• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • konzervárenské výrobky

Výsledky hledání pro

Konzervárenské výrobky - Dovoz vývoz

 1. MONDIAL DISTRIBUTION CI.CA SARL

  Francie

  Společnost MONDIAL DISTRIBUTION CI.CA SARL, je Distributor, která působí v Obchodní zástupci pro dovoz a vývoz sektoru. Působí rovněž v sektorech Margaríny, Koření, Výroba cukrovinek, Rýže, Krupice, Omáčky a tresti, Med, Konzervárenské výrobky, a Nápoje. Sídlí v Genas, Francie.

 2. LA CASARECCIA

  Itálie

  La Casareccia, with registered office in Via Stabia, Sant'Antonio Abate (NA), Italy, is a company that preserves food, from tomatoes to legumes, vegetables selected and packaged with the utmost care. The company meets the required UNI EN ISO 9001 – ACCREDIA – CERMET – BRC FOOD certification standards.

 3. BROKERAGE DI CLAUDIO ZENGA

  Itálie

  FOOD BROKERAGE ITALIA markets Made in Italy products worldwide. Prized Italian Pasta, Frozen Pizza, Tomatoes ( Pulp, Peeled, Sauces, etc.), nuts, fruit juices and special pasta products (gluten-free pasta, spelt pasta, organic pasta, legume pasta). We have been taking care of our customers for over 30 years and we guarantee quality products, trading efficiency and service. ISO, IFS, BRC, etc. certified companies assure that the international trading requirements are met.

 4. MAISON ANETH

  Francie

  Společnost MAISON ANETH, je Výrobce, která působí v Konzervovaná zelenina sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervárenské výrobky, Lahůdky, Omáčky a tresti, Konzervárenské výrobky, Lahůdky, a Omáčky a tresti. Sídlí v Vincennes, Francie.

 5. COPPOLA S.P.A.

  Itálie

  Společnost COPPOLA S.P.A., je Výrobce, která působí v Konzervárenské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy sterilované, Potraviny - import-export, fruit coulis, ready-made sauces, foodstuffs export, Konzervy sterilované, production of semi-finished fruit goods, Potraviny - import-export, a production of semi-finished vegetable goods. Sídlí v Scafati, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CLAC

  Francie

  Společnost CLAC, je Výrobce, která působí v Konzervárenské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech BIOLOGICKÉ ZEMĚDĚLSTVÍ, Polévky, Řemeslná výroba, Luskoviny, BIOLOGICKÉ ZEMĚDĚLSTVÍ, traditional tinned food, short circuits, aperitif spreads, a Polévky. Sídlí v Cournon D'auvergne, Francie.

 2. SICILIA TENTAZIONI

  Itálie

  Společnost SICILIA TENTAZIONI, je Distributor, která působí v Potravinové speciality sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervárenské výrobky, Potravinové výtažky, regional and typical food products, Typical products from Sicily, sauces and seasonings, Konzervárenské výrobky, food import export, pate' and pastes, a Potravinové výtažky. Sídlí v Giarre, Itálie.

 3. GOUT DE CANARD LTD

  Bulharsko

 4. WECK UNITED KINGDOM

  Francie

 5. ONISS

  Ukrajina

 1. ANCHOAS DE SANTOÑA

  Španělsko

 2. WECK® FRANCE

  Francie

 1. FORMED EQUIPMENTS

  Francie

 2. ACC LLC

  Ukrajina

 3. CUORE VERDE NATURA SRLS

  Itálie

 4. MEDITERRANEA BELFIORE SRL

  Itálie

 5. LA NATURA DEL BOSCO SRLS

  Itálie

 6. ONLY SICILIAN FOOD

  Itálie

 7. SANFOOD ALIMENTACIÓN S.L.U.

  Španělsko

 8. GECOM EXPORT SRL IMPORT EXPORT ITALIAN FOOD

  Itálie

 1. LE TRIFOLE TARTUFI - TRUFFLES TRUFFE TRUFAS

  Itálie

 2. WECK ESPAÑA

  Itálie

 3. WECK NEDERLAND

  Itálie

 4. JN PACK ( JN FOOD )

  Polsko

 5. MEAT TEAM

  Polsko

 6. PALMEIRAL

  Brazílie

 7. CONINTER SUD SRL

  Itálie

 8. HISAR TOMATO PASTE AND CANNED FOODS

  Turecko

 9. DI GIUSEPPE PORCELLI

  Itálie

 10. LA RIOJA

  Lucembursko

Filtry

Výsledky hledání pro

Konzervárenské výrobky - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 832 Podniky