• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • konzervy - hlemýždi

Výsledky hledání pro

Konzervy - hlemýždi - Dovoz vývoz

 1. PERLESCARGOTS LTD

  Bulharsko

  Verified by europages badge

  Společnost PERLESCARGOTS LTD, je Výrobce, která působí v Hotová jídla a lahůdky sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy - hlemýždi, Hluboce zmrazená hotová jídla, snails, Frozen foods, Luxury food export, certificates food, edible snail breeding, ready-to-eat snails, a snail breeding. Sídlí v Sevlievo, Bulharsko.

 2. LUMACA ITALIA

  Itálie

  Společnost LUMACA ITALIA, je Výrobce, která působí v Konzervy - hlemýždi sektoru. Působí rovněž v sektorech snails, a organic breeding. Sídlí v Pescara, Itálie.

 3. MERCADO CARACOL

  Španělsko

  Společnost MERCADO CARACOL, je Velkoprodejce, která působí v Konzervy - hlemýždi sektoru. Sídlí v El Prat De Llobregat-Barcelona, Španělsko.

 4. AGROFARMA

  Řecko

  Společnost AGROFARMA, je Výrobce, která působí v Konzervy - hlemýždi sektoru. Sídlí v Larisa, Greece, Řecko.

 5. CARACOLES PERIBÁÑEZ

  Španělsko

  Společnost CARACOLES PERIBÁÑEZ, je Výrobce, která působí v Konzervy - hlemýždi sektoru. Působí rovněž v sektorech Šneci, a Šneci. Sídlí v Beniparrell (valencia), Španělsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. RAVLYKOVA KHATA

  Ukrajina

  Společnost RAVLYKOVA KHATA, je Velkoprodejce, která působí v Konzervy - hlemýždi sektoru. Působí rovněž v sektorech snails, a snail breeding. Sídlí v Kiev, Ukrajina.

 2. LA LUMACA

  Itálie

  Společnost LA LUMACA, je Výrobce, která působí v Šneci sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy - hlemýždi, a Konzervy - hlemýždi. Sídlí v Viterbo, Itálie.

 3. HELIFRUSA

  Španělsko

  Společnost HELIFRUSA, je Výrobce, která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy - hlemýždi, snails, ready-to-eat snails, Edible snails, a Konzervy - hlemýždi. Sídlí v Lorca, Španělsko.

 4. FEREIKOS

  Řecko

  Společnost FEREIKOS, je Velkoprodejce, která působí v Konzervy - hlemýždi sektoru. Působí rovněž v sektorech Live snails, edible snail breeding, Pre-cooked snails, a Frozen snails. Sídlí v Corinth, Řecko.

 5. HÉLIX SANTA ANA

  Španělsko

  Společnost HÉLIX SANTA ANA, je Výrobce, která působí v Živočišná výroba sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy - hlemýždi, snails, Konzervy - hlemýždi, a ready-to-eat snails. Sídlí v La Coruña, Španělsko.

 1. EMIR-PA PAZARLAMA VE GIDA SAN. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost EMIR-PA PAZARLAMA VE GIDA SAN. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Konzervy - hlemýždi sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. LUMACHERIA ITALIANA S.R.L.

  Itálie

  Společnost LUMACHERIA ITALIANA S.R.L., je Výrobce, která působí v Konzervy - hlemýždi sektoru. Sídlí v Cherasco, Itálie.

 1. ROMANZINI SAS

  Francie

  Společnost ROMANZINI SAS, je Výrobce, která působí v Konzervy - hlemýždi sektoru. Působí rovněž v sektorech Žáby, processed snails, Žáby, a snails. Sídlí v LA RIVIERE DRUGEON, Francie.

 2. HELIXLAND

  Řecko

  Společnost HELIXLAND, je Velkoprodejce, která působí v Konzervy - hlemýždi sektoru. Působí rovněž v sektorech edible snail breeding, processed snails, a ready-to-eat snails. Sídlí v Kastoria, Řecko.

 3. HELIXMUR

  Španělsko

  Společnost HELIXMUR, je Výrobce, která působí v Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy - hlemýždi, edible snail breeding, a Konzervy - hlemýždi. Sídlí v Murcia, Španělsko.

 4. BIOCARACOL

  Portugalsko

  Společnost BIOCARACOL, je Výrobce, která působí v Konzervy - hlemýždi sektoru. Působí rovněž v sektorech cochlea, a ready-to-eat snails. Sídlí v Leiria, Portugalsko.

 5. LA LUMACA BAIATA

  Itálie

  Společnost LA LUMACA BAIATA, je Výrobce, která působí v Konzervy - hlemýždi sektoru. Působí rovněž v sektorech edible snail breeding. Sídlí v Paceco, Itálie.

 6. LA LUMACA BIANCA S.S. SOCIETÀ AGRICOLA

  Itálie

  Společnost LA LUMACA BIANCA S.S. SOCIETÀ AGRICOLA, je Výrobce, která působí v Biokosmetika sektoru. Působí rovněž v sektorech BIOLOGICKÉ ZEMĚDĚLSTVÍ, Konzervy - hlemýždi, BIOLOGICKÉ ZEMĚDĚLSTVÍ, Konzervy - hlemýždi, Edible snails, a snails. Sídlí v Ghedi, Itálie.

 7. AZIENDA AGRICOLA PRADA

  Itálie

  Společnost AZIENDA AGRICOLA PRADA, je Výrobce, která působí v Konzervy - hlemýždi sektoru. Působí rovněž v sektorech snails. Sídlí v Brembate, Itálie.

 8. HELIXIRION SNAILS

  Řecko

  Společnost HELIXIRION SNAILS, je Výrobce, která působí v Konzervy - hlemýždi sektoru. Působí rovněž v sektorech snail breeding, cochlea, a Edible snails. Sídlí v Volos, Řecko.

 1. UAB BALTIC ESCARGOTS

  Litva

  Společnost UAB BALTIC ESCARGOTS, je Velkoprodejce, která působí v Konzervy - hlemýždi sektoru. Sídlí v Vilnius, Litva.

 2. POLISH SNAIL HOLDING

  Polsko

  Společnost POLISH SNAIL HOLDING, je Distributor, která působí v Konzervy - hlemýždi sektoru. Sídlí v Elbląg, Polsko.

 3. HELIX ITALIA SRL

  Itálie

  Společnost HELIX ITALIA SRL, je Distributor, která působí v Konzervy - hlemýždi sektoru. Sídlí v Sassari, Itálie.

 4. L'ESCARGOT FRAIS

  Belgie

  Společnost L'ESCARGOT FRAIS, je Výrobce, která působí v Konzervy - hlemýždi sektoru. Působí rovněž v sektorech snail breeding, a hand-crafted production. Sídlí v Mouscron, Belgie.

 5. BAGES CARGOL S.L

  Španělsko

  Společnost BAGES CARGOL S.L, je Výrobce, která působí v Konzervy - hlemýždi sektoru. Působí rovněž v sektorech Dried mushrooms. Sídlí v Fonollosa, Španělsko.

 6. CHIOCCIOLA SILASARDA S.A.R.L.S.

  Itálie

  Společnost CHIOCCIOLA SILASARDA S.A.R.L.S., je Výrobce, která působí v Zemědělská výroba sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy - hlemýždi, edible snail breeding, a Konzervy - hlemýždi. Sídlí v San Giovanni In Fiore, Itálie.

 7. ESCARGOTS VIVANT, CHAIRS, COQUILLE

  Turecko

  Společnost ESCARGOTS VIVANT, CHAIRS, COQUILLE, je Výrobce, která působí v Konzervy - hlemýždi sektoru. Sídlí v Izmir, Turecko.

 8. LA LUMACA PERFETTA

  Itálie

  Společnost LA LUMACA PERFETTA, je Maloprodejce, která působí v Konzervy - hlemýždi sektoru. Působí rovněž v sektorech snails, a Live snails. Sídlí v Salerno, Itálie.

 9. ''NATUR.KOM'' LTD

  Bulharsko

  Společnost ''NATUR.KOM'' LTD, je Výrobce, která působí v Konzervy - hlemýždi sektoru. Sídlí v Razgrad, Bulharsko.

 10. TAREX GOURMET

  Španělsko

  Společnost TAREX GOURMET, je Výrobce, která působí v Konzervy - hlemýždi sektoru. Působí rovněž v sektorech Potraviny - import-export, a Potraviny - import-export. Sídlí v Granada, Španělsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma