• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • konečná úprava textilu - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Konečná úprava textilu - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. ATAK TEXTILE

  Turecko

  Verified by europages badge

  Atak Textile Company is a cotton yarn, cotton knitted fabric and woven fabric supplier located in Gaziantep/TURKEY. For now, we supply single jersey fabric, fleece fabric, french terry fabric, rib fabric, cardigan fabric, pique fabric. Atak Textile Company serves to its wholesaler and garment manufacturer customers all over the world, with its high quality and fast service. FABRIC RANGE : 1.SINGLE JERSEY, FULL ELASTANE SINGLE JERSEY 2.PIQUE (DOUBLE PIQUE, SINGLE PIQUE, FULL ELASTANE SINGLE PIQUE) 3.INTERLOCK 4.1x1 RIB, 2x1 RIB, RIB WITH ELASTANE, FULL ELASTANE RIB 5.FRENCH TERRY, COT/PES FRENCH TERRY, FULL ELASTANE FRENCH TERRY 6.COTTON FLEECE, COTTON/PES FLEECE, BRUSHED FLEECE, UNBRUSHED FLEECE FINISHING: 1.THERMOFIXING 2.SINGLE DYEING 3.DOUBLE DYEING 4.ENZYME TREATMENT 5.SILICON SOFTENING 6.SANFORIZING 7.BRUSHING 8.CARBON BRUSH (PEACH EFFECT) 9.SHEARING MACHINERY: 1.KNITTING MACHINES (x45) 2.RAW FABRIC QUALITY CONTROL (x2) 3.HT DYEING MACHINES (x11) 4.STENTER MACHINE (THERMOFIXING/HEATSETTING) (x2) 5.SANFORIZING (COMPACTOR) MACHINE (x2) 6.BALLOON SQUEZEING MACHINE (ROPE OPENER) (x2) 7.DRYING MACHINE (x1) 8.BRUSHING (x2) 9.CARBON BRUSH (PEACH EFFECT) (x1) 10.FINISHED QUALITY CONTROL (X2) COLOURS: 1.ATAK TEXTILE COLOUR CHART 2.PANTONE COLOURS 3.ORIGINAL CUSTOMER COLOURS YARNS THAT USED: 1.OE COTTON 2.VORTEX COTTON 3. RING COTTON 4.COMPACT COMBED COTTON 5.VISCOSE YARN 6.ELASTANE YARN 7.POLYESTER YARN Contact us for more information !

 2. GTT GERMAN TEXTILE TECHNOLOGIES LTD.

  Německo

  Společnost GTT GERMAN TEXTILE TECHNOLOGIES LTD., je Výrobce, která působí v Konečná úprava textilu - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vyšívací stroje a příslušenství, embroidery machines, Vyšívací stroje a příslušenství, Machines, custom-built, a embroidered clothing. Sídlí v Konken, Německo.

 3. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  Španělsko

  Společnost COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL, je Distributor, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Textilní tisk - stroje a zařízení, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Textilní tisk - stroje a zařízení, a Šicí stroje a příslušenství, průmyslové. Sídlí v Esparreguera-Barcelona, Španělsko.

 4. ASTENJOHNSON

  Belgie

  Společnost ASTENJOHNSON, je Výrobce, která působí v Látky a tkaniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Konečná úprava textilií, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Bavlna - tkaniny, Tkaniny umělé a syntetické, Konečná úprava textilií, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Bavlna - tkaniny, a Tkaniny umělé a syntetické. Sídlí v Eupen, Belgie.

 5. DANTI PAOLO & C. S.R.L.

  Itálie

  Společnost DANTI PAOLO & C. S.R.L., je Výrobce, která působí v Konečná úprava textilu - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Konečná úprava textilií, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, a Konečná úprava textilií. Sídlí v Montemurlo, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. OFFICINA MASTER S.P.A

  Itálie

  Společnost OFFICINA MASTER S.P.A, je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, a Konečná úprava textilu - stroje a zařízení. Sídlí v Prato, Itálie.

 2. NOSEDA S.R.L.

  Itálie

  Společnost NOSEDA S.R.L., je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Textil - barvení - stroje a zařízení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Textil - barvení - stroje a zařízení, a textile dyeing machines. Sídlí v Tavernerio, Itálie.

 3. ASIEUR TEXTILE SPARE PARTS

  Irsko

  Společnost ASIEUR TEXTILE SPARE PARTS, je Výrobce, která působí v Textil - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, machines and equipment for spinning and twisting, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, a parts and accessories for textile machines. Sídlí v Galway, Irsko.

 4. MAQUINAS DE COSER

  Španělsko

  Společnost MAQUINAS DE COSER, je Distributor, která působí v Konečná úprava textilu - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech sewing machines, used sewing machines, a Sewing machines for textiles. Sídlí v Valencia, Španělsko.

 5. ANDRITZ ASSELIN THIBEAU

  Francie

  Společnost ANDRITZ ASSELIN THIBEAU, je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, a textile industry. Sídlí v Elbeuf, Francie.

 1. INNOTRANSFERS

  Španělsko

  Společnost INNOTRANSFERS, je Výrobce, která působí v Konečná úprava textilu - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Konečná úprava textilií, protective work masks, Konečná úprava textilií, a professional protection items. Sídlí v Montornes Del Valles, Španělsko.

 2. GRANDIS SRL

  Itálie

  Společnost GRANDIS SRL, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Autoklávy, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, textile dyeing machines, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Autoklávy, a Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení. Sídlí v Paderno Dugnano, Itálie.

 1. SEKAISA

  Španělsko

  Společnost SEKAISA, která působí v Konečná úprava textilu - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Žehlicí stroje, průmyslové, Žehlicí stroje, průmyslové, textile machinery, machines for treating and finishing textile fibres, a textile machine repair. Sídlí v Banyoles - Girona, Španělsko.

 2. PUMA PRO PARTS LTD

  Turecko

  Společnost PUMA PRO PARTS LTD, je Maloprodejce, která působí v Stavebnictví - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, pump accessories for concrete, Rubber - pipes, tubes and hoses, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, a accessories and spare parts. Sídlí v Tekirdag, Turecko.

 3. RED CARPET S.R.L.

  Itálie

  Společnost RED CARPET S.R.L., je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, thread decatizing machines, a decatising fabrics and textile products. Sídlí v Carre', Itálie.

 4. GLOBAL ENGINEERING WORKSHOP LTD.

  Německo

  Společnost GLOBAL ENGINEERING WORKSHOP LTD., je Výrobce, která působí v Konečná úprava textilu - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech coupling machines. Sídlí v Grossostheim, Německo.

 5. THÜMLING TEXTILMASCHINEN GMBH

  Německo

  Společnost THÜMLING TEXTILMASCHINEN GMBH, je Distributor, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, a Oděvy - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Schwarzenbach a Wald, Německo.

 6. ING.-BÜRO CLASSEN & PARTNER

  Německo

  Společnost ING.-BÜRO CLASSEN & PARTNER, je Distributor, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, a Oděvy - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Dülmen, Německo.

 7. NOWOTECMA GMBH

  Rakousko

  Společnost NOWOTECMA GMBH, je Výrobce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Textilní tisk - stroje a zařízení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Textilní tisk - stroje a zařízení, a Konečná úprava textilu - stroje a zařízení. Sídlí v Neuhofen An Der Krems, Rakousko.

 8. SECOND HAND TEXTILE

  Itálie

  Společnost SECOND HAND TEXTILE, je Výrobce, která působí v Konečná úprava textilu - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech second hand weaving machines, machines and equipment for finishing yarn, sale of used textile machinery, a machinery for treating and finishing fabrics. Sídlí v Gerenzano, Itálie.

 1. MAKROCOSTURA

  Španělsko

  Společnost MAKROCOSTURA, je Distributor, která působí v Oblečení - potřeby sektoru. Působí rovněž v sektorech Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, a Konečná úprava textilu - stroje a zařízení. Sídlí v Alcala De Guadaira, Španělsko.

 2. LAFER S.P.A.

  Itálie

  Společnost LAFER S.P.A., je Výrobce, která působí v Konečná úprava textilu - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech grinders, machines and equipment for teaseling fabrics, a machines for shearing yarns. Sídlí v Schio, Itálie.

 3. STRICKMASCHINEN RÜDIGER ONKEN

  Německo

  Společnost STRICKMASCHINEN RÜDIGER ONKEN, je Velkoprodejce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, a Oděvy - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Köln, Německo.

 4. BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH

  Německo

  Společnost BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH, je Výrobce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Vyšívací stroje a příslušenství, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, a Vyšívací stroje a příslušenství. Sídlí v Nettetal, Německo.

 5. ESBE CONSULTING UND TRADING GMBH

  Německo

  Společnost ESBE CONSULTING UND TRADING GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, a Oděvy - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Aachen, Německo.

 6. KARL L. HÜBSCHMANN GMBH

  Německo

  Společnost KARL L. HÜBSCHMANN GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Textilní tisk - stroje a zařízení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Textilní tisk - stroje a zařízení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, a Oděvy - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Augsburg, Německo.

 7. SCHENK-TEXTILMASCHINEN

  Německo

  Společnost SCHENK-TEXTILMASCHINEN, je Distributor, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Vyšívací stroje a příslušenství, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, a Vyšívací stroje a příslušenství. Sídlí v Reutlingen, Německo.

 8. HIJOS DE A. FERRER-DALMAU S.A.

  Španělsko

  Společnost HIJOS DE A. FERRER-DALMAU S.A., je Prodejce/ Zástupce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, yarn spinning machine, textile machinery, a Konečná úprava textilu - stroje a zařízení. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 9. E.J. CZIRAKY

  Německo

  Společnost E.J. CZIRAKY, je Velkoprodejce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, a Oděvy - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Tegernsee, Německo.

 10. HATTORFER KAMMGARNSPINNEREIEN GMBH

  Německo

  Společnost HATTORFER KAMMGARNSPINNEREIEN GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Textilní tisk - stroje a zařízení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Textilní tisk - stroje a zařízení, a Konečná úprava textilu - stroje a zařízení. Sídlí v Wagenfeld, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma