• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • koryta a žlaby

Výsledky hledání pro

Koryta a žlaby - Dovoz vývoz

 1. YUTIAN FUTAI INTERNATIONAL TRADE CO., LTD.

  Čína

  Verified by europages badge

  -WHATSAPP : +8615713352738 -Yutian Futai International Trade Co., Ltd. -http: //husbandry-poutry.en.alibaba.com -Contacting Person: Mr.will -E-mail: futai_vet@126.com Yutain Futai International Trade Co., Ltd. is a manufacturer with self-independent import-export rights, which specialized in pig equipments; sheep / goat equipments; horse equipments; cattle equipments; pet equipments; Poutry equipments and so on. Yutain Futai has established close business relationships with foreign institutions in China and domestic manufacturers, which has taken the lead in obtaining ISO9001: 2000 quality management system certificate among other domestic manufactures. Our company is a member unit of the State Agricultural Ministry's Veterinary Apparatus Sector. Our company has independently researched Farrowing stall/crate/pen, Drinker and feeder system equipements, Temperature control equipments, Ear marking equipments, Medical care equipments, Artificial insemination equipments, Slaughtering equipments, Incubation equipments, Medical care equipments, Farm construction equipments, Fishing yatch and other all animal equipments. Our main product's brand are 'Futai' & 'WELLD', which were both entitled as "Famous Brand Products" of International Agro Exhibition in China in 1999 One time co-operation with my company, business and friendship will be forever.

 2. GAUN

  Španělsko

  Společnost GAUN, je Výrobce, která působí v Klece a voliéry sektoru. Působí rovněž v sektorech Koryta a žlaby, Koryta a žlaby, troughs for poultry, a troughs for rabbits. Sídlí v Librilla-Murcia, Španělsko.

 3. INSTALACIONES GANADERAS PELLITERO

  Španělsko

  Společnost INSTALACIONES GANADERAS PELLITERO, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ploty, Koryta a žlaby, fencing, silos, Ploty, a Koryta a žlaby. Sídlí v Sanfelismo (valdefresno)-León, Španělsko.

 4. NOVITAL S.R.L.

  Itálie

  Společnost NOVITAL S.R.L., je Výrobce, která působí v Umělé líhně sektoru. Působí rovněž v sektorech Napáječky, Koryta a žlaby, Napáječky, Koryta a žlaby, a farm grinding machinery. Sídlí v Lonate Pozzolo, Itálie.

 5. TYCOON SERVICES LTD

  Bulharsko

  Společnost TYCOON SERVICES LTD, je Výrobce, která působí v Chov drůbeže, králíků a zvěřiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Koryta a žlaby, Hotové kovové výrobky, Koryta a žlaby, a Hotové kovové výrobky. Sídlí v Troyan, Bulharsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SARL ALBOUY EQUIPEMENT

  Francie

  Společnost SARL ALBOUY EQUIPEMENT, je Výrobce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Koryta a žlaby, Koryta a žlaby, Feeders, automatic, fodder troughs for zootechnics, a ovine feed. Sídlí v Baraqueville, Francie.

 2. ACO FUNKI

  Německo

  Společnost ACO FUNKI, je Výrobce, která působí v Zemědělství - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Koryta a žlaby, Vybavení pro ustájení dobytka, chutes, Koryta a žlaby, a Vybavení pro ustájení dobytka. Sídlí v Büdelsdorf, Německo.

 3. EIFELER NATURSTEIN UND BETONBAUTEILE GMBH

  Německo

  Společnost EIFELER NATURSTEIN UND BETONBAUTEILE GMBH, je Výrobce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Koryta a žlaby, Výrobky z betonu a tvárnic pro stavebnictví, Koryta a žlaby, a Výrobky z betonu a tvárnic pro stavebnictví. Sídlí v Hellenthal, Německo.

 4. DAAB GMBH

  Německo

  Společnost DAAB GMBH, je Výrobce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Koryta a žlaby, a Koryta a žlaby. Sídlí v Reinheim, Německo.

 5. TUMMERS MACHINEBOUW B.V.

  Nizozemsko

  Společnost TUMMERS MACHINEBOUW B.V., je Výrobce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Koryta a žlaby, a Koryta a žlaby. Sídlí v Hoogerheide, Nizozemsko.

 1. CITECHMA HETEREN B.V.

  Nizozemsko

  Společnost CITECHMA HETEREN B.V., je Výrobce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Koryta a žlaby, a Koryta a žlaby. Sídlí v Heteren, Nizozemsko.

 2. SANTAMARIA MAURO

  Itálie

  Společnost SANTAMARIA MAURO, je Výrobce, která působí v Koryta a žlaby sektoru. Sídlí v Licata, Itálie.

 1. JAN KRAJCOVIC

  Česká republika

  Společnost JAN KRAJCOVIC, je Výrobce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Koryta a žlaby, a Koryta a žlaby. Sídlí v Brno-Stred, Česká republika.

 2. REVOLT STALLTECHNIK VERTRIEBS-GMBH

  Německo

  Společnost REVOLT STALLTECHNIK VERTRIEBS-GMBH, je Výrobce, která působí v Koryta a žlaby sektoru. Působí rovněž v sektorech Vybavení pro ustájení dobytka, a Vybavení pro ustájení dobytka. Sídlí v Recke, Německo.

 3. PETER MARTINKA - MP SERVIS

  Slovensko

  Společnost PETER MARTINKA - MP SERVIS, je Velkoprodejce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Koryta a žlaby, a Koryta a žlaby. Sídlí v Bratislava-Nove Mesto, Slovensko.

 4. ROBOMAT,D.O.O. PETROVCE

  Slovinsko

  Společnost ROBOMAT,D.O.O. PETROVCE, je Výrobce, která působí v Koryta a žlaby sektoru. Sídlí v Petrovce, Slovinsko.

 5. YEMMAK MAKINA SANAYI VE TICARET A S

  Turecko

 6. LST LANDWIRTSCHAFTL. ANLAGEN GMBH

  Německo