• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • konstrukce kovové - lehké

Výsledky hledání pro

Konstrukce kovové - lehké - Dovoz vývoz

 1. ORION BAUSYSTEME GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  The warrior that the constellation Orion represents embodies true leadership, inspiring the tactics we pursue and motivating us in our operational and strategic approaches. And being named after a constellation has always compelled us to look to the future. Since their inception in 1980 and 1995 respectively, ORION Bausysteme and ORION Stadtmöblierung have been keeping pace with the continual evolution of the "street furniture" market segment in which they operate. Our awareness of the transient nature inherent in evolution and trends fuels our drive to continually develop our products in line with the wishes and requirements of our customers, and helps us to ensure that we are always one step ahead of the competition. We therefore develop product in line the principle "from the market, to the market". Our aim has always been to lead the way, setting benchmarks of innovative city designs and attracting an open-minded customer base.

 2. HORGES GMBH LAGERTECHNIK

  Německo

  Verified by europages badge

  We are a manufacturer that supplies high-quality steel shelving at low prices. We have been operating as a manufacturer of high-quality shelving systems for over 25 years. We provide quality-tested steel shelving, storage shelves, compartment shelves and filing shelves for warehouses, workshops and archiving. Our shelving is available galvanised or with plastic coating. We develop solutions for clients in industry, commerce, trade and archiving. We design both bolted and boltless shelving to your specific requirements and usually dispatch it within 48 hours. We can provide you with special shelving solutions for storing almost any kind of material. We are also happy to plan your entire storage area. Our product range includes: Archive shelving, storage shelves, special shelving for a variety of applications, heavy-duty shelving systems, shelving systems and stainless steel laboratory shelving.

 3. BASE GROUP SP Z O.O.

  Polsko

  Verified by europages badge

  Společnost BASE GROUP SP Z O.O., je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech robotised welding, aluminium welding, stainless steel welding, Water Heater Tanks, Water Storage Tanks, Heat Exchangers Tanks, Stainless Steel Process Tanks, Expansion Tanks, a Heating/Cooling Package Units. Sídlí v Koszwały, Polsko.

 4. FER & NOX

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost FER & NOX, je Výrobce, která působí v Zámečnické práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámečnictví umělecké, Zámečnictví průmyslové a stavební, Konstrukce kovové - lehké, Ploty a brány, Zámečnictví umělecké, Zámečnictví průmyslové a stavební, Konstrukce kovové - lehké, a Ploty a brány. Sídlí v Evere, Belgie.

 5. VAN EYCKEN

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost VAN EYCKEN, je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech metal, steel structures, safety barriers, safety barriers for railway work, sound-proof barriers, transparent soundproof barriers, laser cutting units, roadway infrastructure, a Installation work. Sídlí v Tienen, Belgie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. TEKSAM GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost TEKSAM GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Sídlí v Bergisch Gladbach, Německo.

 2. SVS POLLERSYSTEME

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost SVS POLLERSYSTEME, je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Sídlí v Gotha, Německo.

 3. GAL-STEEL

  Polsko

  Verified by europages badge

  Společnost GAL-STEEL, je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Nábytek zahradní, Nábytek kovový, Ploty, Lavičky a tribuny, balustrades, balcony railings, Terrace railings, Steel balustrades, a Staircase balustrades. Sídlí v Zielona Gora, Polsko.

 4. HACHMANN ROHRBIEGETECHNIK GMBH & CO.KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HACHMANN ROHRBIEGETECHNIK GMBH & CO.KG, je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Sídlí v Neustadt, Německo.

 5. FRATELLI BERTUZZI SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost FRATELLI BERTUZZI SRL, je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Přesná mechanika, a Přesná mechanika. Sídlí v Gardone Val Trompia, Itálie.

 1. SDG GBR

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost SDG GBR, je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Sídlí v Schwalmtal, Německo.

 2. OFFICINE BERTAZZON SPA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost OFFICINE BERTAZZON SPA, je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocelové konstrukce, Výroba průmyslových plechů, metal pipe bending, industrial sheds, Ocelové konstrukce, metal calendering, Výroba průmyslových plechů, sheet cutting, a safety ladders. Sídlí v Vidor, Itálie.

 1. SCHERER METALLTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost SCHERER METALLTECHNIK GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Sídlí v Mömbris, Německo.

 2. FR. PIPER GMBH & CO KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost FR. PIPER GMBH & CO KG, je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Sídlí v Stemwede, Německo.

 3. ECKERT & GRAF GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ECKERT & GRAF GMBH, je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Sídlí v Rielasingen, Německo.

 4. RIEDEL GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost RIEDEL GMBH, je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Sídlí v Plüderhausen, Německo.

 5. BELLERI S.R.L. UNIPERSONALE

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost BELLERI S.R.L. UNIPERSONALE, je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Sídlí v Cazzago San Martino, Itálie.

 6. PACH GESELLSCHAFT M.B.H.

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost PACH GESELLSCHAFT M.B.H., je Poskytovatel služeb, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Sídlí v Wien, Rakousko.

 7. TK ABSPERRTECHNIK INH.: THOMAS KARSCHAU

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost TK ABSPERRTECHNIK INH.: THOMAS KARSCHAU, je Distributor, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Sídlí v Lünen, Německo.

 8. SPANNVERBUND BAUSYSTEME GMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost SPANNVERBUND BAUSYSTEME GMBH, je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Sídlí v Wien, Rakousko.

 1. NET D.O.O.

  Slovinsko

  Verified by europages badge

  Společnost NET D.O.O., je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - tváření a řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba průmyslových plechů, Sváření ocele a kovů - práce, Zakružování ocele a kovů, Vločkování ocele a kovů, Hotové kovové výrobky, Konstrukce kovové - lehké, Výroba průmyslových plechů, Sváření ocele a kovů - práce, a Zakružování ocele a kovů. Sídlí v Ljubljana, Slovinsko.

 2. RONDOGARD OHG - WINTERGARTENSYSTEME

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost RONDOGARD OHG - WINTERGARTENSYSTEME, je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Sídlí v Bindlach, Německo.

 3. VARIEL, A.S.

  Česká republika

  (DE) Herstellung von ISO Container (Seecontainer), technologischen und speziellen Container und Behälter, OPD Container, Glaslaminaten inkl. Modellen und Formen. Blech- und Rohrbearbeitung (Baustahl, Edelstahl, Alluminium): Biegen, Stanzen, Abkanten, Schneiden, Laserschneiden, Schweißen. Zertifizierungen: ISO 14001, ISO 9001, ISO 45001, ISO 3834, ISO 15085, ISO 1090, Kleben DIN 6701 (EN) Production of ISO containers (sea containers), technological and special containers, OPD containers, glass laminates incl. models and moulds. Sheet metal and tube processing (mild steel, stainless steel, aluminium): bending, punching, folding, cutting, laser cutting, welding. Certificates: ISO 14001, ISO 9001, ISO 45001, ISO 3834, ISO 15085, ISO 1090, Kleben DIN 6701 (CZ) Nabízíme výrobu ISO kontejnerů, OPD domků, technologických a průmyslových kontejnerů a výrobu sklolaminátů včetně přípravy modelu a formy pro výrobu. Dále nabízíme obrábění plechů a trubek - ohraňování, vysekávání, pálení laserem, ohýbání, svařování, lakování. Samozřejmostí jsou certifikáty (ISO 14001, ISO 9001, ISO 45001, ISO 3834, ISO 15085, ISO 1090, Kleben DIN 6701).

 4. RIMALE TRADE S.R.O.

  Česká republika

  We are company who sub-contracted produce steel ware, cages, rails..... We offer transport to client to whole europe.

 5. COPAL SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost COPAL SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukce hliníkové, Konstrukce hliníkové, balconies, Outdoor terraces, a railings. Sídlí v Trzcianka, Polsko.

 6. MAVI PREFABRIK

  Turecko

  Společnost MAVI PREFABRIK, je Výrobce, která působí v Domy, montované sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukce kovové - lehké, turnkey prefabricated structures, a Konstrukce kovové - lehké. Sídlí v Samsun, Turecko.

 7. OM GLOBAL TRADE CO. LTD.

  Turecko

  Společnost OM GLOBAL TRADE CO. LTD., je Prodejce/ Zástupce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech barbed wire, steel wires, steel structures, a Wire fencing. Sídlí v Adana, Turecko.

 8. CUALIMETAL, S.A.

  Španělsko

  Společnost CUALIMETAL, S.A., je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Haly kovové, Modular industrial buildings, iron structures, Haly kovové, a prefabricated sheds. Sídlí v Zaragoza, Španělsko.

 9. BLOCOTELHA - STEEL CONSTRUCTIONS S.A.

  Portugalsko

  Společnost BLOCOTELHA - STEEL CONSTRUCTIONS S.A., je Výrobce, která působí v Ocel konstrukční sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové stavebnictví, Konstrukce kovové - lehké, Průmyslové stavebnictví, a Konstrukce kovové - lehké. Sídlí v Porto De Mós, Portugalsko.

 10. DEVA STEEL CORPORATION

  Rumunsko

  Společnost DEVA STEEL CORPORATION, je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Sváření ocele a kovů - práce, Ocelové konstrukce, Haly kovové, Hangáry kovové - železo a ocel, Sváření ocele a kovů - práce, Ocelové konstrukce, Haly kovové, a Hangáry kovové - železo a ocel. Sídlí v Hunedoara, Rumunsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Konstrukce kovové - lehké - Dovoz vývoz

Počet výsledků

34 650 Podniky