• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • langusty

Výsledky hledání pro

Langusty - Dovoz vývoz

 1. FISHERIES INTL

  Mauritánie

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Jsme rybářská společnost a vývozce mražených ryb na palubě, mražených ryb na souši a čerstvých ryb z Mauritánie do Dakhly. Sídlíme v Mauritánii - západní Africe a Německu. Lovíme a vyvážíme z vašich rybářských revírů do Evropy; Afriky; arabských zemí a Asie a Kanady. Jsme společnost, která respektuje sankce odhlasované Evropskou a Americkou unií. To znamená, že neobchodujeme se zeměmi, na které se vztahují hospodářské sankce, jako jsou: Kuba, Rusko, Venezuela......... Naše ryby mražené na palubě, mražené na palubě rybářských plavidel a naše ryby mražené na pevnině splňují doporučená ošetření ryb, nádrže a chladicí zařízení odpovídají evropským předpisům. Vlastnosti našich ryb jsou následující: - Bílkoviny: 60-70 %. - Tuk: 4-10 %. - Minerální sůl: 2-4 %. Všem zákazníkům doporučujeme, aby nám zaslali dopis o záměru nákupu (LOI), ve kterém je třeba uvést: - celkové množství, které má být zakoupeno - přesnou velikost požadovaných ryb - konečné místo určení - vědecké názvy ryb

 2. MADANILLE - VANILLE DE MADAGASCAR

  Francie

  Společnost MADANILLE - VANILLE DE MADAGASCAR, je Velkoprodejce, která působí v Koření sektoru. Působí rovněž v sektorech Langusty, Langusty, a pure vanilla extract. Sídlí v Castanet Tolosan, Francie.

 3. VIVEROS VIUDA E HIJOS DE JERÓNIMO IZAGUIRRE

  Španělsko

  Společnost VIVEROS VIUDA E HIJOS DE JERÓNIMO IZAGUIRRE, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Langusty, frozen seafood, a Langusty. Sídlí v Aginaga-Usurbil-Gipuzkoa, Španělsko.

 4. TECNO IMPIANTI INTERNATIONAL SRL

  Itálie

  Společnost TECNO IMPIANTI INTERNATIONAL SRL, je Výrobce, která působí v Langusty sektoru. Působí rovněž v sektorech shellfish washing. Sídlí v Riccione, Itálie.

 5. LEHNHERR S.A.

  Švýcarsko

  Společnost LEHNHERR S.A., je Velkoprodejce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Raci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Mušle a korýši, Langusty, Raci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Mušle a korýši, a Langusty. Sídlí v Bevaix, Švýcarsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. JONCOUR EUGENE

  Francie

 2. INTERPRAL ULYSSE

  Francie