• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • kotevní táhla

Výsledky hledání pro

Kotevní táhla - Dovoz vývoz

 1. WBR ROHR- UND BAUELEMENTE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  As a technologically leading supplier, we have been the preferred partner of the international construction industry for years. Our longitudinally welded cladding tubes for pre-stressed concrete technology and the rectangular cavity pipes for the pre-cast industry are just two examples of our outstanding manufacturing competence. This is why we are constantly striving to push ahead with new innovations and further developments. Thin-walled, longitudinally welded tubes by the metre or tube cylinders for use in various industrial sectors are an expression of our technological leadership in development and production. We manufacture precisely fitting tubes and components for "rational construction" in the highest product quality, which is a matter of course for us. In addition, we convince with our customer-oriented, competent advice and a flexible, reliable and efficient service. Thus we can also provide you with tailor-made solutions for a wide range of requirements.

 2. GS-BEFESTIGUNGSTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost GS-BEFESTIGUNGSTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Kotevní táhla sektoru. Sídlí v Plettenberg, Německo.

 3. ERNST THOMAS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ERNST THOMAS GMBH, je Výrobce, která působí v Upevňování - prostředky sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotevní táhla, Dříky se závitem, Matice, Šrouby, Kotevní táhla, Dříky se závitem, Matice, Šrouby, a Hammerhead bolts. Sídlí v Hemer, Německo.

 4. DAVREUX NOIZET

  Francie

  Společnost DAVREUX NOIZET, je Výrobce, která působí v Kovové háčky sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotevní táhla, Dříky se závitem, steel flanges, Kotevní táhla, hose fastening collars, a Dříky se závitem. Sídlí v Thilay, Francie.

 5. ANKER SCHROEDER ASDO GMBH

  Německo

  Společnost ANKER SCHROEDER ASDO GMBH, je Výrobce, která působí v Kotevní táhla sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové stavebnictví, Mosty - konstrukce, Upevňovací kolíky, Upevňování - prostředky, Průmyslové stavebnictví, Mosty - konstrukce, Upevňovací kolíky, a Upevňování - prostředky. Sídlí v Dortmund, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ANC'OS - FABRICANT DE TIGES D'ANCRAGE, TIGES FILETÉES, TIRANTS, HAUBANAGE ET FIXATIONS LOURDES

  Francie

  Společnost ANC'OS - FABRICANT DE TIGES D'ANCRAGE, TIGES FILETÉES, TIRANTS, HAUBANAGE ET FIXATIONS LOURDES, je Výrobce, která působí v Upevňovací kolíky sektoru. Působí rovněž v sektorech Dříky se závitem, Kotevní táhla, Dříky se závitem, Kotevní táhla, a wind turbine anchoring cage. Sídlí v Donchery, Francie.

 2. GEDEX SERVICE

  Německo

  Společnost GEDEX SERVICE, je Velkoprodejce, která působí v Kotevní táhla sektoru. Sídlí v Erkrath, Německo.

 3. LAURENT FIXATION

  Francie

  Společnost LAURENT FIXATION, je Výrobce, která působí v Kotevní táhla sektoru. Působí rovněž v sektorech Upevňování - prostředky, Upevňovací kolíky, Dříky se závitem, Upevňování - prostředky, Upevňovací kolíky, Dříky se závitem, a knick-knacks. Sídlí v Thilay, Francie.

 4. ZENTEX S.R.L.

  Itálie

  Společnost ZENTEX S.R.L., je Výrobce, která působí v Textil - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotevní táhla, parts and accessories for textile machines, straps, Kotevní táhla, a bevelling machines. Sídlí v Valdagno, Itálie.

 5. ISTOR SPANN-ANKERTECHNIK GES.M.B.H.

  Rakousko

  Společnost ISTOR SPANN-ANKERTECHNIK GES.M.B.H., je Výrobce, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel, Upevňování - prostředky, Kotevní táhla, Import-export - ocele a kovy, Ocel, Upevňování - prostředky, Kotevní táhla, a Import-export - ocele a kovy. Sídlí v Oeynhausen, Rakousko.

 1. SBS SCHNEIDER BAU SYSTEME GMBH

  Německo

  Společnost SBS SCHNEIDER BAU SYSTEME GMBH, je Distributor, která působí v Průmyslové stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukce kovové - lehké, Upevňování - prostředky, Kotevní táhla, Výroba šroubů a matic, Konstrukce kovové - lehké, Upevňování - prostředky, Kotevní táhla, a Výroba šroubů a matic. Sídlí v Koblenz, Německo.

 2. SILVA & VENTURA - TORNEARIA MECÂNICA LDA

  Portugalsko

  Společnost SILVA & VENTURA - TORNEARIA MECÂNICA LDA, je Výrobce, která působí v Kotevní táhla sektoru. Působí rovněž v sektorech clamping systems, stainless steel, fishing gear, a Pneumatic stapling machine. Sídlí v Rocas Do Vouga, Portugalsko.

 1. REINHOLD LEUZE UND WOLFGANG SCHILLING

  Německo

  Společnost REINHOLD LEUZE UND WOLFGANG SCHILLING, je Výrobce, která působí v Upevňování - prostředky sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotevní táhla, Plasty - podlahové krytiny, Dokončovací práce, Vrty a průzkum - práce, Kotevní táhla, Plasty - podlahové krytiny, Dokončovací práce, a Vrty a průzkum - práce. Sídlí v Lichtenstein, Německo.

 2. OTTO BRENTZEL STAHLVERARBEITUNG E.K.

  Německo

  Společnost OTTO BRENTZEL STAHLVERARBEITUNG E.K., je Výrobce, která působí v Hmoždinky sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotevní táhla, Upevňování - prostředky, Kotevní táhla, a Upevňování - prostředky. Sídlí v Fischbach Bei Kaiserslautern, Německo.

 3. MCLAN

  Bulharsko

  Společnost MCLAN, je Velkoprodejce, která působí v Stavební hmoty sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotevní táhla, Šrouby, Bezpečnostní pásy, vozidla, Kompresory pístové a šroubové, Kotevní táhla, Šrouby, Bezpečnostní pásy, vozidla, a Kompresory pístové a šroubové. Sídlí v Plovdiv, Bulharsko.

 4. DERSAN CIVATA VE DÖVME SAN.VE TIC.LTD.STI

  Turecko

  Společnost DERSAN CIVATA VE DÖVME SAN.VE TIC.LTD.STI, je Výrobce, která působí v Kotevní táhla sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámečnictví - kování a lisování, forging metals, Bolts - machines, Zámečnictví - kování a lisování, a forged fittings. Sídlí v Adana, Turecko.

 5. JÜNGLING GALA-BAU GMBH

  Německo

  Společnost JÜNGLING GALA-BAU GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Upevňování - prostředky sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotevní táhla, Zahradní architekt - dodavatelé, Kotevní táhla, a Zahradní architekt - dodavatelé. Sídlí v Reifferscheid, Německo.

 6. MINOVA MAI GMBH

  Rakousko

  Společnost MINOVA MAI GMBH, je Výrobce, která působí v Průmyslové stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Upevňování - prostředky, Kotevní táhla, Import-export - ocele a kovy, Vozidla - díly a mechanické součástky, Upevňování - prostředky, Kotevní táhla, Import-export - ocele a kovy, a Vozidla - díly a mechanické součástky. Sídlí v Feistritz An Der Drau, Rakousko.

 7. GRASS GMBH

  Rakousko

  Společnost GRASS GMBH, je Výrobce, která působí v Nábytkové kování sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotevní táhla, zippers, a Kotevní táhla. Sídlí v Höchst, Rakousko.

 8. A W 2 LTD

  Spojené království

  Společnost A W 2 LTD, je Výrobce, která působí v Dříky se závitem sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotevní táhla, Upevňování - prostředky, Upevňovací kolíky, Kotevní táhla, Upevňování - prostředky, a Upevňovací kolíky. Sídlí v Sheffield, Spojené království.

 1. KURT KARGL BODENANKERFUNDAMENTE

  Rakousko

  Společnost KURT KARGL BODENANKERFUNDAMENTE, je Výrobce, která působí v Upevňování - prostředky sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotevní táhla, Import-export - ocele a kovy, Kotevní táhla, a Import-export - ocele a kovy. Sídlí v Wien, Rakousko.

 2. VERPELLI S.R.L.

  Itálie

  Společnost VERPELLI S.R.L., je Výrobce, která působí v Upevňování - prostředky sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotevní táhla, Dráty a lana ze železných kovů, Kotevní táhla, a Dráty a lana ze železných kovů. Sídlí v Melzo (mi), Itálie.

 3. KELLER GRUNDBAU GESELLSCHAFT M.B.H.

  Rakousko

  Společnost KELLER GRUNDBAU GESELLSCHAFT M.B.H., je Poskytovatel služeb, která působí v Upevňování - prostředky sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotevní táhla, a Kotevní táhla. Sídlí v Wien, Rakousko.

 4. AURA CUSTOM SOLUTIONS LIMITED

  Spojené království

  Společnost AURA CUSTOM SOLUTIONS LIMITED, je Výrobce, která působí v Upevňování - prostředky sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotevní táhla, a Kotevní táhla. Sídlí v Southampton, Spojené království.

 5. POLLOK VERWALTUNGS GMBH

  Německo

 6. HALFEN-RISS GESELLSCHAFT M.B.H.

  Rakousko

Najděte cenové nabídky pro