• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • květiny řezané

Výsledky hledání pro

Květiny řezané - Dovoz vývoz

 1. BETH'S DELUXE FLOWERS, S.R.O.

  Česká republika

  Svatba v Praze, svatební květiny a svatební dekorace jsou naší vášní. Společnost Beth’s Deluxe Flowers začala svou činnost s touhou učinit svatbu a společenské události zcela výjimečnými. Naše vášeň pro svatební design sahá hluboko do každého detailu; od nádherné výzdoby až po dokonalé květiny a přepečlivou koordinaci svatebního dne. Naši pražští návrháři luxusních květin zajistí, aby vaše svatba byla dokonalá a odrážela váš styl, vizi a osobnost. Ať už se jedná o elegantní romantickou svatbu v Praze nebo opulentní luxusní svatbu kdekoliv v České republice, budeme s vámi úzce spolupracovat, abychom vás ujistili, že vy a váš partner budete mít nejšťastnější den v životě a vaši hosté budou naprosto ohromení. Naším cílem je překonat vaše očekávání. Kontaktujte nás ještě dnes, tak abychom mohli začít navrhovat i vaši svatbu. Wedding in Prague Our clients know us the best for our Wedding Designs and Wedding Planning Services. We do our best to transform clients' dreams and imaginations into unique, completely bespoke one-of-a-kind designs that wow the wedding guests away. And that is exactly what we love to do. We love to hear clients´ visions and dreams and help to kindly guide with our experience that we gathered from numerous events. Our wedding planners and coordinators will be available to you 24 hours a day to make sure that everything is being taken care of. Creating for you a perfect Prague wedding by transforming your dreams into reality is our passion

 2. FLORADOR

  Belgie

  Společnost FLORADOR, je Velkoprodejce, která působí v Květiny řezané sektoru. Působí rovněž v sektorech Květiny a rostliny, skleníkové, import/export service, Květiny a rostliny, skleníkové, roses for sale, a cut roses. Sídlí v Brussels, Belgie.

 3. FRANCE FLEURS

  Francie

  Společnost FRANCE FLEURS, je Velkoprodejce, která působí v Květy suché sektoru. Působí rovněž v sektorech Květiny řezané, Květiny, wholesale flowers, fresh flowers, Květiny řezané, a Květiny. Sídlí v Bordeaux, Francie.

 4. ZF SRL ZENO FIORI E PIANTE IN TUTTO IL MONDO

  Itálie

  Společnost ZF SRL ZENO FIORI E PIANTE IN TUTTO IL MONDO, je Distributor, která působí v Květinářství - zařízení a potřeby sektoru. Působí rovněž v sektorech Květiny řezané, articles for florists, florists' accessories, Květiny řezané, a distribution of cut flowers. Sídlí v Ercolano, Itálie.

 5. SUN HARVEST FLOWERS

  Chile

  Společnost SUN HARVEST FLOWERS, je Výrobce, která působí v Květiny řezané sektoru. Působí rovněž v sektorech hydrangea, a cut flowers. Sídlí v Puerto Varas, Region Los Lagos, Chile.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. EURO PROFESSIONAL FLORISTIK. M. BURACZEWSKI

  Polsko

  Společnost EURO PROFESSIONAL FLORISTIK. M. BURACZEWSKI, je Výrobce, která působí v Květiny řezané sektoru. Sídlí v Gorzow Wielkopolski, Polsko.

 2. DIVAFLOR

  Ekvádor

  Společnost DIVAFLOR, je Velkoprodejce, která působí v Květiny řezané sektoru. Sídlí v Quito, Ekvádor.

 3. EAGLE-LINK FLOWERS

  Keňa

  Společnost EAGLE-LINK FLOWERS, je Velkoprodejce, která působí v Květiny řezané sektoru. Sídlí v Nairobi, Keňa.

 4. FLOWERS BY POST UK

  Spojené království

  Společnost FLOWERS BY POST UK, je Maloprodejce, která působí v Květiny řezané sektoru. Sídlí v London, Spojené království.

 5. MAGIC OF FLOWERS

  Ukrajina

  Společnost MAGIC OF FLOWERS, je Maloprodejce, která působí v Květiny řezané sektoru. Působí rovněž v sektorech Visable supports the Ukrainian companies, a Visable supports the Ukrainian companies. Sídlí v Dnepropetrovsk, Ukrajina.

 1. NURROSEN.DE / KREITER & SCHECK GBR

  Německo

  Společnost NURROSEN.DE / KREITER & SCHECK GBR, je Distributor, která působí v Květiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Květiny řezané, a Květiny řezané. Sídlí v Burgdorf, Německo.

 2. LE MIMOSA

  Belgie

  Společnost LE MIMOSA, je Výrobce, která působí v Zahrádkářství, zahradnictví, květinářství - zařízení a potřeby sektoru. Působí rovněž v sektorech Květinářství - zařízení a potřeby, Květiny řezané, Umělé květiny, rostliny a ovoce, Květinářství - zařízení a potřeby, Květiny řezané, Umělé květiny, rostliny a ovoce, a creation of brides' bouquets. Sídlí v Queue-Du-Bois, Belgie.

 1. FLORABEL CHIPIONA

  Španělsko

  Společnost FLORABEL CHIPIONA, je Velkoprodejce, která působí v Květiny řezané sektoru. Působí rovněž v sektorech plants and flowers from all over the world, wholesale flowers, a fresh flowers. Sídlí v Chipiona, Španělsko.

 2. TURKUAZ FLOWER

  Turecko

  Společnost TURKUAZ FLOWER, je Velkoprodejce, která působí v Květiny řezané sektoru. Sídlí v Izmir, Turecko.

 3. MAGIC FLORA

  Ukrajina

  Společnost MAGIC FLORA, je Velkoprodejce, která působí v Květiny řezané sektoru. Působí rovněž v sektorech Visable supports the Ukrainian companies, wholesale flowers, cut flowers, indoor and outdoor plants, a Visable supports the Ukrainian companies. Sídlí v Donetsk, Ukrajina.

 4. MONTFLEURY SELECTION B.V.

  Nizozemsko

  Společnost MONTFLEURY SELECTION B.V., je Velkoprodejce, která působí v Květiny řezané sektoru. Působí rovněž v sektorech cut flowers, a flower boxes. Sídlí v De Kwakel, Nizozemsko.

 5. GOSPODARSTWO OGRODNICZE KALISIEWICZ ANDRZEJ I JANINA

  Polsko

  Společnost GOSPODARSTWO OGRODNICZE KALISIEWICZ ANDRZEJ I JANINA, je Výrobce, která působí v Květiny řezané sektoru. Sídlí v Książenice, Polsko.

 6. KYTICA-EXPRES S.R.O SLOVAKIA

  Česká republika

  Společnost KYTICA-EXPRES S.R.O SLOVAKIA, je Výrobce, která působí v Květiny řezané sektoru. Působí rovněž v sektorech cut roses, artificial flower handicraft workshop, a cut flowers. Sídlí v Bečváry, Česká republika.

 7. ASPIDISTRACOOPERATIVA

  Itálie

  Společnost ASPIDISTRACOOPERATIVA, je Velkoprodejce, která působí v Květiny řezané sektoru. Sídlí v Angri, Itálie.

 8. PALMEN24.DE INH. MARCO GIESE ECHTBLATTPALMEN

  Německo

  Společnost PALMEN24.DE INH. MARCO GIESE ECHTBLATTPALMEN, je Výrobce, která působí v Zahradnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Květiny řezané, Školky pěstitelské a lesní, Zařízení bytu - dekorační předměty a příslušenství, Umělé květiny, rostliny a ovoce, Květiny řezané, Školky pěstitelské a lesní, Zařízení bytu - dekorační předměty a příslušenství, a Umělé květiny, rostliny a ovoce. Sídlí v Berlin, Německo.

 1. FLORA 24, S.R.O.

  Česká republika

  Společnost FLORA 24, S.R.O., je Výrobce, která působí v Květiny řezané sektoru. Působí rovněž v sektorech cut roses. Sídlí v Praha 9-Černý Most, Česká republika.

 2. ROSES SANT JORDI GIRONA

  Španělsko

  Společnost ROSES SANT JORDI GIRONA, je Velkoprodejce, která působí v Květiny řezané sektoru. Sídlí v Vilassar De Mar, Španělsko.

 3. GORI SRL

  Itálie

  Společnost GORI SRL, je Velkoprodejce, která působí v Rostliny kvetoucí sektoru. Působí rovněž v sektorech Květiny řezané, cut flowers, Květiny řezané, bouquets and floral compositions, a cut roses. Sídlí v Piano Di Mommio-Massarosa, Itálie.

 4. BLUMENTRAUM HOCHZEITSDEKORATION

  Německo

  Společnost BLUMENTRAUM HOCHZEITSDEKORATION, je Výrobce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Květiny řezané, Školky pěstitelské a lesní, Zařízení bytu - dekorační předměty a příslušenství, Zahradnictví, Květiny řezané, Školky pěstitelské a lesní, a Zařízení bytu - dekorační předměty a příslušenství. Sídlí v Euskirchen, Německo.

 5. GÄRTNEREI VIERJAHRESZEITEN

  Německo

  Společnost GÄRTNEREI VIERJAHRESZEITEN, je Velkoprodejce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce, Zahradnictví, Květiny řezané, Školky pěstitelské a lesní, Ovoce, Zahradnictví, Květiny řezané, a Školky pěstitelské a lesní. Sídlí v Risum-Lindholm, Německo.

 6. BLUMENBINDEREI - SCHAMPERA-HARDER-GBR

  Německo

  Společnost BLUMENBINDEREI - SCHAMPERA-HARDER-GBR, je Poskytovatel služeb, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Květiny řezané, Školky pěstitelské a lesní, Zahradnictví, Rostliny skleníkové, Květiny řezané, a Školky pěstitelské a lesní. Sídlí v München, Německo.

 7. GRAND SIAM ORCHID

  Thajsko

  Společnost GRAND SIAM ORCHID, je Výrobce, která působí v Květiny řezané sektoru. Působí rovněž v sektorech orchids, cut orchids, a cut flowers. Sídlí v Nakorn-Chaisri, Thajsko.

 8. BLUMEN OBERKOXHOLT

  Německo

  Společnost BLUMEN OBERKOXHOLT, je Distributor, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Sazenice, cibule a osiva, Zahradnictví, Květiny řezané, Školky pěstitelské a lesní, Sazenice, cibule a osiva, Zahradnictví, Květiny řezané, a Školky pěstitelské a lesní. Sídlí v Herne, Německo.

 9. ISINYA ROSES LTD

  Keňa

  Společnost ISINYA ROSES LTD, je Výrobce, která působí v Květiny řezané sektoru. Sídlí v Nairobi, Keňa.

 10. FLEURS-SERVICES J-B SA

  Švýcarsko

  Společnost FLEURS-SERVICES J-B SA, je Výrobce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Květiny řezané, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Zahradnictví, Květiny řezané, Školky pěstitelské a lesní, a Rostliny textilní. Sídlí v Genève 26, Švýcarsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma