• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • krájení ovoce a zeleniny - stroje

Výsledky hledání pro

Krájení ovoce a zeleniny - stroje - Dovoz vývoz

 1. ROSSI INGEGNERIA ALIMENTARE SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  We're present in all the main tomato and fruit transformation areas worldwide. We provide complete lines for preparing tomato sauces and ketchup. We produce complete lines and machines for making fruit juices, plus process lines and systems for making fruit purées (especially apple, pear, peach and apricot). Production of machinery for making jams and preserves. Systems for the processing and transformation of tomatoes. Our new product line for transporting and processing leaf vegetables is particularly recommended for removing sand and coarse impurities. When making syrups (clarified or not) from dates, by-products (yeast, alcohol and vinegar) can also be obtained thanks to the special technology and transformation processes used. Ing. A. Rossi has all the know-how needed to handle the system engineering requirements of the dairy sector.

 2. TALLERES FELIPE SOLANO

  Španělsko

  Společnost TALLERES FELIPE SOLANO, je Výrobce, která působí v Krájení ovoce a zeleniny - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářský průmysl - stroje a zařízení, Potravinářský průmysl - stroje a zařízení, construction of machines and equipment, used machinery bought and sold, a machines for canned foods. Sídlí v Calahorra, Španělsko.

 3. FOODCONS GMBH & CO.KG

  Německo

  Společnost FOODCONS GMBH & CO.KG, je Výrobce, která působí v Krájení ovoce a zeleniny - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech trimmer. Sídlí v Viersen, Německo.

 4. AGM MAQUINARIA FRITO Y ALIMENTARIA

  Španělsko

  Společnost AGM MAQUINARIA FRITO Y ALIMENTARIA, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářský průmysl - stroje a zařízení, Krájení ovoce a zeleniny - stroje, Potravinářský průmysl - stroje a zařízení, Krájení ovoce a zeleniny - stroje, scraping machines, a Industrial food steamers. Sídlí v Moraleja De Enmedio, Španělsko.

 5. GUILLOUARD A NANTES SAS

  Francie

  Společnost GUILLOUARD A NANTES SAS, je Výrobce, která působí v Krájení ovoce a zeleniny - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba konzerv - stroje a zařízení, Výroba konzerv - stroje a zařízení, a painting. Sídlí v Nantes Cedex 02, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CONSTRUCTIE BRUYNOOGHE

  Belgie

  Společnost CONSTRUCTIE BRUYNOOGHE, je Výrobce, která působí v Krájení ovoce a zeleniny - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Pračky ovoce, zeleniny a ryb, Pračky ovoce, zeleniny a ryb, a angle grinder production lines. Sídlí v Staden, Belgie.

 2. BARCHINKAR

  Írán

  Společnost BARCHINKAR, je Výrobce, která působí v Krájení ovoce a zeleniny - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Řezačky, a Řezačky. Sídlí v Alborz Karaj, Írán.

 3. KRONEN GMBH

  Německo

  Společnost KRONEN GMBH, je Výrobce, která působí v Krájení ovoce a zeleniny - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, fruit and vegetable processing machinery, washing machines for foods, a Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení. Sídlí v Kehl Am Rhein, Německo.

 4. FAHRENKAEMPER GMBH

  Německo

  Společnost FAHRENKAEMPER GMBH, je Výrobce, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Řeznictví - stroje a zařízení, Výroba konzerv - stroje a zařízení, Krájení ovoce a zeleniny - stroje, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Řeznictví - stroje a zařízení, Výroba konzerv - stroje a zařízení, a Krájení ovoce a zeleniny - stroje. Sídlí v Schloß Holte-Stukenbrock, Německo.

 5. FSI IMPIANTI

  Itálie

  Společnost FSI IMPIANTI, je Poskytovatel služeb, která působí v Krájení ovoce a zeleniny - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocelové konstrukce, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Ocelové konstrukce, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, a 3D Design. Sídlí v Scandiano, Itálie.

 1. TENRIT FOODTEC GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost TENRIT FOODTEC GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Řeznictví - stroje a zařízení, Výroba konzerv - stroje a zařízení, Krájení ovoce a zeleniny - stroje, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Řeznictví - stroje a zařízení, Výroba konzerv - stroje a zařízení, a Krájení ovoce a zeleniny - stroje. Sídlí v Schloß Holte-Stukenbrock, Německo.

 2. GFT - GROUP FOOD TECHNOLOGY

  Itálie

  Společnost GFT - GROUP FOOD TECHNOLOGY, je Výrobce, která působí v Krájení ovoce a zeleniny - stroje sektoru. Sídlí v Vescovana, Itálie.

 1. SHUNLING REFRIGERATION KITCHENWARE EQUIPMENT FACTROY

  Čína

  Společnost SHUNLING REFRIGERATION KITCHENWARE EQUIPMENT FACTROY, je Výrobce, která působí v Krájení ovoce a zeleniny - stroje sektoru. Sídlí v Shunde/foshan, Čína.

 2. AV GROUP

  Srbsko

  Společnost AV GROUP, je Distributor, která působí v Krájení ovoce a zeleniny - stroje sektoru. Sídlí v Trstenik, Srbsko.

 3. HB INTERNATIONAL MACHINERY CO., LTD.

  Čína

  Společnost HB INTERNATIONAL MACHINERY CO., LTD., je Výrobce, která působí v Krájení ovoce a zeleniny - stroje sektoru. Sídlí v Jiangsu, Čína.

 4. SKIERNIEWICKA FABRYKA MASZYN URZADZEN I KONSTRUKCJI SFAMASZ JAN DZIEDZIC

  Polsko

  Společnost SKIERNIEWICKA FABRYKA MASZYN URZADZEN I KONSTRUKCJI SFAMASZ JAN DZIEDZIC, je Výrobce, která působí v Konstrukční systémy skeletové kovové lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové chlazení - zařízení, Krájení ovoce a zeleniny - stroje, Průmyslové chlazení - zařízení, a Krájení ovoce a zeleniny - stroje. Sídlí v Skierniewice, Polsko.

 5. BRUNNER GMBH KÜCHEN- UND METZGEREIMASCHINEN

  Německo

  Společnost BRUNNER GMBH KÜCHEN- UND METZGEREIMASCHINEN, je Výrobce, která působí v Krájení ovoce a zeleniny - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky na maso pro hromadné stravování, Řeznictví - stroje a zařízení, Mlýnky na maso pro hromadné stravování, a Řeznictví - stroje a zařízení. Sídlí v Reichenau, Německo.

 6. SORMAC B.V.

  Nizozemsko

  Společnost SORMAC B.V., je Výrobce, která působí v Výroba konzerv - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Krájení ovoce a zeleniny - stroje, a Krájení ovoce a zeleniny - stroje. Sídlí v Venlo, Nizozemsko.

 7. SOLEMA

  Francie

  Společnost SOLEMA, je Velkoprodejce, která působí v Výroba konzerv - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Krájení ovoce a zeleniny - stroje, a Krájení ovoce a zeleniny - stroje. Sídlí v Jully Sur Sarce, Francie.

 8. MIGIRIS, UAB

  Litva

  Společnost MIGIRIS, UAB, je Výrobce, která působí v Výroba konzerv - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Krájení ovoce a zeleniny - stroje, Elektrospotřebiče - bílá technika, Krájení ovoce a zeleniny - stroje, a Elektrospotřebiče - bílá technika. Sídlí v Mazeikiai, Litva.

 1. ZHOUSHAN JINQI FOOD MACHINERY CO.,LTD

  Čína

  Společnost ZHOUSHAN JINQI FOOD MACHINERY CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Krájení ovoce a zeleniny - stroje sektoru. Sídlí v zhoushan, Čína.

 2. TALLERES ARCOT SL

  Španělsko

  Společnost TALLERES ARCOT SL, je Výrobce, která působí v Výroba konzerv - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Krájení ovoce a zeleniny - stroje, a Krájení ovoce a zeleniny - stroje. Sídlí v Burriana, Španělsko.

 3. FIMO A/S

  Dánsko

  Společnost FIMO A/S, je Výrobce, která působí v Škrabky a struhadla sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Krájení ovoce a zeleniny - stroje, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, a Krájení ovoce a zeleniny - stroje. Sídlí v Haarby, Dánsko.

 4. TATLO SERVICES

  Bulharsko

  Společnost TATLO SERVICES, je Distributor, která působí v Krájení ovoce a zeleniny - stroje sektoru. Sídlí v Sofia, Bulharsko.

 5. QINGDAO XINHONGFENG PLASTICS MACHINERY CO.,LTD

  Čína

  Společnost QINGDAO XINHONGFENG PLASTICS MACHINERY CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Krájení ovoce a zeleniny - stroje sektoru. Sídlí v qingdao, Čína.

 6. BOEMA CE SP ZOO

  Polsko

 7. MATELINE ENGINEERING LTD

  Spojené království

 8. LAITRAM MACHINERY APS

  Dánsko

 9. J.A.M. INOX PRODUKT ODDZIAL J.A.M. ALU WASIK SP ZOO

  Polsko

 10. HAPAG AG

  Švýcarsko