• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • laky a politury

Výsledky hledání pro

Laky a politury - Dovoz vývoz

 1. COSMOCHROME LTD

  Řecko

  Verified by europages badge

  The paint company Cosmochrome Ltd, with over half a century of experience in the field of paints, specializes in the production of quality paints, varnishes, insulating coatings as well as mortars for sports fields and microcement mortar for any kind of application. With a series of international certifications and with particular emphasis on ecological products, Cosmochromeis goal is to produce the best possible, value for money materials and serve the needs of the domestic and international market with its wide range of products, ranging from professional materials to artistic everyday interventions for all those who want to create and redecorate. The company also specializes in the production of custom materials of special requirements on demand.

 2. ADESIV SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Adesiv was founded in 1971, producing adhesives for various industrial sectors. Over time, Adesiv's constant commitment to research resulted in products that, thanks to their level of quality, respect for the environment and reputation, have gained a leading position among the adhesives used in the various industrial sectors. Adesiv has an extensive worldwide distribution network. Each product includes detailed technical information on its specific properties and applications.

 3. IT STYLE DISTRIBUTION

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost IT STYLE DISTRIBUTION, je Distributor, která působí v Kosmetika sektoru. Působí rovněž v sektorech Parfémy, Epilace - nástroje, Laky a politury, Potřeby pro líčení, Beauty products, Makeup products, brush, make-up brushes, a shower gel. Sídlí v Marseille, Francie.

 4. OULALAQUELLEBEAUTE

  Francie

  Společnost OULALAQUELLEBEAUTE, je Velkoprodejce, která působí v Laky a politury sektoru. Působí rovněž v sektorech nail extensions, semi-permanent fingernails, nail treatment, a nail polish. Sídlí v 35 Rue Nicolas Martin, Francie.

 5. INDULATEX CHEMICALS S.A.

  Portugalsko

  Společnost INDULATEX CHEMICALS S.A., je Výrobce, která působí v Lepidla, lepicí pásky a aplikátory sektoru. Působí rovněž v sektorech Laky a politury, glues and adhesives, a Laky a politury. Sídlí v Vila Nova De Gaia, Portugalsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. VER.COR DI CORBETTA VALERIA

  Itálie

  Společnost VER.COR DI CORBETTA VALERIA, která působí v Laky a politury sektoru. Působí rovněž v sektorech paints, stucco, plastic material painting and varnishing, a acrylic. Sídlí v Lentate Sul Seveso, Itálie.

 2. PINTURAS DE LA PEÑA

  Španělsko

  Společnost PINTURAS DE LA PEÑA, je Výrobce, která působí v Barvy a laky sektoru. Působí rovněž v sektorech Laky a politury, paint factory, hydro painting, Laky a politury, a water paints. Sídlí v Mora-Toledo, Španělsko.

 3. CONTECOLOR

  Itálie

  Společnost CONTECOLOR, je Výrobce, která působí v Laky a politury sektoru. Sídlí v Feltre, Itálie.

 4. COLORIFICIO CIRPA S.R.L.

  Itálie

  Společnost COLORIFICIO CIRPA S.R.L., je Výrobce, která působí v Laky a politury sektoru. Působí rovněž v sektorech paints, colours, a lacquers. Sídlí v Roma, Itálie.

 5. THE CLAY AND PAINT FACTORY

  Belgie

  Společnost THE CLAY AND PAINT FACTORY, je Výrobce, která působí v Barvení textilií sektoru. Působí rovněž v sektorech Laky a politury, painting, Laky a politury, a modelling clay. Sídlí v Wandre, Belgie.

 1. DETECPA.2

  Španělsko

  Společnost DETECPA.2, je Poskytovatel služeb, která působí v Laky a politury sektoru. Působí rovněž v sektorech platforms, preparation for parquet laying, varnishes for floors, a Solid wood flooring. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 2. INDUSTRIAS OMAR

  Španělsko

  Společnost INDUSTRIAS OMAR, je Výrobce, která působí v Barvy a laky sektoru. Působí rovněž v sektorech Laky a politury, chemical product, Laky a politury, paint distributor, a resin distributor. Sídlí v Silla-Valencia, Španělsko.

 1. ATLAS UV COATINGS

  Turecko

  Společnost ATLAS UV COATINGS, je Výrobce, která působí v Laky a politury sektoru. Působí rovněž v sektorech uv inks. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. FASHION NAILS INNES

  Lucembursko

  Společnost FASHION NAILS INNES, je Poskytovatel služeb, která působí v Laky a politury sektoru. Působí rovněž v sektorech vocational training, nail files, a lamps for fingernails. Sídlí v Beggen, Lucembursko.

 3. PIE.VER.

  Itálie

  Společnost PIE.VER., je Poskytovatel služeb, která působí v Antikorozní chemické přípravky sektoru. Působí rovněž v sektorech Laky a politury, corrosion-proof paint, Laky a politury, Varnishes, a paints. Sídlí v Seriate, Itálie.

 4. VERNIS FAUBOURG SAINT ANTOINE

  Francie

  Společnost VERNIS FAUBOURG SAINT ANTOINE, je Velkoprodejce, která působí v Laky a politury sektoru. Působí rovněž v sektorech Brusné kotouče, natural colours, lacquers for furniture restoration, paint distributor, a Brusné kotouče. Sídlí v Paris, Francie.

 5. CROMAS S.R.L.

  Itálie

  Společnost CROMAS S.R.L., je Výrobce, která působí v Laky a politury sektoru. Sídlí v Castano Primo, Itálie.

 6. FRANCE EUROPE

  Francie

  Společnost FRANCE EUROPE, je Výrobce, která působí v Laky a politury sektoru. Sídlí v St Amand Montrond, Francie.

 7. ALTUS COATING

  Francie

  Společnost ALTUS COATING, je Výrobce, která působí v Laky a politury sektoru. Působí rovněž v sektorech uv inks, uv varnishes, a serigraphy. Sídlí v Courlaoux, Francie.

 8. BRECO SRL

  Itálie

  Společnost BRECO SRL, je Distributor, která působí v Laky a politury sektoru. Působí rovněž v sektorech tints for wood. Sídlí v Gavardo, Itálie.

 1. NOBLE NAILS

  Lucembursko

  Společnost NOBLE NAILS, je Poskytovatel služeb, která působí v Laky a politury sektoru. Působí rovněž v sektorech false nails. Sídlí v Steinfort, Lucembursko.

 2. COLORIFICIO MARIOTTI SRL

  Itálie

  Společnost COLORIFICIO MARIOTTI SRL, je Výrobce, která působí v Barvy a laky sektoru. Působí rovněž v sektorech Laky a politury, Laky a politury, lacquers, a varnish protection. Sídlí v Foligno, Itálie.

 3. IVM CHEMICALS SRL

  Itálie

  Společnost IVM CHEMICALS SRL, která působí v Barvy a laky sektoru. Působí rovněž v sektorech Laky a politury, Pryskyřice, elastomers, Laky a politury, tints for wood, a Pryskyřice. Sídlí v Milano (Mi), Itálie.

 4. ZIP LLC.

  Ukrajina

  Společnost ZIP LLC., je Výrobce, která působí v Barvy a laky sektoru. Působí rovněž v sektorech Laky a politury, Tmel, Laky a politury, a Tmel. Sídlí v Dneprodzerzhinsk, Ukrajina.

 5. COLORIFICIO GUELFI

  Itálie

  Společnost COLORIFICIO GUELFI, je Výrobce, která působí v Laky a politury sektoru. Působí rovněž v sektorech Barvy a laky, Barvy a laky, a resins for painting. Sídlí v Terni, Itálie.

 6. XIMIX

  Německo

  Společnost XIMIX, je Výrobce, která působí v Laky a politury sektoru. Sídlí v Ingbert, Německo.

 7. LINVEA SRL

  Itálie

  Společnost LINVEA SRL, je Výrobce, která působí v Laky a politury sektoru. Působí rovněž v sektorech Barvy a laky, Barvy a laky, thinners, a plastic covers. Sídlí v Casoria, Itálie.

 8. KLS-GROUP

  Ukrajina

  Společnost KLS-GROUP, je Velkoprodejce, která působí v Laky a politury sektoru. Působí rovněž v sektorech painting, a projection foam. Sídlí v Kharkiv, Ukrajina.

 9. GRUPOKPIVAL SL

  Španělsko

  Společnost GRUPOKPIVAL SL, je Distributor, která působí v Laky a politury sektoru. Sídlí v Valencia, Španělsko.

 10. BOSS PAINTS

  Belgie

  Společnost BOSS PAINTS, je Výrobce, která působí v Barvy a laky sektoru. Působí rovněž v sektorech Hazardní hry - potřeby, Laky a politury, Hazardní hry - potřeby, a Laky a politury. Sídlí v Beveren-Leie, Belgie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma