• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • lžícová rýpadla

Výsledky hledání pro

Lžícová rýpadla - Dovoz vývoz

 1. NEGRINI SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Negrini manufactures hydraulic and mechanical grabs, hydraulic, mechanical and radio-controlled scoop grabs, environmental clamshells, diaphragm wall grabs and dragline buckets. Our technical design office is always ready to take on the most exacting challenges and resolve technical problems by presenting and explaining the best solutions. As required, Negrini calls upon experienced engineers when solutions are needed for complex problems. Products are checked by qualified staff.

 2. WILHELM SCHÄFER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost WILHELM SCHÄFER GMBH, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Lžícová rýpadla sektoru. Sídlí v Mannheim, Německo.

 3. JINAN SINOHENG IMPORT AND EXPORT CO., LTD

  Čína

  Společnost JINAN SINOHENG IMPORT AND EXPORT CO., LTD, je Výrobce, která působí v Lžícová rýpadla sektoru. Sídlí v Jinan, Čína.

 4. BAWOO COMPANY CORP.

  Jižní Korea

  Společnost BAWOO COMPANY CORP., je Výrobce, která působí v Lžícová rýpadla sektoru. Působí rovněž v sektorech skid steer loader. Sídlí v Jeonbuk, Jižní Korea.

 5. CARMI OLEOMECCANICA SPA

  Itálie

  Společnost CARMI OLEOMECCANICA SPA, je Poskytovatel služeb, která působí v Lžícová rýpadla sektoru. Působí rovněž v sektorech earthmoving machinery, excavators, spare parts for earthmoving machinery, a earth moving machinery rental. Sídlí v Castel Bolognese, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. LONGYAN HAIBO CONSTRUCTION&MACHINERY CO.,LTD.

  Čína

  Společnost LONGYAN HAIBO CONSTRUCTION&MACHINERY CO.,LTD., je Výrobce, která působí v Lžícová rýpadla sektoru. Působí rovněž v sektorech buckets for excavators, a excavator grabs. Sídlí v Longyan, Čína.

 2. MAKO

  Lucembursko

  Společnost MAKO, je Velkoprodejce, která působí v Lžícová rýpadla sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování dřeva - stroje a zařízení, Vysavače pro domácnost, road and construction work machinery rental, generating sets, Zpracování dřeva - stroje a zařízení, a Vysavače pro domácnost. Sídlí v Bettembourg, Lucembursko.

 3. ITP - TOOMAT

  Francie

  Společnost ITP - TOOMAT, je Distributor, která působí v Lžícová rýpadla sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial vehicle parts and accessories. Sídlí v Alex, Francie.

 4. STROITELNA MEHANISACIA AD

  Bulharsko

  Společnost STROITELNA MEHANISACIA AD, je Poskytovatel služeb, která působí v Autojeřáby sektoru. Působí rovněž v sektorech Buldozery a grejdry, Lžícová rýpadla, Jeřáby pro stavebnictví, Buldozery a grejdry, Lžícová rýpadla, a Jeřáby pro stavebnictví. Sídlí v Shumen, Bulharsko.

 5. SOMTP EXPORT

  Francie

  Společnost SOMTP EXPORT, je Distributor, která působí v Lžícová rýpadla sektoru. Působí rovněž v sektorech Doly a kamenolomy - stroje a zařízení, Stavební stroje, Doly a kamenolomy - stroje a zařízení, Stavební stroje, a spare parts for earthmoving machinery. Sídlí v Saint Pryve Saint Mesmin, Francie.

 1. OEM TOPLINE ROMANIA

  Rumunsko

  Společnost OEM TOPLINE ROMANIA, je Maloprodejce, která působí v Beton - stroje a zařízení pro přípravu sektoru. Působí rovněž v sektorech Motory spalovací - součástky a díly, Náhradní díly dieselových motorů, Stavebnictví - stroje a zařízení, Lžícová rýpadla, Motory spalovací - součástky a díly, Náhradní díly dieselových motorů, Stavebnictví - stroje a zařízení, a Lžícová rýpadla. Sídlí v Timisoara, Rumunsko.

 2. HERMANOS ANDUJAR Y NAVARRO SL

  Španělsko

  Společnost HERMANOS ANDUJAR Y NAVARRO SL, je Poskytovatel služeb, která působí v Demolice - dodavatelé sektoru. Působí rovněž v sektorech Práce sanační, Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny, Lžícová rýpadla, Stavební stroje, Práce sanační, Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny, Lžícová rýpadla, a Stavební stroje. Sídlí v Paterna, Španělsko.

 1. PAYEN

  Francie

  Společnost PAYEN, je Distributor, která působí v Lžícová rýpadla sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební zhutňovače, Stavební zhutňovače, loading shovels, telescopic arms, a machine repair. Sídlí v Rozay En Brie, Francie.

 2. ALIA

  Francie

  Společnost ALIA, je Poskytovatel služeb, která působí v Projektové kanceláře - stavby a veřejné stavby sektoru. Působí rovněž v sektorech Veřejné práce, Lžícová rýpadla, Building, Veřejné práce, a Lžícová rýpadla. Sídlí v Guyancourt, Francie.

 3. PERREGRINI FABIO

  Itálie

  Společnost PERREGRINI FABIO, je Poskytovatel služeb, která působí v Sklápěcí korby sektoru. Působí rovněž v sektorech Buldozery a grejdry, Lžícová rýpadla, Buldozery a grejdry, a Lžícová rýpadla. Sídlí v Traona, Itálie.

 4. JJM ESPERANÇA, LDA

  Portugalsko

  Společnost JJM ESPERANÇA, LDA, je Výrobce, která působí v Lžícová rýpadla sektoru. Působí rovněž v sektorech cups, a Couplings. Sídlí v Tomar, Portugalsko.

 5. HUAGUANG

  Čína

  Společnost HUAGUANG, je Poskytovatel služeb, která působí v Lžícová rýpadla sektoru. Sídlí v Zhejiang, Čína.

 6. MORA CLAUDIO & C. S.N.C.

  Itálie

  Společnost MORA CLAUDIO & C. S.N.C., je Poskytovatel služeb, která působí v Sklápěcí korby sektoru. Působí rovněž v sektorech Buldozery a grejdry, Lžícová rýpadla, Buldozery a grejdry, a Lžícová rýpadla. Sídlí v Parma, Itálie.

 7. KOMATSU ITALIA MANUFACTURING S.P.A.

  Itálie

  Společnost KOMATSU ITALIA MANUFACTURING S.P.A., je Výrobce, která působí v Sklápěcí korby sektoru. Působí rovněž v sektorech Buldozery a grejdry, Lžícová rýpadla, Buldozery a grejdry, a Lžícová rýpadla. Sídlí v Este, Itálie.

 8. MELONCELLI ANDREA & C. S.A.S.

  Itálie

  Společnost MELONCELLI ANDREA & C. S.A.S., je Poskytovatel služeb, která působí v Sklápěcí korby sektoru. Působí rovněž v sektorech Buldozery a grejdry, Lžícová rýpadla, Buldozery a grejdry, a Lžícová rýpadla. Sídlí v Argelato, Itálie.

 1. S.G.R. S.N.C. DI SCIUTO & C.

  Itálie

  Společnost S.G.R. S.N.C. DI SCIUTO & C., je Velkoprodejce, která působí v Buldozery a grejdry sektoru. Působí rovněž v sektorech Lžícová rýpadla, Sklápěcí korby, Lžícová rýpadla, a Sklápěcí korby. Sídlí v Sant'agata Li Battiati, Itálie.

 2. COLARUSSO

  Itálie

  Společnost COLARUSSO, která působí v Půjčovny průmyslového vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Buldozery a grejdry, Lžícová rýpadla, Buldozery a grejdry, a Lžícová rýpadla. Sídlí v Roma, Itálie.

 3. MONNI S.R.L.

  Itálie

  Společnost MONNI S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Buldozery a grejdry, Lžícová rýpadla, Buldozery a grejdry, a Lžícová rýpadla. Sídlí v Perugia, Itálie.

 4. PANAROTTO MACCHINE INDUSTRIALI S.R.L.

  Itálie

  Společnost PANAROTTO MACCHINE INDUSTRIALI S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Sklápěcí korby sektoru. Působí rovněž v sektorech Buldozery a grejdry, Lžícová rýpadla, Buldozery a grejdry, a Lžícová rýpadla. Sídlí v San Martino Buon Albergo, Itálie.

 5. KMS OHG MATZOLL MARKUS

  Itálie

  Společnost KMS OHG MATZOLL MARKUS, je Velkoprodejce, která působí v Demolice - dodavatelé sektoru. Působí rovněž v sektorech Buldozery a grejdry, Lžícová rýpadla, Buldozery a grejdry, a Lžícová rýpadla. Sídlí v San Pancrazio, Itálie.

 6. JUNGBLUTH BAUMASCHINEN GMBH

  Německo

  Společnost JUNGBLUTH BAUMASCHINEN GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Lžícová rýpadla sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební stroje, Bagry, Stavební stroje, a Bagry. Sídlí v Kruft, Německo.

 7. TOMATIS SERVICE S.R.L.

  Itálie

  Společnost TOMATIS SERVICE S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Sklápěcí korby sektoru. Působí rovněž v sektorech Buldozery a grejdry, Lžícová rýpadla, Buldozery a grejdry, a Lžícová rýpadla. Sídlí v Mondovi', Itálie.

 8. VOLVO POLSKA SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost VOLVO POLSKA SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Stavební stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Autokary a autobusy, Lžícová rýpadla, Autokary a autobusy, a Lžícová rýpadla. Sídlí v Wroclaw, Polsko.

 9. HIDROMECCANICA S.R.L.

  Itálie

  Společnost HIDROMECCANICA S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Sklápěcí korby sektoru. Působí rovněž v sektorech Buldozery a grejdry, Lžícová rýpadla, Buldozery a grejdry, a Lžícová rýpadla. Sídlí v Ponsacco, Itálie.

 10. RIALCA DUE

  Itálie

  Společnost RIALCA DUE, je Výrobce, která působí v Buldozery a grejdry sektoru. Působí rovněž v sektorech Lžícová rýpadla, Lžícová rýpadla, a spare parts for earthmoving machinery. Sídlí v Pont Canavese, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma

Najděte cenové nabídky pro