• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • květiny umělé

Výsledky hledání pro

Květiny umělé - Dovoz vývoz

 1. SAS ELEMENT VEGETAL

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost SAS ELEMENT VEGETAL, je Velkoprodejce, která působí v Květiny umělé sektoru. Působí rovněž v sektorech Rostliny stabilizované, Artificial flowers, Rostliny stabilizované, artificial trees, artificial bamboo, Plant decoration, Stabilized plants, Artificial flowering tree, a Artificial fruit trees. Sídlí v Combaillaux, Francie.

 2. UDO FRANZEN / MEDITERRANER BAUSTOFFSERVICE UND HANDELSAGENTUR

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost UDO FRANZEN / MEDITERRANER BAUSTOFFSERVICE UND HANDELSAGENTUR, je Výrobce, která působí v Květiny umělé sektoru. Sídlí v Westerstede, Německo.

 3. BELLA PLANTA KUNSTPFLANZEN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost BELLA PLANTA KUNSTPFLANZEN GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Květiny umělé sektoru. Sídlí v Jüchen, Německo.

 4. GKR GERMANY GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost GKR GERMANY GMBH, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Květiny umělé sektoru. Sídlí v München, Německo.

 5. BETH'S DELUXE FLOWERS, S.R.O.

  Česká republika

  Svatba v Praze, svatební květiny a svatební dekorace jsou naší vášní. Společnost Beth’s Deluxe Flowers začala svou činnost s touhou učinit svatbu a společenské události zcela výjimečnými. Naše vášeň pro svatební design sahá hluboko do každého detailu; od nádherné výzdoby až po dokonalé květiny a přepečlivou koordinaci svatebního dne. Naši pražští návrháři luxusních květin zajistí, aby vaše svatba byla dokonalá a odrážela váš styl, vizi a osobnost. Ať už se jedná o elegantní romantickou svatbu v Praze nebo opulentní luxusní svatbu kdekoliv v České republice, budeme s vámi úzce spolupracovat, abychom vás ujistili, že vy a váš partner budete mít nejšťastnější den v životě a vaši hosté budou naprosto ohromení. Naším cílem je překonat vaše očekávání. Kontaktujte nás ještě dnes, tak abychom mohli začít navrhovat i vaši svatbu. Wedding in Prague Our clients know us the best for our Wedding Designs and Wedding Planning Services. We do our best to transform clients' dreams and imaginations into unique, completely bespoke one-of-a-kind designs that wow the wedding guests away. And that is exactly what we love to do. We love to hear clients´ visions and dreams and help to kindly guide with our experience that we gathered from numerous events. Our wedding planners and coordinators will be available to you 24 hours a day to make sure that everything is being taken care of. Creating for you a perfect Prague wedding by transforming your dreams into reality is our passion

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CARLO CIVERA GIARDINI VERTICALI ARTIFICIALI, PIANTE E FIORI ARTIFICIALI, QUADRI DI LICHENI (MOSS)

  Itálie

  Společnost CARLO CIVERA GIARDINI VERTICALI ARTIFICIALI, PIANTE E FIORI ARTIFICIALI, QUADRI DI LICHENI (MOSS), je Výrobce, která působí v Květiny umělé sektoru. Působí rovněž v sektorech Artificial flowers. Sídlí v Brescia, Itálie.

 2. LANDSCAPEABC DI CANNONE FRANCESCO

  Itálie

  Společnost LANDSCAPEABC DI CANNONE FRANCESCO, je Výrobce, která působí v Rostliny stabilizované sektoru. Působí rovněž v sektorech Květiny umělé, a Květiny umělé. Sídlí v Andria, Itálie.

 3. COOLPLANT BV

  Nizozemsko

  Společnost COOLPLANT BV, je Multi-Category, která působí v Květiny umělé sektoru. Sídlí v Joure, Nizozemsko.

 4. BIFORES

  Bělorusko

  Společnost BIFORES, je Výrobce, která působí v Květiny umělé sektoru. Působí rovněž v sektorech artificial christmas tree. Sídlí v Dzerzhinsk, Bělorusko.

 5. ARTIPLANTES - PLANTES ARTIFICIELLES

  Francie

  Společnost ARTIPLANTES - PLANTES ARTIFICIELLES, je Výrobce, která působí v Květiny umělé sektoru. Působí rovněž v sektorech artificial plants, Artificial flowers, artificial trees, a artificial bamboo. Sídlí v Cormelles-Le-Royal, Francie.

 1. KVAZAR LTD

  Ukrajina

  Společnost KVAZAR LTD, je Výrobce, která působí v Květiny umělé sektoru. Působí rovněž v sektorech artificial christmas tree, a christmas decorations. Sídlí v Gorodok, Ukrajina.

 2. EDOFLOR NEWCO S.L.U

  Španělsko

  Společnost EDOFLOR NEWCO S.L.U, je Velkoprodejce, která působí v Květiny umělé sektoru. Sídlí v Molins De Rei, Španělsko.

 1. CASHPO DESIGN

  Německo

  Společnost CASHPO DESIGN, je Maloprodejce, která působí v Rostliny hrnkové sektoru. Působí rovněž v sektorech Květiny umělé, pots, a Květiny umělé. Sídlí v Königs Wusterhausen, Německo.

 2. MAXIFLEUR KUNSTPFLANZEN

  Nizozemsko

  Společnost MAXIFLEUR KUNSTPFLANZEN, je Velkoprodejce, která působí v Květiny umělé sektoru. Působí rovněž v sektorech artificial plants, a decoration. Sídlí v Aalsmeer, Nizozemsko.

 3. ARTI FLEUR DECO

  Belgie

  Společnost ARTI FLEUR DECO, je Velkoprodejce, která působí v Zahradnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Rostliny, Květiny umělé, floral crowns, Rostliny, Květiny umělé, a Floral compositions. Sídlí v Oostende, Belgie.

 4. BLUMENTHAL JARDINAGE & HYDROCULTURE

  Lucembursko

  Společnost BLUMENTHAL JARDINAGE & HYDROCULTURE, je Maloprodejce, která působí v Zahrádkářství, zahradnictví, květinářství - zařízení a potřeby sektoru. Působí rovněž v sektorech Hydroponie - zařízení a potřeby, Květiny umělé, Zemní práce, Hydroponie - zařízení a potřeby, Květiny umělé, a Zemní práce. Sídlí v Hivange, Lucembursko.

 5. CMDECO

  Francie

  Společnost CMDECO, je Velkoprodejce, která působí v Květiny umělé sektoru. Působí rovněž v sektorech plastic plant trays, a artificial flowers and plants. Sídlí v Nice, Francie.

 6. ZARUBA DISPLAYS AG

  Švýcarsko

  Společnost ZARUBA DISPLAYS AG, je Velkoprodejce, která působí v Květiny umělé sektoru. Sídlí v Oberbüren, Švýcarsko.

 7. EASYPLANTS KUNSTPLANTEN

  Nizozemsko

  Společnost EASYPLANTS KUNSTPLANTEN, je Maloprodejce, která působí v Květiny umělé sektoru. Sídlí v Ossendrecht, Nizozemsko.

 8. RENQIU TIANMAI IMPORT AND EXPORT TRADING CO.,LTD

  Čína

  Společnost RENQIU TIANMAI IMPORT AND EXPORT TRADING CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Květiny umělé sektoru. Působí rovněž v sektorech weather strips, a pvc floors. Sídlí v Renqiu, Čína.

 1. ESTHER DECOSTER

  Nizozemsko

  Společnost ESTHER DECOSTER, je Maloprodejce, která působí v Květiny umělé sektoru. Působí rovněž v sektorech artificial plants. Sídlí v Ter Aar, Nizozemsko.

 2. DAMLA ÇIÇEKÇILIK

  Turecko

  Společnost DAMLA ÇIÇEKÇILIK, je Výrobce, která působí v Květiny umělé sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. GUANGZHOU AOJIAN SPORTS & LEISURE FACILITIES CO., LTD.

  Čína

  Společnost GUANGZHOU AOJIAN SPORTS & LEISURE FACILITIES CO., LTD., je Výrobce, která působí v Květiny umělé sektoru. Sídlí v Guangzhou, Čína.

 4. PLASTPRODUCT LLC

  Ukrajina

  Společnost PLASTPRODUCT LLC, je Výrobce, která působí v Květiny umělé sektoru. Sídlí v Nagirna 1a, Ukrajina.

 5. LEOPOLDFLORA

  Nizozemsko

  Společnost LEOPOLDFLORA, je Velkoprodejce, která působí v Květiny umělé sektoru. Sídlí v Meteren, Nizozemsko.

 6. GREENVELDT LTD

  Irsko

  Společnost GREENVELDT LTD, je Maloprodejce, která působí v Květiny umělé sektoru. Sídlí v Carrigtwohill, Irsko.

 7. "TULIP" HURTOWNIA KWIATÓW SZTUCZNYCH I UPOMINKÓW

  Polsko

  Společnost "TULIP" HURTOWNIA KWIATÓW SZTUCZNYCH I UPOMINKÓW, je Velkoprodejce, která působí v Květiny umělé sektoru. Působí rovněž v sektorech artificial flowers and plants. Sídlí v Białystok, Polsko.

 8. BEL FLOWERS S.R.L.

  Itálie

  Společnost BEL FLOWERS S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Květiny umělé sektoru. Působí rovněž v sektorech Květy suché, Umělé květiny, rostliny a ovoce, Květy suché, a Umělé květiny, rostliny a ovoce. Sídlí v Pontelongo, Itálie.

 9. FLOR IDEA S.R.L.

  Itálie

  Společnost FLOR IDEA S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Zahrádkářství, zahradnictví, květinářství - zařízení a potřeby sektoru. Působí rovněž v sektorech Květy suché, Květiny umělé, Květy suché, a Květiny umělé. Sídlí v San Martino Siccomario, Itálie.

 10. LA FABBRICA DEL VERDE S.R.L.

  Itálie

  Společnost LA FABBRICA DEL VERDE S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Dárky, upomínkové a reklamní předměty sektoru. Působí rovněž v sektorech Květiny umělé, Květy suché, Květiny umělé, a Květy suché. Sídlí v Liscate, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma