• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • kování (kovové)

Výsledky hledání pro

Kování (kovové) - Dovoz vývoz

 1. JIT HOMES COMPANY LIMITED

  Čína

  Verified by europages badge

  JIT Homes Co. is comprehensively engaged in the R&D, manufacture and distribution of glass hardware. We focus on swing glass door hardware, frameless shower door hardware, point-fixed fittings, sliding door systems and structural glass hardware including patch fittings, glass door rails, glass wedge systems, floor springs, handles, shower hinges, glass clamps, knobs, towel bars, stay bars, screen seals, spigots, shower stabilizers, glazing channels, pivoting hardware, locks, door hinges, sliding door fittings, stacking door accessories, spider fittings... A customer-centric, integrity management as the starting point to improve the quality of the focal points, replying on science and technology, continuous innovation is the target of JIT Homes that has consistently adhered to.

 2. ANGLO STAINLESS LTD

  Spojené království

  Verified by europages badge

  Společnost ANGLO STAINLESS LTD, je Distributor, která působí v Kování (kovové) sektoru. Působí rovněž v sektorech Příruby armatur, low-pressure fittings, high pressure fittings, PTFE gaskets, metal pipe fittings, Stainless steel flanges, stainless steel fixing items, pipe fittings, a Stainless-steel pipe bends. Sídlí v Dewsbury, Spojené království.

 3. SIRO BESCHLÄGE- U. METALLWARENFABRIK GES.M.B.H.

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost SIRO BESCHLÄGE- U. METALLWARENFABRIK GES.M.B.H., je Výrobce, která působí v Kování (kovové) sektoru. Sídlí v Ternberg, Rakousko.

 4. ING.MILAN NOVOTNÝ-STEN

  Česká republika

  vyrábíme stavební kování a nábytkové kování a to zejména nábytkové úchytky, háčky, okenní kliky, okenní zarážky, okrasné návleky na okenní panty, stavěče oken, okenní rozvory, okenní kliky na euro kování, historické kování

 5. DŘEVO TRUST, A.S. - LAMINOVANÉ DESKY A ŘEZIVO

  Česká republika

  Dodáváme materiál pro truhláře, stolaře, stavbaře i domácí kutily. Provozujeme 26 prodejen v Čechách a na Moravě, v nichž nabízíme nábytková kování, laminované desky, řezivo a další zboží.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ROSTEX VYŠKOV - BEZPEČNOSTNÍ DVEŘNÍ KLIKY A KOVÁNÍ

  Česká republika

  Jsme předním výrobcem bezpečnostního kování na dveře, ke kterému dodáváme také náhradní díly jako dveřní kliky, madla nebo spojovací sady a krytky. Prodáváme také panikové kování.

 2. ENKA METAL, CONSULTATION, PROJECT MANAGEMENT, MANUFACTURING

  Turecko

  Společnost ENKA METAL, CONSULTATION, PROJECT MANAGEMENT, MANUFACTURING, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro obrábění kovů - díly a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Kování (kovové), brass pipes, technical consultants in mechanical engineering, business start-up management, a Kování (kovové). Sídlí v Bursa, Turecko.

 3. DORMAKABA BELGIUM

  Belgie

  Společnost DORMAKABA BELGIUM, je Výrobce, která působí v Kování (kovové) sektoru. Sídlí v Brugge, Belgie.

 4. HANS-PETER HUMMEL E. K.

  Německo

  Společnost HANS-PETER HUMMEL E. K., je Výrobce, která působí v Kování (kovové) sektoru. Sídlí v Legau, Německo.

 5. FITING SZR

  Srbsko

  Společnost FITING SZR, je Výrobce, která působí v Kování (kovové) sektoru. Působí rovněž v sektorech iso fittings, brass die-casting, Plumbing fittings - non-ferrous metal, a brass valves. Sídlí v Novi Sad, Srbsko.

 1. AXOR INDUSTRY

  Ukrajina

  Společnost AXOR INDUSTRY, je Výrobce, která působí v Kování (kovové) sektoru. Působí rovněž v sektorech hinges for doors and windows, accessories for pvc window and door frames, pvc windows, a Building - hardware. Sídlí v Dnipro, Ukrajina.

 2. VITO RIMOLDI SPA

  Itálie

  Společnost VITO RIMOLDI SPA, je Výrobce, která působí v Kování (kovové) sektoru. Působí rovněž v sektorech Flat joints, a industrial gaskets. Sídlí v Legnano, Itálie.

 1. KD-BESCHLÄGE

  Německo

  Společnost KD-BESCHLÄGE, je Distributor, která působí v Kování (kovové) sektoru. Působí rovněž v sektorech air conditioning, a bow handles. Sídlí v Wuppertal, Německo.

 2. SOCIETE DU JOINT ET PLASTIQUE

  Francie

  Společnost SOCIETE DU JOINT ET PLASTIQUE, je Velkoprodejce, která působí v Půjčovny průmyslového vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Příruby armatur, Kování (kovové), rings, Příruby armatur, joints, a Kování (kovové). Sídlí v Grand Couronne, Francie.

 3. NEXA S.P.A.

  Itálie

  Společnost NEXA S.P.A., je Výrobce, která působí v Dilatační spáry ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dilatační spáry z neželezných kovů, Kování (kovové), Dilatační spáry z neželezných kovů, a Kování (kovové). Sídlí v Zocco Di Erbusco, Itálie.

 4. JOAQUIM MACHADO LDA

  Portugalsko

  Společnost JOAQUIM MACHADO LDA, je Výrobce, která působí v Kování (kovové) sektoru. Působí rovněž v sektorech bathroom accessories, stainless steel components for kitchens, accessories for valves, a polishing with spheres. Sídlí v Braga, Portugalsko.

 5. ACIERIES DE BONPERTUIS

  Francie

  Společnost ACIERIES DE BONPERTUIS, je Výrobce, která působí v Kování (kovové) sektoru. Sídlí v Apprieu, Francie.

 6. ISOPLAN BAUBESCHLÄGE GMBH

  Německo

  Společnost ISOPLAN BAUBESCHLÄGE GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Výroba šroubů a matic sektoru. Působí rovněž v sektorech Sanitární armatury, Stavební kování, Kování (kovové), Železářské zboží průmyslové, Sanitární armatury, Stavební kování, Kování (kovové), a Železářské zboží průmyslové. Sídlí v Langewiesen, Německo.

 7. KBV KEHRMANN BESCHLAGTECHNIK VELBERT E.K.

  Německo

  Společnost KBV KEHRMANN BESCHLAGTECHNIK VELBERT E.K., je Výrobce, která působí v Výroba šroubů a matic sektoru. Působí rovněž v sektorech Sanitární armatury, Stavební kování, Kování (kovové), Železářské zboží průmyslové, Sanitární armatury, Stavební kování, Kování (kovové), a Železářské zboží průmyslové. Sídlí v Velbert, Německo.

 8. MESSING ZAWADSKI

  Německo

  Společnost MESSING ZAWADSKI, je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba šroubů a matic, Sanitární armatury, Stavební kování, Kování (kovové), Výroba šroubů a matic, Sanitární armatury, Stavební kování, a Kování (kovové). Sídlí v Berlin, Německo.

 1. HELMUT GOLL AG

  Švýcarsko

  Společnost HELMUT GOLL AG, je Velkoprodejce, která působí v Výroba šroubů a matic sektoru. Působí rovněž v sektorech Sanitární armatury, Stavební kování, Kování (kovové), Železářské zboží průmyslové, Sanitární armatury, Stavební kování, Kování (kovové), a Železářské zboží průmyslové. Sídlí v St. Margrethen, Švýcarsko.

 2. ANFT GMBH

  Německo

  Společnost ANFT GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Výroba šroubů a matic sektoru. Působí rovněž v sektorech Sanitární armatury, Stavební kování, Kování (kovové), Železářské zboží průmyslové, Sanitární armatury, Stavební kování, Kování (kovové), a Železářské zboží průmyslové. Sídlí v Geldern, Německo.

 3. RICHARD MALZAHN

  Německo

  Společnost RICHARD MALZAHN, je Velkoprodejce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba šroubů a matic, Sanitární armatury, Stavební kování, Kování (kovové), Výroba šroubů a matic, Sanitární armatury, Stavební kování, a Kování (kovové). Sídlí v Kempen, Německo.

 4. BEHLE BESCHLÄGE GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost BEHLE BESCHLÄGE GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba šroubů a matic, Sanitární armatury, Stavební kování, Kování (kovové), Výroba šroubů a matic, Sanitární armatury, Stavební kování, a Kování (kovové). Sídlí v Bad Arolsen, Německo.

 5. JO-HOLZ GMBH

  Německo

  Společnost JO-HOLZ GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Výroba šroubů a matic sektoru. Působí rovněž v sektorech Sanitární armatury, Stavební kování, Kování (kovové), Železářské zboží průmyslové, Sanitární armatury, Stavební kování, Kování (kovové), a Železářské zboží průmyslové. Sídlí v Berlin, Německo.

 6. INNOPERFORM GMBH

  Německo

  Společnost INNOPERFORM GMBH, je Výrobce, která působí v Výroba šroubů a matic sektoru. Působí rovněž v sektorech Sanitární armatury, Stavební kování, Kování (kovové), Železářské zboží průmyslové, Sanitární armatury, Stavební kování, Kování (kovové), a Železářské zboží průmyslové. Sídlí v Malschwitz, Německo.

 7. DEUTSCHE FORMENTI & GIOVENZANA MÖBELBESCHLÄGE GMBH

  Německo

  Společnost DEUTSCHE FORMENTI & GIOVENZANA MÖBELBESCHLÄGE GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Ruční nářadí bez pohonu sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba šroubů a matic, Sanitární armatury, Stavební kování, Kování (kovové), Výroba šroubů a matic, Sanitární armatury, Stavební kování, a Kování (kovové). Sídlí v Rietberg, Německo.

 8. GB MEESENBURG OHG

  Německo

  Společnost GB MEESENBURG OHG, je Velkoprodejce, která působí v Ruční nářadí bez pohonu sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba šroubů a matic, Sanitární armatury, Stavební kování, Kování (kovové), Výroba šroubů a matic, Sanitární armatury, Stavební kování, a Kování (kovové). Sídlí v Hamm, Německo.

 9. STEFAN DISCHLER

  Německo

  Společnost STEFAN DISCHLER, je Výrobce, která působí v Výroba šroubů a matic sektoru. Působí rovněž v sektorech Sanitární armatury, Stavební kování, Kování (kovové), Železářské zboží průmyslové, Sanitární armatury, Stavební kování, Kování (kovové), a Železářské zboží průmyslové. Sídlí v Schwabmünchen, Německo.

 10. NICKAL SA

  Švýcarsko

  Společnost NICKAL SA, je Výrobce, která působí v Výroba šroubů a matic sektoru. Působí rovněž v sektorech Sanitární armatury, Stavební kování, Kování (kovové), Železářské zboží průmyslové, Sanitární armatury, Stavební kování, Kování (kovové), a Železářské zboží průmyslové. Sídlí v Yverdon-Les-Bains, Švýcarsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma