KUNY KAMINBAU ING. FRITZ BAUM & SÖHNE GESELLSCHAFT M.B.H., je Výrobce, která působí v Komíny průmyslové sektoru. Sídlí v Linz, Rakousko.

 5. GRAKO SCHORNSTEINTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost GRAKO SCHORNSTEINTECHNIK GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Komíny průmyslové sektoru. Sídlí v Mainz, Německo.

 6. BIOCAMINIONLINE DI MORRONE CHRISTIAN

  Itálie

  Společnost BIOCAMINIONLINE DI MORRONE CHRISTIAN, je Výrobce, která působí v Komíny průmyslové sektoru. Sídlí v Misterbianco, Itálie.

 7. STADTER KAMINTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost STADTER KAMINTECHNIK GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Komíny průmyslové sektoru. Sídlí v Kasendorf, Německo.

 8. DACH- UND FASSADENRENOVIERUNG HOFF & SÖHNE

  Německo

  Společnost DACH- UND FASSADENRENOVIERUNG HOFF & SÖHNE, je Poskytovatel služeb, která působí v Komíny průmyslové sektoru. Sídlí v Barßel, Německo.

 9. COTTYN-KIEFFER

  Lucembursko

  Společnost COTTYN-KIEFFER, je Poskytovatel služeb, která působí v Stavby průmyslových komínů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Komíny průmyslové, Kouřové kanály, domácnosti, Komíny průmyslové, Kouřové kanály, domácnosti, chimney cleaning, a chimney flues lined. Sídlí v Foetz, Lucembursko.

 10. CONVESA SA

  Španělsko

  Společnost CONVESA SA, která působí v Komíny průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece a komíny, průmyslové, pipe, heating, Pece a komíny, průmyslové, a Ventilation ducts. Sídlí v Móstoles-Madrid, Španělsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma