• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • kovové rošty

Výsledky hledání pro

Kovové rošty - Dovoz vývoz

 1. DRAHT-BINDER OHG

  Německo

  Verified by europages badge

  Thanks to more than 60 years of concentrated further development of our core business, our company now specialises in producing grids and meshes of all kinds for our customers. We provide products both for retail and directly for end customers. Our company was founded in 1945 as a metalworking company with subdivisions for fencing and door construction. Even in its early years, the company incorporated a small mechanical engineering department, in order to design wire processing machines for in-house use. In the 1970s, wire weaving developed into an equally important source of income for the company. In 1978, the first fully automatic production facility for corrugated grids and stamping grids was built, the company relocated to Erkrath and new markets were opened up thanks to the company concentrating on manufacturing wire meshes. In 1995, the product range was expanded to include spot-welded grids and profile edgings. Manufacturing is now carried out on four fully automated production lines.

 2. O.M.A.F. SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  O.M.A.F. specialises in the manufacture of INOXLINE stainless steel mesh, zinc coated gates, metal fencing and gates for industry and the building trade. All our gates are manufactured using automated systems. O.M.A.F. completes its vast catalogue of products and accessories for the building trade: stainless steel flat manholes, seals, grilles and shafts.

 3. JK TECHNIC

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost JK TECHNIC, je Výrobce, která působí v Kovové rošty sektoru. Působí rovněž v sektorech Mříže, kovové, Ploty a brány, Schodiště kovová, Schodiště točitá, Mříže, kovové, Ploty a brány, Schodiště kovová, a Schodiště točitá. Sídlí v Sarreguemines, Francie.

 4. GEI SA

  Lucembursko

  Verified by europages badge

  Společnost GEI SA, je Výrobce, která působí v Mříže, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Kovové rošty, Polyester, Ploty a brány, Schodiště kovová, Schodiště točitá, spiral staircases, security gates, Industrial flooring, a gratings. Sídlí v Luxembourg, Lucembursko.

 5. ALSEN SERVICES LDA.

  Portugalsko

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. AFRACOM

  Francie

  Společnost AFRACOM, je Výrobce, která působí v Kovové rošty sektoru. Působí rovněž v sektorech wire cloth, stainless steel netting, filters, a soundproofing. Sídlí v Quimper, Francie.

 2. SICAD CONSTRUCTION METALLIQUE

  Francie

  Společnost SICAD CONSTRUCTION METALLIQUE, je Výrobce, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Kovové rošty, Kovové rošty, construction, metal, a metal structures. Sídlí v Villefranche-Sur-Saone, Francie.

 3. CAILLEBOTIS POLYESTER FRANCAIS (CPF)

  Francie

  Společnost CAILLEBOTIS POLYESTER FRANCAIS (CPF), je Výrobce, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Kovové rošty, Kovové rošty, a fencing. Sídlí v Brindas, Francie.

 4. ZINQ CASTROP-RAUXEL GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost ZINQ CASTROP-RAUXEL GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Galvanické zinkování, Galvanizace ocele a kovů, Kovové rošty, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Galvanické zinkování, Galvanizace ocele a kovů, a Kovové rošty. Sídlí v Castrop-Rauxel, Německo.

 5. SC AVACO-ECOKAPA GROUP SRL

  Rumunsko

  Společnost SC AVACO-ECOKAPA GROUP SRL, je Výrobce, která působí v Věže kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové stavebnictví, Kovové rošty, Průmyslové stavebnictví, a Kovové rošty. Sídlí v Oradea, Rumunsko.

 1. CAILLEBOTIS EXPRESS

  Francie

  Společnost CAILLEBOTIS EXPRESS, je Distributor, která působí v Kovové rošty sektoru. Sídlí v Mornant, Francie.

 2. ZINQ NEUNKIRCHEN (SAAR) GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost ZINQ NEUNKIRCHEN (SAAR) GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Galvanické zinkování sektoru. Působí rovněž v sektorech Galvanizace ocele a kovů, Konstrukce kovové - lehké, Kovové rošty, Stroje a zařízení pro povrchovou úpravu, Galvanizace ocele a kovů, Konstrukce kovové - lehké, Kovové rošty, a Stroje a zařízení pro povrchovou úpravu. Sídlí v Neunkirchen, Německo.

 1. LICHTGITTER GMBH

  Německo

  Společnost LICHTGITTER GMBH, je Výrobce, která působí v Kovové rošty sektoru. Působí rovněž v sektorech non-skid grating, a pressed wire-netting. Sídlí v Stadtlohn, Německo.

 2. GEBR. ZIEGERT E.K

  Německo

  Společnost GEBR. ZIEGERT E.K, je Výrobce, která působí v Kovy drahé a speciální sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové stavebnictví, Kovové rošty, Průmyslové stavebnictví, disassembly of machine shops, a Kovové rošty. Sídlí v Dachau, Německo.

 3. ARNO HENTSCHEL GMBH METALLERZEUGNISSE UND WERKZEUGBAU

  Německo

  Společnost ARNO HENTSCHEL GMBH METALLERZEUGNISSE UND WERKZEUGBAU, je Výrobce, která působí v Spojovací materiál, kovové železářské zboží sektoru. Působí rovněž v sektorech Upevňování - prostředky, Kovové rošty, Upevňování - prostředky, Kovové rošty, a clamping staves. Sídlí v Oderwitz, Německo.

 4. MEYER PERFO

  Francie

  Společnost MEYER PERFO, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - tváření a řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - obrábění, Kovové rošty, Zakružování ocele a kovů, Ocele a kovy - obrábění, Kovové rošty, Zakružování ocele a kovů, a galvanising. Sídlí v Brumath, Francie.

 5. CONSTRUCTION INDUSTRIELLE DU RHONE

  Francie

  Společnost CONSTRUCTION INDUSTRIELLE DU RHONE, je Výrobce, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Kovové rošty, Kovové rošty, steel steps, a folders. Sídlí v Brignais, Francie.

 6. ZINQ HAGEN GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost ZINQ HAGEN GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Zušlechťování ocele a kovů, Galvanizace ocele a kovů, Konstrukce kovové - lehké, Kovové rošty, Zušlechťování ocele a kovů, Galvanizace ocele a kovů, Konstrukce kovové - lehké, a Kovové rošty. Sídlí v Hagen, Německo.

 7. NIALCO

  Belgie

  Společnost NIALCO, je Distributor, která působí v Ocel nererezová sektoru. Působí rovněž v sektorech Kovové rošty, Steel girders, Kovové rošty, duplex steels, a non-ferrous metals. Sídlí v Wavre, Belgie.

 8. ROLROOSTERWINKEL

  Nizozemsko

  Společnost ROLROOSTERWINKEL, je Maloprodejce, která působí v Kovové rošty sektoru. Působí rovněž v sektorech aluminium netting. Sídlí v Nijkerk, Nizozemsko.

 1. ZINQ HELDRUNGEN GMBH

  Německo

  Společnost ZINQ HELDRUNGEN GMBH, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry sektoru. Působí rovněž v sektorech Galvanické zinkování, Galvanizace ocele a kovů, Konstrukce kovové - lehké, Kovové rošty, Galvanické zinkování, Galvanizace ocele a kovů, Konstrukce kovové - lehké, a Kovové rošty. Sídlí v Heldrungen, Německo.

 2. ALLMAT GMBH

  Německo

  Společnost ALLMAT GMBH, je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Mříže, mřížky a pletivo, kovové, Kovové rošty, Potahy a autokoberce, vozidla, Plasty - podlahové krytiny, Mříže, mřížky a pletivo, kovové, Kovové rošty, Potahy a autokoberce, vozidla, a Plasty - podlahové krytiny. Sídlí v Hamburg, Německo.

 3. ZINQ ESSEN GMBH

  Německo

  Společnost ZINQ ESSEN GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Zinek a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Galvanické zinkování, Průmyslové stavebnictví, Kovové rošty, Galvanické zinkování, Průmyslové stavebnictví, a Kovové rošty. Sídlí v Essen, Německo.

 4. EDEL & STAHL GITTERROSTE BRUNO KADRITZKE

  Německo

  Společnost EDEL & STAHL GITTERROSTE BRUNO KADRITZKE, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové stavebnictví, Konstrukce kovové - lehké, Mříže, mřížky a pletivo, kovové, Kovové rošty, Průmyslové stavebnictví, Konstrukce kovové - lehké, Mříže, mřížky a pletivo, kovové, a Kovové rošty. Sídlí v Gütersloh, Německo.

 5. QUEENSBURY SHELTERS LTD

  Spojené království

  Společnost QUEENSBURY SHELTERS LTD, je Výrobce, která působí v Přístřešky městské hromadné dopravy sektoru. Působí rovněž v sektorech Kovové rošty, street furniture, a Kovové rošty. Sídlí v Gateshead, Spojené království.

 6. AGERES UG

  Německo

  Společnost AGERES UG, je Velkoprodejce, která působí v Kovy drahé a speciální sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové stavebnictví, Konstrukce kovové - lehké, Mříže, mřížky a pletivo, kovové, Kovové rošty, Průmyslové stavebnictví, Konstrukce kovové - lehké, Mříže, mřížky a pletivo, kovové, a Kovové rošty. Sídlí v Herzebrock-Clarholz, Německo.

 7. SALMET GMBH & CO KG

  Německo

  Společnost SALMET GMBH & CO KG, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry sektoru. Působí rovněž v sektorech Galvanické zinkování, Průmyslové stavebnictví, Konstrukce kovové - lehké, Kovové rošty, Galvanické zinkování, Průmyslové stavebnictví, Konstrukce kovové - lehké, a Kovové rošty. Sídlí v Ittlingen, Německo.

 8. PBIS

  Francie

  Společnost PBIS, je Poskytovatel služeb, která působí v Kovové rošty sektoru. Sídlí v Veauche, Francie.

 9. STEEL PRODUCTS DIRECT LTD.

  Spojené království

  Společnost STEEL PRODUCTS DIRECT LTD., je Maloprodejce, která působí v Pletivo a sítě, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Kovové rošty, Ocele a kovy, structural steels, Kovové rošty, mild steel, a Ocele a kovy. Sídlí v Bradford, Spojené království.

 10. STILMAT SUISSE

  Švýcarsko

  Společnost STILMAT SUISSE, je Výrobce, která působí v Průmyslové stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukce kovové - lehké, Mříže, mřížky a pletivo, kovové, Kovové rošty, Plasty - podlahové krytiny, Konstrukce kovové - lehké, Mříže, mřížky a pletivo, kovové, Kovové rošty, a Plasty - podlahové krytiny. Sídlí v Goldach, Švýcarsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma