• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • kovové obaly a nádoby

Výsledky hledání pro

Kovové obaly a nádoby - Dovoz vývoz

 1. ENVASES ÖHRINGEN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  As of recently, the HUBER Packaging Group belongs to the world-renowned Envases Group, and is therefore part of Envases Europe A/S with headquarters in Denmark. As part of the Envases Group, we strengthened our affiliation with a change in name and logo, thereby appearing with the unified identity of the Group. On 1st April 2021, we changed the name of all previous HUBER Packaging companies to "Envases". The company produces tinplate packaging for paints and lacquers, chemical products and food products. In the area of BEVERAGE, Envases Öhringen specialises in production of five-litre party barrels from tinplate and is the global market leader in this market sector. Envases is also the leading supplier in hazardous materials packaging for the transport of dangerous goods. Furthermore, blown plastic packaging is produced at the site in Aesch, Switzerland. The online shop is only available within Germany.

 2. BOON-WEETS

  Belgie

  Verified by europages badge

  Boon-Weets is proud to have over 20 years experience in the production of aluminium dishes for top quality tealight candles in different sizes and colours. To complete this range, we have launched our own production of associated small steel plates. Our range also includes other aluminium and plastic packaging items for industrial bakeries and the fruit sector. Our 30-strong team is today in charge of an efficient process from A to Z.

 3. HAZOTTE EMBALLAGES INDUSTRIELS

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost HAZOTTE EMBALLAGES INDUSTRIELS, je Distributor, která působí v Plastové obaly sektoru. Působí rovněž v sektorech Bečky a sudy kovové, Kovové obaly a nádoby, Potravinářské obaly, Bečky a sudy kovové, Kovové obaly a nádoby, a Potravinářské obaly. Sídlí v Dombasle Sur Meurthe, Francie.

 4. MAIER VERPACKUNGEN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MAIER VERPACKUNGEN GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Sídlí v Nürnberg, Německo.

 5. NIEDERRHEINISCHE BLECHWARENFABRIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost NIEDERRHEINISCHE BLECHWARENFABRIK GMBH, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Sídlí v Duisburg, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MENKE INDUSTRIEVERPACKUNGEN GMBH & CO.KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MENKE INDUSTRIEVERPACKUNGEN GMBH & CO.KG, je Velkoprodejce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Sídlí v Seevetal, Německo.

 2. ECKMÜLLER KG

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost ECKMÜLLER KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Sídlí v Sollenau, Rakousko.

 3. VIOLLET INDUSTRIES

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost VIOLLET INDUSTRIES, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Zásobníky kovové, kovové součásti malé, Obytné buňky, Zásobníky kovové, Sheet metalwork, Metal work, metal locksmithing, Mechanized welding, a Machining of metals. Sídlí v Alby-Sur-Cheran, Francie.

 4. NICKLAUS INDUSTRIEVERPACKUNGEN

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost NICKLAUS INDUSTRIEVERPACKUNGEN, je Velkoprodejce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Sídlí v Lüneburg, Německo.

 5. KOVO KÖRNER S.R.O.

  Česká republika

  firma Kovo Körner s 15 letou praxi zabývající se: kovo výroba, CNC stroje, Strojírenska výroba , zámečnictví a výroba strojů, jsme česká společnost s dlouhou tradici na trhu. Máme k dispozici: výrobní haly , skladové prostory a celý objekt je o rozloze 8000m2. Jsme schopni vyrobit různé výrobky, od velkých strojů až pomalé díly, broušení , svařování, lisováni, zámečnictví, kovovýroba, strojírenství. Výrobky na zakázku, máme velkou kapacitu, firma má vlastní jeřáby.

 1. RIMALE TRADE S.R.O.

  Česká republika

  We are company who sub-contracted produce steel ware, cages, rails..... We offer transport to client to whole europe.

 2. MIDA PACK UG (HB)

  Německo

  Společnost MIDA PACK UG (HB), je Výrobce, která působí v Balení zboží sektoru. Působí rovněž v sektorech Kovové obaly a nádoby, packaging pots, Kovové obaly a nádoby, tobacco boxes, a packaging for confectionary. Sídlí v München, Německo.

 1. BIHLMAIER GMBH

  Německo

  Společnost BIHLMAIER GMBH, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Sídlí v Bretzfeld, Německo.

 2. EUROTEC SPANNRINGE GMBH

  Německo

  Společnost EUROTEC SPANNRINGE GMBH, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech toggle latches, closures, handles, a moulded, stamped and drawn parts. Sídlí v Attendorn, Německo.

 3. CHINA HUATAO PLASTIC PACKING CO., LTD

  Čína

  Společnost CHINA HUATAO PLASTIC PACKING CO., LTD, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech flocked fabrics. Sídlí v Shijiazhuang, Čína.

 4. TINWARE DIRECT DEUTSCHLAND

  Německo

  Společnost TINWARE DIRECT DEUTSCHLAND, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech glaucoma. Sídlí v Dusseldorf, Německo.

 5. A. WITT & CO GMBH

  Německo

  Společnost A. WITT & CO GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Sídlí v Hamburg, Německo.

 6. WILHELM BENDER & SÖHNE INH. KLAUS BENDER E.K

  Německo

  Společnost WILHELM BENDER & SÖHNE INH. KLAUS BENDER E.K, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Sídlí v Hannover, Německo.

 7. KRIEG ELEKTRONIK GEHÄUSEBAU GMBH

  Německo

  Společnost KRIEG ELEKTRONIK GEHÄUSEBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech systems and machines for metal surface treating and finishing, a laser welding. Sídlí v Heinsberg, Německo.

 8. NELPA DEMIR TICARET VE SANAYI LIMITED ŞIRKETI

  Turecko

  Společnost NELPA DEMIR TICARET VE SANAYI LIMITED ŞIRKETI, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech solar collector, metal supporting structures, Truck parts, a mezzanines. Sídlí v Bursa, Turecko.

 1. METAL-PRINT LTD

  Ukrajina

  Společnost METAL-PRINT LTD, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Sídlí v Dnipro, Ukrajina.

 2. WAN-YO ENTERPRISE CO., LTD.

  Tchaj-wan

  Společnost WAN-YO ENTERPRISE CO., LTD., je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Sídlí v Xizhi Dist, Tchaj-wan.

 3. HAISHUN EUROPE GMBH

  Německo

  Společnost HAISHUN EUROPE GMBH, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Sídlí v Berlin, Německo.

 4. HERMANN WINKEL VERPACKUNGEN GMBH

  Německo

  Společnost HERMANN WINKEL VERPACKUNGEN GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Sídlí v Hamburg, Německo.

 5. PLUS PACK

  Francie

  Společnost PLUS PACK, je Výrobce, která působí v Obaly - podniky sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářské obaly, Plastové obaly, Kovové obaly a nádoby, Domácí potřeby hliníkové, Potravinářské obaly, Plastové obaly, Kovové obaly a nádoby, a Domácí potřeby hliníkové. Sídlí v Saint-Germain-En-Laye, Francie.

 6. AVEZ

  Francie

  Společnost AVEZ, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Sídlí v Wattrelos, Francie.

 7. LITOCHAP

  Španělsko

  Společnost LITOCHAP, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Sídlí v Alicante, Španělsko.

 8. NOVATEX OU

  Estonsko

  Společnost NOVATEX OU, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech metal pallets, a cable winders. Sídlí v Tallinn, Estonsko.

 9. LES EMBALLAGES METALLIQUES LABRY

  Francie

  Společnost LES EMBALLAGES METALLIQUES LABRY, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech packaging to order. Sídlí v Autruy-Sur-Juine, Francie.

 10. NISON

  Francie

  Společnost NISON, je Výrobce, která působí v Ocel sektoru. Působí rovněž v sektorech Obytné buňky, Kovové obaly a nádoby, Kádě kovové, Obytné buňky, Kovové obaly a nádoby, Kádě kovové, a tanks. Sídlí v Bobigny Cedex, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Kovové obaly a nádoby - Dovoz vývoz

Počet výsledků

2 620 Podniky