• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • konzervovaná zelenina v octě

Výsledky hledání pro

Konzervovaná zelenina v octě - Dovoz vývoz

 1. OLIO CALVI

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost OLIO CALVI, je Výrobce, která působí v Olej olivový sektoru. Působí rovněž v sektorech Olivy upravené, Konzervovaná zelenina v octě, Omáčky a tresti, Konzervy zeleninové s olejem, Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, Olivy, oil presses, extra virgin olive oil, a Olivy upravené. Sídlí v Imperia, Itálie.

 2. AGRAR KO

  Severní Makedonie

  Společnost AGRAR KO, je Výrobce, která působí v Konzervovaná zelenina v octě sektoru. Působí rovněž v sektorech orange pepper, canned vegetables, a spicy peppers. Sídlí v Kocani, Severní Makedonie.

 3. KOCAASLAN GIDA IHRACAT LTD. STI.

  Turecko

  Společnost KOCAASLAN GIDA IHRACAT LTD. STI., je Výrobce, která působí v Konzervovaná zelenina v octě sektoru. Sídlí v Balikesir, Turecko.

 4. 2BROTHER4OLIVES

  Egypt

  Společnost 2BROTHER4OLIVES, je Výrobce, která působí v Konzervovaná zelenina v octě sektoru. Působí rovněž v sektorech pickled olives, pickled preserves, a Canned artichokes. Sídlí v Alexandria, Egypt.

 5. FRUIT AND VEGETABLE PLANT "KHERSON"

  Ukrajina

  Společnost FRUIT AND VEGETABLE PLANT "KHERSON", je Výrobce, která působí v Konzervovaná zelenina v octě sektoru. Sídlí v Kherson, Ukrajina.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CALABRIA SCERRA

  Itálie

  Společnost CALABRIA SCERRA, je Velkoprodejce, která působí v Konzervovaná zelenina v octě sektoru. Působí rovněž v sektorech Víno, a Víno. Sídlí v Guidonia, Itálie.

 2. WALDIBEN

  Polsko

  Společnost WALDIBEN, je Výrobce, která působí v Konzervovaná zelenina v octě sektoru. Působí rovněž v sektorech horseradish. Sídlí v Zalesiaki, Polsko.

 3. GUNEYBAG

  Turecko

  Společnost GUNEYBAG, je Výrobce, která působí v Konzervovaná zelenina v octě sektoru. Působí rovněž v sektorech olives. Sídlí v Adana, Turecko.

 4. CET.MAS SRL

  Itálie

  Společnost CET.MAS SRL, je Velkoprodejce, která působí v Konzervovaná zelenina v octě sektoru. Působí rovněž v sektorech tinned capers, traditional product, a olives. Sídlí v Venetico, Itálie.

 5. AGRAR KO

  Severní Makedonie

  Společnost AGRAR KO, je Výrobce, která působí v Konzervovaná zelenina v octě sektoru. Působí rovněž v sektorech exporter red chili pepper. Sídlí v Kochani, Severní Makedonie.

 1. CASEIFICIO E SALUMIFICIO PIERAGNOLI NILO SRL

  Itálie

  Společnost CASEIFICIO E SALUMIFICIO PIERAGNOLI NILO SRL, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervovaná zelenina v octě, a Konzervovaná zelenina v octě. Sídlí v Vaiano, Itálie.

 2. SAMPEX GIDA LTD STI

  Turecko

  Společnost SAMPEX GIDA LTD STI, je Výrobce, která působí v Konzervovaná zelenina v octě sektoru. Působí rovněž v sektorech wholesale foodstuffs. Sídlí v Izmir, Turecko.

 1. LA CARLA ITALIA SRL

  Itálie

  Společnost LA CARLA ITALIA SRL, je Výrobce, která působí v Konzervovaná zelenina v octě sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy zeleninové s olejem, preserves and food extracts, artichokes, Konzervy zeleninové s olejem, a sun-dried tomatoes. Sídlí v San Vitaliano, Itálie.

 2. CUMA TARIM A.Ş.

  Turecko

  Společnost CUMA TARIM A.Ş., je Výrobce, která působí v Konzervovaná zelenina v octě sektoru. Působí rovněž v sektorech pickled vegetables, a gherkins. Sídlí v Izmir, Turecko.

 3. ULUDAG TURSULARI

  Turecko

  Společnost ULUDAG TURSULARI, je Výrobce, která působí v Konzervovaná zelenina v octě sektoru. Sídlí v Bursa, Turecko.

 4. CALUFI TARTUFI E FUNGHI

  Itálie

  Společnost CALUFI TARTUFI E FUNGHI, je Výrobce, která působí v Konzervovaná zelenina v octě sektoru. Sídlí v Castelfiorentino, Itálie.

 5. CAPERSMED

  Maroko

  Společnost CAPERSMED, je Výrobce, která působí v Konzervovaná zelenina v octě sektoru. Působí rovněž v sektorech capers, capsicum, spicy peppers, a marinated olives. Sídlí v Fès, Maroko.

 6. CONSERVAS MARTINEZ GARCIA S.L.

  Španělsko

  Společnost CONSERVAS MARTINEZ GARCIA S.L., je Výrobce, která působí v Konzervovaná zelenina v octě sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervovaná zelenina, a Konzervovaná zelenina. Sídlí v Ceuti, Španělsko.

 7. AHMETOGLU KONSERVE TARIM

  Turecko

  Společnost AHMETOGLU KONSERVE TARIM, je Výrobce, která působí v Konzervovaná zelenina v octě sektoru. Působí rovněž v sektorech toppings, a spicy peppers. Sídlí v Aydin, Turecko.

 8. STANDER FOOD SRL

  Itálie

  Společnost STANDER FOOD SRL, která působí v Konzervovaná zelenina v octě sektoru. Působí rovněž v sektorech Mléčné výrobky, deli meats, a Mléčné výrobky. Sídlí v Verona, Itálie.

 1. D & D TRENTINO S.R.L.

  Itálie

  Společnost D & D TRENTINO S.R.L., je Multi-Category, která působí v Konzervovaná zelenina v octě sektoru. Působí rovněž v sektorech Olivy upravené, in oil conserves, Olivy upravené, dressed dried tomatoes, a mushrooms in oil. Sídlí v Rovereto, Itálie.

 2. HANGZHOU QIMENTANG VEGETABLE FOOD CO., LTD.

  Čína

  Společnost HANGZHOU QIMENTANG VEGETABLE FOOD CO., LTD., je Výrobce, která působí v Konzervovaná zelenina v octě sektoru. Sídlí v Xiaoshan District, Hangzhou City, Čína.

 3. SUPPORT G.O.C FOOD PROCESSING EXPORT JSC

  Vietnam

  Společnost SUPPORT G.O.C FOOD PROCESSING EXPORT JSC, je Výrobce, která působí v Konzervovaná zelenina v octě sektoru. Sídlí v Bac Giang, Vietnam.

 4. AGRO-TRANSPOL KAZIMIERZ MALINOWSKI URSZULA MALINOWSKA

  Polsko

  Společnost AGRO-TRANSPOL KAZIMIERZ MALINOWSKI URSZULA MALINOWSKA, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovocné základy, Konzervovaná zelenina v octě, Ovocné základy, Preserves, jams and marmalades, a Konzervovaná zelenina v octě. Sídlí v Drzewica, Polsko.

 5. GUSTOPIÙ DI SANTORO L. & C. SNC

  Itálie

  Společnost GUSTOPIÙ DI SANTORO L. & C. SNC, je Výrobce, která působí v Konzervovaná zelenina v octě sektoru. Působí rovněž v sektorech dried fruit, capers, spices, a sun-dried tomatoes. Sídlí v Venetico Marina, Itálie.

 6. MAXIMA FOOD STUFF

  Indie

  Společnost MAXIMA FOOD STUFF, je Výrobce, která působí v Konzervovaná zelenina v octě sektoru. Sídlí v Ahmedabad, Indie.

 7. KONAL D.O.O./S.R.L.

  Slovinsko

  Společnost KONAL D.O.O./S.R.L., je Výrobce, která působí v Konzervovaná zelenina v octě sektoru. Sídlí v Ankaran-Ancarano, Slovinsko.

 8. LARS DOOEL

  Severní Makedonie

  Společnost LARS DOOEL, je Výrobce, která působí v Konzervovaná zelenina v octě sektoru. Působí rovněž v sektorech gherkins, a beetroot. Sídlí v Stip, Severní Makedonie.

 9. WEINESSIG WERKE - FODOF GMBH

  Německo

  Společnost WEINESSIG WERKE - FODOF GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Dietní a biologická strava sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Konzervovaná zelenina v octě, Hotová jídla a lahůdky, Gastronomie - speciality, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Konzervovaná zelenina v octě, Hotová jídla a lahůdky, a Gastronomie - speciality. Sídlí v München, Německo.

 10. NUOVA AGROINDUSTRIA ALIMENTARE SRLS

  Itálie

  Společnost NUOVA AGROINDUSTRIA ALIMENTARE SRLS, je Výrobce, která působí v Konzervovaná zelenina v octě sektoru. Sídlí v Cerignola, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma