• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • lepidla pro stavebnictví

Výsledky hledání pro

Lepidla pro stavebnictví - Dovoz vývoz

 1. EMFI

  Francie

  Verified by europages badge

  Founded in 1965, EMFI is located in Haguenau in Alsace. The company specialises in the production of adhesives and mastic for industry, construction and transport. EMFI produces polyurethane mastic, silicone mastic, hybrid, vinyl- and water-based adhesives and application equipment: guns, spatulas, combs, etc. Our research teams provide expert services to professionals in the industrial and construction sectors. Each year, we invest in new technologies to improve the performance of our workshops and products while reducing their environmental impact. Our adhesives and mastics are now essential products in the automotive and road, rail and sea transport sectors. We are proud to have obtained EcoVadis Gold, ISO 9001, ISO 14001 and ISO 45001 certification.

 2. FRABO ADESIVI SPA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Our products are used to carry out work with footwear, leather goods and mattress manufacturers. We produce adhesives for wood, vinyl adhesives, catalysers, adhesives for insulation, adhesives for upholstered furniture, solvents, thermofusing, glues, solvent-free hot melt and cold adhesives, cyanoacrylates, vinyl glues and for special applications.

 3. BER-FIX KLEBSTOFFPRODUKTE - INH. CHRISTINE FRANKE

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost BER-FIX KLEBSTOFFPRODUKTE - INH. CHRISTINE FRANKE, je Distributor, která působí v Lepidla pro stavebnictví sektoru. Sídlí v Berlin, Německo.

 4. B&B GROSSHANDEL & INTERNETSTORE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost B&B GROSSHANDEL & INTERNETSTORE GMBH, je Výrobce, která působí v Lepidla pro stavebnictví sektoru. Sídlí v Erfurt, Německo.

 5. TEAM DIREKT SYSTEM GMBH

  Německo

  Společnost TEAM DIREKT SYSTEM GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Lepidla pro stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Textilie netkané, Textilie netkané, a Mobile cleanroom. Sídlí v Taunusstein, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. PROMA FARBEN INH. TIMO ANDREAS HEINZ BRANDT

  Německo

  Společnost PROMA FARBEN INH. TIMO ANDREAS HEINZ BRANDT, je Velkoprodejce, která působí v Lepidla pro stavebnictví sektoru. Sídlí v Hamburg, Německo.

 2. IBZ INDUSTRIE AG

  Švýcarsko

  Společnost IBZ INDUSTRIE AG, je Výrobce, která působí v Lepidla pro stavebnictví sektoru. Sídlí v Adliswil, Švýcarsko.

 3. GWS GMBH

  Německo

  Společnost GWS GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Lepidla pro stavebnictví sektoru. Sídlí v Heitersheim, Německo.

 4. ASTORPLAST KLEBETECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost ASTORPLAST KLEBETECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Lepidla pro stavebnictví sektoru. Sídlí v Alfdorf, Německo.

 5. ASUP GMBH

  Německo

  Společnost ASUP GMBH, je Výrobce, která působí v Lepidla pro stavebnictví sektoru. Sídlí v Seevetal, Německo.

 1. DANIEL MAAS DICHTSTOFFHANDEL & CO.

  Německo

  Společnost DANIEL MAAS DICHTSTOFFHANDEL & CO., je Poskytovatel služeb, která působí v Lepidla pro stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Putties, Glues and Silicones. Sídlí v Kevelaer, Německo.

 2. ARSANIT SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost ARSANIT SP. Z O.O., je Multi-Category, která působí v Lepidla pro stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Základní nátěry, styrofoam formed cuts, Základní nátěry, a plaster finishes. Sídlí v Siemianowice Śląskie, Polsko.

 1. KRKONOSSKÉ VÁPENKY KUNCICE, A.S.

  Česká republika

  Společnost KRKONOSSKÉ VÁPENKY KUNCICE, A.S., která působí v Malty pro stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Lepidla pro stavebnictví, a Lepidla pro stavebnictví. Sídlí v Kuncice Nad Labem, Česká republika.

 2. MAPEI BENELUX

  Belgie

  Společnost MAPEI BENELUX, je Výrobce, která působí v Lepidla pro stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Malty pro stavebnictví, Těsnění, Malty pro stavebnictví, Putties, Glues and Silicones, admixtures for concrete and mortar, a Těsnění. Sídlí v Grâce-Hollogne, Belgie.

 3. NOVATECH TEC7

  Belgie

  Společnost NOVATECH TEC7, je Výrobce, která působí v Lepidla pro stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech glues and adhesives, a adhesive glues for construction work. Sídlí v Olen, Belgie.

 4. HAGO PU GMBH

  Německo

  Společnost HAGO PU GMBH, je Výrobce, která působí v Lepidla pro stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech polyurethane manufacture, polyurethane foaming, a polyurethane. Sídlí v München, Německo.

 5. METSAN

  Turecko

  Společnost METSAN, je Výrobce, která působí v Lepidla pro stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech adhesive glues for construction work. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 6. ANGST + PFISTER

  Belgie

  Společnost ANGST + PFISTER, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - tváření a řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Řezání ocele a kovů, Lepidla pro stavebnictví, Řezání ocele a kovů, gaskets, Lepidla pro stavebnictví, a flexible flues. Sídlí v Sint-Niklaas, Belgie.

 7. TREMCO ILLBRUCK

  Francie

  Společnost TREMCO ILLBRUCK, je Výrobce, která působí v Nátěry - tmely a těsnicí materiály sektoru. Působí rovněž v sektorech Těsnění, Lepidla pro stavebnictví, Těsnění, a Lepidla pro stavebnictví. Sídlí v Oberhausbergen, Francie.

 8. CERMAS POLSKA

  Polsko

  Společnost CERMAS POLSKA, je Výrobce, která působí v Lepidla pro stavebnictví sektoru. Sídlí v ?wi?toch?owice, Polsko.

 1. TRANSPAK SCHWEIZ AG

  Švýcarsko

  Společnost TRANSPAK SCHWEIZ AG, je Velkoprodejce, která působí v Lepicí pásky sektoru. Působí rovněž v sektorech Lepidla pro stavebnictví, Tašky, Lepidla pro stavebnictví, a Tašky. Sídlí v Bremgarten Ag, Švýcarsko.

 2. STONE EXPERT SRL

  Itálie

  Společnost STONE EXPERT SRL, je Výrobce, která působí v Pryskyřice sektoru. Působí rovněž v sektorech Lepidla pro stavebnictví, Porfyr, Lepidla pro stavebnictví, porphyry cubes, a Porfyr. Sídlí v Civezzano, Itálie.

 3. SEL DIS TICARET

  Turecko

  Společnost SEL DIS TICARET, je Výrobce, která působí v Silikony sektoru. Působí rovněž v sektorech Polyuretan, Lepidla pro stavebnictví, Plasty - výrobky pro stavebnictví, Polyuretan, Lepidla pro stavebnictví, Plasty - výrobky pro stavebnictví, a acrylic adhesives. Sídlí v ISTANBUL, Turecko.

 4. WEISS CHEMIE + TECHNIK GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost WEISS CHEMIE + TECHNIK GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Lepidla pro stavebnictví sektoru. Sídlí v Hager, Německo.

 5. KIT247.NL

  Nizozemsko

  Společnost KIT247.NL, je Velkoprodejce, která působí v Lepidla pro stavebnictví sektoru. Sídlí v Haaksbergen, Nizozemsko.

 6. HURTOWNIA ŻYWIC POLIESTROWYCH ŚWIAT ŻYWIC

  Polsko

  Společnost HURTOWNIA ŻYWIC POLIESTROWYCH ŚWIAT ŻYWIC, je Velkoprodejce, která působí v Pryskyřice sektoru. Působí rovněž v sektorech Lepidla pro stavebnictví, resins, Building chemicals, Lepidla pro stavebnictví, a gelcoat. Sídlí v Chełmża, Polsko.

 7. DOMO ENERGY

  Řecko

  Společnost DOMO ENERGY, je Maloprodejce, která působí v Suroviny pro stavebnictví a veřejné stavby sektoru. Působí rovněž v sektorech Lepidla pro stavebnictví, Sádrové omítky, acrylic colours, insulation, Lepidla pro stavebnictví, a Sádrové omítky. Sídlí v Thiva, Řecko.

 8. BUEHNEN POLSKA SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost BUEHNEN POLSKA SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Lepidla pro stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech glues and adhesives, a industrial glues. Sídlí v Wrocław, Polsko.

 9. SAINT-GOBAIN PERFORMANCE PLASTICS BIOLINK GMBH

  Německo

  Společnost SAINT-GOBAIN PERFORMANCE PLASTICS BIOLINK GMBH, je Výrobce, která působí v Lepidla pro stavebnictví sektoru. Sídlí v Waakirchen, Německo.

 10. OTTOSEAL.NL

  Nizozemsko

  Společnost OTTOSEAL.NL, je Velkoprodejce, která působí v Lepidla pro stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Bonding, adhesive glues for construction work, a silicone in paste. Sídlí v Heerde, Nizozemsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma