• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • konstrukční systémy skeletové kovové lehké

Výsledky hledání pro

Konstrukční systémy skeletové kovové lehké - Dovoz vývoz

 1. TABELARAIZ

  Portugalsko

  Verified by europages badge

  Established in February 2011, Tableraíz is a prominent player in the field of metal construction, offering a comprehensive range of solutions including structural preparation, supply, and assembly of structures for solar panels. Our expertise extends to the application of metallic coatings, handling licensing processes, executing architectural and civil engineering projects, and providing meticulous construction supervision. Concentrating on the photovoltaic market, we are able to offer competitive solutions in terms of photovoltaic structures. Tableraíz designs engineering solutions for photovoltaic assemblies and is a reliable manufacture of structures for photovoltaic installations. Our vision is to emerge as a key contender in the market, setting the benchmark for excellence in both construction products and metalworking services. Guided by a set of core values including ethics, responsibility, commitment, team spirit, and respect, we are driven to make a lasting impact. With a wealth of experience and refined Know-How amassed over the years, we possess the capability to offer distinctive solutions in Planning, Construction, and Engineering. In every project, clients can rely on our professionalism, technical guidance, and unwavering commitment to quality. Our proficiency encompasses various aspects: Planning Supply Accompaniment Licensing Coatings Assemblies Construction Our commitment is to deliver quality.

 2. SEMIN

  Francie

  Verified by europages badge

  SEMIN Is a family-run French industrial group specializing in the manufacture of building materials. We provide quality solutions to the building trade for construction and interior renovation of dwellings. Innovation has been part of SEMIN's DNA since 1838... our main aim being to develop technical solutions that make product application easy and save time on building sites. SEMIN has 6 industrial sites in France and 4 abroad and employees 650 people. The group turns over € 160 M, 40% of which is abroad in more than 66 countries worldwide. We are customer-centric. The proximity of our teams out on the ground combined with our flexibility and responsiveness are factors that make us stand out. We are convinced that the quality of service that we provide our customers is of the essence. The group plans to expand responsibly by keeping our environmental impact closely under control.

 3. MGR CARTS

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost MGR CARTS, je Výrobce, která působí v Nástěnné koberce (tapiserie) sektoru. Působí rovněž v sektorech Dvoukolové vozíky, Vybavení pro pohostinství, Konstrukční systémy skeletové kovové lehké, wall-coverings, fabrics, internal transport containers, equipment for handling merchandise, Dvoukolové vozíky, warehouse, a artisan wall paper. Sídlí v Cicerale, Itálie.

 4. VARIEL, A.S.

  Česká republika

  (DE) Herstellung von ISO Container (Seecontainer), technologischen und speziellen Container und Behälter, OPD Container, Glaslaminaten inkl. Modellen und Formen. Blech- und Rohrbearbeitung (Baustahl, Edelstahl, Alluminium): Biegen, Stanzen, Abkanten, Schneiden, Laserschneiden, Schweißen. Zertifizierungen: ISO 14001, ISO 9001, ISO 45001, ISO 3834, ISO 15085, ISO 1090, Kleben DIN 6701 (EN) Production of ISO containers (sea containers), technological and special containers, OPD containers, glass laminates incl. models and moulds. Sheet metal and tube processing (mild steel, stainless steel, aluminium): bending, punching, folding, cutting, laser cutting, welding. Certificates: ISO 14001, ISO 9001, ISO 45001, ISO 3834, ISO 15085, ISO 1090, Kleben DIN 6701 (CZ) Nabízíme výrobu ISO kontejnerů, OPD domků, technologických a průmyslových kontejnerů a výrobu sklolaminátů včetně přípravy modelu a formy pro výrobu. Dále nabízíme obrábění plechů a trubek - ohraňování, vysekávání, pálení laserem, ohýbání, svařování, lakování. Samozřejmostí jsou certifikáty (ISO 14001, ISO 9001, ISO 45001, ISO 3834, ISO 15085, ISO 1090, Kleben DIN 6701).

 5. RIMALE TRADE S.R.O.

  Česká republika

  We are company who sub-contracted produce steel ware, cages, rails..... We offer transport to client to whole europe.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ARCOM SP.J ARTUR WILK ROBERT ZIĘBA

  Polsko

  Společnost ARCOM SP.J ARTUR WILK ROBERT ZIĘBA, je Výrobce, která působí v Konstrukční systémy skeletové kovové lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech shelving, a metal baskets. Sídlí v Rzezawa, Polsko.

 2. METALOINOX - SOLUÇÕES EM INOX À MEDIDA

  Portugalsko

  Společnost METALOINOX - SOLUÇÕES EM INOX À MEDIDA, je Výrobce, která působí v Konstrukční systémy skeletové kovové lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Mříže, mřížky a pletivo, kovové, Okna hliníková, Schodiště kovová, Mříže, mřížky a pletivo, kovové, Okna hliníková, Schodiště kovová, a metal and stainless steel structural frameworks. Sídlí v Vagos, Portugalsko.

 3. AÇODECOR

  Portugalsko

  Společnost AÇODECOR, je Výrobce, která působí v Přístřešky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové stavebnictví, Konstrukční systémy skeletové kovové lehké, construction, metal, Průmyslové stavebnictví, joinery, a Konstrukční systémy skeletové kovové lehké. Sídlí v Vila Do Conde, Portugalsko.

 4. LSJ ENGINEERING LTD

  Spojené království

  Společnost LSJ ENGINEERING LTD, je Výrobce, která působí v Konstrukční systémy skeletové kovové lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Schodiště kovová, Schodiště kovová, a custom made staircases. Sídlí v Shoeburyness, Spojené království.

 5. FAUSTINO & FERREIRA SA. - ESTRUTURAS METÁLICAS

  Portugalsko

  Společnost FAUSTINO & FERREIRA SA. - ESTRUTURAS METÁLICAS, je Výrobce, která působí v Konstrukční systémy skeletové kovové lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech metal warping. Sídlí v Touria, Portugalsko.

 1. SYVADO

  Nizozemsko

  Společnost SYVADO, je Velkoprodejce, která působí v Konstrukční systémy skeletové kovové lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech stuccoes for metal, a façade coverings. Sídlí v Rotterdam, Nizozemsko.

 2. OSNOVANIE SPOOO

  Bělorusko

  Společnost OSNOVANIE SPOOO, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletivo a sítě, kovové, Konstrukční systémy skeletové kovové lehké, construction of metal structures for public works, Pletivo a sítě, kovové, construction of trellises, a Konstrukční systémy skeletové kovové lehké. Sídlí v Zhlobin, Bělorusko.

 1. TAGLIABUE F.LLI S.N.C. DI ELIO E CARLO TAGLIABUE

  Itálie

  Společnost TAGLIABUE F.LLI S.N.C. DI ELIO E CARLO TAGLIABUE, je Výrobce, která působí v Konstrukční systémy skeletové kovové lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Ploty a brány, security railings, Ploty a brány, shutters made-to-measure, a wrought iron railing. Sídlí v Lentate Sul Seveso, Itálie.

 2. BATI. RENO. SERVICE

  Francie

  Společnost BATI. RENO. SERVICE, je Výrobce, která působí v Lešení a žebříky sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukční systémy skeletové kovové lehké, Zakružování ocele a kovů, Průmyslové stavebnictví, Konstrukční systémy skeletové kovové lehké, Zakružování ocele a kovů, a Průmyslové stavebnictví. Sídlí v Creil, Francie.

 3. CHAPES SYSTEMES

  Francie

  Společnost CHAPES SYSTEMES, je Výrobce, která působí v Zakružování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukční systémy skeletové kovové lehké, Lešení a žebříky, Konstrukční systémy skeletové kovové lehké, Lešení a žebříky, a Interior fittings. Sídlí v Orsan, Francie.

 4. CHAUDRONNERIE SERRURERIE ALBIGEOISE CSA

  Francie

  Společnost CHAUDRONNERIE SERRURERIE ALBIGEOISE CSA, je Poskytovatel služeb, která působí v Kotlářství sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě kovové, Konstrukční systémy skeletové kovové lehké, Ocele a kovy - obrábění, Retention tank, Kádě kovové, Konstrukční systémy skeletové kovové lehké, a Ocele a kovy - obrábění. Sídlí v Valderies, Francie.

 5. S.M.TECH MICHAŁ SIWIEC

  Polsko

  Společnost S.M.TECH MICHAŁ SIWIEC, je Výrobce, která působí v Konstrukční systémy skeletové kovové lehké sektoru. Sídlí v Knurów, Polsko.

 6. KRONO SYSTEM S.R.L.

  Itálie

  Společnost KRONO SYSTEM S.R.L., je Výrobce, která působí v Konstrukční systémy skeletové kovové lehké sektoru. Sídlí v Mansue', Itálie.

 7. AGRO-MATADEX. STEEL AND METAL PROCESSING

  Polsko

  Společnost AGRO-MATADEX. STEEL AND METAL PROCESSING, která působí v Konstrukční systémy skeletové kovové lehké sektoru. Sídlí v Warszawa, Polsko.

 8. VITIELLO

  Belgie

  Společnost VITIELLO, je Výrobce, která působí v Kotlářství sektoru. Působí rovněž v sektorech Kádě kovové, Průmyslové stavebnictví, Konstrukce kovové - lehké, Konstrukční systémy skeletové kovové lehké, Kádě kovové, Průmyslové stavebnictví, Konstrukce kovové - lehké, a Konstrukční systémy skeletové kovové lehké. Sídlí v Battice, Belgie.

 1. VOULOUX

  Francie

  Společnost VOULOUX, je Výrobce, která působí v Elektrárny tepelné sektoru. Působí rovněž v sektorech Topení průmyslové - zařízení, Konstrukční systémy skeletové kovové lehké, Topení průmyslové - zařízení, Pre-engineered steel buildings, a Konstrukční systémy skeletové kovové lehké. Sídlí v Dallet, Francie.

 2. A. PANNECOUCKE

  Belgie

  Společnost A. PANNECOUCKE, je Velkoprodejce, která působí v Kádě kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Zásobníky kovové, Konstrukční systémy skeletové kovové lehké, Kotlářství, Sila kovová, Zásobníky kovové, Konstrukční systémy skeletové kovové lehké, Kotlářství, a Sila kovová. Sídlí v Mouscron, Belgie.

 3. ALFA CONCEPT

  Belgie

  Společnost ALFA CONCEPT, je Poskytovatel služeb, která působí v Konstrukční systémy skeletové kovové lehké sektoru. Sídlí v Familleureux, Belgie.

 4. C & C FABRICATION & MAINTENANCE LTD

  Spojené království

  Společnost C & C FABRICATION & MAINTENANCE LTD, je Výrobce, která působí v Konstrukční systémy skeletové kovové lehké sektoru. Sídlí v Lancaster, Spojené království.

 5. LES MAISONS DE PROVENCE CONSTRUCTION

  Francie

  Společnost LES MAISONS DE PROVENCE CONSTRUCTION, je Výrobce, která působí v Lešení a žebříky sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukční systémy skeletové kovové lehké, Zakružování ocele a kovů, Průmyslové stavebnictví, Konstrukce kovové - lehké, Konstrukční systémy skeletové kovové lehké, Zakružování ocele a kovů, Průmyslové stavebnictví, a Konstrukce kovové - lehké. Sídlí v Manosque, Francie.

 6. GALVAKIT

  Francie

  Společnost GALVAKIT, je Výrobce, která působí v Konstrukční systémy skeletové kovové lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukce kovové - lehké, Kovová nosítka, Konstrukce kovové - lehké, metal structural work, Kovová nosítka, a metal locksmithing. Sídlí v Saint-Omer, Francie.

 7. AMENAG AMELIORAT INSTALLAT BATIMENTS

  Francie

  Společnost AMENAG AMELIORAT INSTALLAT BATIMENTS, je Výrobce, která působí v Konstrukční systémy skeletové kovové lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukce kovové - lehké, Lešení a žebříky, Zakružování ocele a kovů, Průmyslové stavebnictví, Konstrukce kovové - lehké, Lešení a žebříky, Zakružování ocele a kovů, a Průmyslové stavebnictví. Sídlí v Courbevoie, Francie.

 8. ETS PATFOORT BATIMENT

  Francie

  Společnost ETS PATFOORT BATIMENT, je Výrobce, která působí v Zakružování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukční systémy skeletové kovové lehké, Lešení a žebříky, Konstrukční systémy skeletové kovové lehké, Lešení a žebříky, a Civil engineering. Sídlí v Curgies, Francie.

 9. ENTREPRISE DUJARDIN

  Francie

  Společnost ENTREPRISE DUJARDIN, je Výrobce, která působí v Zakružování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukční systémy skeletové kovové lehké, Lešení a žebříky, Konstrukční systémy skeletové kovové lehké, Lešení a žebříky, self propelled telescopic boom lifts, a platform lifts. Sídlí v Roubaix, Francie.

 10. QUICKBASE FOUNDATIONS LTD

  Spojené království

  Společnost QUICKBASE FOUNDATIONS LTD, je Výrobce, která působí v Konstrukční systémy skeletové kovové lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Zakládání staveb, foundation piles, foundations for buildings, Zakládání staveb, a deep foundations. Sídlí v Bromsgrove, Spojené království.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma