• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • kontejnery kovové

Výsledky hledání pro

Kontejnery kovové - Dovoz vývoz

 1. FRANCE FIL INTERNATIONAL

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost FRANCE FIL INTERNATIONAL, je Výrobce, která působí v Kontejnery kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Trolleys, metal containers for the wine-growing industry, manufacturer of roll cages, manufacturer of nestable roll cages, logistics roll cages, roll carts for meat, roll cages with drawers, containers for storing wine bottles, a Metal containers on castors. Sídlí v Saint Clement Des Levees, Francie.

 2. ECONOX

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost ECONOX, je Výrobce, která působí v Obytné buňky sektoru. Působí rovněž v sektorech Kontejnery kovové, a Kontejnery kovové. Sídlí v Bierne, Francie.

 3. RAINBOW CONTAINERS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost RAINBOW CONTAINERS GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Kontejnery kovové sektoru. Sídlí v Apensen, Německo.

 4. UNITEC SPEZIALTRANSPORTE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost UNITEC SPEZIALTRANSPORTE GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Kontejnery kovové sektoru. Sídlí v Bad Sassendorf, Německo.

 5. KNAUSS RAUMSYSTEME GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost KNAUSS RAUMSYSTEME GMBH, je Výrobce, která působí v Kontejnery kovové sektoru. Sídlí v Bächingen, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. FILMEC

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost FILMEC, je Výrobce, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Kontejnery kovové, a Kontejnery kovové. Sídlí v Lezzeno, Itálie.

 2. TILLMANN VERPACKUNGEN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost TILLMANN VERPACKUNGEN GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Kontejnery kovové sektoru. Sídlí v Mühlheim, Německo.

 3. ALBERT CHRIST GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ALBERT CHRIST GMBH, je Výrobce, která působí v Kontejnery kovové sektoru. Sídlí v Unterschneidheim, Německo.

 4. ITALIANA CONTENITORI SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost ITALIANA CONTENITORI SRL, je Výrobce, která působí v Kontejnery kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech laundry trolleys, containers for collecting and recycling waste, metal containers, industrial containers, containers for industrial laundries, collapsible containers, roll containers, mesh containers, a trolleys. Sídlí v Giaveno, Itálie.

 5. GAMADARIC - INDÚSTRIA DE PRODUTOS METÁLICOS, LDA

  Portugalsko

  Společnost GAMADARIC - INDÚSTRIA DE PRODUTOS METÁLICOS, LDA, je Výrobce, která působí v Kontejnery kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Laser cutting, Metal welding, cold stamping of metal, a painting of metals. Sídlí v Cesar, Portugalsko.

 1. CONTAINEX CONTAINER- HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Rakousko

  Společnost CONTAINEX CONTAINER- HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., je Velkoprodejce, která působí v Obytné buňky sektoru. Působí rovněž v sektorech Kontejnery kovové, Staveništní boudy a přístřešky, Mobilní buňky, Kontejnery kovové, Staveništní boudy a přístřešky, Mobilní buňky, a wc containers. Sídlí v Wiener Neudorf, Rakousko.

 2. GRUPO CODESA COMPACSA, S.L.

  Španělsko

  Společnost GRUPO CODESA COMPACSA, S.L., je Výrobce, která působí v Kontejnery kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Zhutňovače a drtiče odpadů, Dveře a vrata pancéřová a protipožární, pro průmysl, garbage compactors, Zhutňovače a drtiče odpadů, a Dveře a vrata pancéřová a protipožární, pro průmysl. Sídlí v Castellar Del Valles, Španělsko.

 1. LLC "RIN LTD"

  Ukrajina

  Společnost LLC "RIN LTD", je Výrobce, která působí v Kontejnery kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotové kovové výrobky, all types of framework, construction of framework, metal packaging, a Hotové kovové výrobky. Sídlí v Zaporozhye, Ukrajina.

 2. NERI MAKINA MÜH. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turecko

  Společnost NERI MAKINA MÜH. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., je Výrobce, která působí v Kontejnery kovové sektoru. Sídlí v Bursa, Turecko.

 3. RAPMET SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost RAPMET SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Ploty a brány sektoru. Působí rovněž v sektorech Kontejnery kovové, gratings, steel structural work, Kontejnery kovové, a metal containers. Sídlí v Klodzko, Polsko.

 4. COIN CONTAINER INSPIRATION GMBH

  Německo

  Společnost COIN CONTAINER INSPIRATION GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Kontejnery kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Obytné buňky, Obytné buňky, containers for warehousing and storage, containerised transport, a site hut. Sídlí v Hamburg, Německo.

 5. BOHET FILS

  Belgie

  Společnost BOHET FILS, je Poskytovatel služeb, která působí v Kontejnery kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Skladování a sběr odpadů - zařízení, outdoor installations, container hire, trimming, a Skladování a sběr odpadů - zařízení. Sídlí v Vottem-Herstal, Belgie.

 6. BSI PM ENGINEERING

  Francie

  Společnost BSI PM ENGINEERING, je Výrobce, která působí v Kontejnery kovové sektoru. Sídlí v Bobigny Cedex, Francie.

 7. CONTEK IBC-SERVICE GMBH

  Německo

  Společnost CONTEK IBC-SERVICE GMBH, je Výrobce, která působí v Kontejnery kovové sektoru. Sídlí v Ellrich, Německo.

 8. SANIMOBEL, S.A.

  Španělsko

  Společnost SANIMOBEL, S.A., je Výrobce, která působí v Kontejnery kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech refuse containers, urban furnishings, a Container. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 1. CHT CONTAINER GMBH

  Německo

  Společnost CHT CONTAINER GMBH, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Kontejnery kovové sektoru. Sídlí v Beverstedt, Německo.

 2. COMO ANLAGENTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost COMO ANLAGENTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Kontejnery kovové sektoru. Sídlí v Oberhausen, Německo.

 3. CONTAINERTRANSPORTE WESSELER GMBH

  Německo

  Společnost CONTAINERTRANSPORTE WESSELER GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Kontejnery kovové sektoru. Sídlí v Melle, Německo.

 4. AIR-SONIC GESELLSCHAFT ZUR LUFTREINHALTUNG UND LÄRMBEKÄMPFUNG MBH

  Německo

  Společnost AIR-SONIC GESELLSCHAFT ZUR LUFTREINHALTUNG UND LÄRMBEKÄMPFUNG MBH, je Velkoprodejce, která působí v Kontejnery kovové sektoru. Sídlí v Sinntal, Německo.

 5. ZUH LOBO

  Polsko

  Společnost ZUH LOBO, je Výrobce, která působí v Kontejnery kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Containers, Dumptrucks, Accessories for forklifts, a Metal tipping bins. Sídlí v Zwolen, Polsko.

 6. AVILON

  Ukrajina

  Společnost AVILON, je Výrobce, která působí v Kontejnery kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech counter displays. Sídlí v Dnipro, Ukrajina.

 7. SUMAL SLU

  Španělsko

  Společnost SUMAL SLU, je Výrobce, která působí v Průmysové kontejnery sektoru. Působí rovněž v sektorech Kontejnery kovové, metal cages, a Kontejnery kovové. Sídlí v Rubi, Španělsko.

 8. BEYDEMIR SAC PROFIL SAN. TIC. A.S.

  Turecko

  Společnost BEYDEMIR SAC PROFIL SAN. TIC. A.S., je Výrobce, která působí v Kontejnery kovové sektoru. Sídlí v Izmir, Turecko.

 9. LA NUOVA SANSONE SRL

  Itálie

  Společnost LA NUOVA SANSONE SRL, je Výrobce, která působí v Kontejnery kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech stainless steel containers for wine, stainless steel containers for honey, a stainless steel containers for oil. Sídlí v Lecce, Itálie.

 10. GD-CON S.R.O.

  Slovensko

  Společnost GD-CON S.R.O., je Výrobce, která působí v Průmysové kontejnery sektoru. Působí rovněž v sektorech Kontejnery kovové, a Kontejnery kovové. Sídlí v Hlohovec, Slovensko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma